PC/Console Games (Συζήτηση)

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Το χω αλλα δεν το χω τελειωσει. Το χω αφησει στην αρχή, πολύ γλυκούλι, πολύ ομορφο αλλα τα βαριεμαι αυτά. Εχει και σικουελ. Πρωτα θα πεθανω και μετα θα το παιξω ετσι οπως παω.
Το αδικείς, δώσε το μια ευκαιρία, όσο προχωράει γίνεται πιο ωραίο και πιο δύσκολο
Το 2ο έχω ακούσει είναι ακόμα πιο σπαζαρχιδικο
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,264 μηνύματα.
Έχω παίξει όλα τα horror games, και οταν λέω όλα εννοώ όλα.
Απο τα πιο αρχαία μέχρι τα πιο πρόσφατα.

Μέχρι πέρυσι σε multi έπαιζα Phasmophobia και τώρα παίζω Outlast Trials.


https://store.steampowered.com/app/1304930/The_Outlast_Trials/
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
ln2_game-thumbnail.jpg

Μια ξεχωριστή θέση στη καρδιά μου θα έχει πάντα το little nightmares. Και το 1 και το 2. Υπέροχο, spooky αλλά και κάπως χαλαρωτικό ταυτόχρονα.

Θα τα ξανά έπαιζα άνετα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω παίξει όλα τα horror games, και οταν λέω όλα εννοώ όλα.
Απο τα πιο αρχαία μέχρι τα πιο πρόσφατα.

Μέχρι πέρυσι σε multi έπαιζα Phasmophobia και τώρα παίζω Outlast Trials.


https://store.steampowered.com/app/1304930/The_Outlast_Trials/
Μου αρέσουν τα horror να τα βλεπω, αλλά ανακάλυψα πρόσφατα που έπαιξα τα remothered ότι δεν μπορώ το κυνηγητό, φωνάζω μονη μου σα τη χαζή🤣
Αν και είχαν φοβερό στόρι
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ειλικρινά δεν ξέρω γιατί είναι τόσο διάσημο. Εδώ ξεπέρασε το cs στο ρεκόρ ταυτόχρονων παικτών...
Για τον ίδιο λόγο που πουλάει fornite, lol, cs.

Επίσης ότι είναι Πόκεμον πουλάει. Αυτό είναι ψευδοπόκεμον με πολύ έξυπνη χρήση των ποκεμον. Επίσης είναι survival που επίσης πουλάει (Minecraft). Τώρα δημιουργείται το φαινόμενο πυρηνική βόμβα. Το παίζουν streamers επειδή έχει views και οι streamers φέρνουν άλλους παίκτες και οι παίκτες άλλους streamers. Σύντομα θα το παίζουν πολλοί έλληνες influencer και θα αποκτήσει gamers και στην Ελλάδα. Αυτό έγινε με το Pubg πριν κάποια χρόνια και το αντέγραψε το Fortnite και του πήρε το κόσμο. Πιστεύω ότι κάτι αντίστοιχο θα γίνει και τώρα και το πιο έξυπνο που έχει να κάνει η Epic είναι να εισάγει Pokemon στο Fortnite. Αν δεν το κάνει αυτή θα το κάνει αλλος κολοσός.
View attachment 128630
Μια ξεχωριστή θέση στη καρδιά μου θα έχει πάντα το little nightmares. Και το 1 και το 2. Υπέροχο, spooky αλλά και κάπως χαλαρωτικό ταυτόχρονα.
To 3 θα έχει και coop.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Για τον ίδιο λόγο που πουλάει fornite, lol, cs.

Επίσης ότι είναι Πόκεμον πουλάει. Αυτό είναι ψευδοπόκεμον με πολύ έξυπνη χρήση των ποκεμον. Επίσης είναι survival που επίσης πουλάει (Minecraft). Τώρα δημιουργείται το φαινόμενο πυρηνική βόμβα. Το παίζουν streamers επειδή έχει views και οι streamers φέρνουν άλλους παίκτες και οι παίκτες άλλους streamers. Σύντομα θα το παίζουν πολλοί έλληνες influencer και θα αποκτήσει gamers και στην Ελλάδα. Αυτό έγινε με το Pubg πριν κάποια χρόνια και το αντέγραψε το Fortnite και του πήρε το κόσμο. Πιστεύω ότι κάτι αντίστοιχο θα γίνει και τώρα και το πιο έξυπνο που έχει να κάνει η Epic είναι να εισάγει Pokemon στο Fortnite. Αν δεν το κάνει αυτή θα το κάνει αλλος κολοσός.

To 3 θα έχει και coop.
Έχει ανακοινωθεί ότι θα βγει 3; 😮
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσάς, εγώ τελευταία απολαμβάνω το left 4 dead 2. Το αγαπημένο μου παιχνίδι της valve.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Θέλω να αρχισω αυτο το horror κάποια στιγμη το Dead Space που έχει φάει remaster αλλά το ξερω οτι στο πρώτο 5λεπτο θα χεστω επανω μου.
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Θέλω να αρχισω αυτο το horror κάποια στιγμη το Dead Space που έχει φάει remaster αλλά το ξερω οτι στο πρώτο 5λεπτο θα χεστω επανω μου.
Άν έχεις υπολογιστή που μπορεί να το σηκώσει τότε ναι.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Ειλικρινά δεν ξέρω γιατί είναι τόσο διάσημο. Εδώ ξεπέρασε το cs στο ρεκόρ ταυτόχρονων παικτών...
Έχει βάλει πάρα πολλά elements μαζί, που δεν έχει βάλει κανένα άλλο παιχνίδι μαζί. Δηλαδή, survival, crafting, open world, exploration και το element με τα wanna be Pokémon. Που σαν συνδυασμός δεν υπάρχει σε άλλο παιχνίδι. Επίσης έχει βάλει όπλα, γενικά είσαι ελεύθερος να κάνεις ο,τι γουστάρεις.
Και όλα αυτά θα τα συνδυασουν με ένα pvp που θα είναι είτε με παίχτες είτε τα pals.

Οπότε είναι και καααπως λογικό αλλά ναι έκανε πολύ απότομα χαμό.
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Έσκασε μύτη ξαφνικά αυτό.
εικόνα_2024-01-25_164801194.png
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Παρόμοιο σκηνικό είχε γίνει πρόσφατα με το project Team Fortress Source 2, όπου η valve το τερμάτισε αμέσως.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Έχει παίξει κανείς sekiro;
Τρώω ξύλο αλλά μου αρέσει.
:empathy:
a2a63a62-f54c-4982-8ce0-d63359937def.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top