Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Ίσιος ναι...Το ξέρω αλλα ντάξει πρέπει να κάνουμε θυσίες :hehe: :bleh: :bleh::hehe:

Ωραιος μια χαρά. Εγω έπαιζα στον επικληνη 27.5 κιλά και στον ίσιο ειχα βάλει και 30 για 8 επαναληψεις.

Εκεινο που ειδα κ μ αρεσε ειναι οτι ειχα αναπτυξη 0,5 εκ στο κάθε χέρι. Εχω προσθεσει εξτρα ασκησεις χεριών. Την ημερα τυης πλάτης (τρικεφαλοι) και την ημερα του στηθους (δικεφαλοι + πηχεις)

χθες που μετρηθηκα... μια μερα μετα το γυμναστηριο ήμουν αριστερο χέρι 38άρης πατημένος

και δεξι 37.6

με τον μέσο όρο να κυμαινεται στο 34-35.

Εντάξει μη γελάσετε... ειπα να τα μετρησω και εγω μια φορά μετα απο καιρό. :P

Νομιζω η αυξηση ηρθε στον τρικέφαλο .... που κανω εκτασεις πανω απο το εκφάλι σε τροχαλια αλλα τις κανω με συγκεκριμενο τροπο και με πιάνουν μου τις ειχε δειξει ενας body builder ο οποιος με συμπαθησε.

Ο ιδιος τύπος τον κοροιδευε ενας αλλος γυμναστηριακος οτι "δεν ξέρει" κ απλα παιρνει φάρμακα.

Οκ.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Ωραιος μια χαρά. Εγω έπαιζα στον επικληνη 27.5 κιλά και στον ίσιο ειχα βάλει και 30 για 8 επαναληψεις.

Εκεινο που ειδα κ μ αρεσε ειναι οτι ειχα αναπτυξη 0,5 εκ στο κάθε χέρι. Εχω προσθεσει εξτρα ασκησεις χεριών. Την ημερα τυης πλάτης (τρικεφαλοι) και την ημερα του στηθους (δικεφαλοι + πηχεις)

χθες που μετρηθηκα... μια μερα μετα το γυμναστηριο ήμουν αριστερο χέρι 38άρης πατημένος

και δεξι 37.6

με τον μέσο όρο να κυμαινεται στο 34-35.

Εντάξει μη γελάσετε... ειπα να τα μετρησω και εγω μια φορά μετα απο καιρό. :P
Μια χαρά εγώ να σου πω την αλήθεια δεν έχω μετρηθεί ποτέ... σήμερα θα κάνω μετά από καιρό hiit γιατί δεν προλαβαίνω να πάω κανονικά στο τζιμ και βαριέμαι να πάω για τρεξικατακι πάλι ειδικά με αυτή την ζέστη θα κάνω κυρίως Burpees mountain climbers και τρέξιμο επί τόπου
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Μια χαρά εγώ να σου πω την αλήθεια δεν έχω μετρηθεί ποτέ... σήμερα θα κάνω μετά από καιρό hiit γιατί δεν προλαβαίνω να πάω κανονικά στο τζιμ και βαριέμαι να πάω για τρεξικατακι πάλι ειδικά με αυτή την ζέστη θα κάνω κυρίως Burpees mountain climbers και τρέξιμο επί τόπου

Απλα θέλει και 1-2 εξτρα ασκησεις για χέρια γιατι ποσο να αρπάξουν με τις ασκησεις πλάτης ή με τον πάγκο. Δεν τα απομονώνεις τόσο.

Για μενα μη κανεις πολυ hiit , κανε 2-3 χιλιομετρα το πολυ κανονικο τρέξιμο να γυμνάζεις και τη καρδουλα σου που ειναι σημαντικό και τέλος. Πχ μη τρεχεις 10αρια χιλιομετρα γιατι μετα δεν θα χεις αποκατασταση στα υπόλοιπα.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Απλα θέλει και 1-2 εξτρα ασκησεις για χέρια γιατι ποσο να αρπάξουν με τις ασκησεις πλάτης ή με τον πάγκο. Δεν τα απομονώνεις τόσο.

Για μενα μη κανεις πολυ hiit , κανε 2-3 χιλιομετρα το πολυ κανονικο τρέξιμο να γυμνάζεις και τη καρδουλα σου που ειναι σημαντικό και τέλος. Πχ μη τρεχεις 10αρια χιλιομετρα γιατι μετα δεν θα χεις αποκατασταση στα υπόλοιπα.
Ενδυνάμωση έκανε χθές αυτό σήμερα θα το κάνω σαν cardio...Τρέξιμο κάνω 30 λεπτά κάθε φορά όταν είναι
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Ενδυνάμωση έκανε χθές αυτό σήμερα θα το κάνω σαν cardio...Τρέξιμο κάνω 30 λεπτά κάθε φορά όταν είναι

αΝΕΒΑΣΕ ΚΑΙ εσυ κανα βιντεάκι αμα θές με πάγκο να δουμε εκτελεση.... κάνε το οπως εγω περικοπη να μη φαινεσαι καθολου οταν εισαι ανάσκελα. Εύκολο ειναι !

Σε άλλα νέα θα πάω σημερα το απογευμα... θα ριξω εναν ύπνο πρώτα. Πολυ ζέστη. θα πάω απο τις 8.30 κ μετά.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,042 μηνύματα.
Απογευματινό περπάτημα και διαστήματα τρεξίματος
Screenshot_2022-05-29-19-40-06-689_com.xiaomi.hm.health.jpg
Screenshot_2022-05-29-19-40-13-850_com.xiaomi.hm.health.jpg
Screenshot_2022-05-29-19-40-21-927_com.xiaomi.hm.health.jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Αλλη Μια Εξυπνη Αγορα
Μιας και συντομα θα χρειαζομουν πρωτεινη απ τον Σεπτεμβριο ειπα να αρχισω να ψαχνω πρωτεινες απο τωρα μπας και βρω τιποτα φθηνο .Πεφτω στην κατηγορια Pro edition πρωτεινων της myprotein και βλεπω ενα νεο προιον που εχουν βγαλει με τριπλο μιξαρισμα πρωτεινων συνολικα 25γρ
  1. concentrate
  2. whey isolate
  3. hydrolysed protein

Επισης εχει
  1. Λευκινη
  2. Γλουταμηνη
  3. BCAA(MyZyme™-enzyme complex

1653920822668.png

Λεω μπομπα πρωτεινη ....αλλα πολυ ακριβη τα 3kg 122ευρω οταν τα 2.5κιλα μιας νορμαλ πρωτεινης την πηρα στα 44ευρω .Τεσπα, το εκανα bookmark το καλαθι αγορων ετσι για να το εχω εκει ,γενικα μου αρεσει να κραταω bookmarks .Ειναι το παρακατω προιον
1653920301711.png







Λοιπον μετα απο καμια εβδομαδα , αρχισαν κατι εκπτωσεις 40% +5% φαση αλλα και παλι ηταν πολυ ακριβα διοτι ειχαν αυξηση την τιμη του κιλου και εβγαινε ξερω εγω 90-100ευρω αν θυμαμαι καλα και δεν ειχαν ως επιλογη τα 3kg το ειχαν βγαλει εντελως....marketing bussines .... για κερδος κλπ .

Μια μερα μετα ,ανεβαζει ο κοψιαλης στορι πως δινει 50% εκπτωση σε ολα της myprotein με δωρεαν μεταφορικα για μια ωρα ,το στορι το ειχε ανεβασει εδω και 20 λεπτα ,αρα μου μενανε αλλα 40 λεπτα για να αποφασισω τι να παρω,να ναοιξω λαπτοπ και να το παραγειλω. Τι κανω εγω λοιπον ? Παω στο λαπτοπ και ανοιγω το καλαθι με την παραπανω πρωτεινη που την ειχα αποθηκευμενη στα 3kg , κουμπωνω εκει τον κωδικο του κοψιαλη και τσιμπαω την εκπτωση μαζι με ενα δωρο λολ στα 61Ε

1653920633701.png


Εδω ειναι οσοι την θελουν



Thats how you buy stuff.MyProtein just got trolled :playboy:
 

Guest 191886

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η πρωτείνη έχει εκτιναχθεί από θέμα τιμών.
Βέβαια είναι μια ευκαιρία για να ξυπνήσουμε και να κατανοήσουμε πως το προϊον προορίζεται για επαγγελματίες του χώρου της άθλησης ή για οποιον έχει κάποιο άμεσο κέρδος.
Για ερασιτεχνική χρήση ,τσάμπα λεφτά στον κάδο.Κρατήστε τα για άλλους λόγους πχ να αναβαθμίσετε τη καθημερινή σας διατροφή.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Αλλη Μια Εξυπνη Αγορα
Μιας και συντομα θα χρειαζομουν πρωτεινη απ τον Σεπτεμβριο ειπα να αρχισω να ψαχνω πρωτεινες απο τωρα μπας και βρω τιποτα φθηνο .Πεφτω στην κατηγορια Pro edition πρωτεινων της myprotein και βλεπω ενα νεο προιον που εχουν βγαλει με τριπλο μιξαρισμα πρωτεινων συνολικα 25γρ
  1. concentrate
  2. whey isolate
  3. hydrolysed protein

Επισης εχει
  1. Λευκινη
  2. Γλουταμηνη
  3. BCAA(MyZyme™-enzyme complex

View attachment 103231
Λεω μπομπα πρωτεινη ....αλλα πολυ ακριβη τα 3kg 122ευρω οταν τα 2.5κιλα μιας νορμαλ πρωτεινης την πηρα στα 44ευρω .Τεσπα, το εκανα bookmark το καλαθι αγορων ετσι για να το εχω εκει ,γενικα μου αρεσει να κραταω bookmarks .Ειναι το παρακατω προιον
View attachment 103229






Λοιπον μετα απο καμια εβδομαδα , αρχισαν κατι εκπτωσεις 40% +5% φαση αλλα και παλι ηταν πολυ ακριβα διοτι ειχαν αυξηση την τιμη του κιλου και εβγαινε ξερω εγω 90-100ευρω αν θυμαμαι καλα και δεν ειχαν ως επιλογη τα 3kg το ειχαν βγαλει εντελως....marketing bussines .... για κερδος κλπ .

Μια μερα μετα ,ανεβαζει ο κοψιαλης στορι πως δινει 50% εκπτωση σε ολα της myprotein με δωρεαν μεταφορικα για μια ωρα ,το στορι το ειχε ανεβασει εδω και 20 λεπτα ,αρα μου μενανε αλλα 40 λεπτα για να αποφασισω τι να παρω,να ναοιξω λαπτοπ και να το παραγειλω. Τι κανω εγω λοιπον ? Παω στο λαπτοπ και ανοιγω το καλαθι με την παραπανω πρωτεινη που την ειχα αποθηκευμενη στα 3kg , κουμπωνω εκει τον κωδικο του κοψιαλη και τσιμπαω την εκπτωση μαζι με ενα δωρο λολ στα 61Ε

View attachment 103230

Εδω ειναι οσοι την θελουν



Thats how you buy stuff.MyProtein just got trolled :playboy:

Πολύ καλή τιμή. 3 κιλά 60 ευρω εγω τη δικιά μου 2 κιλά τη πηρα 50.

Γλιτωσα τα ασπράδια που ο μλκας ο σκλαβενιτης τα χει πάει στα 2.90 πλέον.

εχει περάσει 1 μηνας και έχω ακόμη.... σιγουρα αλλες 15 μέρες.

Και βάζω φούλ σκουπάκια καθε μέρα σιγουρα 2.

Σε άλλα νέα μου την ειπε χθές ο γυμναστης που έκανα αρσεις θανατου 120 κιλά τις άφηνα κάτω και τρανταζοταν λέει η πλάκα. Του ειπα αν μπορει να βάλει αντικραδασμικό , μου λεει δεν εχω χώρο.

Καλα κρασίά. Δε βρισκει 15-20 τετραγωνικά να βάλει να κανουμε αρσεις με την ησυχια μας.

Νέο PR χθες στη πλάτη... 120 κιλα άρσεις θανατου για 4 επαναλήψεις !
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Οπότε κλεινει η σεζόν με επιδόσεις

ΠΑΓΚΟΣ -> 80 κιλά για 8 επαναληψεις (η τελευταια όχι πλήρης)
ΑΡΣΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΥ -> 120 κιλά για 4 επαν.
ΤΡΟΧΑΛΙΑΣ ΠΛΑΤΗ - ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΕΣ -> 60 ΚΙΛΆ για 10 - 70 κιλά για 12.

Όχι άσχημα... μεσα στο καλοκαιρι θα ριξω λιγο τα κιλά και θα παιξω σουπερ σέτ ή και διπλά σέτ.

Και νά και μια φώτο μου απο προχθεσινή (Παρασκευιάτικη τρομερή βολτάρα μεταμεσονύχτια :D :D )

Αυθορμητα εκει κατα τις 12 το βραδάκι μου ηρθε ορεξη να την κοπανησω.... τσιμπησα τα κλειδια του αυτοκινητου μου και πηγα για το ποτάκι μου. Πέρασα υπέροχα φυσικά με ΌΜΟΡΦΗ συντροφιά :D

nightout.jpg



Καλα να περνάμε!!!!!!!!!!! Καλες δυνατες προπονησεις σε όλους μας και καλο καυτοοο καλοκαίρι!!!!!!!!!

Ξέρουμε εμεις... ;)
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ναι , να νε καλα που με αφησαν να τους κανω τετοια βλακεια .Εγω τον περασμενο αυγουστο πηρα 2.5κγ στα 43ευρω , αλλα πλεον ολα εχουν παρει την πανω βολτα στις τιμες και σε πρωτεινες και σε ασπραδια (ευτυχως εχουμε κοτες :P )

Εμενα η 2.5κγ ετσι οπως το κοβω κραταει για 11 μηνες περιπου ....καλα ειναι
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
11 μηνες τα 2.5 κιλά ;;;;;;;;;;;;

Ποσο πινεις την ημέρα 10γρ ;

Εγω εχω πάρει μια 2 κιλα στις 28/4 και εχω ακομη 300-400γρ νομιζω. Κανα μηνα το πολύ ακόμη. Ευχαριστημένος θα είμαι.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,042 μηνύματα.
Σημερινά statistics
Screenshot_2022-06-06-20-57-28-070_com.xiaomi.hm.health.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Screenshot_2022-06-06-21-59-42-664_com.xiaomi.hm.health.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Screenshot_2022-06-06-21-59-24-054_com.xiaomi.hm.health.jpg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Να βάλω και εγω τα στατιστικά μου....

ΠΑΓΚΟΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΤΗΘΟΥΣ 80kg 8 reps
AΡΣΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΥ 120 κιλά για 5 επαναλήψεις
PULL DOWN 60kg 10 reps
ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ 15 κιλά σε καθε χέρι για 12
ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΠΛΑΓΙΑ ΩΜΩΝ 12 ΚΙΛΑ σε καθε χέρι για 12 !

meee.jpg


FIT OR DIE :D

ΘΑ ΚΟΨΩ ΓΙΑ κανα μηνα γιατι πονάω ειδικά στο στηθος απο τον πάγκο. Να ηρεμησει λίγο το σώμα μου κ ξαναδινω απο χειμώνα.

Πάντως εχω αρπάξει σε τραπεζοειδή , στήθος κ χέρια. Στα χέρια πρέπει να έχω τσιμπήσει μισό πόντο.

Πλεον παιζω κοντά στα 38 εκ. Με μέσο ορο 34-35 εκ. σε χέρι μέσου ανθρωπου.

Ειναι ωραίο να προσέχεις το σώμα κ την εμφάνιση σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Να βάλω και εγω τα στατιστικά μου....

ΠΑΓΚΟΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΤΗΘΟΥΣ 80kg 8 reps
AΡΣΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΥ 120 κιλά για 5 επαναλήψεις
PULL DOWN 60kg 10 reps
ΚΑΜΨΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛΩΝ 15 κιλά σε καθε χέρι για 12
ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΠΛΑΓΙΑ ΩΜΩΝ 12 ΚΙΛΑ σε καθε χέρι για 12 !

View attachment 103567

FIT OR DIE :D

ΘΑ ΚΟΨΩ ΓΙΑ κανα μηνα γιατι πονάω ειδικά στο στηθος απο τον πάγκο. Να ηρεμησει λίγο το σώμα μου κ ξαναδινω απο χειμώνα.

Πάντως εχω αρπάξει σε τραπεζοειδή , στήθος κ χέρια. Στα χέρια πρέπει να έχω τσιμπήσει μισό πόντο.

Πλεον παιζω κοντά στα 38 εκ. Με μέσο ορο 34-35 εκ. σε χέρι μέσου ανθρωπου.

Ειναι ωραίο να προσέχεις το σώμα κ την εμφάνιση σου.
εγώ έχω κολλήσει στο pull down με ανοιχτή λαβή στα 50...κάνω ενα σετ των 12 και ενα των 8 και μετα κάνω με κλειστή λαβή όπου συνεχίζω να έχω προόδο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
εγώ έχω κολλήσει στο pull down με ανοιχτή λαβή στα 50...κάνω ενα σετ των 12 και ενα των 8 και μετα κάνω με κλειστή λαβή όπου συνεχίζω να έχω προόδο

Με κλειστη λαβή δουλευεις πιο πολυ δικεφάλους. Εγω δεν θα ανεβάσω άλλο μέχρι τον Οκτώβριο σε καμια άσκηση να σου πω την αλήθεια. Δινεις χρονο στο σώμα να προσαρμοστεί.

Και να σου πω κάτι που παρατηρησα χθές,,, εκανα αέρα τα 12 κιλα σε καθε χέρι για εκτάσεις ώμων.

Πάγκο εδω και 5-6 προπονησεις σερί εκανα τα 80 κιλά και ανέβαζα απο 5 επαναληψεις έφτασα τις 8 δεν θέλει άλλο φτάνει. μεσα στο καλοκαιρι θα παιζω 70-75 για επαναήψεις... πχ στα 70 δεν εχω κανει ποτέ 12 - 13.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Με κλειστη λαβή δουλευεις πιο πολυ δικεφάλους. Εγω δεν θα ανεβάσω άλλο μέχρι τον Οκτώβριο σε καμια άσκηση να σου πω την αλήθεια. Δινεις χρονο στο σώμα να προσαρμοστεί.

Και να σου πω κάτι που παρατηρησα χθές,,, εκανα αέρα τα 12 κιλα σε καθε χέρι για εκτάσεις ώμων.

Πάγκο εδω και 5-6 προπονησεις σερί εκανα τα 80 κιλά και ανέβαζα απο 5 επαναληψεις έφτασα τις 8 δεν θέλει άλλο φτάνει. μεσα στο καλοκαιρι θα παιζω 70-75 για επαναήψεις... πχ στα 70 δεν εχω κανει ποτέ 12 - 13.
Νταξει πάλη πρόοδο κυνηγάς απλά σε εύρος κυρίως υπερτροφίας
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Ναι αλλά σε πιο ελεγχόμενο φορτίο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Σήμερα πηγα να δώσω αίμα για να δουν αμα μπορώ να δώσω αιμοπετάλια για το παιδακι ενός συναδέλφου που έχει ένα θέμα υγείας.

Πήρα ρεπο σήμερα κ πηγα. Μου πηραν πίεση και μ έκαναν εξετάσεις αίματος. Όλα άψογα... Και τελείωσα σε 2 λεπτά. Μου βρήκαν χοντρές φλέβες και με κάρφωσαν! Λέει παρε μια βαθειά ανάσα κ κοίτα από την άλλη... Χαχα εγώ είδα όμως το κάρφωμα ήταν βελόνα σιδερένια 😁

Μου είπαν ότι είμαι σε πολυ καλη κατάσταση και τους διευκόλυνα απίστευτα

Λέω γυμνάζομαι συστηματικά. Με έκαναν για φοιτητή! Εχω αφήσει κ το μαλλάκι σγουρο χαχαχ

Είπα στη νοσηλεύτρια πως η γυμναστική είναι το καλυτερο φαρμακο για όλα!

Λογικό να εχώ χοντρέ ς φλέβες κ μεγάλο χέρι αφου τραβάω αρσεις 120 κιλά!!! Και παγκο 80 χεχε 😁
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Εκανα κατι εξετασεις αιματος χθες μου ειπε η γιατρος εξαιρετικές.

Απο Οκτώβριο μπαίνω κρεατίνη. Για να προχωρησουμε λιγο στο πάγκο... θα βάλω 85 κιλά. Για ενα σέτ δυναμης 5 επαναληψεις !
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top