Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,728 μηνύματα.
Τρομερός ! Πολύ πλάκα κ λεει πολυ σωστα πράγματα αυτος σου λέει να παιξεις με το 0.5% του βάρους σου απωλεια την εβδομάδα εγω πχ που ειμαι 81 κιλα αν θελω να πεσω να δειξω κοιλιακους κ να κρατησω ωμους στηθος κ ποδια.... θέλω .. το πολυ 1.5 κιλο μειον το μήνα.

Αυτα που λενε 5-10 κιλα εχασα σε δυο μηνες ειναι μπουρδες ολα... απλα χάνουν κ μυικη μαζα. Μετα πρεπει να τη ξαναπάρουν.... παιρνουν λιπος λογω αυξησης βάρους κ μετά σου λεει ε νταξει σωμα φτιαχνουν μονο οσοι παιρνουν αναβολικα.

Οχι.

Σωμα φτιαχνει οποιος εχει ΥΠΟΜΟΝΗ.
 

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Τρομερός ! Πολύ πλάκα κ λεει πολυ σωστα πράγματα αυτος σου λέει να παιξεις με το 0.5% του βάρους σου απωλεια την εβδομάδα εγω πχ που ειμαι 81 κιλα αν θελω να πεσω να δειξω κοιλιακους κ να κρατησω ωμους στηθος κ ποδια.... θέλω .. το πολυ 1.5 κιλο μειον το μήνα.

Αυτα που λενε 5-10 κιλα εχασα σε δυο μηνες ειναι μπουρδες ολα... απλα χάνουν κ μυικη μαζα. Μετα πρεπει να τη ξαναπάρουν.... παιρνουν λιπος λογω αυξησης βάρους κ μετά σου λεει ε νταξει σωμα φτιαχνουν μονο οσοι παιρνουν αναβολικα.

Οχι.

Σωμα φτιαχνει οποιος εχει ΥΠΟΜΟΝΗ.
ακριβως σταδιακα και με σωστο τροπο! μονο ετσι υπαρχει αυτο που λεμε ΔΙΑΡΚΕΙΑ ;)
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
ναι σωστα μαρεσει αυτο που βλεπω στο καθρεπτη και ναι εχεις δικιο! μερικες φορες βλεπω ενα νουμερο στη ζυγαρια αλλα καμια σχεση με αυτο που βλεπω εγω! βασικα θελω σφιξιμο σε μερικα σημεια οχι σε ολα! και θα ειμαι κομπλε!
Τέλεια τότε!
Οπότε προσαρμόζεις τη διατροφή σου σε πιο ποιοτική, αν θες καθοδήγηση συμβουλεύεσαι ειδικο, και μετράς θερμίδες για να ξέρεις που να βάζεις τον κόφτη. Μιας που το βάρος το διατηρούμε δεν θα πας υποθερμιδικά.

Ουσιαστικα ο στόχος σου δεν είναι μαμούθ, ήδη έχεις τη βάση που θες. Θα πρότεινα να γραφτείς σε κροσφιτ σαν ιδανικη λύση. Παρόλα αυτά αν δεν θες ή δεν μπορείς και προτιμάς μόνη σου στο σπίτι, τότε ακολούθησε total body με έμφαση σε κάποια ομάδα που θες να ενισχύσεις και θα λεγα να πας με χαμηλό ρισκο αν δεν είσαι έμπειρη (μιας που δεν θα έχεις επίβλεψη). Άρα, λιγότερα κιλά και περισσότερες επαναλήψεις. Και στη συνέχεια νιώθοντας μεγαλύτερη ασφάλεια το βλέπεις και αλλάζεις αν είναι. Εξαρταται και από το ερέθισμα που θα έχεις και πόση σύσφιξη θες. Δηλ και αυτό είναι σχετικό το τι θεωρεί ο καθένας.

Καλως ήρθες Επισης! 🥳
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
παιδιά μια που έσκασα μυτη και εγω εδω θελω να ρωτησω καποια πραγματα!
εχω βαρη στο σπιτι μου απο το 2009 περιπου.τωρα μου φανηκαν χρησιμα με τις καραντινες! κατα καιρους εχω κανει διαφορα πραγματα με τα βαρη εχω αλλαξει ασκησεις ,εχω αλλαξει κιλα κτλ.δεν εχω φερει καποιον γυμναστη σπιτι μονο πηγαινα κικ μποξινγκ 2 μιση χρονια.απλα θελω να ρωτησω επειδη εγω ημουν καπως αδυνατη καποτε και με σωστη διατροφη πηρα μερικα κιλα.(βασικα οι αλλοι μου το λεγαν συνεχεια οτι επρεπε να παρω δεν ημουν ανορεξικη απλα ηταν και λες ειχα αναλογιες μοντελους χωρις λογο για παραδειγμα.) και ετσι απο 58 κιλα και 1.72 υψος ειμαι τωρα γυρω στα 79 με 80 κιλα αλλα δεν φαινεται τοσο τρομακτικο πανω μου γιατι καθονται ωραια τα κιλα.τωρα να ρωτησω εγω κατι τι προτεινετε για ενδυναμωση και σφιξιμο ?λιγα κιλα πολλες επαναληψεις η περισσοτερα κιλα οπως εκανα παντα και με ζορι να βγαινουν εστω λιγες? ετσι φουσκωσα εγω παντως.χαχα! οτι σχολιο θελετε ευπροσδεκτο! :)
Τα κιλα δεν λενε πολλα. Ειναι ενας αριθμος. Δεν γνωριζω αν εισαι μυωδης ή οχι, αλλα εφοσον λες οτι βαζεις ολο το λιπος στην κοιλια, πιστευω οτι μια καλη αρχη ειναι να παρεις μεζουρα και να μετρησεις την περιφερεια της μεσης σου και τον γοφων σου. Πρεπει να πεσει κατω απο 1 το κλασμα μεση/γοφοι. Επειδη εχουμε περιπου το ιδιο υψος (εγω ειμαι 170), πιστευω οτι ισως να εισαι καλυτερα γυρω στα 66-68 κιλα, αλλα με καθε επιφυλαξη γιατι παιζει ρολο και ο σκελετος σου, αν πχ μεγαλος, μικρος ή μετριος. Εγω ειμαι τωρα 62.3kg και βλεπω κοιλιακους.
 

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Τέλεια τότε!
Οπότε προσαρμόζεις τη διατροφή σου σε πιο ποιοτική, αν θες καθοδήγηση συμβουλεύεσαι ειδικο, και μετράς θερμίδες για να ξέρεις που να βάζεις τον κόφτη. Μιας που το βάρος το διατηρούμε δεν θα πας υποθερμιδικά.

Ουσιαστικα ο στόχος σου δεν είναι μαμούθ, ήδη έχεις τη βάση που θες. Θα πρότεινα να γραφτείς σε κροσφιτ σαν ιδανικη λύση. Παρόλα αυτά αν δεν θες ή δεν μπορείς και προτιμάς μόνη σου στο σπίτι, τότε ακολούθησε total body με έμφαση σε κάποια ομάδα που θες να ενισχύσεις και θα λεγα να πας με χαμηλό ρισκο αν δεν είσαι έμπειρη (μιας που δεν θα έχεις επίβλεψη). Άρα, λιγότερα κιλά και περισσότερες επαναλήψεις. Και στη συνέχεια νιώθοντας μεγαλύτερη ασφάλεια το βλέπεις και αλλάζεις αν είναι. Εξαρταται και από το ερέθισμα που θα έχεις και πόση σύσφιξη θες. Δηλ και αυτό είναι σχετικό το τι θεωρεί ο καθένας.

Καλως ήρθες Επισης! 🥳
ευχαριστω πολυ για το θερμο καλοσωρισμα! πρεπει να ρωτησω και πιο πολλα για τη διατροφη μου σε αυτο το θεμα αν και πανω κατω ξερω τι με ενοχλει παιχαινει, η σκαει για παραδειγμα! μονο το χειμωνα εχω ενα κακο μερικες μερες του μηνα και ειδικα χειμωνα θελω κανενα γλυκακι και εγω χαχα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τα κιλα δεν λενε πολλα. Ειναι ενας αριθμος. Δεν γνωριζω αν εισαι μυωδης ή οχι, αλλα εφοσον λες οτι βαζεις ολο το λιπος στην κοιλια, πιστευω οτι μια καλη αρχη ειναι να παρεις μεζουρα και να μετρησεις την περιφερεια της μεσης σου και τον γοφων σου. Πρεπει να πεσει κατω απο 1 το κλασμα μεση/γοφοι. Επειδη εχουμε περιπου το ιδιο υψος (εγω ειμαι 170), πιστευω οτι ισως να εισαι καλυτερα γυρω στα 66-68 κιλα, αλλα με καθε επιφυλαξη γιατι παιζει ρολο και ο σκελετος σου, αν πχ μεγαλος, μικρος ή μετριος. Εγω ειμαι τωρα 62.3kg και βλεπω κοιλιακους.
μπορω να στειλω σε προσωπικο μια φωτογραφια που φαινεται ομως το σωμα μου πανω κατω?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,728 μηνύματα.
Μπορεις να τρως καθε μερα γλυκο με homemade συνταγες. Χωρις να ξεφευγεις διατροφικά.

Οσο για το καλωσορισμα ειμαστε ωραιοι τυποι σε αυτο το θρέντ. Καλώς ήρθες λοιπόν.

Καποια στιγμη θα κανονισουμε και ενα φιτνες meeting. Οποιοι θέλουν έρχονται.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για το θερμο καλοσωρισμα! πρεπει να ρωτησω και πιο πολλα για τη διατροφη μου σε αυτο το θεμα αν και πανω κατω ξερω τι με ενοχλει παιχαινει, η σκαει για παραδειγμα! μονο το χειμωνα εχω ενα κακο μερικες μερες του μηνα και ειδικα χειμωνα θελω κανενα γλυκακι και εγω χαχα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


μπορω να στειλω σε προσωπικο μια φωτογραφια που φαινεται ομως το σωμα μου πανω κατω?
Καλε ναι!
Και τα γλυκάκια μας τα τρώμε, αλίμονο.
Ανεβάζουμε και εδώ παραλλαγές συνταγών και προτάσεις, αν θες να πάρεις κάποια ιδέα. Ο,τι θες το συζητάμε
 

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μπορεις να τρως καθε μερα γλυκο με homemade συνταγες. Χωρις να ξεφευγεις διατροφικά.

Οσο για το καλωσορισμα ειμαστε ωραιοι τυποι σε αυτο το θρέντ. Καλώς ήρθες λοιπόν.

Καποια στιγμη θα κανονισουμε και ενα φιτνες meeting. Οποιοι θέλουν έρχονται.
μια χαρα αυτα ειναι! ναι ζελεδες και διαφορα αλλα ελαφρια!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,728 μηνύματα.
μια χαρα αυτα ειναι! ναι ζελεδες και διαφορα αλλα ελαφρια!
Και οχι μόνο. Εγω εφτιαχνα καθε πρωι κουακεροπιτα στο αντικλλητικο της έβαζα μπαρα σοκολατας αναμεσα που ηταν ζεστη κ έλιωνε και μετα εριχνα σιροπι σφενδαμου απο πανω και ηταν καλυτερο κ απο βάφλα.... ;)

καθε μερα το έτρωγα.
 

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Και οχι μόνο. Εγω εφτιαχνα καθε πρωι κουακεροπιτα στο αντικλλητικο της έβαζα μπαρα σοκολατας αναμεσα που ηταν ζεστη κ έλιωνε και μετα εριχνα σιροπι σφενδαμου απο πανω και ηταν καλυτερο κ απο βάφλα.... ;)

καθε μερα το έτρωγα.
ααα να ρωτησω το σιροπι σφενδαμου ειναι καλο?η βλακεια σαν το χαρουπομελοοο?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,728 μηνύματα.
ααα να ρωτησω το σιροπι σφενδαμου ειναι καλο?η βλακεια σαν το χαρουπομελοοο?

Εμενα μ αρεσει οπως και το αγαυης... μπορεις ομως να πάρεις και σιροπι απο καταστηματα συμπληρωματων που ειναι με φραουλα και σοκολατα. Το καλυτερο ειναι να φτιαχνεις εσυ τις πιτες και τα κεηκ σου κ να ριχνεις μεσα πρωτεινη ωστε να τρως ποιοτικά και να μη στερεισαι κιολας.
 

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εμενα μ αρεσει οπως και το αγαυης... μπορεις ομως να πάρεις και σιροπι απο καταστηματα συμπληρωματων που ειναι με φραουλα και σοκολατα. Το καλυτερο ειναι να φτιαχνεις εσυ τις πιτες και τα κεηκ σου κ να ριχνεις μεσα πρωτεινη ωστε να τρως ποιοτικά και να μη στερεισαι κιολας.
τα εχω δει και στα βιολογικα αλλα και στα ok markets αυτα ! ω τελεια!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,728 μηνύματα.
τα εχω δει και στα βιολογικα αλλα και στα ok markets αυτα ! ω τελεια!

Πολλα μπορεις να κανεις όρεξη και φαντασια να έχεις.... Ειναι πολυ ωραιο να τρως ποιοτικά

εγω καθε μερα μαγειρευω μονος μου το φαγητο μου για α το κανω οπως θελω εγώ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
παιδιά μια που έσκασα μυτη και εγω εδω θελω να ρωτησω καποια πραγματα!
εχω βαρη στο σπιτι μου απο το 2009 περιπου.τωρα μου φανηκαν χρησιμα με τις καραντινες! κατα καιρους εχω κανει διαφορα πραγματα με τα βαρη εχω αλλαξει ασκησεις ,εχω αλλαξει κιλα κτλ.δεν εχω φερει καποιον γυμναστη σπιτι μονο πηγαινα κικ μποξινγκ 2 μιση χρονια.απλα θελω να ρωτησω επειδη εγω ημουν καπως αδυνατη καποτε και με σωστη διατροφη πηρα μερικα κιλα.(βασικα οι αλλοι μου το λεγαν συνεχεια οτι επρεπε να παρω δεν ημουν ανορεξικη απλα ηταν και λες ειχα αναλογιες μοντελους χωρις λογο για παραδειγμα.) και ετσι απο 58 κιλα και 1.72 υψος ειμαι τωρα γυρω στα 79 με 80 κιλα αλλα δεν φαινεται τοσο τρομακτικο πανω μου γιατι καθονται ωραια τα κιλα.τωρα να ρωτησω εγω κατι τι προτεινετε για ενδυναμωση και σφιξιμο ?λιγα κιλα πολλες επαναληψεις η περισσοτερα κιλα οπως εκανα παντα και με ζορι να βγαινουν εστω λιγες? ετσι φουσκωσα εγω παντως.χαχα! οτι σχολιο θελετε ευπροσδεκτο! :)

Καλησπέρα και καλώς όρισες!

Εγώ ως αρχάρια ακόμη θα σου πω ότι, άσχετα με το τι επιθυμείς, στην αρχή - εφόσον δεν έχεις ξαναασχοληθει με βάρη - θα κάνεις περισσότερες επαναλήψεις με μικρότερο βάρος μέχρι να τελειοποιήσεις την τεχνική σου. Να βγάζεις 3 σετ των 12 επαναλήψεων σίγουρα και να μένεις στο ίδιο βάρος μέχρι να τα συνηθίσεις και να πας στα 3 των 15. Εξάλλου στην αρχή ό,τι και να κάνεις, θα δεις μεγάλη διαφορά, μετά είναι που έρχεται η στασιμότητα και πρέπει να πιέσεις παραπάνω.

Τώρα, όσον αφορά τα γλυκάκια που είπες πιο μετά, το πιο εύκολο lifehack είναι whey protein σε σκόνη με κάποια γεύση, είτε σοκολάτα, είτε βανίλια, cookies κ.λπ. Αυτά τα συμπληρώματα εκτός απ' το ότι προσθέτουν πρωτεΐνη στο γεύμα σου, έχουν πολύ γλυκιά γεύση κι έτσι μπορούν κάλλιστα να αντικαταστήσουν τη ζάχαρη. Αλλά αν δε θες κάτι τέτοιο, τότε και το σιρόπι σφενδαμου και το μέλι είναι μια χαρά. Βασικά αν ρυθμίσεις όλη την υπόλοιπη διατροφή σου, και κανονικό γλυκάκι να τρως μια στο τόσο πάλι μια χαρά είναι, δεν πάμε και για αγώνες bodybuilding, αλίμονο.
 

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
βασικα εχω ξανα ασχοληθει με βαρη απλα σαν να κολλησα λιγο!
με σκονες πρωτεινες κτλ δεν θα θελα να ασχοληθω αλλα θα κοιταξω γενικα για τη διατροφη και αυτα τα σιροπια!
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
βασικα εχω ξανα ασχοληθει με βαρη απλα σαν να κολλησα λιγο!
με σκονες πρωτεινες κτλ δεν θα θελα να ασχοληθω αλλα θα κοιταξω γενικα για τη διατροφη και αυτα τα σιροπια!
Και καλά θα κανεις κατά τη γνώμη μου, δεν χρειάζονται «σκόνες» στον οποιονδηποτε και δεν είμαι υπέρ της αλόγιστης χρήσης. Άσε που αφού θες γλυκό καλύτερα να φας αυτό αλλιώς σου μένει το άχτι και το αίσθημα στέρησης. Σαν άτομο που προτιμω το γλυκό από το αλμυρό σε καταλαβαίνω

Επειδη ασχολούμαι σχεδόν 5 χρόνια με το θέμα του φιτνες, αν επιθυμείς για τα περί γλυκών, μπορώ να σου προωθήσω ένα φάκελο που κρατάω με «ξένες» ή δικές μου συνταγές (παραλλαγές σε πιο υγιεινές εκδοχές). Είμαι κάπως αυστηρή ως προς τη γλυκύτητα συνήθως(λόγω προτιμήσεων), δεν βάζω σιρόπι και γλυκαντικά συχνά. Αλλά πάντα τα κρατάω σαν εναλλακτική στο κορμό της συνταγής γαι όποιον τα θέλει πιο «λυγωτικα». Αν σε ενδιαφέρει, στείλε μου ένα πμ

υγ: αφού ο στόχος σου είναι αυτός που περιγραφεισ, να σαι πολύ πιο ελαστική από μένα. Να χτυπάς και κανονικά γλυκά. Προσωπικά πλέον δεν τα προτιμω ούτε μια στο τόσο, γιατί έχω απεξαρτηθεί από τη ζάχαρη και μου φαίνονται και πετιμέζι. Έχουν και άλλη χάρη τα σπιτικά ακόμη και να τα φτιάξεις με ζάχαρη κτλ. Να κανεις ο,τι σε ευχαριστεί. Η χρυσή τομή είναι προσωπική υπόθεση και εξαρταται από πολλούς παράγοντες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,728 μηνύματα.
Mια χαρά ειναι και τα γλυκαντικά γιόρκι ! Δεν στερεισαι και στη τελικη με ενα σωστο προγραμμα γυμναστικής και ενα νορμαλ διαιτολογιο εισαι μια χαρά εμφανισιακα και πολύ πιο μαζεμένος και σφιχτος απο άλλους της ηλικιας σου που τρωνε σαβουρα ολη μέρα.... Και ανα πάσα στιγμη αμα θές γινεσαι και αγωνιστικος με πολυ χαμηλα πσοστα λίπους <10% αλλα αξίζει το κόπο ;

γιατι μετά πρεπει να κοψεις και να γινεις πιο αυστηρος διατροφικά.... δεν ξέρω η ισορροπια που βρισκεται τελικα ;

Να μαι και εγω στα 81 κιλα 1.80 υψος...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν νομιζεις οτι αξιζει το κοπο θα εισαι ολο το χρονο στη πεινα για να δειχνεις κοιλιακους ! Κοτοπουλο - ρυζακι - βρωμη - νερο - πρωτεινη - πατατουλα- τονος - σολωμος - μοσχαρι λαχανικα αντε κ κανα καρυδι στο τσακιρ κέφι. Αυτη ειναι η συνταγη για να εισαι ολο το χρονο 8-10% λίπος και να κοβεις παντού. Αλλα ξαναλεω δεν ξερω κατα ποσο αξιζει κ θα εισαι ευτυχισμενος με αυτο που κάνεις !

Εμενα η διατροφη μου ειναι μεν υγιεινη αλλα καποιες φορες ειναι ευέλικτη... οποτε με βαση τη φώτο κρινε αν αξιζει το κόπο ή οχι και να τρως και αυτα που θές σχετικα συχνά... δεν λέμε βεβαια για μουσακάδες και λουκάνικα τηγανητα έτσι.
 

Συνημμένα

  • kos.jpg
    kos.jpg
    180.3 KB · Εμφανίσεις: 109
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γιατι στο θρεντ μιλαμε για συνταγες γλυκων ? Εγω το ειχα αφησει με υγεινη διατροφη :laugh:
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,728 μηνύματα.
@Nick890

Νίκο ασε ρε μλκ τα πολιτικα και τους κορωνοιους λες κ θα βγάλεις άκρη! Μείνε εδώ να λέμε για καμιά προπονηση να διασκεδάζουμε. Έχει φάει ποτε κανεις μας Μπαν από το φίτνες ; ποτε όλο σε κάτι πολιτικα αν την φάμε η σε κανα κοινωνικό που μπαίνουν 2-3 άτομα ψημένα να ειρωνευτουν κ να τρολάρουν.

Θα έμπαινες ποτε σε συζήτηση καφενείου εκτός ιντερνετ να πεις στον άλλον ότι λέει βλακείες ; οχι. Δεν σε νοιάζει. Έτσι κ εδώ! Ασε το καθένα να λέει ότι θέλει!

Προχθές διάβασα έγραψε ένα μέλος λέει τον Πάω το Κουγια λέει αλήθειες... Πριν 2 μήνες στο θέμα του Λιγναδη ήταν έτοιμοι να πανε να του κάψουν το σπίτι. Δικηγόρος είναι θα κάνει τη δουλειά του τώρα αν ο άλλος δεν έχει κρίση να καταλάβει αυτό το απλό πταγμα τι κουβέντα να κάνεις μαζί του;

[\SPOILER]
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top