Fitness Thread!

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Περαστικά. Τουλάχιστον τρως πραγματικές τροφές τις άλλες ώρες;
Να σαι καλα !!!
Φαγητό σπιτικο μαγειρεμένο άλλοτε απο χεράκια μου και άλλοτε από την μανούλα μου !
Ένα γεύμα κάνουμε σαν οικογενεια και είναι παραδοσιακοτατο θα λεγα ευτυχώς!

Τα γλυκά ειναι το ζορι μου εμένα...Η σοκολάτα κυρίως δεν μπορώ να βρω κάτι να την αντικαταστήσει ....
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Τα γλυκά ειναι το ζορι μου εμένα...Η σοκολάτα κυρίως δεν μπορώ να βρω κάτι να την αντικαταστήσει ....
Φρόντισε να έχει όσο το δυνατόν περισσότερο κακάο. Σε χορταινει περισσότερο και αποφευγεις έτσι τα γλυκά.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,788 μηνύματα.
Ε καλα και εγω λα΄τρεύω τη σοκολάτα αλλα πρέπει να τη κόψω αυτη τη περίοδο. Τι θα πεί δεν μπορώ....
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Δεν το ήξερα αυτό θα το κάνω, σε ευχαριστώ!!!
Πάρε ακριβή, ποιοτική σοκολάτα. Μην σκέφτεσαι τα λεφτά γιατί στην τελική θα σου βγει φθηνότερα λόγω του ότι θα καταναλώνεις λιγότερο.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάρε ακριβή, ποιοτική σοκολάτα. Μην σκέφτεσαι τα λεφτά γιατί στην τελική θα σου βγει φθηνότερα λόγω του ότι θα καταναλώνεις λιγότερο.
Πίστεψε με δεν είναι τα λεφτά για σοκολάτα και γενικά για γλυκά αν μου αρέσει κάτι δεν με νοιάζει...

Φαγητό δεν με απασχολεί ας μην φάω...
Την περίοδο που έκανα ομοιοπαθητικη έπρεπε να την κόψω τελείως...
Το τι πονοκέφαλο πέρασα, πλήρη εξάρτηση!
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Δεν είναι η κότα. Οι κρόκοι αυγών είναι. Επίσης άτομα με άσπρο χρώμα δέρματος είναι πιο δεκτικά στην βιταμίνη D
Μην το λες.. εγω και κότα τρώω και άσπρη είμαι και στον ήλιο κάθομαι γιατί μαρέσει .. H D δεν με πλησιάζει.. μονίμως έλλειψη έχω...
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Μην το λες.. εγω και κότα τρώω και άσπρη είμαι και στον ήλιο κάθομαι γιατί μαρέσει .. H D δεν με πλησιάζει.. μονίμως έλλειψη έχω...
Δεν έγραψα κότα. Αυγά έγραψα. Βασικά ο κρόκος του αυγού.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
οκ ότι πεις!! Εσύ έγραψες αυγά και ο Devil Κότα.. και εγώ σου λέω ότι τα τρωω όλα και δεν ανεβαίνει η D... και αναγκάζομαι και παίρνω βιταμίνες.
Πόσα αυγά τρως την ημέρα; Σολωμό, τόνο τρως; Όλα αυτά βοηθούν. Και στην άσκηση.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,788 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
δεν τρώω κάθε μέρα.. δεν μου είπε κάτι τέτοιο ο γιατρός.. Μου είπε ότι μόνο το καλοκαίρι με ηλιοθεραπεία στο σώμα, το οποίο απεχθάνομαι
Θέλει και σωστή διατροφή. Άμα τρως κυρίως λαχανικά και φρούτα, δεν θα έχεις πολύ D
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Τρώω τόνο και σολωμό και γυμνάζομαι..
Προφανώς παίρνεις μικρές ποσότητες.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top