Euro 2024

Ποιος θα το σηκώσει;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Βέλγιο

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Κροατία

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Γαλλία

    Ψήφοι: 4 18.2%
  • Δανία

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Αγγλία

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Γερμανία

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Ιταλία

    Ψήφοι: 4 18.2%
  • Ισπανία

    Ψήφοι: 6 27.3%
  • Ολλανδία

    Ψήφοι: 2 9.1%
  • Πορτογαλία

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Άλλη ομάδα

    Ψήφοι: 0 0.0%

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3,386 μηνύματα.
Μπαίνουμε στην αγαπημένη εποχή των αντρών, δηλαδή καλοκαίρι με τουρνουά εθνικών ομάδων (σαν το Μουντιάλ δεν έχει, όμως), με άπειρη μπύρα και παρακολούθηση κάθε ματς (εμείς οι καμένοι βλέπουμε μέχρι και τα Σαουδική Αραβία - Ιράν ή τα Αλβανία - Γεωργία ξέρω' γω, για την περίπτωση του Γιούρο), άπειρες μπύρες και ο τελικός να μας βρει (εύχομαι σε όλους) πιωμένους μετά από μπάνιο στη θάλασσα.
Προσωπικά είμαι με Ιταλία, γιατί είναι η αγαπημένη μου εθνική ομάδα, βάζουν ελάχιστους ξένους στην Εθνική τους και παίζουν με απίστευτο πάθος με λογική νίκη ή θάνατος. Από τα αουτσάιντερ στηρίζω Σερβία, γιατί είναι ομόθρησκα αδέρφια και παίζει και ο Ζίφκοβιτς. Φαβορί βέβαια πάλι ηνωμένα αφρικανικά έθνη της Γαλλίας βλέπω, Γερμανία με τούρκο αρχηγό (ντροπή) και Ισπανία για κάποιον λόγο (παρόλο που βάζουν επί το πλείστον Ισπανούς, τους αντιπαθώ σε όλα τα αθλήματα.) Μακάρι να γελάσουμε και με νέα αποτυχία της Αγγλίας, επίσης.
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,224 μηνύματα.
Εγώ βλέπω τελικό Αγγλια Ισπανία και βγαίνουμε στους δρόμους να φωναξουμε CAMPEONES, CAMPEONES OE OE OE
 

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,106 μηνύματα.
Ειμαι με την Αγγλια παραδοσιακα, η οποια ειναι ενα απο τα φαβορι και εχει πολυ δυνατη ομαδα, αλλα δυστυχως πιστευω πως καπου θα μπλοκαρει και αυτη τη φορα, οπως παντα.
Προβλεπω Γαλλια να το σηκωνει.
 

Paragontas7000

Περιβόητο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 4,377 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Poirot

Περιβόητο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,149 μηνύματα.
Vive la France!
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,224 μηνύματα.
Αλάνια μου πολύ Αγγλία βλέπω. Its not coming home ούτε φέτος mates
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Όσο η Ελλάδα έχει Euro, δεν υποστηρίζω Αγγλία.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,859 μηνύματα.
IMG_9097.jpeg
Καλη αρχή

Ιταλία θα το παρει
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3,386 μηνύματα.
τα οποια αδερφια μας, βαραγανε ελληνες στο φαιναλ4 του βερολινου πριν απο 20 μερες. :whatever: :whatever:
Το σκηνικό το είχε πάρει το μάτι μου, φαντάζομαι την πέσανε μαζί γαύροι με του Ερυθρού σε εσάς;
Τέλος πάντων, εγώ είμαι κατά των αδερφοποιήσεων γενικά, χέστηκα τελείως για την Παρτιζάν, μόνο Π.Α.Ο.Κ είμαι. Αλλά οι Σέρβοι μας πάνε πολύ και δεν μιλάω τώρα για αούγκανους χουλιγκάνους.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,883 μηνύματα.

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,224 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,859 μηνύματα.
Λοιπόν. Δούλεψε. Κατεβάζετε την Opap Store εφαρμογή, μπαίνετε σε ενα κατάστημα ΟΠΑΠ και μέσω beacon (bluetooth) καταλαβαίνει ότι ειστε σε ΟΠΑΠ, εξαργυρώνετε τη προσφορά και παίρνετε freebet 5 ευρώ. Έπαιξα αυτά.

IMG_9100.PNG
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32,620 μηνύματα.
Σε ποιο κανάλι δείχνει τους αγώνες; Συμμετέχει και η Ελλάδα;
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3,386 μηνύματα.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,106 μηνύματα.
Η Γερμανία έδειξε τα δόντια της με το καλημέρα. Έπαιζε μεν με τη ψόφια Σκωτία, αλλά έχει πολύ καλο υλικό, μίξη νέας φουρνιάς με βετεράνων, διψαει για διάκριση γιατί από το Μουντιάλ του ‘14 είναι άφαντη και παίζουν και στο σπίτι τους.
 

Wonderkid

Διακεκριμένο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,689 μηνύματα.
Ιταλία υποστηρίζω, αλλά κάτι μου λέει την έκπληξη θα τη δούμε από Κροατία, που θα είναι η τελευταία διοργάνωση Modric.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,859 μηνύματα.
Η Ιταλία ήταν φοβερή στο στίβο και φαίνεται ότι επενδύει στον αθλητισμό. Πιστεύω ότι αυτό θα φανεί και στο ποδόσφαιρο.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,928 μηνύματα.
Η Ιταλία ήταν φοβερή στο στίβο και φαίνεται ότι επενδύει στον αθλητισμό. Πιστεύω ότι αυτό θα φανεί και στο ποδόσφαιρο.
Aκικε παιζει ακομα ο αδερφος σου εκεινο το συστημα του γεωργιου με τον διπλασιασμο στις ισοπαλιες στα euro?Πιο παπατζηδικο συστημα δεν εχω ξαναδει
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,859 μηνύματα.
Aκικε παιζει ακομα ο αδερφος σου εκεινο το συστημα του γεωργιου με τον διπλασιασμο στις ισοπαλιες στα euro?Πιο παπατζηδικο συστημα δεν εχω ξαναδει
Πλέον το σύστημα Γεωργίου είναι ρίσκο γιατί μπαίνουν πολλά γκολ και υπάρχει μεγάλη πιθανότητα όταν έρθει το Χ τα λεφτά να ξεφύγουν.

Εχτές ο @fockos έπιασε το over3.5 από το 5ευρώ που έδινε τζάμπα ο ΟΠΑΠ. Εγώ το 5ευρώ το επένδυσα σε νίκη Ιταλίας.
3123312312.png

και να πάρει το πρωτάθλημα ο ΠΑΟ όταν έχανε με 2 - 0
312312.jpg


Επίσης μου έβαλε 20 ευρώ στο online πάμε στοίχημα και παίξαμε over 152.5 πόντοι.
31321.jpeg
 

Συνημμένα

  • 21321.jpeg
    21321.jpeg
    40.6 KB · Εμφανίσεις: 19

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top