Fitness Thread!

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγω περιμένω κάτι λάστιχα σπιτι μια και ειπατε για ψώνια. Θα κάνουμε καλη δουλειτσα στηθος πέρα απο τις κάμψεις.
Ωραια ιδεα ναι. Βοηθανε κι αυτα τουλάχιστον μεχρι να ανοιξουν τα γυμναστήρια που ειναι πιο οργανωμένα.
Δε σας ειπα με ενα ευτράπελο ή μαλλον με δυο ευτραπελα την πρωτη μου μερα σε γυμναστήριο? 😂
Εκανα στα γυμναστήρια στο γηπεδο αλλιως, στα κλειστα, σε αυτα που πληρωνεις συνδρομη δεν ειχα παει. Ε πηγα λοιπον. Θελετε να μαθετε? 😂
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Εγω περιμένω κάτι λάστιχα σπιτι μια και ειπατε για ψώνια. Θα κάνουμε καλη δουλειτσα στηθος πέρα απο τις κάμψεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Nick890 τι υψος εχεις κ ποσα κιλά ;
175. 73
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Ωραια ιδεα ναι. Βοηθανε κι αυτα τουλάχιστον μεχρι να ανοιξουν τα γυμναστήρια που ειναι πιο οργανωμένα.
Δε σας ειπα με ενα ευτράπελο ή μαλλον με δυο ευτραπελα την πρωτη μου μερα σε γυμναστήριο? 😂
Εκανα στα γυμναστήρια στο γηπεδο αλλιως, στα κλειστα, σε αυτα που πληρωνεις συνδρομη δεν ειχα παει. Ε πηγα λοιπον. Θελετε να μαθετε? 😂
Δεν έχω πάει ποτέ σε γυμναστήριο αλλά για λέγε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω 1.80 83 κιλά.
Ηλικία ?
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Αν είσαι τόσο χωρις λίπος παίζει όντως να έχεις καλό όγκο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,876 μηνύματα.
Δεν έχω πάει ποτέ σε γυμναστήριο αλλά για λέγε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ηλικία ?
34

θείος !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν είσαι τόσο χωρις λίπος παίζει όντως να έχεις καλό όγκο

Εχω βάλει φωτογραφιες στην Σελιδα 86 αν θυμαμαι καλα !
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Πωωωωωω πριν θα το έγραφα .Ότι γενικά απ' την συμπεριφορά και με τον τρόπο που μιλάς σε κάποια άλλα θέματα φαίνεται ότι εισαι μεγάλος ,αλλά εδώ φάνηκε σαν να ήσουν στα 25-30.....δεν τι έγραψα για να μην λέω μαλακίες 😂
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Να βαλω κι εγω τα δικα μου? 😂
1.73 59 κιλα
Εμμμμμ😂μοντέλο φάση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωραια ιδεα ναι. Βοηθανε κι αυτα τουλάχιστον μεχρι να ανοιξουν τα γυμναστήρια που ειναι πιο οργανωμένα.
Δε σας ειπα με ενα ευτράπελο ή μαλλον με δυο ευτραπελα την πρωτη μου μερα σε γυμναστήριο? 😂
Εκανα στα γυμναστήρια στο γηπεδο αλλιως, στα κλειστα, σε αυτα που πληρωνεις συνδρομη δεν ειχα παει. Ε πηγα λοιπον. Θελετε να μαθετε? 😂
Άντε
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εμμμμμ😂μοντέλο φάση
Ευχαριστω γιαυτο είπα δεν με ενδιαφερει ο ογκος καταλαβες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπον υπαρχουν τα μονόζυγα αυξανομενου υψους. Παω με ενα σκαμνακι γιατι ηθελα να ανεβω στο μεγαλύτερο παναθεμα με :D και μετα ερχεται καποιος και παιρνει την καρεκλα και εμεινα εκει να αιωρουμαι, λεω παιδια να με κατεβάσει καποιος😂κι ηρθε ενας ψηλος απο διπλα και ολα οκ😂
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,876 μηνύματα.
Πωωωωωω πριν θα το έγραφα .Ότι γενικά απ' την συμπεριφορά και με τον τρόπο που μιλάς σε κάποια άλλα θέματα φαίνεται ότι εισαι μεγάλος ,αλλά εδώ φάνηκε σαν να ήσουν στα 25-30.....δεν τι έγραψα για να μην λέω μαλακίες 😂

Ευχαριστω φιλε ! Ειναι σαν να με λες ώριμο ! χαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ευχαριστω γιαυτο είπα δεν με ενδιαφερει ο ογκος καταλαβες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπον υπαρχουν τα μονόζυγα αυξανομενου υψους. Παω με ενα σκαμνακι γιατι ηθελα να ανεβω στο μεγαλύτερο παναθεμα με :D και μετα ερχεται καποιος και παιρνει την καρεκλα και εμεινα εκει να αιωρουμαι, λεω παιδια να με κατεβάσει καποιος😂κι ηρθε ενας ψηλος απο διπλα και ολα οκ😂

Μηπως ηταν ψηλος μελαχροινος με γαλαζια μάτια αλα Βασιλακος απο το Μπάτσελορ ;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,876 μηνύματα.
Στα 83 κιλα έχεις και λιγο λιπος αλλα δεν πειράζει αν διατηρεις το σχήμα σου.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και το δευτερο ημουν και αμαθο παιδάκι βλεπεις😂παω στο αλλακτηριο και αλλαζω και ειχα τις φόρμες, αλλο να βλεπεις συνομηλικες ειχα δει ηξερα θελω να πω δεν εβλεπα πρωτη φορα και εξαλλου οταν εισαι στον αγωνιστικο χωρο δε σκεφτεσαι "κάπως ", αλλαζω στο αλλακτηριο κι ερχεται μια τυπισσα και ξεγυμνωνεται τσιτσιδι εντελως μπροστα μου, εγω εμεινα με το στομα ανοιχτο😂
Δευτερο σοκ μετα το πρωτο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Oποιος θέλει να χάσει λίπος σε 2-3 εβδαδες μπαμ μπαμ.

Ντεβιλ σε προκαλώ να βγάλεις αυτό με αυστηρά τον χρόνο! Περιμένω απάντηση
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,876 μηνύματα.
Oποιος θέλει να χάσει λίπος σε 2-3 εβδαδες μπαμ μπαμ.

Ντεβιλ σε προκαλώ να βγάλεις αυτό με αυστηρά τον χρόνο! Περιμένω απάντηση

Κάτσε να το δω και θα σου πω. εΓΩ σε προκαλω για 30 κάμψεις με κανονικο τέμπο οχι γρηγορα.... θα τα καταφερεις ή θα αρχισουν να τρέμουν τα χέρια ; :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ευχαριστω φιλε ! Ειναι σαν να με λες ώριμο ! χαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Μηπως ηταν ψηλος μελαχροινος με γαλαζια μάτια αλα Βασιλακος απο το Μπάτσελορ ;
Ελα ρε σιγα δεν βλεπω τετοιες μ@λ@κιες
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top