Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,739 μηνύματα.
Ναι ομως ο στοχος σου ποιος ειναι ή εμφανιση ή δυναμη ?

Εμένα προσωπικα όλα μαζί. Θα ήθελα εμφάνιση αλλά και δυναμη.

Πχ θα μπω 100 στο παγκο. Και ιδανικά θα ήθελα να παιζω και ένα σετάκι των 5-7 στα 110 όπως τώρα στα 90 αλλά αυτό θέλει 3 χρόνια. Αν θες να το πας με ασφάλεια.

Ειναι πάντως και αυτό καλή ενναλακτικη αν θες να συνεχίσεις ρίχνοντας λίγο τα φορτία.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εμένα προσωπικα όλα μαζί. Θα ήθελα εμφάνιση αλλά και δυναμη.

Πχ θα μπω 100 στο παγκο. Και ιδανικά θα ήθελα να παιζω και ένα σετάκι των 5-7 στα 110 όπως τώρα στα 90 αλλά αυτό θέλει 3 χρόνια. Αν θες να το πας με ασφάλεια.

Ειναι πάντως και αυτό καλή ενναλακτικη αν θες να συνεχίσεις ρίχνοντας λίγο τα φορτία.
Ε μετα του καθιζεις συνδυασμο , ποτε με χαμηλα φορτια , ποτε με υψηλα , ποτε κανεις ,καρδιο πολυ , ποτε σουπερσετ , ποτε ντροπ σετ

αλλα δεν ξερω , δεν μου πολυ αρεσει να βγαινουν τοσο ανετα τα 10...θυμιζει RP φαση
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,266 μηνύματα.
Θα απαντήσω με φωνητικό :hehe:

@Nick890

Δεν ξέρω πως να αντιδράσω τώρα μετά από αυτό, αρχικά έχεις πολύ ωραία φωνή η οποία σου μένει στο μυαλό σίγουρα μπορείς να κανείς κάποια Podcast με μεγάλη επιτυχία. Κατά δεύτερον οι φωνές μας μοιάζουν αρκετά απλά η δικιά μου είναι ελάχιστα πιο μπάσα 😅😅.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,739 μηνύματα.
Eυχαριστώ για τα καλά σας λόγια φίλοι μου !!! :clapup:

Χαίρομαι που μια αυθόρμητη πρωτοβουλία σας εξέπληξε ευχάριστα.

Καλό είναι να κάνουμε και κάτι διαφορετικό απο αυτό που κάναμε μέχρι σημερα. Ειναι το γενικό μου μότο αυτό.

Τωρα σχετικά με το ριαδόφωνο δεν το εχω πολυσκεφτεί αλλα μου το χουν πεί γενικά και μάλιστα παλιά με είχαν φωνάξει και για κάστιν σε ραδιοφωνικό σταθμό αλλα δεν πήγα γιατι ήμουν ήδη επαρχία και δούλευα εκεί.

θα μου ταίριαζε να το κάνω η αλήθεια είναι. θα δούμε ίσως ερασιτεχνικά,,, θα δω δε ξέρω.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,221 μηνύματα.
podcast ρε, e-steki podcast πωπω τρελό μπινελίκι, μαλλιοτραβήγματα, χαμός
Κάθε επεισόδιο θα κλείνει «ΚΛΕΙΣΤΟ, ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΑΜΏ ΤΗΝ Π@ΤΑΝΑ ΜΟΥ»

what are we waiting for

:alljumpy:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,628 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Τωρα σχετικά με το ριαδόφωνο δεν το εχω πολυσκεφτεί αλλα μου το χουν πεί γενικά και μάλιστα παλιά με είχαν φωνάξει και για κάστιν σε ραδιοφωνικό σταθμό αλλα δεν πήγα γιατι ήμουν ήδη επαρχία και δούλευα εκεί.

θα μου ταίριαζε να το κάνω η αλήθεια είναι. θα δούμε ίσως ερασιτεχνικά,,, θα δω δε ξέρω.
Χαλαρά θα μπορούσες να λες τις ειδήσεις στο ραδιόφωνο. Έχεις πολύ καθαρή φωνή με πολύ καλή άρθρωση. Κάνε μια αίτηση, ποτέ δεν ξέρεις! Εκεί να δεις γνωριμίες που θα πέσουν! Απροσδόκητες που σου αρέσουν! :smartass:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ομολογουμένως ωραία φωνή, αλλά για το τυχαίο κι αυθόρμητο δε βάζω το χέρι μου στη φωτχιά.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,025 μηνύματα.
Καλησπέρα στο team! 3η upper προπόνηση της βδομάδας..

Στήθος
1 Χ 10 + 2 Χ 8 41kg pec fly machine
3 X 8 40kg πιέσεις οριζόντιου πάγκου με μπάρα 20kg

Τρικέφαλοι
2 Χ 10 + 2 Χ 8 14kg triceps pressdown με σχοινί

Δικέφαλοι

3 Χ 10 12.5kg κάμψεις δικέφαλων με μπάρα

Κοιλιακοί
3 Χ 10 41kg abdominal crunch machine

Ραχιαίοι

3 Χ 10 εκτάσεις ραχιαίων με plate 5kg
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στις τελευταίες προπονήσεις, έχω παρατηρήσει πως δεν ανεβάζω εύκολα παλμούς.
Screenshot_2024-04-21-13-03-05-950_com.huawei.health.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω φτάσει max νομίζω κάποια στιγμή 160 κάτι παλμούς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,739 μηνύματα.
Δρόμος Προς Το Arnold Classic (youtube.com)

ωραία τίπς.

Στην αρχη δουλευει τον Τσιαλίκη που έλεγε οτι εχει τους καλύτερους ωμους στην Ελλάδα.

Θα χρησιμοποιήσω αυτες τις ασκήσεις για ώμους οταν θα ανεβάζω στον πάγκο πάνω απο τα 90 κιλα ισως του χρονου. Για να προστατέψω τις αρθρώσεις απο τα άσκοπα φορτία.

Ο Κω΄στας ειναι το πραγματικό παράδειγμα πως μπορείς να γυμνάζεσαι και να έχεις το σώμα που θέλεις ακομη και οταν αντιμετωπίζεις σοβαρα προβλήματα υγείας.

Εχει θέμα με τη καρδιά του. Λογικά συμβουλεύεται το γιατρό του αλλα ειναι επικίνδυνο να ζορίζεσαι αμα καρδιολογικά θέματα.

Στο μεταξυ οποτε βλέπω αυτο το βιντεο ->

(55) Τι Τρώω Και Πως Προπονούμαι Καθημερινά - YouTube

Λιωνω στα γέλια χαχα !
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,847 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,739 μηνύματα.
Λοιπόν θα ψωνιστώ λίγο... νομίζω μετά απο τόση πείνα και ταλαιπώρια που έχω φάει το αξιζω μουαχα


προβαρα αποψε το άσπρο το παντελόνι , εκτος του οτι με κάνει φιγουρίνι απο πανω δεε φορουσα μπλουζα και μ αρεσε που πάνω ημουν πολυ πιο ανοιχτος και δεμένος και κοιλια δεν εχω καθόλου. Εντάξει λίγο πίσω πιάνω - τσιμπάω με τα 2 δάχτυλα αλλα και τι να κάνουμε τωρα.... με μειον 2 κιλα αμα θέλω το ρίχνω και αυτό.

Ωραιο να εισαι in shape. Τουλάχιστον εχεις αυτη την ικανοποιηση και νιωθεις ωραια με τον εαυτό σου.

βραστο κουάκερ και πρωτείνη ΜΕΧΡΙ ΤΑ 90... και βάρη. Ειδικο πρόγραμμα για Πάνθηρες.

Αμα παντρευτω και κανω κάνα παιδάκι.... θα φτιαξουμε ενα γυμναστηριο με τα βασικά να πηγαινουμε για προπόνηση !!! Οσο ετοιμάζει η μαμά το φαγητό διπλα :laugh::laugh:
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,025 μηνύματα.
Καλησπέρα! Leg day σήμερα..
1 X 12 54kg + 1 X 10 + 2 X 8 59kg leg extension machine
3 X 10 63kg hip adductor machine
3 X 10 63kg hip abductor machine
3 X 7 + 1 X 5 chin ups, με βοήθεια καθίσματος
4 X 10 30kg calf raises
4 X 10 80kg πρέσα με plates high and wide position
4 X 12 ροκανίσματα κοιλιακών σε επικλινή πάγκο με plate 5kg
4 X 12 εκτάσεις ραχιαίων με plate 5kg
------------------------------------------------------------------------------
Αύριο μία upper προπόνηση και μετά το Πάσχα ξανά gym, επειδή θα βρίσκομαι εκτός Αθήνας. Θα κάνουμε λίγο rest ή χαλαρά μόνο κάποιες μέρες ελεύθερα βάρη και ασκήσεις με βάρος σώματος.:cool2:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top