Fitness Thread!

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πολυ καλοι ωμοι δειχνουν να εχουν ογκο. Στη θεση σου εγω θα εκοβα ωστοσο γιατι απο οσο βλεπω απο το δικεφαλο δεν υπαρχει πολυ σαφης διαχωρισμος οποτε σε παιρνει να πεσεις γυρω στα 78 κιλα νομιζω θα εισαι πολυ καλυτερα απο αισθητικη αποψη.
Θέλει να είναι lean bulk
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ανέβηκα στην ζυγαριά όλο χαρά το πρωί και βλέπω 1.5 κιλό επάνω. Σοκ. Μετά θυμήθηκα ότι έφαγα σως σόγιας με το σούσι χθες. Κομμένη η σογια για να μην παθαίνω εγκεφαλικά κάθε φορά που ανεβαίνω στην ζυγαριά. Γενικά το ασιατικό φαγητό σε κάνει να συγκρατεις νερό. Το παθαίνω και με αλλα.

Παιδιά μη τρώτε μακαρόνια και πολλούς υδατάνθρακες σε rest days. Εγώ τρώω συνήθως σαλάτες με ψάρι ή κρέας και ελάχιστους υδατάνθρακες. Όταν κάνω βάρη τότε προσθέτω υδατάνθρακα.

Άλλη μια φίλη μου θα κάνει το challenge μαζί μου οπότε γίναμε 3 τώρα. Εγώ και η άλλη δεν έχουμε θέμα και ξέρω ότι θα το ακολουθήσουμε πιστά, αλλά το μαύρο πρόβατο της παρέας θα βγει εκτός πορείας. Έκανε το ΗΙΙΤ που έκανα προχθές και σήμερα άρχισε να ανεβάζει πάλι φωτό με πίτσες και pizza bread. Για όνομα! Κάναμε γκρουπ στο ζουμ και θα τα κάνουμε ταυτοχρονα. Με εξιταρει γιατί θα έχω συναγωνισμό και θα πιέσω περισσότερο τον εαυτό μου. Αν είστε ανταγωνιστικοι σαν εμένα πιστεύω είναι καλή ιδέα να κάνετε live προπόνηση με φίλους!
Γιατί όχι στα ρεστ days ? Εγώ συνήθως τότε χαλαρώνω στο φαγητό ,τις επόμενες μέρες τρώω πιο υγιεινά (πρωτεινες ) γιατί όταν προκαλείς σοκ στους μύες τότε αιματωνονται πιο πολύ άρα τα συστατικά πάνε περισσότερα (καλά)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μετρήσεις


Κιλά : 73.4kg
Κοιλιά : 81.5cm
Στήθος : 100.5cm
ΑΡ Δικέφαλος:33cm
ΔΕ Δικέφαλος : 33.5cm

Στόχος μου να ανέβω σε κιλά και η περίμετρος της κοιλιάς να παραμείνει ίδια ,το στήθος να αυξηθεί και τα χέρια κομπλέ μέχρι στιγμής .
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Νίκο εκεινο που προσπαθω να σου πω ειναι οτι υπάρχουν και άλλοι παράμετροι προοδευτικοτητας

αργες επαναληψεις - καλυτερο ευρος - καλυτερη τεχνική. Επειδη για 1 μηνα δεν ανέβασες αντισταση δεν σημαινει οτι έμεινες στάσιμος.

Τσέκαρε πλατη και πές μου γνώμη :P


Νομιζω καλά πάμε.
ωραια σωματοδομη! :thumbup:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Θέλει να είναι lean bulk
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Γιατί όχι στα ρεστ days ? Εγώ συνήθως τότε χαλαρώνω στο φαγητό ,τις επόμενες μέρες τρώω πιο υγιεινά (πρωτεινες ) γιατί όταν προκαλείς σοκ στους μύες τότε αιματωνονται πιο πολύ άρα τα συστατικά πάνε περισσότερα (καλά)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μετρήσεις


Κιλά : 73.4kg
Κοιλιά : 81.5cm
Στήθος : 100.5cm
ΑΡ Δικέφαλος:33cm
ΔΕ Δικέφαλος : 33.5cm

Στόχος μου να ανέβω σε κιλά και η περίμετρος της κοιλιάς να παραμείνει ίδια ,το στήθος να αυξηθεί και τα χέρια κομπλέ μέχρι στιγμής .
Πολυ καλες μετρησεις σκεψου εγω εχω μερικα εκατοστα πανω απο τα δικα σου και ειμαι +10 κιλα σε σχεση με εσενα. Αναλογικα δηλαδη ειμαι πολυ πιο πισω!! Κανεις σωστη δουλεια.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πολυ καλες μετρησεις σκεψου εγω εχω μερικα εκατοστα πανω απο τα δικα σου και ειμαι +10 κιλα σε σχεση με εσενα. Αναλογικα δηλαδη ειμαι πολυ πιο πισω!! Κανεις σωστη δουλεια.
Νταξ ,ανά έχεις παραπάνω λίπος π.χ σφαως και πέφτουμε πανω κάτω στις ίδιες μετρήσεις γιατί εγώ δεν έχω πολύ λίπος .Γενικά στόχος μου ήταν και είναι ακόμα υπερτροφία χωρίς αύξηση λίπους


@Devil ανέβασε μετρήσεις κάνε μας καμιά ενημέρωση για την πρόοδο σου
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Πρωτεϊνικά μπισκότα φυστικοβούτυρου. Πολύ αφράτα. <3

Αφήνω την συνταγή για όποιον θέλει να τα κάνει. Έχει λίγα υλικά και γίνονται τσάκα τσάκα.

-δύο αυγά
-47 γραμμάρια στέβια
-183 γραμμάρια φυστικοβούτυρο
-72 γραμμάρια whey
-μία βανίλια

Η βανίλια θα μπορούσε και να παραλειφθεί. Δεν την θεωρώ αναγκαία, αφού η whey και το φυστικοβούτυρο έχουν έντονη γεύση.

Για την εκτέλεση: Χτυπάτε τα δύο αυγά και προσθέτετε τα υπόλοιπα υλικά, και ανακατεύετε. Σε μια λαδόκολλα βάζετε την ανάλογη ποσότητα για το μπισκότο και ψήνετε για 5-6 λεπτά σε προθερμασμένο φούρνο στους 180.

Εμένα μου βγήκαν εννιά μπισκότα, που τα έκανα λίγο μεγαλούτσικα. Ειδάλλως, θα μπορούσαν να βγουν και γύρω στα έντεκα.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.


Πρωτεϊνικά μπισκότα φυστικοβούτυρου. Πολύ αφράτα. <3

Αφήνω την συνταγή για όποιον θέλει να τα κάνει. Έχει λίγα υλικά και γίνονται τσάκα τσάκα.

-δύο αυγά
-47 γραμμάρια στέβια
-183 γραμμάρια φυστικοβούτυρο
-72 γραμμάρια whey
-μία βανίλια

Η βανίλια θα μπορούσε και να παραλειφθεί. Δεν την θεωρώ αναγκαία, αφού η whey και το φυστικοβούτυρο έχουν έντονη γεύση.

Για την εκτέλεση: Χτυπάτε τα δύο αυγά και προσθέτετε τα υπόλοιπα υλικά, και ανακατεύετε. Σε μια λαδόκολλα βάζετε την ανάλογη ποσότητα για το μπισκότο και ψήνετε για 5-6 λεπτά σε προθερμασμένο φούρνο στους 180.

Εμένα μου βγήκαν εννιά μπισκότα, που τα έκανα λίγο μεγαλούτσικα. Ειδάλλως, θα μπορούσαν να βγουν και γύρω στα έντεκα.
θα τα δοκιμάσω κι εγώ μόλις έρθει η πρωτεϊνη! καμία γνώμη παρεμπιπτόντως για το συγκεκριμένο προϊον; (η ερώτηση πάει σε όλους φυσικά)
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα τα δοκιμάσω κι εγώ μόλις έρθει η πρωτεϊνη! καμία γνώμη παρεμπιπτόντως για το συγκεκριμένο προϊον; (η ερώτηση πάει σε όλους φυσικά)

Στο προφίλ της είναι καλή, καλό και το ότι είναι βιολογική. Οι ορού γάλακτος θεωρούνται με καλύτερο προφίλ, όμως. Επίσης, σημαντικό είναι και το θέμα τής γεύσης στις φυτικές. :worry:

Γιατί πήγες ντε και καλά σε φυτική; Για δοκιμή; Για πιο καλή επιλογή; Γιατί μια χαρά επιλογή μπορείς να κάνεις και σε ορό γάλακτος. Πας σε άγευστη και γλιτώνεις χρωστικές και γλυκαντικά. Και ακόμη πιο καλά, αν κάνεις πιο αραιή χρήση και είσαι άνετα οικονομικά, πας στην ελληνική αιγοπρόβεια, που είναι ό,τι πιο αγνό υπάρχει.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.
Νταξ ,ανά έχεις παραπάνω λίπος π.χ σφαως και πέφτουμε πανω κάτω στις ίδιες μετρήσεις γιατί εγώ δεν έχω πολύ λίπος .Γενικά στόχος μου ήταν και είναι ακόμα υπερτροφία χωρίς αύξηση λίπους


@Devil ανέβασε μετρήσεις κάνε μας καμιά ενημέρωση για την πρόοδο σου

Αυτή που βλέπεις είναι η προοδος δεν έχω κάτι νεότερο. Από χέρια είμαστε στα 37.5
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.
Πολυ καλοι ωμοι δειχνουν να εχουν ογκο. Στη θεση σου εγω θα εκοβα ωστοσο γιατι απο οσο βλεπω απο το δικεφαλο δεν υπαρχει πολυ σαφης διαχωρισμος οποτε σε παιρνει να πεσεις γυρω στα 78 κιλα νομιζω θα εισαι πολυ καλυτερα απο αισθητικη αποψη.

Aυτο σκέφτομαι και εγώ να σου πώ την αλήθεια. Εχω εναν φοβο μην αρχισω και καταβολίζω μυική μάζα που ειναι οτι χειρότερο.

Το θέμα ειναι να πέσω στα 80 κιλά για 78 φοβαμαι να σου πω την αλήθεια.... Σε 4 μήνες με 0.7 περιπου απώλειεες ανα μήνα ... να το κάνω οσο πιο αργά γινεται ετσι ωστε να φυγει μονο απο κοιλια λίπος και να μη χαθει μύς. Οποτε στα 80 κιλα να φαινομαι συγκριτικά μεγαλύτερος απο οτι φαινομαι στα 83 !

Ενα βιντεο του Greg Doucette που μου έδωσε θάρρος ειναι το παρακατω


Ο οποιος αναφέρει οτι μπορεις να κτισεις νέους μύς σε θερμιδικο έλλειμα. Εφοσον 'εχεις αποθέματα λίπους... τοσο απλά. Χωρις πολλες αναλυσεις και θεωρίες. Εγω έχω αποθεμα λιπους ειμαι σιγουρα στο 16-17% οποτε οπως λέει αυτος μπορω να πάρω την ενεργεια που λες και εσυ για να συνθέσω μυικο ιστό λιγο περισσοτερο δηλαδη απο το ηδη αποθεμα λιπους που έχω. Πχ ο Νικος ο οποιος ειναι πιο γραμμωμένος απο μένα σε κοιλιες και χέρια δεν θα μπρουσε να το κάνει αυτο.

Μονο έτσι θα αξιζε το ελλειμα αυτη τη περιοδο. Μαλλον ξεκινάω σιγα σιγα κ βλέπω... Αν στα 82 κιλα δω οτι έπεσα ή στα 81 οκ σταματάω. Αν και κατι μου λεει πως αν το κανω σωστά και οπως πρέπει θα έχω καλυτερη προοδο απο οτι τώρα. ;)

Συμφωνείς ; η άλλη λύση ειναι η συντήρηση. Με τη λογική οτι οι μυς θα μεγαλώνουν ετσι κ αλλιως εφοσον τους υποβάλλεις σε στρές και τους τροφοδοτεις με πρωτεινη και εκει δεν εχεις κ το άγχος μηπως χάσεις κιλα γιατι το βάρος σου δεν θα κατεβει.

Δεν ξέρω ειμαι σε δίλλημα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Aυτο σκέφτομαι και εγώ να σου πώ την αλήθεια. Εχω εναν φοβο μην αρχισω και καταβολίζω μυική μάζα που ειναι οτι χειρότερο.

Το θέμα ειναι να πέσω στα 80 κιλά για 78 φοβαμαι να σου πω την αλήθεια.... Σε 4 μήνες με 0.7 περιπου απώλειεες ανα μήνα ... να το κάνω οσο πιο αργά γινεται ετσι ωστε να φυγει μονο απο κοιλια λίπος και να μη χαθει μύς. Οποτε στα 80 κιλα να φαινομαι συγκριτικά μεγαλύτερος απο οτι φαινομαι στα 83 !

Ενα βιντεο του Greg Doucette που μου έδωσε θάρρος ειναι το παρακατω


Ο οποιος αναφέρει οτι μπορεις να κτισεις νέους μύς σε θερμιδικο έλλειμα. Εφοσον 'εχεις αποθέματα λίπους... τοσο απλά. Χωρις πολλες αναλυσεις και θεωρίες. Εγω έχω αποθεμα λιπους ειμαι σιγουρα στο 16-17% οποτε οπως λέει αυτος μπορω να πάρω την ενεργεια που λες και εσυ για να συνθέσω μυικο ιστό λιγο περισσοτερο δηλαδη απο το ηδη αποθεμα λιπους που έχω. Πχ ο Νικος ο οποιος ειναι πιο γραμμωμένος απο μένα σε κοιλιες και χέρια δεν θα μπρουσε να το κάνει αυτο.

Μονο έτσι θα αξιζε το ελλειμα αυτη τη περιοδο. Μαλλον ξεκινάω σιγα σιγα κ βλέπω... Αν στα 82 κιλα δω οτι έπεσα ή στα 81 οκ σταματάω. Αν και κατι μου λεει πως αν το κανω σωστά και οπως πρέπει θα έχω καλυτερη προοδο απο οτι τώρα. ;)

Συμφωνείς ; η άλλη λύση ειναι η συντήρηση. Με τη λογική οτι οι μυς θα μεγαλώνουν ετσι κ αλλιως εφοσον τους υποβάλλεις σε στρές και τους τροφοδοτεις με πρωτεινη και εκει δεν εχεις κ το άγχος μηπως χάσεις κιλα γιατι το βάρος σου δεν θα κατεβει.

Δεν ξέρω ειμαι σε δίλλημα.
Εγω ως πλάνο έχω το δεύτερο που είπες .
Θα δω μια μετά το βιντεο
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Aυτο σκέφτομαι και εγώ να σου πώ την αλήθεια. Εχω εναν φοβο μην αρχισω και καταβολίζω μυική μάζα που ειναι οτι χειρότερο.

Το θέμα ειναι να πέσω στα 80 κιλά για 78 φοβαμαι να σου πω την αλήθεια.... Σε 4 μήνες με 0.7 περιπου απώλειεες ανα μήνα ... να το κάνω οσο πιο αργά γινεται ετσι ωστε να φυγει μονο απο κοιλια λίπος και να μη χαθει μύς. Οποτε στα 80 κιλα να φαινομαι συγκριτικά μεγαλύτερος απο οτι φαινομαι στα 83 !

Ενα βιντεο του Greg Doucette που μου έδωσε θάρρος ειναι το παρακατω


Ο οποιος αναφέρει οτι μπορεις να κτισεις νέους μύς σε θερμιδικο έλλειμα. Εφοσον 'εχεις αποθέματα λίπους... τοσο απλά. Χωρις πολλες αναλυσεις και θεωρίες. Εγω έχω αποθεμα λιπους ειμαι σιγουρα στο 16-17% οποτε οπως λέει αυτος μπορω να πάρω την ενεργεια που λες και εσυ για να συνθέσω μυικο ιστό λιγο περισσοτερο δηλαδη απο το ηδη αποθεμα λιπους που έχω. Πχ ο Νικος ο οποιος ειναι πιο γραμμωμένος απο μένα σε κοιλιες και χέρια δεν θα μπρουσε να το κάνει αυτο.

Μονο έτσι θα αξιζε το ελλειμα αυτη τη περιοδο. Μαλλον ξεκινάω σιγα σιγα κ βλέπω... Αν στα 82 κιλα δω οτι έπεσα ή στα 81 οκ σταματάω. Αν και κατι μου λεει πως αν το κανω σωστά και οπως πρέπει θα έχω καλυτερη προοδο απο οτι τώρα. ;)

Συμφωνείς ; η άλλη λύση ειναι η συντήρηση. Με τη λογική οτι οι μυς θα μεγαλώνουν ετσι κ αλλιως εφοσον τους υποβάλλεις σε στρές και τους τροφοδοτεις με πρωτεινη και εκει δεν εχεις κ το άγχος μηπως χάσεις κιλα γιατι το βάρος σου δεν θα κατεβει.

Δεν ξέρω ειμαι σε δίλλημα.
Εγώ είμαι τεράστιος φαν του greg doucette σου το είχα πει και παλιά. Γενικά αυτόν συμβουλεύομαι και εγώ, αυτά που κάνω τόσο καιρό δηλαδή είναι αυτά που λέει και τώρα στο cut και στη συνέχεια όταν κάνω στεγνό όγκο η maingain όπως το ονομάζει αυτός. Αν κάνεις σκληρή προπόνηση και παίρνεις 2 γραμμάρια πρωτεινη δεν πρόκειται να χάσεις μυς. Άλλωστε εδώ κανιυν οι μοντιμπιλντερσ δίαιτα που η μυϊκή μάζα τους είναι η καριέρα τους ολόκληρη, η επαγγελματική τους σταδιοδρομία και δεν θα κάνουμε εμείς. Γενικά τώρα βλέπεις αύξηση στα μυϊκά κιλά σου η είσαι σταθερός? Αν είσαι σταθερός θα πρότεινα να αρχίσεις cut γιατί σημαίνει ότι δεν κάνεις πρόοδο λόγω της απουσίας εξοπλισμού οπότε είναι χάσιμο χρόνου.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εγώ είμαι τεράστιος φαν του greg doucette σου το είχα πει και παλιά. Γενικά αυτόν συμβουλεύομαι και εγώ, αυτά που κάνω τόσο καιρό δηλαδή είναι αυτά που λέει και τώρα στο cut και στη συνέχεια όταν κάνω στεγνό όγκο η maingain όπως το ονομάζει αυτός. Αν κάνεις σκληρή προπόνηση και παίρνεις 2 γραμμάρια πρωτεινη δεν πρόκειται να χάσεις μυς. Άλλωστε εδώ κανιυν οι μοντιμπιλντερσ δίαιτα που η μυϊκή μάζα τους είναι η καριέρα τους ολόκληρη, η επαγγελματική τους σταδιοδρομία και δεν θα κάνουμε εμείς. Γενικά τώρα βλέπεις αύξηση στα μυϊκά κιλά σου η είσαι σταθερός? Αν είσαι σταθερός θα πρότεινα να αρχίσεις cut γιατί σημαίνει ότι δεν κάνεις πρόοδο λόγω της απουσίας εξοπλισμού οπότε είναι χάσιμο χρόνου.
Αύξηση βλέπω γιατί ανέβηκα στα κιλά που σηκώνω .Cut δεν μπορώ να κάνω γιατί είμαι είδη κάπως cut .Κα θέλω να βάζω μύες χωρίς να αυξήσω το ποσοστό λίπους
 

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Αφού έκανε χθες ο ντέβιλ την αρχή ας ανεβάσω και γω μια pic

picc2.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αφού έκανε χθες ο ντέβιλ την αρχή ας ανεβάσω και γω μια pic

Ωραια σωματοδομη και η δικια σου! :thumbup:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Πρωτεϊνικά μπισκότα φυστικοβούτυρου. Πολύ αφράτα. <3

Αφήνω την συνταγή για όποιον θέλει να τα κάνει. Έχει λίγα υλικά και γίνονται τσάκα τσάκα.

-δύο αυγά
-47 γραμμάρια στέβια
-183 γραμμάρια φυστικοβούτυρο
-72 γραμμάρια whey
-μία βανίλια

Η βανίλια θα μπορούσε και να παραλειφθεί. Δεν την θεωρώ αναγκαία, αφού η whey και το φυστικοβούτυρο έχουν έντονη γεύση.

Για την εκτέλεση: Χτυπάτε τα δύο αυγά και προσθέτετε τα υπόλοιπα υλικά, και ανακατεύετε. Σε μια λαδόκολλα βάζετε την ανάλογη ποσότητα για το μπισκότο και ψήνετε για 5-6 λεπτά σε προθερμασμένο φούρνο στους 180.

Εμένα μου βγήκαν εννιά μπισκότα, που τα έκανα λίγο μεγαλούτσικα. Ειδάλλως, θα μπορούσαν να βγουν και γύρω στα έντεκα.
Εγω για μπιφτεκια τα περασα :D φαινονται νοστιμοτατα,μπραβο!:thumbup:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω για μπιφτεκια τα περασα :D φαινονται νοστιμοτατα,μπραβο!:thumbup:

Χαχαχα! Όχι, όχι. Μπισκότα είναι - με crunchy φυστικοβούτυρο. Όποιος είναι fan τού φυστικοβούτυρου, σίγουρα θα του αρέσουν. Αρκεί να έχει whey γι' αυτή τη συνταγή, βέβαια.

Είναι αφράτα και μαστιχωτά. Αξίζει να τα δοκιμάσετε.

Να 'σαι καλά, Evanescence. :kissing:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Πολυ καλός !!! Πόσα κιλά και υψος είσαι ;;;

Σχηματισμενη οπίσθια μοίρα στο δελτοειδη ... Μπράβο!

Βλέπω έχει ανέβει εδώ το επίπεδο! ✌
Thanks!
Ύψος είμαι 1.92.
Κίλα θα σε γελάσω γιατί έχω πολύ καιρό να μετρηθώ (πριν την πρώτη καραντίνα στο γυμναστήριο).
Τότε ήμουν 78 κιλά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.
Thanks!
Ύψος είμαι 1.92.
Κίλα θα σε γελάσω γιατί έχω πολύ καιρό να μετρηθώ (πριν την πρώτη καραντίνα στο γυμναστήριο).
Τότε ήμουν 78 κιλά.

Αντε ρε 14 κιλά κάτω από το υψος σου και φαίνεσαι τόσο γεμάτος στο τραπέζοείδη; ωραιος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ είμαι τεράστιος φαν του greg doucette σου το είχα πει και παλιά. Γενικά αυτόν συμβουλεύομαι και εγώ, αυτά που κάνω τόσο καιρό δηλαδή είναι αυτά που λέει και τώρα στο cut και στη συνέχεια όταν κάνω στεγνό όγκο η maingain όπως το ονομάζει αυτός. Αν κάνεις σκληρή προπόνηση και παίρνεις 2 γραμμάρια πρωτεινη δεν πρόκειται να χάσεις μυς. Άλλωστε εδώ κανιυν οι μοντιμπιλντερσ δίαιτα που η μυϊκή μάζα τους είναι η καριέρα τους ολόκληρη, η επαγγελματική τους σταδιοδρομία και δεν θα κάνουμε εμείς. Γενικά τώρα βλέπεις αύξηση στα μυϊκά κιλά σου η είσαι σταθερός? Αν είσαι σταθερός θα πρότεινα να αρχίσεις cut γιατί σημαίνει ότι δεν κάνεις πρόοδο λόγω της απουσίας εξοπλισμού οπότε είναι χάσιμο χρόνου.
Μεγάλη αυξηση δεν είδα τα χέρια μου από τον Οκτώβριο είναι πανω κάτω το ίδιο δεν έχω κάποια αυξηση αλλά δεν έχω και χειροτερεψη είμαι σχετικά σταθερός αλλά προς το καλυτερο.

Δε ξερω θα κάνω ένα ελεινο cut αντε 50-100 θερμίδες κάτω. Και βλέπουμε κανα κιλό τον 1.5 μήνα θα είναι η μείωση. Και βλέπουμε φίλε... Δεν ξέρω εσένα ποια η γνώμη σου. Εσυ συνεχίζεις ; ποσα κιλα έχεις χάσεις κ μεχρι ποτε θα συνεχίζεις αυτό το πλανο ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top