What's up? (Cosmote)

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πολύ απλά, μπορεί να είναι κάτι υλικό και όχι λεπτά και μηνύματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πολύ απλά, μπορεί να είναι κάτι υλικό και όχι λεπτά και μηνύματα!:)
Αφού στο site έλεγε ότι κέρδισα 300' λεπτά δωρεάν προς what's up. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι κι εγώ. :P

Με το reload it,τι παίζει?
Παλιά έμπαινα στο site,έβαζα τον κωδικό και το κινητό μου και μου ερχόταν απευθείας μήνυμα ότι μου προστέθηκαν κάποια λεπτά.
Αυτή τη φορά μου ήρθε μήνυμα και λέει ότι "θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά μαζί σας εντός 2 εργάσιμων ημερών για την δωρεάν παράδοση του δώρου σας,μέσω courier." Wtf. :confused:

Έχω κερδίσει 300' προς what's up στο reload it,δηλαδή θα με πάρουν τηλέφωνο,θα τους πώ διεύθυνση και θα μου φέρουν καρτούλα or sth ή κάποιον κωδικό για αυτά τα λεπτά? Τι καινούργιο είναι αυτό? :hmm:


τυχερούλα
από ότι φαίνεται , υλοποίησαν την ιδέα μου
κέρδισες μια τούρτα από την οποία θα βγει η Μαίρη Συνατσάκη
:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Παρόλο που έχω μετατρέψει το What's up μου στο Cosmote Μηδενικό Πάγιο, χθες μού ήρθε το παρακάτω μήνυμα από το What's up:

''ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ 5 ΕΥΡΩ ΕΩΣ 30/6 ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΟ 300' ΠΡΟΣ WHAT'S UP ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ!''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μάλλον πρέπει να κάνουμε μία ομαδική αποχώρηση από What's up/ Cosmote για να στρώσουν... Τον τελευταίο καιρό παραείναι ό,τι να 'ναι!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Μάλλον πρέπει να κάνουμε μία ομαδική αποχώρηση από What's up/ Cosmote για να στρώσουν... Τον τελευταίο καιρό παραείναι ό,τι να 'ναι!:/:

και πού να πάμε ; :/:

(το ποστ εκτός των δεδομένων υπαρξιακών προεκτάσεων , αναμοχλεύει και κάποιες οικονομικές - είμαι άφραγκος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι κι εγώ. :P

Με το reload it,τι παίζει?
Παλιά έμπαινα στο site,έβαζα τον κωδικό και το κινητό μου και μου ερχόταν απευθείας μήνυμα ότι μου προστέθηκαν κάποια λεπτά.
Αυτή τη φορά μου ήρθε μήνυμα και λέει ότι "θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά μαζί σας εντός 2 εργάσιμων ημερών για την δωρεάν παράδοση του δώρου σας,μέσω courier." Wtf. :confused:

Έχω κερδίσει 300' προς what's up στο reload it,δηλαδή θα με πάρουν τηλέφωνο,θα τους πώ διεύθυνση και θα μου φέρουν καρτούλα or sth ή κάποιον κωδικό για αυτά τα λεπτά? Τι καινούργιο είναι αυτό? :hmm:
Είχε και μια έξτρα κλήρωση μπας και μπήκες σε αυτή;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι ρε παίδες (λολ)

σου δίνει εκεί πέρα με την ανανέωση 600 λεπτά ομιλίας (ή ψυθίρων , όπως την βρίσκει ο καθείς) και μετά κερδίζεις (λολ) και Χ μηνύματα προς άλλα γουάτς απ θύματα

Όλα αυτά για 30 μέρες , έναν ημερολογιακό μήνα , μια συναυλιακή σεζόν του Λεωνίδα Μπαλάφα (όπως την βρίσκει κανείς) , ωραία ως εδώ

Αν μέσα στο χρονικό ετούτο διάστημα ξανα-ανανεώσεις (σε δουλειά να βρισκόμαστε%$^%$#) , και κερδίσεις άλλα 600 λεπτά ομιλίας (πολύ φλυαρώ) και Υ μηνύματα προς άλλους γουάτς απ καταδικασμένους , έχεις :

Α. 1200 λεπτά και (Χ+Υ) μηνύματα [τα παλιά με την παλιά προθεσμία , τα κανούργια με την νέα και ο κολιός τον αύγουστο]
Β. 600 και Υ - στο υπόλοιπο πάντως μόνο για αυτά με ενημερώνει (λολ , λολ , λολ)
Γ.στην διαμάχη ρεμπ-φαντ , είστε με το μέρος της καταλίνας και στην διαμάχη καταλίνας-κουτσούκου είστε με τους oasis

σε συνέχεια της ποπ-ούρμπαν αίσθησης που αποπνέει το ποστ (με τα να ούμε και το παίδες δεν γίνεσαι και qslv , άκου γουάτς απ στα γεράματα μου , μένει να ψωνίζω από μπρέσκα , να ακούω μέλισσες , να βάψω τα σταράκια μου και πριν από αυτό να πάρω σταράκια) , θα ήθελα να εναποθέσω ένα τρέντι σονγκι και ένα πιο τρέντι κόμεντ - όποιος μου λύσει την απορία κερδίζει ένα σετ εσωρούχων της τραγουδίστριας , ένα μπεστ οφ των oasis , μια αφίσα του φαντ και 1.000.000 λεπτά ομιλίας προς όλα τα δίκτυα αρκεί να είναι γουάτς απ και να μην είναι γουάτς απ . (Ρασκαλίτο , την καλύτερη δουλειά έκανες , θα σταματήσω να ποστάρω και θα βγάζω μόνο καλλιτεχνικές φώτο)




daksi an afto einai hiphop egw  kovo ta paparia mou kai ginome metalas


SinHipHopVroma Πριν από 1 εβδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Tα 600 λεπτά που έχει είναι και για βιντεοκλήσεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εχω την εντυπωση πως χανονται τα λεπτα που ειχες απο την προηγουμενη ανανεωση. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τα πακέτα reload ενώ λένε ότι είναι μηνιαία σε εμένα κρατάνε 7(!) ημέρες. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Τα πακέτα reload ενώ λένε ότι είναι μηνιαία σε εμένα κρατάνε 7(!) ημέρες. :sly:

μου συμβαίνει το ίδιο με τον μισθό μου :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Άλλαξα σχετικά πρόσφατα το καρτοκινητό μου Vodafone σε What's up και πρόκειται να ταξιδέψω στο εξωτερικό σε λίγες μέρες (Τουρκία συγκεκριμένα). Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν χρειάζεται να ενεργοποιήσω κάποια υπηρεσία ή αν πρέπει να κάνω κάτι άλλο προκειμένου να μπορώ να χρησιμοποιήσω το κινητό μου από κει.

Την τελευταία φορά που ταξίδεψα στο εξωτερικό (πριν 2 χρόνια), δεν είχε χρειαστεί να κάνω τίποτα και λειτουργούσε κανονικά, μα τότε ήμουν ακόμα στην Vodafone. Ξέρει κανείς μήπως πρέπει να κάνω κάτι για να ενεργοποιηθεί αυτή η υπηρεσία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eveRd'noRmalgUy

Νεοφερμένος

Ο eveRd'noRmalgUy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
https://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T60/section/WhatsUp_Roaming/loc/el_GR

και να μου φέρεις μπαχαρικά
θα με βρεις εδώ :
Για πληροφορίες σχετικά με την Υπηρεσία Διεθνούς Περιαγωγής καλέστε, χωρίς χρέωση, από το κινητό σας: από Ελλάδα στο τετραψήφιο αριθμό 1250 και από το εξωτερικό στο +306971001250.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Άλλαξα σχετικά πρόσφατα το καρτοκινητό μου Vodafone σε What's up και πρόκειται να ταξιδέψω στο εξωτερικό σε λίγες μέρες (Τουρκία συγκεκριμένα). Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν χρειάζεται να ενεργοποιήσω κάποια υπηρεσία ή αν πρέπει να κάνω κάτι άλλο προκειμένου να μπορώ να χρησιμοποιήσω το κινητό μου από κει.

Την τελευταία φορά που ταξίδεψα στο εξωτερικό (πριν 2 χρόνια), δεν είχε χρειαστεί να κάνω τίποτα και λειτουργούσε κανονικά, μα τότε ήμουν ακόμα στην Vodafone. Ξέρει κανείς μήπως πρέπει να κάνω κάτι για να ενεργοποιηθεί αυτή η υπηρεσία;

Στην Ιταλία που είχα πάει εγώ πέρσι και είχα what's up δεν έκανα τίποτα... Και τσεχία που πήγαν φίλοι μου φέτος, επίσης δεν κάνανε τίποτα... Συνήθως το κάνει αυτόματα το κινητό δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
δοκιμασα να βαλω ενα τραγουδι σαν calling tune(ειχα πριν αλλο), μου λεει πως υπαρχει στην προσωπικη μου λιστα αλλα ο ηχος παρεμεινε ο παλιος που ειχα και μου φαγε και ολη την καρτα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δοκιμασα να βαλω ενα τραγουδι σαν calling tune(ειχα πριν αλλο), μου λεει πως υπαρχει στην προσωπικη μου λιστα αλλα ο ηχος παρεμεινε ο παλιος που ειχα και μου φαγε και ολη την καρτα :mad:


και μενα μου το εκανε αυτο και απο τοτε το παρατησα ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Παιδιά πριν κανά μήνα για 60mb ίντερνετ στο κινητό έστελνα 60 στο 1330, τώρα δε στέλνετε.:/: Έχει αλλάξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Α άλλαξε ο αριθμός οκ, ευχαριστώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top