AntiFitness Thread!

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,930 μηνύματα.
Βρήκα αυτό εδώ, πραγματικά δεν το είχα ξαναδεί ποτέ.

View attachment 132673
Εγώ τα είχα πετύχει πριν λίγους μήνες στα ΑΒ, πιο πριν δε τα είχαν. Οπότε υποθετω ότι δε έχει πολύ καιρό που είναι στη Ελλάδα αυτή η σοκολατα και η μία άλλη λευκή σοκολάτα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,423 μηνύματα.
Στης Ταϊλάνδης τα αμαρτωλά soi (στενάκια) θα με χάσετε - Αμαρτία Σαββάτου Νο1 - κλασσικά το Ταιλανδέζικό μου. Μια ποικιλια ετσι για την αλητεία.

1000001982.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,311 μηνύματα.
Τι έγινε παιδιά αυξήθηκαν τα αναψυκτικά στα περίπτερα από 1 ευρώ σε 1.20. Σήμερα το πήρα χαμπάρι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,895 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,423 μηνύματα.
Αμαρτία Σαββάτου Νο -2 - Dry aged Black Angus πέρκερ και πατάτες με μπέικον και τσένταρ.

1000001983.jpg
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,234 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,423 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ελεος τι θρεντ ειν αυτο
Ουτε καν
Φευγω 🤣🤣🤣
Στο καλό μου θα σας γράφω
Εγώ έχω ξεσκιστεί στη γυμναστική κ στη διατροφή έχω χάσει πολλα κιλά κ γενικα κοντευω να με φτάσω όταν ήμουν 28-30.. Καλά παει 😊
Αμα κρίνω κ από το συζυγο που με γλυκοκοιτάζει περισσότερο 🤣🤣🤣
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,519 μηνύματα.
Ελεος τι θρεντ ειν αυτο
Το καλύτερο που έχει να προσφέρει το στέκι, τέτοιο θρεντ είναι :pfff:
Άι στο καλό σας πια με τις διατροφές σας και τις γυμναστικές σας :laugh: (πλάκα κάνω προφανώς, μπράβο για την πρόοδό σου!!!)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,895 μηνύματα.
Ένα ευχάριστο διάλλειμα με το αγαπημένο μου πιτσονι...

IMG_20240527_174936.jpg


Έφαγα και κάτι ταρτακια από Στεργίου χθες... Σήμερα η πίτσα θα κτυπησω κ μια κρεπουλα τώρα κ από αυριο ταν κεφάλια μέσα ξανά 😄
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,895 μηνύματα.
IMG_20240527_223855.jpg


@Μήτσος10 γείτονα από το μπουενο την κτυπησα!

Είμαι και με μια μεγάλη πιτσα απο το απόγευμα οπότε νομίζω στις μεγάλες πεινες αμα παω ξεκούραστος κτυπησα άνετα 3 γυρους από 12 βαφλακια τέτοια

Να κολλήσει από τη πολλη σοκολάτα το μυαλό.

Να γλείφεις το χαρτόνι λες και είναι ρόγα.
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
View attachment 133041

@Μήτσος10 γείτονα από το μπουενο την κτυπησα!

Είμαι και με μια μεγάλη πιτσα απο το απόγευμα οπότε νομίζω στις μεγάλες πεινες αμα παω ξεκούραστος κτυπησα άνετα 3 γυρους από 12 βαφλακια τέτοια

Να κολλήσει από τη πολλη σοκολάτα το μυαλό.

Να γλείφεις το χαρτόνι λες και είναι ρόγα.
Είσαι ωραίος, και εγώ σκέφτομαι να πάρω αύριο, γτ τρ με τις εξετάσεις το άγχος πάει σύννεφο κ αναγκάζομαι να τρώω για να μη πάρω τα βουνά σα την ορεινή μελισσα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να γλείφεις το χαρτόνι λες και είναι ρόγα.
Δε μπορώ να πω ότι συμμερίζομαι τις εμπειρίες σου γείτονα, όταν έρθει η ώρα θα σε επιβεβαιώσω η μη

(Ε αν είναι δυνατόν, ποιος γλύφει χαρτόνι;)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,895 μηνύματα.
Είσαι ωραίος, και εγώ σκέφτομαι να πάρω αύριο, γτ τρ με τις εξετάσεις το άγχος πάει σύννεφο κ αναγκάζομαι να τρώω για να μη πάρω τα βουνά σα την ορεινή μελισσα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δε μπορώ να πω ότι συμμερίζομαι τις εμπειρίες σου γείτονα, όταν έρθει η ώρα θα σε επιβεβαιώσω η μη

(Ε αν είναι δυνατόν, ποιος γλύφει χαρτόνι;)

Ρογα σταφυλιού εννοουσα μωρέ :P
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,895 μηνύματα.
Εμα δε το διευκρινίζεις κ συ

(Πλάκα έκανα πριν Ε, μη με περάσετε για ανώμαλο)

Ναι εντάξει μην σε περάσει για ανώμαλο καμια ξενέρωτη.... άι ρε !

Οποια σε πεί ανώμαλο επειδη γράφουμε αυτά ειναι παρθένα ετών 40 χεστηκαμε
για τις ανοργασμικές να πουμε.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,234 μηνύματα.
Όταν πας επίσκεψη πια στη μανούλα πλέον ❤️

Αχ βρε μαμά μου σε αγαπω ❤️❤️

Χειροποίητα σνίτσελ με πατάτες τηγανιτές, λουκανικοπιτακια χειροποιητα με ζυμαράκι και τα άλλα με τυρί και αλλαντικά.

ξέρω, τιγκα στα παχυντικα, αλλά είναι αγνά της μαμάς 🫶
Screenshot_20240529_145205_Gallery.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,423 μηνύματα.
Όταν πας επίσκεψη πια στη μανούλα πλέον ❤️

Αχ βρε μαμά μου σε αγαπω ❤️❤️

Χειροποίητα σνίτσελ με πατάτες τηγανιτές, λουκανικοπιτακια χειροποιητα με ζυμαράκι και τα άλλα με τυρί και αλλαντικά.

ξέρω, τιγκα στα παχυντικα, αλλά είναι αγνά της μαμάς 🫶🏼
View attachment 133105
Ισως θα πρέπει τελικά να σκεφτω πολύ σοβαρά να σε κάνω κόρη μου.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,234 μηνύματα.
Ισως θα πρέπει τελικά να σκεφτω πολύ σοβαρά να σε κάνω κόρη μου.
Η μαμά μου είναι μάστορας στης πίτας και γενικά με ζυμαρια και γλυκά άσε

Αν ξανά βρει σύντροφο στη ζωή της, σίγουρα δεν θα πεινάσει ποτέ ❤️
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,895 μηνύματα.
Όταν πας επίσκεψη πια στη μανούλα πλέον ❤️

Αχ βρε μαμά μου σε αγαπω ❤️❤️

Χειροποίητα σνίτσελ με πατάτες τηγανιτές, λουκανικοπιτακια χειροποιητα με ζυμαράκι και τα άλλα με τυρί και αλλαντικά.

ξέρω, τιγκα στα παχυντικα, αλλά είναι αγνά της μαμάς 🫶
View attachment 133105

Κάτι τέτοια έφτιαχνε κ η μαμά της πρωην μου κ έφερνε και είχα φτάσει τέρας 90 κιλών 😄😄

Εξαιρετική μαγειρισσα.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,234 μηνύματα.
Κάτι τέτοια έφτιαχνε κ η μαμά της πρωην μου και είχα φτάσει τέρας 90 κιλών 😄😄
Α εγώ δεν τη πατάω πλέον, κάνω τη μέθοδο του πιάτου, μέτρησα πόσο έφαγα δηλαδή.

Και εντάξει όλα αυτά δεν είναι για εμένα, έχουμε και μια ντουλάπα στο σπίτι, τον αδερφό μου 🤣

Και κοντά στη γλάστρα ποτιζεται και ο βασιλικός, οπότε θα φάει και ο Παναγιώτης 🤣

Το αστείο είναι ότι η μαμά μου είναι σαν κοριτσάκι με όλα αυτά που φτιάχνει
 
Top