Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,413 μηνύματα.
Ισως μελλοντικά κάτι τέτοιο , αν και θα ήθελα να είναι δική μου ιδέα όχι έτοιμο σχέδιο
State of mind tattoo by Gustavo Takazone | Post 28619 | Tattoos, Freedom  tattoos, Water tattoo
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Ισως μελλοντικά κάτι τέτοιο , αν και θα ήθελα να είναι δική μου ιδέα όχι έτοιμο σχέδιο
State of mind tattoo by Gustavo Takazone | Post 28619 | Tattoos, Freedom  tattoos, Water tattoo
Τόσο μεγάλο και σε τετοιο σημείο ως μελλοντικός ιατρός δεν θα στο πρότεινα για λόγους επαγγελματικής εικόνας. Εκτός αν σκοπεύεις να φοράς την ρόμπα και καλοκαιρινούς μήνες.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Τόσο μεγάλο και σε τετοιο σημείο ως μελλοντικός ιατρός δεν θα στο πρότεινα για λόγους επαγγελματικής εικόνας. Εκτός αν σκοπεύεις να φοράς την ρόμπα και καλοκαιρινούς μήνες.
Ασ γίνει καλός γιατρός και ας έχει Τατουάζ στο μέτωπο δεν μας αφορά.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,413 μηνύματα.
Τόσο μεγάλο και σε τετοιο σημείο ως μελλοντικός ιατρός δεν θα στο πρότεινα για λόγους επαγγελματικής εικόνας. Εκτός αν σκοπεύεις να φοράς την ρόμπα και καλοκαιρινούς μήνες.
Τετοια λεγε μου να παω να γίνω ετσι :pfff:
50 Fantastic Scalp Tattoos • Tattoodo


Ενδεικτική για το σχέδιο ηταν η εικονα , σε σημειο που δεν φαινεται θα εκανα .
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Ασ γίνει καλός γιατρός και ας έχει Τατουάζ στο μέτωπο δεν μας αφορά.
Σίγουρα, πρώτα απ'όλα η γνώση, αλλά υπάρχει ακόμη αυστηρή κριτική στην εμφάνιση ιατρών/επαγγελματιών σε "σοβαρά" επαγγέλματα. Είμαστε και σα χώρα λίγο παραδοσιακοί οπότε...:laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ενδεικτική για το σχέδιο ηταν η εικονα , σε σημειο που δεν φαινεται θα εκανα .
Μια χαρά τότε ολα Κουλ
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Ισως μελλοντικά κάτι τέτοιο , αν και θα ήθελα να είναι δική μου ιδέα όχι έτοιμο σχέδιο
State of mind tattoo by Gustavo Takazone | Post 28619 | Tattoos, Freedom  tattoos, Water tattoo
Προτείνω να περιμένεις μέχρι να αναγνωριστείς ως γιατρός. Τότε, θα έχεις την ελευθερία να κάνεις ότι θέλεις χωρίς να υπάρχουν περιορισμοί. Τα τατουάζ με τα σημερινά δεδομένα γιατί όλα αλλάζουν, μπορεί να επηρεάσουν την εικόνα σου ως γιατρός καθώς και τη σχέση σου με τους ασθενείς. Είναι καλύτερο να περιμένεις μέχρι να καθιερωθείς και μετά βάλε όσα τατουαζ θες .. θα αποκτήσεις και ακολουθους.. :P
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,259 μηνύματα.
Προτείνω να περιμένεις μέχρι να αναγνωριστείς ως γιατρός. Τότε, θα έχεις την ελευθερία να κάνεις ότι θέλεις χωρίς να υπάρχουν περιορισμοί. Τα τατουάζ με τα σημερινά δεδομένα γιατί όλα αλλάζουν, μπορεί να επηρεάσουν την εικόνα σου ως γιατρός καθώς και τη σχέση σου με τους ασθενείς. Είναι καλύτερο να περιμένεις μέχρι να καθιερωθείς και μετά βάλε όσα τατουαζ θες .. θα αποκτήσεις και ακολουθους.. :P
Αυτά που λες είναι αβάσιμα και στερεοτυπικά και καλό θα ήταν να μην τα χρησιμοποιείς σαν επιχειρήματα.

Αλλά ξέρω ξέρω, η κοινωνία μας δεν είναι έτοιμη ακόμα μάλλον για γιατρούς με τατουάζ,λολ.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Αυτά που λες είναι αβάσιμα και στερεοτυπικά και καλό θα ήταν να μην τα χρησιμοποιείς σαν επιχειρήματα.

Αλλά ξέρω ξέρω, η κοινωνία μας δεν είναι έτοιμη ακόμα μάλλον για γιατρούς με τατουάζ,λολ.
πιστεύεις πως είναι? θέλεις να ταλαιπωρηθεί? στο κάτω κάτω οι ηλικιωμένοι της παλιάς σχολής θα τον χρειαστούνε περισσότερο .. εκεί είναι το ψωμί :P
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,259 μηνύματα.
πιστεύεις πως είναι? θέλεις να ταλαιπωρηθεί? στο κάτω κάτω οι ηλικιωμένοι της παλιάς σχολής θα τον χρειαστούνε περισσότερο .. εκεί είναι το ψωμί :P
Δεν το πιστεύω μόνο, αλλά είναι στερεοτυπικό.
Οχι, δεν θέλω να ταλαιπωρηθεί και δεν θα ταλαιπωρηθεί.
Οι ηλικιωμένοι θα το ξεπεράσουν, όπως για παράδειγμα θα ξεπεράσουν και το να πάνε σε εναν άντρα γιατρό που εχει άντρα σύζυγο.
Δεν θα χτίζουμε την ζωή μας με βάση τη γνώμη των μπαρμπάδων αυτού του τόπου. :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top