AntiFitness Thread!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,345 μηνύματα.
Ναι αυτά τρώω και δε μπορώ παραπάνω. Και με φίλους να βγω το standard μου είναι τα 3 πιάτα! Και είμαι και 107kg γομάρι :P


Με ρωταει η μανα μου τις προάλλες: Πως πάει η διαιτα; Καλά; Καλα εγω, μια χαρά, μονο τις παρασκευες τρωω ενα παγωτάκι για cheat of the day. Α ναι μου λεει τι παγωτάκι; Να αυτο εδω της λεω, το μισόκιλο Magic.

Παγωτάκι ρε, "παγωτάκι".

Αμα δε με κανει το φαγί να χεστώ, δεν την ακούω αλλιώς.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Δεν είναι ότι το κάνω για δίαιτα, απλά δεν αντέχω να φάω άλλο. Ειδικά του shisan που είναι λίγο πιο χοντρό κομμένα τα κομμάτια, μετά την τριτη οχταδα μου έρχεται να μου βγουν από τη μύτη!
Και στα σουβλάκια γύρο πίτα απ όλα 2 τρώω και μετά είμαι να σκάσω.
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 439 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,632 μηνύματα.
Δεν είναι ότι το κάνω για δίαιτα, απλά δεν αντέχω να φάω άλλο. Ειδικά του shisan που είναι λίγο πιο χοντρό κομμένα τα κομμάτια, μετά την τριτη οχταδα μου έρχεται να μου βγουν από τη μύτη!
Και στα σουβλάκια γύρο πίτα απ όλα 2 τρώω και μετά είμαι να σκάσω.
Μου θυμίζεις κάτι μαμάδες στο σχολείο που λέγανε " Εμένα ο γιος μου δεν τρώει , από τον αέρα φουσκώνει " :loltooth:
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 439 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,345 μηνύματα.
Δεν είναι ότι το κάνω για δίαιτα, απλά δεν αντέχω να φάω άλλο. Ειδικά του shisan που είναι λίγο πιο χοντρό κομμένα τα κομμάτια, μετά την τριτη οχταδα μου έρχεται να μου βγουν από τη μύτη!
Και στα σουβλάκια γύρο πίτα απ όλα 2 τρώω και μετά είμαι να σκάσω.
Σου μιλάει άνθρωπος που έχει φάει τόσο πολύ, που έχει χεστεί, έχει παρει το φαγητο κι εχει πάει στην τουαλέτα και συνεχίζει να τρωει όσο κάνει ότι κάνει. Ταυτόχρονα.

Τόσο αφασία.

Κάποιοι θα το έλεγαν και ψυχικα διαταραγμενο το σκηνικο αλλα δε με ενδιαφέρει.
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Σου μιλάει άνθρωπος που έχει φάει τόσο πολύ, που έχει χεστεί, έχει παρει το φαγητο κι εχει πάει στην τουαλέτα και συνεχίζει να τρωει όσο κάνει ότι κάνει. Ταυτόχρονα.

Τόσο αφασία.

Κάποιοι θα το έλεγαν και ψυχικα διαταραγμενο το σκηνικο αλλα δε με ενδιαφέρει.
Εντάξει, είναι και αυτό μια άποψη.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,345 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,627 μηνύματα.
20231217_221134.jpg
20231218_010028.jpg


Ειμαι σε διαιτα, πιάνεται σαν cheat day? 😁
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,845 μηνύματα.
Ωραίο cheesecake κάνει ο Στεργίου... Αφρος.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,845 μηνύματα.
Μια μερίδα 3 καλαμακια με πατατες πιτα και σος και μια μερίδα σαγανάκι... 😄

Από το αγαπημένο μου ψητοπωλείο

Δεν έμεινε τίποτα!
 

Συνημμένα

  • IMG_20231222_204133.jpg
    IMG_20231222_204133.jpg
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 22
  • IMG_20231222_205414.jpg
    IMG_20231222_205414.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 22

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,845 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,345 μηνύματα.
Cheat day σημερα και με το ζυγισμα να χει δειξει 101,7 κιλά, μισό κιλό κάτω δηλαδή το γιόρτασα με δυο πέρκερ έκφυλα και ένα παγωτό.

Μεχρι την άλλη Παρασκευή, ράψιμο.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,173 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,845 μηνύματα.
Εγώ έχω κολλήσει στα 86. Λογικό αφου παρασυρομαι. Παιδιά μετά τις 1/1/24 θα πεσει τρελή διατροφή.

Όπως κάνουν οι body builders πριν κατεβουν σε αγώνες... Φέτος το καλοκαίρι θα βγω φετες στη παραλια δεν έχει μαλακιες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δημοκρατία έχουμε. Ας κάνει στο στομάχι του ο,τι του αρέσει.

Ναι ωραία δημοκρατία έχουμε και εγώ λέω ότι θέλω για αυτό το θέαμα 😄

Κινδυνευει η ζωή του πλεον.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,173 μηνύματα.
Ναι ωραία δημοκρατία έχουμε και εγώ λέω ότι θέλω για αυτό το θέαμα 😄

Κινδυνευει η ζωή του πλεον.
Ε και; Δεν επηρεάζει την ζωή μας ούτε την δημοκρατία. Ο καθένας μπορεί να καθορίζει την ζωή του φτάνει να μην καταπατά τα δικαιώματά μας.
Άλλος μπορεί να θέλει να καπνίζει τρία πακέτα τσιγάρα στην ημέρα. Ξέρει ότι κινδυνεύει. Ας καπνίζει στο σπίτι του όσο θελει. Εμένα δεν με βλάπτει.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,512 μηνύματα.
Καλά και τα φαγητά αλλά αν ξεκινήσω με αυτά σταματάω την άλλη βδομάδα.
IMG_7232.jpeg
 

Esperos1

Δραστήριο μέλος

Ο Esperos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 465 μηνύματα.
Αμα πας στα ντελικατέσεν, εκεί που πουλάνε ζαμπόν τυριά αλλαντικά περίεργα παστουρμάδες, και απλώς παρατηρήσεις τους πελάτες, ευτυχισμένοι άνθρωποι, με το χαμόγελο, με την πονηρή ματιά, με το καλαμπούρι τους, πήγαινε μετά και σε ένα από αυτά με τις υγιεινές τροφές και τα βεγκαν, κάτι μίζεροι καχεκτικοί τύποι, τσιφούτηδες και κακοχρονισμένοι, βλέπουν τους άλλους με φθόνο...
Το ίδιο και σε χασαποταβέρνες, όλο χαρά και ευτυχία ζωγραφισμένη στα πρόσωπα των πελατών, οι υπάλληλοι με μια κούραση αλλά και ικανοποίηση...

Πήγαινε και στα βρόμικα και στα πατσατζίδικα τις πρώτες πρωινές ώρες, όση χαρά έχει η μελισούλα που ρουφάει το νέκταρ τόση χαρά έχουν και οι θαμώνες που πίνουν πατσά με υπόλοιμα και ποδαράκι... τι να πω...

Τα πιο ωραία καμάκια και σοβαρές γνωριμίες, ξεκινάνε στις πέντε το πρωί όξω από καντίνα με βρόμικα .
Την ίδια ώρα οι βεγκαν και της υγιεινής μετράνε πίεση ζάχαρο οξυγόνα με πολύ άγχος ...
 
Top