Tι σας αρέσει στο MyCat; Ή τι δεν σας αρέσει;

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ευχαριστούμε julia....θα το χρειαστούμε ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει γιατί μέσα από τις γάτες και το site έχω γνωρίσει πολύ ΚΑΛΟ κόσμο!!!!!!!!

Και κάνουμε μαζί πράγματα, ξεκολλώντας απο το ριμαδο -pc!!!!:P:up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mespairos

Νεοφερμένος

Η mespairos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
:up:Θα συμφωνήσω μαζί σου!!!
Υ.Γ. Οταν λες Δυσλεξία τι εννοείς? Γιατί τα γραπτά σου μόνο για δυσλεξικό άτομο δεν μοιάζουν :)(έπεσες βλέπεις σε ειδικό πάνω σε τέτοια θέματα);):D

κάνω αναγραματισμούς ιδικά πάνω στα νούμερα, η ανορθογραφία είναι το λιγότερο και ένα ακόμα κολάω πολλές φορές μέρος μιας λέξης με την προηγούμενη, τα νούμερα είναι το χειρότερο όταν βγάζω αποτελέσματα χρήσης, ισολογησμούς και μιλκ...:redface: τα κοιτάω ξανά και ξανά.

Δεν ξέρω μπορεί να μην είναι σε μεγάλο βαθμό, σε νοσοκομείο είχα πάει μόνη μου πολύ αργά στα 20+ δεν μου είπαν και πολλά, με έβαζαν να γράφω διάφορα και μετά μου ζήταγαν να τα συλλαβίσω, μηλάμε για καμιά 10αριά χρόνια πριν μπορεί και παραπάνω, είχα κολήσει με το proficiency στα αγγλικά και είχα πιζμώσει μου έλεγαν πως οι εκθέσεις μου είναι για 18-19 και όλο εκεί κοβόμουν:/, (ο αδερφός μου είχε σε μεγάλο βαθμό δε βγάζεις άκρη ιδικά στα χειρόγραφα) και σκέφτικα να πάω να δω τι θα πουν και για μένα μπας και..... και τελικά το πήρα το πτυχίο

αλλά τι τράβιξα όσο πήγαινα σχολείο δεν λέγεται, οι καθηγητές μόνο να σε κάνουν ρεζίλι μπροστά σε όλους ήξεραν και τίποτα άλλο, να ξέρεις το γραπτό σου ήταν για 20 αλλά αυτό πως το έγραψες έτσι και εκείνο τστσ τσσ απα πα θα σου κόψω 4 βαθμούς μόνο και μόνο για αυτό το χάλι....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
κάνω αναγραματισμούς ιδικά πάνω στα νούμερα, η ανορθογραφία είναι το λιγότερο και ένα ακόμα κολάω πολλές φορές μέρος μιας λέξης με την προηγούμενη, τα νούμερα είναι το χειρότερο όταν βγάζω αποτελέσματα χρήσης, ισολογησμούς και μιλκ...:redface: τα κοιτάω ξανά και ξανά.

Δεν ξέρω μπορεί να μην είναι σε μεγάλο βαθμό, σε νοσοκομείο είχα πάει μόνη μου πολύ αργά στα 20+ δεν μου είπαν και πολλά, με έβαζαν να γράφω διάφορα και μετά μου ζήταγαν να τα συλλαβίσω, μηλάμε για καμιά 10αριά χρόνια πριν μπορεί και παραπάνω, είχα κολήσει με το proficiency στα αγγλικά και είχα πιζμώσει μου έλεγαν πως οι εκθέσεις μου είναι για 18-19 και όλο εκεί κοβόμουν:/, (ο αδερφός μου είχε σε μεγάλο βαθμό δε βγάζεις άκρη ιδικά στα χειρόγραφα) και σκέφτικα να πάω να δω τι θα πουν και για μένα μπας και..... και τελικά το πήρα το πτυχίο

αλλά τι τράβιξα όσο πήγαινα σχολείο δεν λέγεται, οι καθηγητές μόνο να σε κάνουν ρεζίλι μπροστά σε όλους ήξεραν και τίποτα άλλο, να ξέρεις το γραπτό σου ήταν για 20 αλλά αυτό πως το έγραψες έτσι και εκείνο τστσ τσσ απα πα θα σου κόψω 4 βαθμούς μόνο και μόνο για αυτό το χάλι....:(
Η αλήθεια είναι ότι δεν υπήρχε η κατάλληλη εκπαίδευση δασκάλων πιο παλιά για να αντιμετωπίσουν τέτοιες περιπτώσεις.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Εμένα δε μου αρέσει που κάποιοι στο site προσβέλνουν τα ζώα και τσακόνονται μεταξύ τους....................
Μου αρέσει που είμαστε μια γατοοικογένια που αγαπάμε τις γάτες και περνάμε ευχάριστα το χρόνο μας εδώ!!!!!!!!:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Στο MyCat μου αρεσει το οτι συνεργαζομστε και καταφερνουμε πολλα πραγματα.Ακομα που ολοι αγαπαμε τα ζωα .Δεν μου αρεσουν ομως καποια θεματα που υπαρχουν στη λιστα θεματων και οταν την ανοιγω(τη λιστα) τα βλεπω και αλλαζω σελιδα.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EL GATO

Νεοφερμένος

Ο EL GATO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Στο MyCat μου αρεσει το οτι συνεργαζομστε και καταφερνουμε πολλα πραγματα.Ακομα που ολοι αγαπαμε τα ζωα .Δεν μου αρεσουν ομως καποια θεματα που υπαρχουν στη λιστα θεματων και οταν την ανοιγω(τη λιστα) τα βλεπω και αλλαζω σελιδα.:|

Αυτο που ειπε η μικρη μην το αγνοησετε. Υπαρχουν, οντως, θεματα στα οποια εχουν προσβαση και μικρα παιδια. Αλλαζει σελιδα λεει οταν τα βλεπει. Και οσο και αν ειναι σε off topic χωρους αυτα τα θεματα, αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι αυτο ειναι ενα forum για γατες. Και δεν βγαζω τον ευτο μου εξω. Εχω ποσταρει, ουκ ολιγες φορες, περιεργα ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ειναι ενα φορουμ για γατες,με χωρο χωριστα απο τα θεματα για γατες για θεματα γενικου ενδιαφεροντος.Με συγχωρειτε,αλλα τετοια ποστ και πολυ χειροτερες πληροφοριες υπαρχουν αφθονα στο διαδικτυο,στα περιοδικα,και στη τηλεοραση.Υπευθυνος ειναι ο γονεας του παιδιου και το ιδιο το παιδι.Ενα φορουμ ειναι δημοσιο και εχει προσβαση οποιοσδηποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
δε μπορουμε να κανουμε κατι για τα υπολοιπα σαιτ, για το μαι κατ ομως ισως ναι..
οταν μας μιλα ενα παιδι κ μας λεει οτι κατι το κανει να νιωθει αβολα, μηπως θα επρεπε να το ακουσουμε? μηπως να χαμηλωσουμε κ μεις λιγο τους τονους στο θεμα σεξ π.χ ?:hmm:προβληματιστικα τωρα ομολογω..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Με αυτο που θα γραψω δεν φωναζω ουτε αντιμιλαω σε κανεναν.Μπορει να υπαρχει χωρος για εξωτερικα θεματα ομως πιστευω οτι δεν μπορει καποιος να ανοιξει ενα τετοιο θεμα.Μου ειχε σταλει ενα μυνημα οταν ανοιξε αυτο το θεμα και τωρα υπαρχει το ονομα μου στους χρηστες παρα τη θεληση μου.Ποτε δεν εχω μπει στη σελιδα και οταν μου στελνονται μυνηματα τα διαγραφω αμεσως .Απλα δεν μου αρεσει ,ειναι κατι απο το mycat που δεν μου αρεσει και στη τελικη αυτη η σελιδα που εχει ανοιξει ο χρηστης giota ειναι για αυτον το λογο,για να γραφουμε τι μας αρεσει και τι οχι στο my cat .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EL GATO

Νεοφερμένος

Ο EL GATO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ειναι ενα φορουμ για γατες,με χωρο χωριστα απο τα θεματα για γατες για θεματα γενικου ενδιαφεροντος.Με συγχωρειτε,αλλα τετοια ποστ και πολυ χειροτερες πληροφοριες υπαρχουν αφθονα στο διαδικτυο,στα περιοδικα,και στη τηλεοραση.Υπευθυνος ειναι ο γονεας του παιδιου και το ιδιο το παιδι.Ενα φορουμ ειναι δημοσιο και εχει προσβαση οποιοσδηποτε.

Δωρα μου, δεν συμφωνω με αυτο. Αυτο, ετσι οπως το εκφραζεις, λεγεται "συλλογισμος εξισορροπησης". Δηλαδη επειδη ειναι γεματο το δικτυο, τα καναλια και τα περιοδικα, πρεπει και εμεις να ενισχυουμε την κατασταση? Ειδικα σε ενα forum που, λογω του αντικειμενου του, ειναι πολυ λογικο να μπαινουν παιδια 10, 11 και λιγοτερων χρονων. Σαφως και οι γονεις εχουν μεριδιο ευθυνης αν το παιδι "γυρνα" οπου να 'ναι μεσα στο δικτυο, αλλα ποσο να πονηρευτει ενας γονεας εαν το παιδι του μπαινει σε ενα αθωο -παντα βασει περιεχομενου- forum για γατες? Να κατσει να ψαξει τα θεματα ενα ενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ειναι ενα φορουμ για γατες,με χωρο χωριστα απο τα θεματα για γατες για θεματα γενικου ενδιαφεροντος.Με συγχωρειτε,αλλα τετοια ποστ και πολυ χειροτερες πληροφοριες υπαρχουν αφθονα στο διαδικτυο,στα περιοδικα,και στη τηλεοραση.Υπευθυνος ειναι ο γονεας του παιδιου και το ιδιο το παιδι.Ενα φορουμ ειναι δημοσιο και εχει προσβαση οποιοσδηποτε.



Ναι,αλλά κυρία Δώρα θυμάστε το μύνημα που σας έστειλα;Τα θέματα αυτά βέβαια είναι στην γενική συζήτηση,αλλά όταν γράφει κάποιος κάτι κακινούργιο αυτά εμφανίζονται στα τελευταία μυνήματα-σχόλια.Γιατί έχω συναντήσει τέτοια θέματα και μόλις είδα τον τίτλο άλλαξα σελίδα.Τουλάχιστον να μην εμφανίζονται στα τελευταία μυνήματα σχόλια και να γράψουν στον τίτλο:άνω των 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πιστεύω ότι καταλάβατε για πιο θέμα μιλάμε.
Εντάξη,το θέμα είναι στην γενική συζήτηση,αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα μπαίνει ο καθένας και θα γράφει και εγώ δεν ξέρω τι.Η γενική συζήτηση είναι για να μιλάμε για το πως ήταν η μέρα μας,για ταινίες που έχουμε δει κ.α.Υπάρχουν και άλλα forum για τέτοιες συζητήσεις.Επίσης θέλω να τονίσω ότι δεν διάβασα το συγκικριμένο θέμα,μόνο τον τίτλο είδα.Όμως αυτό το θέμα με κάνει να νιώθω άβολα.Και στην τελική,επιδή το ίντερνετ είναι γεμάτο με τέτοια δεν σημαίνει ότι θα το κάνουμε και εμείς.Θυμάστε που πριν 2 χρόνια το 7 μέρες TV έγραψε ότι είμαστε το καλύτερο site για γατόφιλους;Αν δει το συγκικριμένο θέμα το περιοδικό ίσως γράψει κάτι κακό για το site.Δεν ξέρω,πάντως νιώθω πολύ άβολα.

Υ.Σ. Το θέμα αυτό το συζητήσαμε με την babycat και έχουμε την ίδια άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κι εμένα όντως με ενοχλεί που ανοίγονται θέματα σεξουαλικού περιεχομένου...:/: Ή μάλλον ο τρόπος έκφρασης που χρησιμοποιείται σε αυτά.;)

Στην Αμερική και σε άλλες χώρες με προχωρημένη εκπαίδευση τα παιδιά ρωτούν με άνεση τους ενήλικες για τέτοια θέματα και παίρονουν κόσμιες απαντήσεις.:)

Δεν ξέρω πώς την έχουν δει ορισμένοι εδώ μέσα,αλλά το βρίσκω ακραίο ακόμη και ένα ζωοφιλικό forum να καταλείγει στο συγκεκριμένο θέμα.:down:

Έβρισκα το MyCat διαφορετικό από άλλα site chat και forums.Έτσι που το πάμε θα αρχίσω να αμφιβάλλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Φυσικά όμως υπέρχουν πολύ περισσότερα θετικά πράγματα εδώ. Ένα από αυτά είναι ότι "γνώρισα" ανθρώπους που αγαπούν τα ζώα όσο εγώ και με έκαναν να νιώθω λιγότερο "εξωγήινη".:) Μπαίνω εδώ,χαλαρώνω και μαθαίνω πολλά.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Φυσικά όμως υπέρχουν πολύ περισσότερα θετικά πράγματα εδώ. Ένα από αυτά είναι ότι "γνώρισα" ανθρώπους που αγαπούν τα ζώα όσο εγώ και με έκαναν να νιώθω λιγότερο "εξωγήινη".:) Μπαίνω εδώ,χαλαρώνω και μαθαίνω πολλά.:happy:

Κι εμένα όντως με ενοχλεί που ανοίγονται θέματα σεξουαλικού περιεχομένου...:/: Ή μάλλον ο τρόπος έκφρασης που χρησιμοποιείται σε αυτά.;)

Στην Αμερική και σε άλλες χώρες με προχωρημένη εκπαίδευση τα παιδιά ρωτούν με άνεση τους ενήλικες για τέτοια θέματα και παίρονουν κόσμιες απαντήσεις.:)

Δεν ξέρω πώς την έχουν δει ορισμένοι εδώ μέσα,αλλά το βρίσκω ακραίο ακόμη και ένα ζωοφιλικό forum να καταλείγει στο συγκεκριμένο θέμα.:down:

Έβρισκα το MyCat διαφορετικό από άλλα site chat και forums.Έτσι που το πάμε θα αρχίσω να αμφιβάλλω...


Συμφωνώ και επαυξάνω και με τα 2 που είπες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΓΙΟΥΛΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέα Ερυθραία (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Κι εμένα όντως με ενοχλεί που ανοίγονται θέματα σεξουαλικού περιεχομένου...:/: Ή μάλλον ο τρόπος έκφρασης που χρησιμοποιείται σε αυτά.;)

Στην Αμερική και σε άλλες χώρες με προχωρημένη εκπαίδευση τα παιδιά ρωτούν με άνεση τους ενήλικες για τέτοια θέματα και παίρονουν κόσμιες απαντήσεις.:)

Δεν ξέρω πώς την έχουν δει ορισμένοι εδώ μέσα,αλλά το βρίσκω ακραίο ακόμη και ένα ζωοφιλικό forum να καταλείγει στο συγκεκριμένο θέμα.:down:

Έβρισκα το MyCat διαφορετικό από άλλα site chat και forums.Έτσι που το πάμε θα αρχίσω να αμφιβάλλω...
Χριστινακι μου, συμφωνω, αλλα γιατι ανοιγεις το θεμα αυτο αν δεν σε ενδιαφερει? Απλα μην το διαβαζεις... απευθυνεται μονο σε ενηλικες αυτο το θεμα...Επισης πιστευω οτι οφειλουμε να εκφραζομαστε λιγο πιο ομορφα καποιες φορες....(δες αυτο που σου κοκκινησα)
Νομιζω οτι πρεπει να συμβουλευτουμε τη γνωμη των Moderators αν ειναι και να κλειδωσουν το θεμα του "SEX" τοτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
εγω παλι γουσταρω τρελα που μας τη λενε τα παιδια :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΓΙΟΥΛΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέα Ερυθραία (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
εγω παλι γουσταρω τρελα που μας τη λενε τα παιδια :up:
κι εμενα μου αρεσει:up:αρκει να γινεται με σεβασμο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
εγω παλι γουσταρω τρελα που μας τη λενε τα παιδια :up:


Εεεεεεεεεεεε,καμιά φορά τα θέλετε και εσείς οι μεγάλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top