One night stand

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Πώς ορίζεις το "πορνίδιο"? Ενας αντρας δηλαδή οταν το κάνει αυτό τι ειναι? "Πορνιδιος"? :P

Είναι μαλάκας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάλι καλα που δεν απάντησες "μαγκας" γιατι τότε θα τα επαιρνα πολυ!
Τεσπα, εγω δεν συμφωνω, αλλά βαριεμαι να ξεκινήσω αντιπαράθεση. Η αποψη μου πάντως συνοψίζεται στο εξης: Μπορει εμενα να μην με εκφράζει αλλά εφόσον δεν ειναι κάτι παράνομο/ανήθικό δεν το κατακρίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,384 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Είναι μ****ας...

Φχαριστώωωω :D

Τώρα που το ξανασκέφτομαι, αν κάνεις σεξ με κάποια άγνωστη και μετά τα φτιάξετε, πως θα το ονομάζατε αυτό; Μου χει τύχει :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
ʼλλο αυτό. Τελικά δεν ήταν της μιας βραδιάς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Είναι μ****ας...

Thanks και από μένα... ʼρχισες τα του Ripper κι εσύ ρε βρούτε; :PPPPPP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μόνο του τα βγάζει τα "*" :(

Τι να πω ρε; Διαφωνείς ότι μια κοπέλα που πάει για μια μέρα με κάποιον χωρις να τον ξέρει είναι πόρνη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Παλιότερα θα συμφωνούσα, τον τελευταίο χρόνο δεν καταλαβαίνω εμένα όμως, πόσο μάλλον τους άλλους..


//edit: Παλιότερα θα συμφωνούσα εννοώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Από που και ως που είναι πόρνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
ʼμα δεν ξέρεις ένα άτομο και κάνεις sex μαζί του τί εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
ʼμα δεν ξέρεις ένα άτομο και κάνεις sex μαζί του τί εισαι;
Λυσσάρης, μ****ας, ψωνισμένος, εγωιστής, ανώριμος αν είναι άντρας
πληγωμένη, εγωίστρια, απογοητευμένη, παραμυθιασμένη, αν είναι γυναίκα...
Ξέρω αρκετές κοπέλες που στο μυαλό τους το one night stand δεν είναι παρά η αρχή ενός υπέροχου love story!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
ʼμα δεν ξέρεις ένα άτομο και κάνεις sex μαζί του τί εισαι;

Λυσσάρης, μ****ας, ψωνισμένος, εγωιστής, ανώριμος αν είναι άντρας
πληγωμένη, εγωίστρια, απογοητευμένη, παραμυθιασμένη, αν είναι γυναίκα...
Ξέρω αρκετές κοπέλες που στο μυαλό τους το one night stand δεν είναι παρά η αρχή ενός υπέροχου love story!

Τι να πω ρε; Διαφωνείς ότι μια κοπέλα που πάει για μια μέρα με κάποιον χωρις να τον ξέρει είναι πόρνη;

Πώς ορίζεις το "πορνίδιο"? Ενας αντρας δηλαδή οταν το κάνει αυτό τι ειναι? "Πορνιδιος"?
Είναι μ****ας...

κτλ

διαβάζοντας τα παραπάνω:
αν όλοι αυτοί που κανουν όλα όσα εσας δεν σας αρέσουν είναι όλα αυτά που είπατε τότε εσείς που σπευσατε να κρίνετε αυτούς τι είσαστε? με λιγια λόγια...χαλαρώστε με τους χαρακτιρισμούς...δε λέει... :thumbsdown: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Θενξ Yoma,μολις με ειπες μ**ακα.Και μια κοπελα που παει με καποιον για ευχαριστηση πορνιδιο?
Οι εποχες εχουν αλλαξει κυριοι,δεν ειμαστε στα 50s.Αλλο το να μην νιωθεις να κανεις σεξ με καποιον/α που δεν ξερεις κ αλλο να κρινεις αλλους που το κανουν.Μην ακουω ηθικολογιες της πλακας,ελεος!Κατ'εμε ενας αντρας κ μια γυναικα που το κανουν για μια νυχτα απλα για διασκεδαση και "ξεφορτωμα" ειναι ανοιχτομυαλοι κ χωρις taboo.(Οχι οτι οσοι δεν το κανουν ειναι κλειστομυαλοι,εφοσον δεν νιωθουν κατι απο αυτο κ απλα δεν τους αρεσει.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παιδια για σεξ μηλαμε. Δεν μιλαμε για ερωτα που ειναι η κορυφοση των αιστιματων ωστε να θες να το κανεις μονο με καπιον/καπια που να εχετε σχεση και να την αγαπας. Εσεις οι γυνεκες που αποκαλυτε της αλλες πορνιδια, αμα ειχατε να το κανετε 2-34-5 χρονια δεν θα πηγενατε με εναν εστω και για μια νυχτα; Ειναι απολυτος φυσιολογικο. Για κοιταξτε την φυση. Βαλτε ενα αρσενικο σκυλο και 5 θυλικα. Θα τα γονιμοποιειση και τα 5 και μετα δεν θα δωσει σημασια για το τι θα γινει. Απολαυσει ειναι, δεν ειναι τπτ παραπανω, οποτε γιατι να μην το κανεις με καπιον που γουσταρεις και ας μην τον ξαναδεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Ρε παιδια για σεξ μηλαμε. Δεν μιλαμε για ερωτα που ειναι η κορυφοση των αιστιματων ωστε να θες να το κανεις μονο με καπιον/καπια που να εχετε σχεση και να την αγαπας. Εσεις οι γυνεκες που αποκαλυτε της αλλες πορνιδια, αμα ειχατε να το κανετε 2-34-5 χρονια δεν θα πηγενατε με εναν εστω και για μια νυχτα; Ειναι απολυτος φυσιολογικο. Για κοιταξτε την φυση. Βαλτε ενα αρσενικο σκυλο και 5 θυλικα. Θα τα γονιμοποιειση και τα 5 και μετα δεν θα δωσει σημασια για το τι θα γινει.  Απολαυσει ειναι, δεν ειναι τπτ παραπανω, οποτε γιατι να μην το κανεις με καπιον που γουσταρεις και ας μην τον ξαναδεις;
συμφωνώ με την άποψη "γιατι λες καποιον πορνίδιο?" αλλά θα πρέπει να σου πω ότι το πραγματικά καλό sex έρχεται μόνο μέσα απο συναισθηματικό δέσημο...δεν είμαστε κτήνη για να κανουμε ότι τα σκυλιά. Μπορεί να έχεις ένα καλό sex just for fun αλλα το πραγματικό super sex θα έρθει μαζί με τον έρωτα...γιατι μπορεί μια γυναίκα να ξέρει πως να τρελάνει έναν αντρα αλλα μόνο μια ερωτευμένη γυναίκα θα βρει τον τρόπο για να σε τρελάνει όπως καμία άλλη γιατί για εκείνη είσαι μοναδικός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
[...]
Πώς ορίζεις το "πορνίδιο"? Ενας αντρας δηλαδή οταν το κάνει αυτό τι ειναι? "Πορνιδιος"?
[...]

κτλ

διαβάζοντας τα παραπάνω:
αν όλοι αυτοί που κανουν όλα όσα εσας δεν σας αρέσουν είναι όλα αυτά που είπατε τότε εσείς που σπευσατε να κρίνετε αυτούς τι είσαστε? με λιγια λόγια...χαλαρώστε με τους χαρακτιρισμούς...δε λέει... :thumbsdown: ;)

Μα αν παρατήρησες καλή μου εγω τουλάχιστον δεν έκρινα. Απλά προσπάθησα να δω τι πιστευει ο Yomanation και γιατί κρινει. Ίσα ίσα που είπα παρακάτω οτι μπορει να μην με εκφράζει αλλα δεν θα κατακρίνω ποτέ όσους το κάνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Μα αν παρατήρησες καλή μου εγω τουλάχιστον δεν έκρινα. Απλά προσπάθησα να δω τι πιστευει ο Yomanation και γιατί κρινει. Ίσα ίσα που είπα παρακάτω οτι μπορει να μην με εκφράζει αλλα δεν θα κατακρίνω ποτέ όσους το κάνουν!
δεν κοίταξα καθόλου ποιος έχει γράψει τι και γιατί, απλά θέλησα να δείξω την δισαρέσκια μου στις επικρύσεις και όχι να την πω σε κάποιον συγκεκριμένα, sorry αν κατι σε εθιξε, χαιρομαι που συμφωνείς και ελπίζω το "καλή μου" να μην ήταν ειρωνικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Μπορεί να έχεις ένα καλό sex just for fun αλλα το πραγματικό super sex θα έρθει μαζί με τον έρωτα

Ακριβωωως!Και γιατι οχι ενα sex just for fun παρακαλω?Μια χαρα μου φαινεται εμανα μια στο τοσο,ειδικα αν δεν εχω κοπελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω δαγκωτό ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ! :inlove:
Και δεν χρειάζεται να έχει περάσει η ʼρτα και τα Γιάννενα από το κρεβάτι σου για να ξέρεις πότε το sex έχει ουσία και πότε είναι... αυνανισμός με κάποιον από πάνω (ή όπως προτιμάτε τελοσπάντων)! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Δεν ξέρεις εσύ τι νιώθω εγώ για την παλάμη μου, φίλε..

..μη τους ακούς αγάπη μου :inlove:..

καλό καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
δεν κοίταξα καθόλου ποιος έχει γράψει τι και γιατί, απλά θέλησα να δείξω την δισαρέσκια μου στις επικρύσεις και όχι να την πω σε κάποιον συγκεκριμένα, sorry αν κατι σε εθιξε, χαιρομαι που συμφωνείς και ελπίζω το "καλή μου" να μην ήταν ειρωνικό :)

Όχι, όχι δεν ήταν ειρωνικό, σορρυ αν φάνηκε κάτι τέτοιο. Συμφωνω μαζι σου, κι εμενα μου τη δίνουν οι επικρίσεις για τέτοια θέματα.

ΥΓ: Αν θες τη γνώμη μου καλύτερα να χρησιμοποιεις quotes για να αναφερθεις σε κάτι που είπε κάποιος γιατι έτσι ο αναγνώστης μπερδεύεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top