Google Chrome

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
το chrome ειναι πολυ γρηγορα αλλα ειναι απλο και δεν εχει πολλες δυνατοτητες μαλλον για να διατηρησει αυτην την ταχυτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Μου αρέσει αρκετά και τον χρησιμοποιώ συχνά. Είναι ευχάριστος και γρήγορος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι που δεν έχω βρει...Στον explorer υπήρχε ένα κουμπάκι που πατώντας το εμφανίζονταν όλες οι σελίδες που έχουμε κάνει favorites. Στο google chrome πως λειτουργεί αυτό;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έχει όμως ταχύτητα !
και σταθερη ταχυτητα..
ο firefox αλλοτε ειναι αστραπη και αλλοτε κολλαει και δεν ανοιγει σελιδες..
ενω ο chrome ανοιγει παντα με μια καλη ταχυτητα..και δεν κρασσαρει..

κανω dowload μεγαλων αρχειων με chrome γιατι το firefox εχει κρασαρει συχνα και εχω χασει το αρχειο..
ο chrome εχει τη σιγουρια που δεν εχει το firefox..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο πάντως ο firefox σε linux δεν εμφανίζει αυτά τα κολλήματα που αναφέρετε. Σε windows όντως έχω παρατηρήσει διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο πάντως ο firefox σε linux δεν εμφανίζει αυτά τα κολλήματα που αναφέρετε.
οχι,,σερνεται συνεχεια σε linux..

ασε,,ουτε συγκριση ..

σε firefox win ολα τρεχουν σα νερακι..
σε ubuntu firefox ακομα και η κύλιση κολλαει.
η μερα με τη νυχτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ο google chrome ειναι παρα πολυ γρηγορας και ευχαριστος, αλλα δεν εχει ολες τις δυνατοτητες του ε-στεκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
οχι,,σερνεται συνεχεια σε linux..

ασε,,ουτε συγκριση ..

σε firefox win ολα τρεχουν σα νερακι..
σε ubuntu firefox ακομα και η κύλιση κολλαει.
η μερα με τη νυχτα..

Παίζει να είσαι ο μοναδικός που ακούω να λέει κάτι τέτοιο. Ποια έκδοση ubuntu έχεις εγκατεστημένη;


Ο google chrome ειναι παρα πολυ γρηγορας και ευχαριστος, αλλα δεν εχει ολες τις δυνατοτητες του ε-στεκι.

Αν θες, γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη όσον αφορά τις δυνατότητες του ε-στεκι που μένουν αναξιοποίητες από τον chrome...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Παίζει να είσαι ο μοναδικός που ακούω να λέει κάτι τέτοιο. Ποια έκδοση ubuntu έχεις εγκατεστημένη;




Αν θες, γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη όσον αφορά τις δυνατότητες του ε-στεκι που μένουν αναξιοποίητες από τον chrome...

Δεν εχει το γρηγορο επεξεργαστη...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
το google chrome είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει.δεν έχω κανένα παράπονο ,είναι καταπληκτικό,παρόλο που μερικοί λένε ότι το mozilla είναι το καλύτερο,εμένα δεν μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
το google chrome είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει.δεν έχω κανένα παράπονο ,είναι καταπληκτικό,παρόλο που μερικοί λένε ότι το mozilla είναι το καλύτερο,εμένα δεν μου αρέσει.

Ουτε εμενα μου αρεσει, αλλα ειμαι αναγκασμενη να το χρησιμοποιω:/: (Δειχνει καλυτερα το ε-στεκι [γρηγορος επεξεργαστης]) Τοσο καιρο χρησιμοποιουσα το google chrome και τωρα τελευταια αρχισα να χρησιμοποιω το mozilla.Το google chrome ειναι καλυτερο απο ολα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ουτε εμενα μου αρεσει, αλλα ειμαι αναγκασμενη να το χρησιμοποιω:/: (Δειχνει καλυτερα το ε-στεκι [γρηγορος επεξεργαστης]) Τοσο καιρο χρησιμοποιουσα το google chrome και τωρα τελευταια αρχισα να χρησιμοποιω το mozilla.Το google chrome ειναι καλυτερο απο ολα:)

εντάξει και το mozilla καλό είναι,το χειρότερο από όλα είναι το internet explorer,είναι πραγματικά για ...... δεν συνεχίζω γιατί έφαγα είδη μπαν και παραβιάσεις του όρου 3 ,μην φάω πάλι..χαχαχααχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι υπάρχει καλύτερο, το καθένα έχει τα πλεονεκτήματα του. Πχ ο Chrome είναι γρηγορότερος αλλά ο Firefox έχει καλύτερη rendering engine (=δείχνει τα sites καλύτερα). H Opera είναι κάπου στο ενδιάμεσο και για τα 2, όπως δείχνει η προσωπική εμπειρία, γιατί πολλά benchmarks τη βρίσκουν γρηγορότερη από όλα.
Το βέβαιο είναι ότι ο Internet Explorer είναι ο χειρότερος, αν και με την έκδοση 9 κάαπως πάει να τους φτάσει (αλλά έχει δρόμο ακόμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

worshipperjesus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο worshipperjesus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ο Internet Explorer 6 είναι ο καλύτερος διότι προωθεί την παιδεία των Web Developer, αφού δυσκολεύει σημαντικά το έργο τους.

Ο IE6 είναι χριστιανικός browser, διότι οι πονοκέφαλοι που προκαλεί στους developer, απομακρύνουν από το κυνήγι της ηδονής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ο Internet Explorer 6 είναι ο καλύτερος διότι προωθεί την παιδεία των Web Developer, αφού δυσκολεύει σημαντικά το έργο τους.

Ο IE6 είναι χριστιανικός browser, διότι οι πονοκέφαλοι που προκαλεί στους developer, απομακρύνουν από το κυνήγι της ηδονής.


Μεταξυ μας...μπορει developer να μην ειμαι, ομως και τα νευρα μου κροσια κανει και πονοκεφαλους μου δημιουργει...αλλα το κυνηγι της ηδονης δεν εχει στοπ (ξερεις ειναι σαν τα πατατακια που μετα το ποπ no stop)! :redface:

Ευτυχως δλδ που δεν ειμαι developer! :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Γεια σας και Χρονια πολλα!! Εχω προβλημα με τον internet explorer γιατι οταν τον ανοιγω κολλαει και δεν κανει τιποτα!!!! το μονο που δουλευει ειναι το google chrome (καλα που υπαρχει και αυτο!)... τωρα ομως το θεμα ειναι οτι κατεβασα ενα προγραμμα για υποτιτλους το οποιο για να βρει υποτιτλους και καποια ταινια πρεπει να μπει στο ιντερνετ που δεν λειτουργει! πως μπορω να διαγραψω το χαζοιντερνετ και να κρατησω μονο το google chrome ωστε να ανοιγει με αυτο το προγραμμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εβαλες το chrome ως προεπιλεγμενο broswer?στις επιλογες/βασικα στοιχεια..

και δες τι θα κανει,,αλλιως δες αν ρυθμιζεται το προγραμμα για αλλο προγραμμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
δεν εχει επιλογες...το εψαξα, μαλλον αυτοματα επιλεγει το ιντερνετ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top