AntiFitness Thread!

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,751 μηνύματα.
ρε συ, στα Γιαννενα είχε ένα μαγαζί που έτρωγες με 3.5 € Μακαρονάδα, υπάρχει ακόμα?
Άμα μου πεις πού ακριβώς... Πήγα πάντως σε ένα με την κολλητή μου και έφαγα τα πιο θεϊκά μακαρόνια που έχω φάει στη ζωή μου...
Εντάξει πείνασα, πάω να φάω και επιστρέφω. Ορίστε, τα κατάφερες, πάει η δίαιτα :laugh: .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Άμα μου πεις πού ακριβώς... Πήγα πάντως σε ένα με την κολλητή μου και έφαγα τα πιο θεϊκά μακαρόνια που έχω φάει στη ζωή μου...
Εντάξει πείνασα, πάω να φάω και επιστρέφω. Ορίστε, τα κατάφερες, πάει η δίαιτα :laugh: .
Είναι κοντά στο κάστρο, καθώς βλέπεις την κεντρική πύλη στο δεξί σου χέρι ..όχι δίπλα, πιο πέρα..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είναι κοντά στο κάστρο, καθώς βλέπεις την κεντρική πύλη στο δεξί σου χέρι ..όχι δίπλα, πιο πέρα..
@Kate1914 "miam miam το μακαρονάδικο", στο google maps υπάρχει, δεν ξέρω αν ακόμα λειτουργεί..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,751 μηνύματα.
Είναι κοντά στο κάστρο, καθώς βλέπεις την κεντρική πύλη στο δεξί σου χέρι ..όχι δίπλα, πιο πέρα..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


@Kate1914 "miam miam το μακαρονάδικο", στο google maps υπάρχει, δεν ξέρω αν ακόμα λειτουργεί..
Ένα γωνιακό είναι μήπως;
Α το ίδιο λέμε τότε. Σε αυτό πήγα, ναι. Δε θυμάμαι τιμές αλλά νομίζω ήταν πολύ παραπάνω από 3,5 ευρώ. Αλλά καλές μερίδες και υπέροχο φαγητό. Άξιζαν τα λεφτά τους και με το παραπάνω.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,751 μηνύματα.
Ευτυχώς, η φρεγάτα θα μεινει ανέγγιχτη κι αναδυνάτιστη.
Το τελευταίο δεν ισχύει ακριβώς αγαπητέ. Είπα απ' όταν ήρθα εδώ δεν τρώω. Υπήρξαν και μέρες που την έβγαλα με μισό γεύμα που λέει ο λόγος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Ένα γωνιακό είναι μήπως;
Α το ίδιο λέμε τότε. Σε αυτό πήγα, ναι. Δε θυμάμαι τιμές αλλά νομίζω ήταν πολύ παραπάνω από 3,5 ευρώ. Αλλά καλές μερίδες και υπέροχο φαγητό. Άξιζαν τα λεφτά τους και με το παραπάνω.
Μου έχει μείνει ξέρεις!! Είχα πάθει πλάκα, ήρθαμε σε μαραθώνιο πριν τον Κορωνοϊό.. αλλά τότε τόσο είχαν οι Μακαρονάδες.. "τιμές δύσκολα ξεχνάω" :)
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,751 μηνύματα.
Αν πεθάνεις θα σε πνίξω. Φάε.
Στας διαταγάς σας Αυτοκράτωρ (ναι φοβηθήκαμε τώρα)
Μου έχει μείνει ξέρεις!! Είχα πάθει πλάκα, ήρθαμε σε μαραθώνιο πριν τον Κορωνοϊό.. αλλά τότε τόσο είχαν οι Μακαρονάδες.. "τιμές δύσκολα ξεχνάω" :)
Είναι φανταστικό όντως. Και το πιο ωραίο είναι πως στα φτιάχνουν εκείνη τη στιγμή ακριβώς, το βλέπεις δηλαδή. Και γενικά είναι και ωραία σαν περιβάλλον, καθαρά, χαίρεσαι να κάτσεις να φας εκεί.
Κοίτα και εγώ θυμάμαι τιμές αλλά ήταν πολύ παραπάνω απο 3,5 ευρώ. Ωστόσο σου είπα, άξιζαν όσο δεν πάει. Μη μου τα θυμίζεις τώρα όμως... :laugh:
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Στας διαταγάς σας Αυτοκράτωρ (ναι φοβηθήκαμε τώρα)

Είναι φανταστικό όντως. Και το πιο ωραίο είναι πως στα φτιάχνουν εκείνη τη στιγμή ακριβώς, το βλέπεις δηλαδή. Και γενικά είναι και ωραία σαν περιβάλλον, καθαρά, χαίρεσαι να κάτσεις να φας εκεί.
Κοίτα και εγώ θυμάμαι τιμές αλλά ήταν πολύ παραπάνω απο 3,5 ευρώ. Ωστόσο σου είπα, άξιζαν όσο δεν πάει. Μη μου τα θυμίζεις τώρα όμως... :laugh:
Τώρα τις αύξησαν, λογικό είναι!! Πάντως χαίρομαι που υπάρχει ακόμα.. :)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,751 μηνύματα.
Σε συγχωρώ, η πεινα σε κανει να μην ξερεις τι λες <3
Μα αφού μόλις έφαγ...
Ναι, δίκιο έχεις, αυτό θα είναι.
Τώρα τις αύξησαν, λογικό είναι!! Πάντως χαίρομαι που υπάρχει ακόμα.. :)
Έλα κάτσε τα έχω φωτογραφία. Να συνεισφέρω και εγώ στο θρεντ:
1705964863286.jpeg
1705964862840.png

Μην τα βλέπεις έτσι, αν σου φαίνονται λίγα σε ποσότητα, απλά ήταν τεράστια τα πιάτα. Καλές ήταν οι μερίδες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Μα αφού μόλις έφαγ...
Ναι, δίκιο έχεις, αυτό θα είναι.

Έλα κάτσε τα έχω φωτογραφία. Να συνεισφέρω και εγώ στο θρεντ:
View attachment 128512View attachment 128514
Μην τα βλέπεις έτσι, αν σου φαίνονται λίγα σε ποσότητα, απλά ήταν τεράστια τα πιάτα. Καλές ήταν οι μερίδες.
Μαρέσει που και εσύ τα φωτογραφίζεις τα φαγητά... γιατί εμένα μονίμως με μαλώνουνε όταν το κάνω... :(
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,751 μηνύματα.
Χτύπα, όλα τα ξεχνάω. :happy:
Ξαφνική αμνησία Αυτοκράτωρ;; Με προκαλείς πολύ τώρα. Αλλά άσε, θα βγούμε πάλι εκτός θέματος αν το συνεχίσουμε :laugh:.
Μαρέσει που και εσύ τα φωτογραφίζεις τα φαγητά... γιατί εμένα μονίμως με μαλώνουνε όταν το κάνω... :(
Δεν το κάνω σχεδόν ποτέ, και εγώ κοροϊδεύω αυτούς που το κάνουν :laugh: . Απλά εκείνη τη φορά το έκανε και η παρέα που είχα, οπότε λέω και εγώ για πλάκα ας το κάνω. Ειλικρινά είναι το μοναδικό που έχω φωτογραφήσει νομίζω.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.
Ερώτηση σε όποιον/ οποία ξέρει. Έχετε να προτείνετε καμιά καλή πιτσαρία στο Κουκάκι / Ακρόπολη??
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.
Μπουγάτσα Ιορδάνης, όσοι έχουν δοκιμάσει ξέρουν!
IMG_20240205_121101.jpg
 
Top