Fitness Thread!

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Τα κόκκινα είναι για να κρύψεις που σοβατισες πριν; Έτσι εξηγούνται τα biceps.
Χα χα... Φαντάσου και να αστάρωνα πρώτα...


αυτος εδω πως σου φαινεται; πολυ ευέλικτη διατροφη.
Αυτός δείχνει χοντρός. Εγώ δεν δείχνω. Όλοι με κάνουν 10 με 15 κιλά λιγότερο. Καλά αυτά που κάνει αλλά πολύ κατεψυγμένα υλικά. Και λίγη ποικιλία. Δεν ξέρω βέβαια τι κάνει τις άλλες μέρες...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Χα χα... Φαντάσου και να αστάρωνα πρώτα...


Αυτός δείχνει χοντρός. Εγώ δεν δείχνω. Όλοι με κάνουν 10 με 15 κιλά λιγότερο. Καλά αυτά που κάνει αλλά πολύ κατεψυγμένα υλικά. Και λίγη ποικιλία. Δεν ξέρω βέβαια τι κάνει τις άλλες μέρες...

Που κάνει σε διατροφη ή προπονηση εννοεις; χοντρος δειχνει ναι αλλα έχει μυικό σύστημα. Δε ξέρω με το στέγνωμα τι θα καταφέρει.

Διατροφικα για μενα ειναι χάλια. Αλλα εφοσον οπως λένε τους τα λένε οι μεντορες τους... ντάξει δε κανεις διατροφη με ψωμια και choco pops. Ουτε με πένες ουτε με τυριά και γαλοπούλες. Ειμαι περιεργος τι αποτέλεσμα θα πετυχει. Του δινω 3 μήνες.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Σε διατροφή εννοούσα. Ναι, μυϊκό σύστημα έχει καλό αλλά η διατροφή του ψιλο... παιδικη μου φαίνεται. Και πολλά κατεψυγμένα προιοντα. Ελάχιστη ποικιλία και Τσοκο ποπς... όπως λες κι εσύ. Το ελαιόλαδο που πήγε; Θα καλυφθεί με αβοκάντο;
Εν τω μεταξύ μας ζαλισε. Πέντε φορές μίλησε για την κοπέλα του...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Σε διατροφή εννοούσα. Ναι, μυϊκό σύστημα έχει καλό αλλά η διατροφή του ψιλο... παιδικη μου φαίνεται. Και πολλά κατεψυγμένα προιοντα. Ελάχιστη ποικιλία και Τσοκο ποπς... όπως λες κι εσύ. Το ελαιόλαδο που πήγε; Θα καλυφθεί με αβοκάντο;
Εν τω μεταξύ μας ζαλισε. Πέντε φορές μίλησε για την κοπέλα του...


H διατροφή ειναι γτπ. Εν τω μεταξυ πάει και βάζει σε ενα γευμα 70 γραμμαρια πρωτεινη. 2 τοταλ + whey.

Για τη κοπελα το λέει για να δειξει στη προηγουμενη που τα ειχαν 7 χρονια οτι βρηκε νέα :P
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Aπορω πως δεν το είχε θίξει κάποιος στα σχόλια για τα γραμμάρια πρωτεΐνης...
Και οι ηλεκτρολύτες γιατί δεν χωράει φρούτο και λαχανικό μέσα του...

Για την κοπέλα... ασχολίαστο :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Aπορω πως δεν το είχε θίξει κάποιος στα σχόλια για τα γραμμάρια πρωτεΐνης...
Και οι ηλεκτρολύτες γιατί δεν χωράει φρούτο και λαχανικό μέσα του...

Για την κοπέλα... ασχολίαστο :P

Ναι! Φρουτο δεν χωράει... αλλα το κωλοψωμο πρωινιατικα με τις ζάχαρες τη γραβιέρα και τα choco pops χωράνε!!!! Αμα μπεις και τα γράψεις ομως αυτα θα αρχισουν τις μαλακιες "δικο μου ειναι το καναλι αμα δεν σ αρεσει μη παρακολουθεις"

Πονηρουλης ο χοντρος πάντως. Παλιά εψηνε κοσμο με λαχειοφορους εκει μεσα νομιζω τους έλεγε να δωσουν 5 ευρω ο καθενας για να κερδισουν εξοπλισμο με 1000!

Τι παπατζιλικι κυκλοφορει και στο Ιντερνετ ρε φιλε.

Ακου εδω... γραβιέρα σε διατροφη. Οτι να ναι.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Πονηρουλης ο χοντρος πάντως. Παλιά εψηνε κοσμο με λαχειοφορους εκει μεσα νομιζω τους έλεγε να δωσουν 5 ευρω ο καθενας για να κερδισουν εξοπλισμο με 1000!
Γι αυτό σκίζεται για να γίνουν δέκα χίλιαδες οι subscribers :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Καλές είναι οι φαντασιώσεις. Δημιουργούν περισσότερο όγκο... στα μυαλά... (Δηλαδή είναι η ίδια αλλά την φαντάζεται σαν να είναι αλλη). Μπορεί να είναι και παρενέργεια των chocco pops...

Για τις ασκήσεις, τι έχεις να πεις;

...
Το μεσημεριανο μου. Περίσσεψε και κοτόπουλο από χθες.
IMG_20200825_170115.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Καλές είναι οι φαντασιώσεις. Δημιουργούν περισσότερο όγκο... στα μυαλά... (Δηλαδή είναι η ίδια αλλά την φαντάζεται σαν να είναι αλλη). Μπορεί να είναι και παρενέργεια των chocco pops...

Για τις ασκήσεις, τι έχεις να πεις;

View attachment 70687

Γιόκ δε θα έκανα ποτέ. Βάζει πολύ βάρος στη σπονδυλική στήλη. Γενικα ο συγκεκριμενος δε προσέχει βάζει και αυτος πολλά κιλά. Πάγκο εκαναν 120-130. Επικληνη έχει βάλει 80. Εγω θα έβαζα 70 και θα έκανα ακομη καλυτερη τεχνική. Αυτος βλέπεις βιάζεται γιατι τον πιέζουν τα κιλά.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Το γιοκ το θεωρώ ψιλοεπικινδυνο για ένα ερασιτέχνη. Κάποιες από τις ασκήσεις πιο πολύ θυμίζουν προπόνηση για στρονγκμαν.
Κάποιοι το κάνουν για να δείξουν τον παληκαρα...
Αλλά πληρώνουν το τίμημα με άσχημους τραυματισμούς.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Το γιοκ το θεωρώ ψιλοεπικινδυνο για ένα ερασιτέχνη. Κάποιες από τις ασκήσεις πιο πολύ θυμίζουν προπόνηση για στρονγκμαν.
Κάποιοι το κάνουν για να δείξουν τον παληκαρα...
Αλλά πληρώνουν το τίμημα με άσχημους τραυματισμούς.


Γιοκ-Λογκ-stones lifting ολα αυτα ειναι επικινδυνα και εξτρίμ. Γενικά η προπονηση στρονγκμαν δεν ειναι για ολους. Και σιγουρα θέλουν κάποιον οπωσδηποτε προσωπικά πάνω απο το κεφάλι αυτου που θα τα ξεκινήσει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Που κάνει σε διατροφη ή προπονηση εννοεις; χοντρος δειχνει ναι αλλα έχει μυικό σύστημα. Δε ξέρω με το στέγνωμα τι θα καταφέρει.

Διατροφικα για μενα ειναι χάλια. Αλλα εφοσον οπως λένε τους τα λένε οι μεντορες τους... ντάξει δε κανεις διατροφη με ψωμια και choco pops. Ουτε με πένες ουτε με τυριά και γαλοπούλες. Ειμαι περιεργος τι αποτέλεσμα θα πετυχει. Του δινω 3 μήνες.

Ναι αλλα αυτός είναι ανωτερος από εσένα, πως τον κρίνεις; Πρόσεξε θα εκτεθείς :P
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Γιοκ-Λογκ-stones lifting ολα αυτα ειναι επικινδυνα και εξτρίμ. Γενικά η προπονηση στρονγκμαν δεν ειναι για ολους. Και σιγουρα θέλουν κάποιον οπωσδηποτε προσωπικά πάνω απο το κεφάλι αυτου που θα τα ξεκινήσει.
Γιοκ-Λογκ-stones lifting και τυριά και choco chops :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Ναι αλλα αυτός είναι ανωτερος από εσένα, πως τον κρίνεις; Πρόσεξε θα εκτεθείς :P

Σε τι; εχει λιγο περισσοτερο ογκο στη πλάτη και ισως στα χέρια. Αλλα εχει το λιπος απο πάνω και δεν μπορουμε να διακρινουμε αν έχει οντως μεγάλους μυς.

Στα ποδια έκανε 200αρες στις άρσεις... αλλα και πάλι εχω διπλάσιους kai πιο γυμνασμένους τετρακέφαλους. Μη ξαναβάλω φωτο :P

Αυτα που λέγαμε τις προάλλες δηλαδη οτι δε παιζουν ρολο τα κιλα, απλα επιβαρυνουν τη μέση και τα οστα της.

Επιβαρυνουν δηλαδη μια περιοχη που δεν ειναι για τοσο μεγάλες επιβαρυνσεις. ;)

Ρωτησα φυσικοθεραπευτη που μου ειπατε τις προαλλες οτι τους ακυρωνω. Μου ειπε επι λέξη.

Οτι δεν πρέπει να βάζεις πολλα κιλά σε αυτη την άσκηση. Ακομη και τα 50 κιλα μου λεει ειναι πολλά.

Οταν του ειπα οτι εκανα 80-90. Αλλα με τοσους άσχετους που κυκλοφορουν στο γιουτιουμπ... τελικα πρεπει να αναρωτηθεις αν θέλεις να γυμναστεις και να πετάξεις ολα αυτα τα βιντεο στο κάδο ανακυκλωσης της επιφάνεις εργασιας ή να καταστρεψεις το σώμα σου και να συνεχιζεις να τους βλέπεις.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Πολύ φουσκωτούλης ο φίλος στο τελευταίο βίντεο. TYN. 💔

Στο προηγούμενο βίντεο, το παιδί ήταν πιο ελκυστικό.
 

Guest 675594

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλλα με τοσους άσχετους που κυκλοφορουν στο γιουτιουμπ... τελικα πρεπει να αναρωτηθεις αν θέλεις να γυμναστεις και να πετάξεις ολα αυτα τα βιντεο στο κάδο ανακυκλωσης της επιφάνεις εργασιας ή να καταστρεψεις το σώμα σου και να συνεχιζεις να τους βλέπεις.
Ναι devil ένας νοήμων άνθρωπος δεν βλέπει τους Έλληνες μπούληδες στο youtube που νομίζουν ότι ξέρουν από fitness αλλά μελετάει ξένη βιβλιογραφία. Ενδεικτικά:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Πάλι μελιτζάνες... Πολύ κουκουνάρι και σταφιδες...
 

Συνημμένα

  • IMG_20200825_165554.jpg
    IMG_20200825_165554.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 91

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Ναι devil ένας νοήμων άνθρωπος δεν βλέπει τους Έλληνες μπούληδες στο youtube που νομίζουν ότι ξέρουν από fitness αλλά μελετάει ξένη βιβλιογραφία. Ενδεικτικά:

Ωραιος οδηγός ! Αλλα
Kάποια απο αυτα που γράφει μέσα, δεν ειναι και θέσφατα.

80 κιλά πάγκο αρχάριος; ε οχι! Δεν κάνουν ολοι πάουερ λιφτινγ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Yπάρχουν άτομα που έχουν στηθος μεγάλο και δεν κάνουν κάν πάγκο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top