Fitness Thread!

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Δεν θα πετάξει στην Ελλάδα για 2η δόση μάλλον ο Σούπερμαν :P
Έπαιξες και έχασες λεβέντη μου. Έχω ήδη τα εισιτήρια για Ελλάδα. Ναι, ακόμη και ο Σούπερμαν χρειάζεται εισιτήριο.
Ο @SOx πολύ καλά θα κάνει, να βρει τη διάθεση και τον χρόνο και να συνεχίσει να συμμετέχει όποτε μπορεί!
Η αλληλεπίδραση με διαφορετικούς χαρακτήρες ανθρώπων, ακόμα και διαδικτυακά, παρά τα πιθανά προβλήματά της, είναι θετική τόσο για μας όσο και για τους άλλους.
Για τους άλλους είναι σίγουρα θετική εφόσον μιλάμε για το άτομό μου. Για μένα, δεν ξέρω.

Αστειεύομαι.

Απλώς η φάση είναι πολύ ζόρικη και δεν έχω ενέργεια για πολλά πράγματα ταυτόχρονα.

Για να είμαι στο θέμα, ίσως πάω για αερόβιο σήμερα, εφόσον ξεμπλέξω νωρίς από τα πειράματά μου.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικά αυτό δεν είναι προβλημα... Σιγά τι να φοβηθώ μήπως πεθανω;;; πολυ πολυ θα παω στη κόλαση μια ώρα αρχυτερα να ξεκουραστώ να τελειωνουμε. Θα γλιτώσετε κ εσεις από μένα χαχα ορίστε κάνω κ μπλακ χιουμορ με μένα να μη λέτε μετά ότι κράζω μόνο άλλους.

Πέρα από τη πλακα ο πατερας μου τους τελευταιους πρόσφατους μήνες υποβλήθηκε συνολικά σε τεσσερις χειρουργικές επεμβάσεις

Προστάτης ευτυχως δεν είχε καρκίνο - βουβωνοκηλη - συντριπτικό κάταγμα ισχίου και καταρράκτη. Ήταν μια ιδιαίτερα δυσκολη φέτος χρόνια για μένα αλλά οκ. Όποτε τι να μου πςι το τσίμπημα μιας βελόνας; πλακα εκανα.
Σε συμμερίζομαι επειδή το τελευταίο διάστημα έχουν συμβεί αρκετά σοβαρά και δυσάρεστα στο κοντινό συγγενικό μου περιβάλλον.
Κουράγιο και περαστικά στον πατέρα σου!

Στην κόλαση δεν υπάρχει περίπτωση να πας καθώς σίγουρα δεν ανήκεις εκεί!
Υπάρχουν τόσα τέρατα που έχουν κλείσει ήδη θέση που αμφιβάλλω αν υπάρχει χώρος για όλους!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για τους άλλους είναι σίγουρα θετική εφόσον μιλάμε για το άτομό μου. Για μένα, δεν ξέρω.

Αστειεύομαι.

Απλώς η φάση είναι πολύ ζόρικη και δεν έχω ενέργεια για πολλά πράγματα ταυτόχρονα.

Για να είμαι στο θέμα, ίσως πάω για αερόβιο σήμερα, εφόσον ξεμπλέξω νωρίς από τα πειράματά μου.
@SOx Συνεχίζω να υποστηρίζω την άποψή μου.
Δεν είπαμε να κάνεις διπλοβάρδια εδώ μέσα!
Καταλαβαίνεις τι λέω.

Εγώ παραμένω εκτός θέματος ζητώντας την επιείκειά σας!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
@Devil ξερεις ποσο ωραίο είναι να σου κάτσει μυοκαρδίτιδα και να ξέρεις ότι δεν θα ασχοληθείς με γυμναστική ποτέ ξανά όπως πριν ?...αλλά ναι στην ηλικία σου δεν είναι τίποτα , έχουμε δεδομένα :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
@Devil ξερεις ποσο ωραίο είναι να σου κάτσει μυοκαρδίτιδα και να ξέρεις ότι δεν θα ασχοληθείς με γυμναστική ποτέ ξανά όπως πριν ?...αλλά ναι στην ηλικία σου δεν είναι τίποτα , έχουμε δεδομένα :P

Νίκο το θέμα ειναι να μην εισαι κατά φαντασίαν ασθενής. Υπάρχουν άνθρωποι με καρδιολογικα προβλήματα αλλά και τραυματισμους χρονιους που δεν φευγουν ποτε και γυμνάζονται κανονικά. Διότι ρωτάνε ανθρώπους που ασχολουνται αθλιατρους και όχι τον κάθε γιατρο που δεν έχει καμία σχέση με τη γυμναστική.

Χθες ήμουν στο τραπέζι με έναν πρωην πυγμαχο ο οποίος έχει κόψει τον δεξί του δικέφαλο. Ολική ρήξη... Κομενος δικέφαλος... Αυτό θέλει επέμβαση αλλά δεν την έκανε ποτε. Εγώ θα την έκανα. Δεν το επαθε από το γυμναστήριο.

Προφανώς δεν μπορεί να κάνει κάμψη Δικεφάλου και έλξη σε μονοζυγο. Αρσεις θανάτου μπορεί όμως από όσο μου είπε όπως κ προπονηση πυγμαχιας.

Μη φοβάσαι να πιεσεις λίγο το σώμα σου σε λογικά πλαισια κ όχι συνέχεια. Γενικά φυγε απο το τρυπακι με τις ασθένειες θα γίνεις υποχονδριος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το point μου είναι πως όταν πηγαινεις στο γιατρό ρωτάς πρωτιστως πως θα μπορέσεις να επανελθεις και ότι σου πει... Αν σου έλεγε επέμβαση οκ επέμβαση.
Εγώ σε γιατρους που σου λένε μη κανεις βάρη είναι επικίνδυνα και κάτσε να ξεκουράζεσαι δεν προκειται να ξαναπάω.

Δεν έχει νόημα ξέρω ότι δεν θα το κάνω οπότε... Εγώ θέλω να παιρνω ένταση από τη προπονηση. Ο φυσικοθεραπευτη μου είπε μην ζορίζεσαι στις ελξεις παλι χθες έκανα 3 σετ και ένα έξτρα... Έκανα δηλαδή ότι εκανα στα πρωγα 2 σετ και μετά έβαλα ένα ακόμη... Χαχαχ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πρόσεξε όμως αυτό που σου ειπε για τον παγκο είναι αλήθεια.... Όταν εσυ φορτώνεις στο παγκο 120-140 κιλα.... Αυτό είναι ιδιαίτερα επίπονο για το σώμα σου. Υπάρχει γνωστός που χει παθει αορτη λόγω των πιεσεων στο παγκο... Μπορουσε να κάνει 100-120 ήθελε 150 εεε την επαθε. Νομίζω ανεύρυσμα μου είπε ότι έχει αλλά δεν είναι επικίνδυνο αρκεί ναην αρχίσει να πιεζει παλι. Ο γιατρός σωστά στα είπε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πρόσεξε όμως αυτό που σου ειπε για τον παγκο είναι αλήθεια.... Όταν εσυ φορτώνεις στο παγκο 120-140 κιλα.... Αυτό είναι ιδιαίτερα επίπονο για το σώμα σου. Υπάρχει γνωστός που χει παθει αορτη λόγω των πιεσεων στο παγκο... Μπορουσε να κάνει 100-120 ήθελε 150 εεε την επαθε. Νομίζω ανεύρυσμα μου είπε ότι έχει αλλά δεν είναι επικίνδυνο αρκεί ναην αρχίσει να πιεζει παλι. Ο γιατρός σωστά στα είπε.
E αυτος εννοουσε και καλα οτι δεν χρειαζεται αν ανεβαινεις στο τοσα κιλα αν απλα εχεις την γυμναστικη για χομπι

-------------------------------------------------------------
Πεθαναν και αλλες κοτες ...συνολικα εχω 3 τωρα (δηλαδη 3 αυγα περιπου την μερα).....protein supplement is needed asap
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Πρώτη προπόνηση στο γυμναστήριο, αποφάσισα να τρέξω λιγάκι στο διάδρομο και να κάνω και 4 ασκήσεις για πλάγιους κοιλιακούς, μιας που πήγα νηστικός, μετά τη δουλειά μου.

Οπότε, το πρώτο cardio για φέτος, πήγε κάπως έτσι :

B73A2728-9D61-40AA-A1F9-D44875B40496.jpeg


Όχι κι άσχημα, αν σκεφτούμε ότι έχω να κάνω 9 μήνες αερόβιο, όμως επιδέχεται αρκετή βελτίωση.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
@meetmeinmontauk @Λένω

Ευχαριστώ πολυ.

Meet με τις φωτο τελικά που δεν ήθελες το έγινε ; τους το είπες ;
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Νίκο το θέμα ειναι να μην εισαι κατά φαντασίαν ασθενής. Υπάρχουν άνθρωποι με καρδιολογικα προβλήματα αλλά και τραυματισμους χρονιους που δεν φευγουν ποτε και γυμνάζονται κανονικά. Διότι ρωτάνε ανθρώπους που ασχολουνται αθλιατρους και όχι τον κάθε γιατρο που δεν έχει καμία σχέση με τη γυμναστική.

Χθες ήμουν στο τραπέζι με έναν πρωην πυγμαχο ο οποίος έχει κόψει τον δεξί του δικέφαλο. Ολική ρήξη... Κομενος δικέφαλος... Αυτό θέλει επέμβαση αλλά δεν την έκανε ποτε. Εγώ θα την έκανα. Δεν το επαθε από το γυμναστήριο.

Προφανώς δεν μπορεί να κάνει κάμψη Δικεφάλου και έλξη σε μονοζυγο. Αρσεις θανάτου μπορεί όμως από όσο μου είπε όπως κ προπονηση πυγμαχιας.

Μη φοβάσαι να πιεσεις λίγο το σώμα σου σε λογικά πλαισια κ όχι συνέχεια. Γενικά φυγε απο το τρυπακι με τις ασθένειες θα γίνεις υποχονδριος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το point μου είναι πως όταν πηγαινεις στο γιατρό ρωτάς πρωτιστως πως θα μπορέσεις να επανελθεις και ότι σου πει... Αν σου έλεγε επέμβαση οκ επέμβαση.
Εγώ σε γιατρους που σου λένε μη κανεις βάρη είναι επικίνδυνα και κάτσε να ξεκουράζεσαι δεν προκειται να ξαναπάω.

Δεν έχει νόημα ξέρω ότι δεν θα το κάνω οπότε... Εγώ θέλω να παιρνω ένταση από τη προπονηση. Ο φυσικοθεραπευτη μου είπε μην ζορίζεσαι στις ελξεις παλι χθες έκανα 3 σετ και ένα έξτρα... Έκανα δηλαδή ότι εκανα στα πρωγα 2 σετ και μετά έβαλα ένα ακόμη... Χαχαχ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πρόσεξε όμως αυτό που σου ειπε για τον παγκο είναι αλήθεια.... Όταν εσυ φορτώνεις στο παγκο 120-140 κιλα.... Αυτό είναι ιδιαίτερα επίπονο για το σώμα σου. Υπάρχει γνωστός που χει παθει αορτη λόγω των πιεσεων στο παγκο... Μπορουσε να κάνει 100-120 ήθελε 150 εεε την επαθε. Νομίζω ανεύρυσμα μου είπε ότι έχει αλλά δεν είναι επικίνδυνο αρκεί ναην αρχίσει να πιεζει παλι. Ο γιατρός σωστά στα είπε.
Βλακεία του που δεν έκανε επέμβαση. Μπορεί να κάνει και τώρα παρόλο που είναι χρόνιο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Βλακεία του που δεν έκανε επέμβαση. Μπορεί να κάνει και τώρα παρόλο που είναι χρόνιο.

Ε νταξει ο καθενας με τα κολληματα του. Εγω θα προγραμματιζα αμεσα να το φτιάξω να τελειωνω. Αλλα βεβαια αυτα ειναι ακραιες περιπτωσεις. Ο τενοντας κοβεται οταν πάρει πολυ μεγαλυτερη ταση απο αυτην που εχει συνηθισει. Δεν σου λεει δηλαδη κανεις πως αν κανεις επεμβαση θα τη γλιτωσεις αν συνεχιζεις τις ιδιες μαλακιες που έκανες.

Ειναι παρα πολυ απλο και το έχουμε πει πολλες φορές. Το σωμα λειτουργει ως δεικτης. Αν βλέπεις μετα απο μια προπονηση οτι πονάς.... σημαινει οτι προπονεισαι περαν των δυνατοτητων σου. Ριξε λιγο την ενταση σε επομενη προπονηση ή μεινε στα ιδια μέχρι το σωμα να συνηθισει. Οταν συνηθισει... μετα απο 1-2 μηνες τοτε ειναι η ωρα να σκεφτεις αν θα προχωρησεις.

Και μη νομιζει κάποιος οτι του κοπηκε η προοδος επειδη εμεινε πχ στα 70 κιλα και δεν μπορει να ανεβει..... σε επομενη προπονηση μπορει να κανει τα ιδια κιλα με καλυτερη τεχνικη... οταν του φτασουν να ειναι ευκολα σημαινει οτι δυνάμωσε και προοδευσε ακομη και στα ιδια κιλά.

Αλλα αυτα εχω κατεβασει βιβλια και τα χω διαβασει δεν τα λενε στα γυμναστηρια εγω μια φορα τους εκραξα στα yava. Ζητησαν το κινητο μου για στατιστικους λογους... λεω εντάξει θα σας το δωσω αλλα πάρτε τον ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ ΛΟΓΟ -> Δεν ασχολουνται οι γυμναστες με τους αθλουμενους δεν τους βγαζουν προγραμματα.... δεν τους επιβλέπουν... δεν τους διορθωνουν.... ΔΕΝ. Λεει εχουμε τηλεορασεις που δειχνουν τη σωστη εκτελεση των ασκησεων

εκεινη τη στιγμη βεβαια δε λειτουργουσε καμια. Τεσπα εγω τους τα ειπα απο εκει και πέρα.

Χθες ειπα και σε αυτον το φιλο γιατι μου ειπε εχει μια κορη που την πηγαινει κρος φιτ λεω να της πεις να προσεχει εκει μεσα γιατι δεν δινουν παντα εμφαση στη σωστη τεχνικη απο αποψη κινησιολογιας.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ούτε εγώ καταλαβαίνω το κόλλημα που έχουν με τα πολλά κιλά. Ούτε εγώ κάνω πολλά άλλα βλέπω προοδο. Αν δω ότι μου είναι πιο εύκολη η άσκηση δοκιμάσω πάλι τα ίδια κιλά και εκτελώντας την ασκηση πιο αργά ή αυξάνοντας τις επαναλήψεις
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Ούτε εγώ καταλαβαίνω το κόλλημα που έχουν με τα πολλά κιλά. Ούτε εγώ κάνω πολλά άλλα βλέπω προοδο. Αν δω ότι μου είναι πιο εύκολη η άσκηση δοκιμάσω πάλι τα ίδια κιλά και εκτελώντας την ασκηση πιο αργά ή αυξάνοντας τις επαναλήψεις

Τα πολλα κιλά δινουν διαφορετικο ερεθισμα στο ΚΝΣ και γενικοτερα ειναι προπονηση δυναμης. Και αυτο χρειάζεται. Εκεινο που δεν χρειάζεται ειναι να βιάζεται κάποιος με τα κιλά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Χθεσινή προπόνηση


ΚΥΡΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
ΠΛΑΤΗ
1) ΑΡΣΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΥ
1o σέτ 10 επαναληψεις 38 κιλά (ζεσταμα)
2ο σετ 2 επαναληψεις 60 κιλά (ζέσταμα)
3ο σετ 2 επαναλήψεις 80 κιλά
4ο σέτ 3 επαναλήψεις 80 κιλά
5ο σέτ 10 επαν. 70 κιλά
6ο σέτ 8 επαν. 50 κιλά.
Προοδος -> 80 κιλά μετά απο καιρό.

2) ΕΛΞΕΙΣ ΣΕ ΜΟΝΟΖΥΓΟ NEUTRAL POSITION

1o σέτ 7 επαναλήψεις (26 sec time set)
2ο σέτ 6 επαναλήψεις
3ο σέτ 6 επαναλήψεις
Προοδος -> 1 σέτ παραπάνω.

3) SEATED ROW - KΩΠΗΛΑΤΙΚΗ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ

1ο σέτ 30 κιλά 12 επαν.
2ο σέτ 35 κιλά 12 επαν.
3ο σέτ 35 κιλά 15 επαν.
Προοδος -> Σταθερά στα 35 κιλά.

4) ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΤΡΙΚΕΦΑΛΩΝ

1ο σέτ 4 τουβλάκια 15 επαναλήψεις
2ο σέτ το ίδιο 14 επαναληψεις
3ο σέτ 3 τουβλάκια 13 επαναλήψεις

5) ΠΡΕΣΑ ΠΟΔΙΩΝ
1ο σέτ 70 κιλά 12 επαν.
2ο σέτ 90 κιλά 12 επαν.
3ο σέτ 80 κιλά 15 επαν.
Πρόοδος -> -

ΠΛΑΤΗ -> 9 (εργάσιμα)
ΠΟΔΙΑ-> 5
ΓΛΟΥΤΟΙ -> 5
ΔΙΚΕΦΑΛΟΙ -> 6
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,865 μηνύματα.
Une grande surprise. Tι έφαγα για μεσημεριανό δύο μέρες συνεχόμενες; :P
IMG_20210702_144350.jpg


Με τι θα τις συνοδεύατε;
 

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.

04¨36

Το deadlift του μπαμπούλα..... τι κάνει αυτος ο μπούφος ;

καλα τα καθισματα ειναι..... για τον γαϊδαρο καβάλα. Αντίο μέση.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Μετά από 8 μήνες αποχή, πίσω στο γυμναστήριο, αυτή τη φορά με Push πρόγραμμα :

Ζέσταμα : Διάδρομος στα 6 km/h με κλίση 10% για 15’

Στήθος
  1. Πιέσεις σε ίσιο πάγκο με μπάρα
1x12 40 kg
2x8 60 kg
1x6 80 kg
  1. Πιέσεις σε κατακλινή πάγκο με μπάρα
3x8 60 kg
1x6 70 kg
  1. Πιέσεις σε επικλινή πρέσα στήθους με ελεύθερους δίσκους
3x8 90 kg
1x6 120 kg
  1. Crossover ψηλή θέση
1x12 28 kg
2x8 46 kg
1x6 66 kg
  1. Crossover μεσαία θέση
3x8 46 kg
1x6 66 kg
  1. Crossover χαμηλή θέση
3x8 28kg
1x6 46 kg

Ώμοι
  1. Πρέσα ωμών με ελεύθερους δίσκους
1x12 30 kg
2x8 40 kg
1x6 50 kg
  1. Πλαγιές εκτάσεις στην τροχαλία, ανά χέρι
3x8 9.1 kg
1x6 13.6 kg
  1. Προτάσεις ωμών τροχαλία
3x8 18.1 kg
1x6 27.2 kg
  1. Οπισθολαιμιες εκτάσεις σε μηχάνημα
3x8 25 kg
1x6 40 kg

Τρικέφαλα
  1. Γαλλικές πιέσεις με EZ μπάρα σε επικλινή πάγκο
3x8 20 kg
1x6 25 kg

  1. Εκτάσεις στην τροχαλία με σχοινί
3x8 30 kg
1x6 45 kg
  1. Εκτάσεις στην τροχαλία με EZ μπάρα και ανάστροφη λαβή
3x8 31.8 kg
1x6 40.8 kg

Κοιλιακοί
  1. Ροκανίσματα στον πάγκο
4 x 15 ( +5 kg δίσκος)
  1. Ροκανίσματα στο μηχάνημα
4x15 30 kg
  1. Άρσεις ποδιών σε δίζυγο
4x15

Αποθεραπεία: 10' διάδρομος στα 6 km/h

Άνετος σε όλη την προπόνηση. Μπορούσα και καλύτερα αλλά επειδή ήταν η πρώτη φορά μετά από 8 μήνες, είπα να μην πέσω με τα μούτρα.
Δεν έχω ιδέα τι έκαψα, έχω ξεχάσει το φορτιστή του ρολογιού στην Ελλάδα και πάω στα τυφλά. Σε 4 μέρες έρχεται καινούριος και λύνεται κι αυτό.

Ορίστε και μια φωτό από το πεδίο της μάχης.

AA2B8631-7310-45BD-90E5-A39CB442EBBE.jpeg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γκαζοσε ο σοχ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
τον βλεπω με αρθρητικα στα 30 του

Πανίβλακας. Ανυπόμονος.

Το παιδάκι αυτο.... θα έπρεπε να κανει sumo deadlift με 80 κιλά. Το πολύ.

Μολις τη πάθει θα καταλαβει.

Εχει και τον άλλο τον άσχετο διπλα τον Σάββα φιτνες αντι να του πει να κατεβασει του λέει "αερα, αερα" ποιος ειναι ο αέρας ρε πανιβλακες... που κάνει υπερεκταση της μέσης γάμησετα ; δεν εχει δυναμη που απαιτουν αυτα τα κιλα να τα τραβηξει σωστα και τα τραβαει με τους σπονδυλους με τρομερες συνεπειες για την υγεια της σπονδυλικης του στηλης...

έπιασε ο καθε ασχετοπουλος απο μια μπαρα και αρχισε να την φορτώνει.

Ο τυπος προπονειται εδω και 2 χρονια , σηκωνει οτι βρει.... πάγκο εχει +5 κιλα απο το βάρος του.... με τι τρικεφαλο βεβαια ειναι αλλη ιστορια.... ειναι αδυνατα τα χέρια του ακομη.... για τα φορτια που θέλει να σηκώσει .... και πραγματικα το σωμα του δεν εχει σε καμια περιπτωση την αλλαγη για τα κιλα που σηκωνει επι της ουσιας το σωμα του υποφέρει αλλα ειναι πιτσιρικας ακομη... το κακοποιει εφοσον ειναι άσχετος κ δεν ξερει να κανει προπονηση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top