First Dates (2024) - Star TV

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,863 μηνύματα.
Το ότι ακούει και σκυλάδικο είναι το κερασάκι στη τούρτα, μόνο το χρυσό δόντι της λείπει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Συμπαθητικός τύπος μου φαίνεται ο Τάσος
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,928 μηνύματα.
Τι είπε δεν άκουσα;;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α τα κερακια
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,459 μηνύματα.
- μου αρεσουν τα μαλλια σου
- δικά μου είναι !
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλό αυτο της Γερμανίδας που θα τον φιλοξενουσε. Συν.

Αλλα βιαζεται λιγο
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,928 μηνύματα.
Η Κύπρια έχει το Μουντ που έχω τα πρωινά των εξεταστικών. Ξινιλα 😂
Βρε τι στο καλό λένε αυτοί σε ραντεβού πόσα μαθήματα χρωστάς 😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

- μου αρεσουν τα μαλλια σου
- δικά μου είναι !
Έλα καλε η γλυκούλα εννοούσε ότι είναι δεν εξτενσιον
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,765 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί, αλλά ο μάγειρας μου βγάζει κακά vibes. Vibes μαλάκα βασικά, για να είμαι πιο συγκεκριμένη. Σαν να ψάχνει θύμα. Απαντάει και η άλλη μελιστάλαχτα, ωχ...
Δεν ξέρω, κάτι δε μου αρέσει καθόλου σε αυτόν τον τύπο.


Άιντε η άλλη η σπαστικιά πάλι με την Καλών Τεχνών. Ε ρε κολλημένη, πήγε εκεί να βρει τον έρωτα κατά τ' άλλα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Η Κύπρια έχει το Μουντ που έχω τα πρωινά των εξεταστικών. Ξινιλα 😂
Βρε τι στο καλό λένε αυτοί σε ραντεβού πόσα μαθήματα χρωστάς 😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έλα καλε η γλυκούλα εννοούσε ότι είναι δεν εξτενσιον

Ε προφανώς δεν ενδιαφέρεται κανείς απο τους δύο όπως θα δουμε και στο τέλος για αυτο λένε για μαθήματα.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,928 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί, αλλά ο μάγειρας μου βγάζει κακά vibes. Vibes μαλάκα βασικά, για να είμαι πιο συγκεκριμένη. Σαν να ψάχνει θύμα. Απαντάει και η άλλη μελιστάλαχτα, ωχ...
Δεν ξέρω, κάτι δε μου αρέσει καθόλου σε αυτόν τον τύπο.
True.

Πιο μαλάκα κι απο τον καράφλα (που ειναι και πιο ωραιος έστω)
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,863 μηνύματα.
Πάντως όντως αυτή η Ελληνίδα από Γερμανία έχει καλό στυλάκι για ραντεβού, επικοινωνιακό και έτσι. Δεν αφήνει τη κουβέντα να χαλάσει.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,765 μηνύματα.
Έχει λίγο φάτσα για φαπες η αλήθεια είναι, αλλά ευγενικός είναι μέχρι στιγμής
Ναι, ευγενέστατος είναι, αλλά δεν ξέρω, απλά κάτι μου βγάζει, κάτι λάθος. Δεν ξέρω.
True.

Πιο μαλάκα κι απο τον καράφλα (που ειναι και πιο ωραιος έστω)
Ο καραφλός λες πιο ωραίος;
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,459 μηνύματα.
αυτος απο την αμαλιαδα μου θυμιζει λιγο αυτο
:
Look: Blobfish Named 'Ugliest Animal ...
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,863 μηνύματα.
Το 24 ετών βέβαια που λέει μάλλον είναι άλλη μία ηλικιακή παπάτζα της εκπομπής. Σιγά μην είναι αυτή δύο χρόνια μεγαλύτερη μου μόνο.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,928 μηνύματα.
Το 24 ετών βέβαια που λέει μάλλον είναι άλλη μία ηλικιακή παπάτζα της εκπομπής. Σιγά μην είναι αυτή δύο χρόνια μεγαλύτερη μου μόνο.
Άνετα για 24 η κοπέλα. Είχε πολύ βαρύ μακιγιάζ που την μεγάλωνε αλλά ναι, average 24χρονη είναι.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,863 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Κάνει μπάνιο με παντόφλες.... για να έχει έτοιμη τη μιτσούκο να τη ρίξει στον καράφλα αμα της στραβοκατουρήσει.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,928 μηνύματα.
Τι σκατά; Από τα 24 σπάνε στο πρόσωπο οι γυναίκες;
Το μακιγιάζ είναι, έχει βάλει πολύ μεικ απ και της έχει μαζευτεί στις γραμμές. Ένα από τα μεγαλύτερα θέματα που έχουμε οι γυναίκες με το βάψιμο και κάνει το πρόσωπο να φαίνεται σαν να έχει ρυτίδες ενώ δεν έχει.
Μετά μπορεί να είναι και κληρονομικό, κάποιες σπάνε στο κούτελο.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,765 μηνύματα.
Δεν της αρέσει λέει η θάλασσα.
Canceled.
Τι σκατά; Από τα 24 σπάνε στο πρόσωπο οι γυναίκες;
Ρε το μαγικιάζ την έκανε έτσι, παίζει ρόλο και ο φωτισμός επίσης. Αλλά γενικά το μακιγιάζ πάντα κάνει μια γυναίκα να μεγαλοδείχνει, αυτό είναι νόμος.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,928 μηνύματα.
Δεν της αρέσει λέει η θάλασσα.
Canceled.

Ρε το μαγικιάζ την έκανε έτσι, παίζει ρόλο και ο φωτισμός επίσης. Αλλά γενικά το μακιγιάζ πάντα κάνει μια γυναίκα να μεγαλοδείχνει, αυτό είναι νόμος.
Ναι ειδικά αν δεν έχεις κάνει σωστή ενυδάτωση πιο πριν. Ειδικά στις κοπέλες που έχουν πιο έντονες τις άκρες των χειλιών (ξέρετε οι δύο γραμμές από τις άκρες της μύτης μέχρι τις άκρες των χειλιών), φαίνονται χειρότερα με έντονο μακιγιάζ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top