Fetish

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
το προβλημα ειναι οτι το παιδι που του αρεσουν τα μεγαλα ποδια των ανδρων τον υποψιαζονται οι πρισσοτεροι για gay

Μεγάλο λάθος, τι και αν του αρέσουν τα πόδια των φίλων του; Εγώ το βρίσκω πολύ αντρικό. Δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το πρόβλημα...:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Μεγάλο λάθος, τι και αν του αρέσουν τα πόδια των φίλων του; Εγώ το βρίσκω πολύ αντρικό. Δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το πρόβλημα...:s
αντρικο? ....εγω δε θα το ελεγα....οπως νομιζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μεγάλο λάθος, τι και αν του αρέσουν τα πόδια των φίλων του; Εγώ το βρίσκω πολύ αντρικό. Δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το πρόβλημα...:s
Δηλαδη εννοεις οτι δεν ειναι παρεξηγηση?? αν κι εγω αυτο θελω να μαθω αν καποια ατομα εχουν φετιχ ανδρικα ποδια ειναι ομοφυλοφυλοι?? Αν και δεν τον ξερω προσωπικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δηλαδη εννοεις οτι δεν ειναι παρεξηγηση?? αν κι εγω αυτο θελω να μαθω αν καποια ατομα εχουν φετιχ ανδρικα ποδια ειναι ομοφυλοφυλοι?? Αν και δεν τον ξερω προσωπικα...
αποφασισε ειναι φιλος σου ή οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Δηλαδη εννοεις οτι δεν ειναι παρεξηγηση?? αν κι εγω αυτο θελω να μαθω αν καποια ατομα εχουν φετιχ ανδρικα ποδια ειναι ομοφυλοφυλοι?? Αν και δεν τον ξερω προσωπικα...
Όχι απαραίτητα, αλλά αν κρίνω από το ύφος των μηνυμάτων σου, αυτός ο φίλος σου που δεν τον ξέρεις προσωπικά και για τον οποίο μιλάμε, είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
αποφασισε ειναι φιλος σου ή οχι?
φιλος μου ειναι αλλα οχι κολλητος μου γι αυτο θα ηθελα να ξερω τι θα κανω μαζι του ..το οχι απαραιτητα πως το ερμηνευεις γιατι μπλεχτηκα. οι μισοι λετε οτι ειναι gay οι αλλοι οχι....χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έχουμε αναγουλιάσει.Δείξε λίγο έλεος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Σε λίγο θα μετρατε και τα τριτα σας "πόδια":lol: O φιλος σου μόνο πόδια βλεπει?
στην προκειμενη περιπτωση ναι αρα ειναι gay ή οχι??? υτο θελω να μαθω για να δω αν θα τον σουταρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
στην προκειμενη περιπτωση ναι αρα ειναι gay ή οχι??? υτο θελω να μαθω για να δω αν θα τον σουταρω

Γιατι να τον σουτάρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
;)χειροπεδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ρώτα τον να σου πει. Ε, μα πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
everes στην αρχη μας τον λες φιλο σου, μετα λες οτι δεν τον γνωριζεις προσωπικα κλπ. Δεν τον γνωριζεις που δεν τον γνωριζεις, αυτος καθεται και σου λεει οτι του αρεσουν τα ανδρικα ποδια;
Μην ντρεπεσαι να μας πεις οτι εισαι ο φιλος σου. Δεν ειναι κακο ουτε να εχεις φετιχ με αντρικα ποδια, ουτε να εισαι ομοφυλοφιλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Σιγά μην είναι ο φίλος του. Αν ήταν θα μας το λεγε έτσι κι αλλιώς internet=ανωνυμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
στην προκειμενη περιπτωση ναι αρα ειναι gay ή οχι??? υτο θελω να μαθω για να δω αν θα τον σουταρω

Ναι πιθανόν ειναι gay, αλλά αυτο το ξέρει μονο ο ίδιος. Μπορεί να ειναι και bi. Σε κάθε περίπτωση δεν βλέπω που ειναι το πρόβλημα...Δηλαδή τι διαφορά εχει ένας straight που τη βρισκει με το πόδι της Sklenaříková;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν έχω κάποια ιδιαίτερη προτίμηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δηλαδη εννοεις οτι δεν ειναι παρεξηγηση?? αν κι εγω αυτο θελω να μαθω αν καποια ατομα εχουν φετιχ ανδρικα ποδια ειναι ομοφυλοφυλοι?? Αν και δεν τον ξερω προσωπικα...

Όχι ρε καθόλου ίσα ίσα, αν πας μια βόλτα στα Σφακιά όλοι με τα μούσια και τα περίστροφα έχουν στα δωμάτια τους αφίσες με αντρικές πατούσες, σου λέω νουμερο 1 βαρβατίλα, μην το συζητάς!

100% αρσενικό σου λέω!
-----------------------------------------
Ναι πιθανόν ειναι gay, αλλά αυτο το ξέρει μονο ο ίδιος. Μπορεί να ειναι και bi. Σε κάθε περίπτωση δεν βλέπω που ειναι το πρόβλημα...Δηλαδή τι διαφορά εχει ένας straight που τη βρισκει με το πόδι της Sklenaříková;

Σωστός, της Sklenaříková το πόδι δηλαδή τί το παραπάνω έχει; Λες και δεν έχει πατήσει και αυτό ποτε σκατά.

Φυσιολογικά πράματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Άμα ειναι gay ή bi φυσικά και ειναι φυσιολογικά πράγματα, δεν καταλαβαίνω που ακριβώς έχεις αντίρρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
δεν ξερω αν ειναι φετιχ,σημερα παντως που εβλεπα το φαντασμα της οπερας πολυ καλος ο jerard butler με τα δερματινα γαντια και τη μασκα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
να πω κατι αλλα ειναι λιγο για πονειρα μυαλα:P
σαντυγι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
α ναι υπαρχει και food fetish
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top