AntiFitness Thread!

Phoenix_

Νεοφερμένος

Η Phoenix_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ξέρεις αν αυξήσαν τις ποσότητες ανάλογες με τις τιμές ή παραμένουν ίδια τα μεγέθη; Εν τω μεταξύ πάω 2-3 φορές το χρόνο στα Goodys, KFC οπότε μου φαίνονται ψιλονορμαλ τιμές σε σχέση με τα αντιστοίχα μπεργεραδικα καταστήματα.
Στα Goody's μείωσαν την ποσότητα μου φαίνεται. 🤔
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,709 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,998 μηνύματα.
Eurovision night λοιπόν! Να πνιξουμε τα σημερινά :laugh:


*μη τα βλέπετε έτσι, ήταν πιο γεμάτα δεν τους πρόλαβα στην αρχή
IMG_20240511_214658_245.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,388 μηνύματα.
Εγω ξεπάτωσα 1 μπέργκερ με dry aged beef και 1 με διπλό black angus + mac and cheese.

Και τωρα κατεβαζω 3 λιτρα μπυρα. (μια εξάδα)
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,806 μηνύματα.
Εγω ξεπάτωσα 1 μπέργκερ με dry aged beef και 1 με διπλό black angus + mac and cheese.

Και τωρα κατεβαζω 3 λιτρα μπυρα. (μια εξάδα)
1715455598721.png


Παντως και εγω για ΣΗΜΕΡΑ μονο...λογο γιουροβιζιον..θα κανω ατασθαλια.
Θα φαω ΕΝΑ ψητο σουβλακι που ειχα φτιαξει και το ειχα βαλεισ την καταψυξη + κρεμμυδι+ μαιντανος αλλα............και μπυρααααααααααααα! Θα το καψουμε αποψεεεεεεε! :hehe:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,388 μηνύματα.
View attachment 132462

Παντως και εγω για ΣΗΜΕΡΑ μονο...λογο γιουροβιζιον..θα κανω ατασθαλια.
Θα φαω ΕΝΑ ψητο σουβλακι που ειχα φτιαξει και το ειχα βαλεισ την καταψυξη + κρεμμυδι+ μαιντανος αλλα............και μπυρααααααααααααα! Θα το καψουμε αποψεεεεεεε! :hehe:
Ειχα παρει και μισοκιλο παγωτο το χω μεσα, αλλά ειπα να φυλαχτω, κανω διατροφή
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,806 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,709 μηνύματα.
Starbucks time with espresso Frappuccino flavour.

@Valder το αγαπημένο σου.

IMG_5169.jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,388 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,709 μηνύματα.
Οχι εμενα ειναι το Caramel βρε!

Το έχω μειώσει το caramel καθώς δίνει 420 θερμίδες και μου φαίνονται υπερβολικά πολλές για ένα καφέ. Το Espresso Frappuccino δίνει μόλις 150 θερμίδες, δηλαδή σχεδόν το 1/3 😂😂.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,388 μηνύματα.
Το έχω μειώσει το caramel καθώς δίνει 420 θερμίδες και μου φαίνονται υπερβολικά πολλές για ένα καφέ. Το Espresso Frappuccino δίνει μόλις 150 θερμίδες, δηλαδή σχεδόν το 1/3 😂😂.
Που τα κοιτάς αυτα Φωτάρα;

Καλά που μου το πες να το κόψω λίγο!
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,388 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,709 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,388 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,709 μηνύματα.
Βρήκα αυτό εδώ, πραγματικά δεν το είχα ξαναδεί ποτέ.

IMG_5239.jpeg
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,701 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,709 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,388 μηνύματα.
Τι να μας πιάσει μια σοκολάτα, αύριο θα σας γλεντήσω εδω κανονικα
 
Top