Fitness Thread!

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Μού φαίνεται εντυπωσιακά ωραίο, το πρωινό. Η σάλτσα τι είναι;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
10-15γρ χαρουπομελο ισα να γλυκινει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
Μαιντανό εχεις σιγουρα! :P

Βλέπω και γαλοπούλα! Πω ρε ποσο καιρο έχω να φτιάξω μια τοστάρα μεγάλη με τυρι και γαλοπουλα χαχαχα

εκει φτάσαμε. Για πιτογυρα δεν μιλάω καν!
Mόνο τον μαϊντανό πέτυχες. Έχει και άνηθο...

Σποράκια από καρπούζι μού φαίνονται αυτά τα μαύρα τα μεγάλα!

Chia, ίσως, είναι τα μικρά;

Μορταδέλα είναι το κρεατικό και όχι γαλοπούλα. Πολύ ροζ είναι για γαλοπούλα :P
Δεν βρήκες τίποτα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Μια μέρα θα πάρω μια φρατζολα ψωμι και θα τη γεμισω μεσα με τυρι χαμηλων λιπαρών (μ αρεσει πιο πολύ) , γαλοπουλα , καλαμποκι , αυγά , μαγιονεζα λάιτ και κοτοπουλο ή μπιφτεκι. Θα πάρω και μια κοκα κολα λαιτ διπλα. Θα φτάσω σε οργασμο εύκολα. Θα βογγάω !

Μονο αυτο θέλω ουτε πιτογυρα ουτε κρεπες ουτε πιτσες.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Χαχαχαχα

Μία 8άρα πίτσα του αθλητή έφαγα χθες (μόνο του αθλητή δεν ήταν θα μού πεις)! Μία βάφλα με σοκολάτα και παγωτό πολλές φορές δεν ξέρω πώς κρατιέμαι!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
8 κομματια τα κατάπιες σαν το Γκοτζιλα ρε θηριο; :laugh:
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δεν πετάω κομμάτια ποτέ :P. 1 8άρα τρώω την φορά, δεν παίρνω μεγαλύτερη.

Γενικά, τώρα τελευταία λόγω του ότι είμαι όλη την ημέρα στο δρόμο, τρώω σαβούρες.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Μέχρι 6 κομματιας μιας 8αρας έφαγα Αρχες Μαιου. Απο τοτε δεν εχω ξαναφάει πιτσα.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δεν με τρελαίνει το σουβλάκι, η πίτσα ναι την τρώω άνετα, όπως και McDonald's [την προηγούμενη εβδομάδα φαγάμε γιατί βιαζόμασταν και τσίμπησα 10 hamburger, τα μικρούλια].

Όταν λείπω από το σπίτι από τις 9 το πρωί και γυρίζω το βράδυ, είμαι σε υποχρεώσεις όλη την ώρα, η διατροφή δυσκολεύει πολύ στο να την τηρείς. Το καλό είναι ότι δεν μαζεύω λίπος κλπ
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
Παντα ετρωγα πολύ μαργαρίτα ή με μανιτάρια. Όταν ανεβηκε η χοληστερίνη, την περιορισα στα 4 με 6 κομμάτια.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Χοληστερινη ανέβασες; τι ηλικια έχεις;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,890 μηνύματα.
31 προς 32. 206 χοληστερίνη στο υψηλότερο στα 25 μου. Η καλη χοληστερόλη 38 στο χαμηλότερο.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Έχω αρκετούς γνωστούς 20άρηδες με χολυστερίνη πάνω από τα όρια, γιατί τρώνε καλά, όπως καταλαβένετε :P
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Δεν με τρελαίνει το σουβλάκι, η πίτσα ναι την τρώω άνετα, όπως και McDonald's [την προηγούμενη εβδομάδα φαγάμε γιατί βιαζόμασταν και τσίμπησα 10 hamburger, τα μικρούλια].

Όταν λείπω από το σπίτι από τις 9 το πρωί και γυρίζω το βράδυ, είμαι σε υποχρεώσεις όλη την ώρα, η διατροφή δυσκολεύει πολύ στο να την τηρείς. Το καλό είναι ότι δεν μαζεύω λίπος κλπ
Διάβασα καλά ;;ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ;😱😱αποχωρωω
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ναι δεν με τρελαίνει το σουβλάκι. Ζω και χωρίς αυτό μια χαρά, δεν μού λείπει ούτε αν μυρισω ή το δω στο δρόμο θα πω, πάμε να φάμε σουβλάκια. Αν και τρώω σουβλάκι κοτόπουλο πιο συχνά από πιτσα, μπέργκερ κλπ. Γιατί είναι κάπως καλύτερο και καλά για τη διατροφή.

Σαν τα μπιφτέκια που φτιάχνω, πάντως, ελάχιστα φαγητά μου αρέσουν! Αυτά είναι εντελώς υγιεινά 😛

Υγιεινά φαγητά μου λείπουν πιο συχνά από τα ανθυγιεινά.
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά σήμερα αγόρασα 1 κιλό στήθος κοτόπουλο κιμά και 1 κιλό χοιρινό μπούτι κιμά... θα εξοπλιστώ και με μπακαλιάρο κατεψυγμένο σε φέτες, σολωμό φρέσκο και τόνους σε νερό και είμαι ετοιμοπόλεμος μετά! :)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Έχω αρκετούς γνωστούς 20άρηδες με χολυστερίνη πάνω από τα όρια, γιατί τρώνε καλά, όπως καταλαβένετε :P

Σαβουροφαγια - απουσια γυμναστικής ολη μέρα στο καναπέ. Δεν θα μπορουσα να βλέπω έτσι το σώμα μου.
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
20αρηδες με χοληστερίνη και κοιλιές... αυτό θα το δικαιολογούσα μόνο αν έπασχαν από κάποια ασθενεια και είχαν φτάσει σε τέτοιο σημείο, αλλά να μασουλάνε όλη μέρα πίτσες, σουβλάκια, γαριδάκια, κρουασάνια και να πίνουν κοκακολίτσα και φάντα, ε όχι... διατροφή παιδιά, πάνω απ'όλα για υγεία. Δεν είμαστε κ μωρά να θέλουμε νουτέλα όλη μέρα.
 

Guest 920123

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αλήθεια στη νουτελα και γενικά στη σοκολάτα όσο χρόνων και να είσαι δύσκολα αντιστέκεσαι:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top