First Dates (2024) - Star TV

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ειναι η γυναικα μου λέει ο άλλος......
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.
Αμάν με αυτά τα χείλια ΑΜΑΝ ΠΙΑ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Κατερινα δεν εισαι 35 που να παρακαλάς.

Αλλα ωραια γκόμενα κάργα. Μ αρεσει.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.
Κατερινα δεν εισαι 35 που να παρακαλάς.

Αλλα ωραια γκόμενα κάργα. Μ αρεσει.
Τα χείλη και το ξανθο την ρίχνουν απίστευτα ενώ αν τα αφηνε στην ησυχία τους θα ήταν μια καρακουκλαρα μελαχρινή. Μια χαρά 35 είναι, αυτα τη χαλάνε

Τι να κάνουμε, δεν πάει σε όλες.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,507 μηνύματα.
Αχ με ενοχλούν στο μάτι τα εξτε της ξανθιάς, της έχουν κάνει πολύ κακή δουλειά, κρίμα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Τα χείλη και το ξανθο την ρίχνουν απίστευτα ενώ αν τα αφηνε στην ησυχία τους θα ήταν μια καρακουκλαρα μελαχρινή. Μια χαρά 35 είναι, αυτα τη χαλάνε

Τι να κάνουμε, δεν πάει σε όλες.
Τα χειλη ναι ειναι καπως, τα αλλα μ αρεσουν. Φαινεται και ευαισθητη. Μ αρεσε αυτό.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,903 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.
Παιδιά μιλάτε σαν άνδρες, στη γυναίκα η ηλικία της φαίνεται από το λαιμό και τα χέρια. Η κοπέλα δεν είναι 40 100%

Έχει βαφτεί λάθος, έχει λάθος μαλλί

Έχει αδικήσει τον εαυτό της με λίγα λόγια. Βάζω το χέρι μου στη φωτιά.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.
Και να δείτε που θα της πει αυτός που θα της τύχει "μικροδείχνεις".
Συμπαθητική η συνονόματη πάντως, αλλά αυτό το ξανθό ρε παιδί μου την μεγαλώνει πάρα πολύ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Παιδιά μιλάτε σαν άνδρες, στη γυναίκα η ηλικία της φαίνεται από το λαιμό και τα χέρια. Η κοπέλα δεν είναι 40 100%

Έχει βαφτεί λάθος, έχει λάθος μαλλί

Έχει αδικήσει τον εαυτό της με λίγα λόγια. Βάζω το χέρι μου στη φωτιά.
Εχεις δίκιο.
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 414 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Καλα ο γυαλάκιας θα φάει μεγάλη φόλα στο τέλος. :laugh: :laugh:

ειναι απο τους νέρντουλες που τα εκλογικεύουν όλα και τα πετυχαίνουν όλα.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.
Καλα ο γυαλάκιας θα φάει μεγάλη φόλα στο τέλος. :laugh: :laugh:

ειναι απο τους νέρντουλες που τα εκλογικεύουν όλα και τα πετυχαίνουν όλα.
Ο τύπος αν ντυνόταν λίγο καλύτερα και φορούσε πιο ωραία γυαλιά, μια χαρά θα ήταν νομίζω.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ο τύπος αν ντυνόταν λίγο καλύτερα και φορούσε πιο ωραία γυαλιά, μια χαρά θα ήταν νομίζω.

Με τίποτα. Εγω αν ήμουν γυναίκα δεν θα πηγαινα μαζί του και αυτο το "εχω 2 βδομάδες που ειχα επαφή με γυναικες"

μου φάνηκε γελοίο :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Ο τύπος αν ντυνόταν λίγο καλύτερα και φορούσε πιο ωραία γυαλιά, μια χαρά θα ήταν νομίζω.
Λιγο μαλλι επάνω ηθελε, να βγαλει το τραγόμουνο απο το στόμα και να ντυθει πιο μαύρα γκρι ρουχα αντι για καφέ.

Τραγόμουνο και καράφλα τον κανει σαν υδροκέφαλο.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.
Γιατί μου φαίνεται γνωστός αυτός;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Καλά άσχετα με αυτό ρε παιδάκι μου 🤣

Ξέρεις τι μου τη σπάει ;;; να μην εχει ο άλλος γυρω του επίγνωση της πραγματικότητας... οπως το ειχε πάθει και ο άλλος με τη Τρικαλιώτισα.

Βλέπεις η αλλη ειναι σφιγμένη κατι δεν της πάει... κάτι δεν της αρέσει. Μη κάνεις κατα μετωπο επιθεση και "ειναι η γυναικα μου και εχουμε χημεια"

που την ειδες τη χημεια βρε μπουφε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top