Έχετε συγκεκριμένο "τύπο" ή όχι;

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,208 μηνύματα.
Όταν καταλάβεις τι γράφω τα ξαναλέμε.Εγω σου ειπα πρώτος ότι οι Γαλλίδες στο θέμα συντρόφου δεν έχουν απαιτήσεις.Ειπα ότι οι Γαλλίδες στην ζωη τους είναι λίγο απαιτητικές σε σχέση με το επάγγελμα,στο ντύσιμο (είναι πολύ κοκέτες) και γενικά θέλουν το κάτι παραπάνω.Τωρα εσυ που το βρίσκεις το λάθος σε αυτό που λέω δεν το καταλαβαίνω αλλά οκ.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Φώτη αγόρι μου δεν είναι οι γυναίκες (ή αντίστοιχα οι άντρες) το ίδιο άτομο σε διαφορετικές μούρες ανάλογα με τον τόπο καταγωγής για να λες οι Γαλλίδες έτσι και οι Ελληνίδες γιουβέτσι. Γουάτ δε φακ εδώ μέσα. :hehe:
 

Guest 882291

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαίρετε,προσωπικά θα ήθελα κάποια που να την ενδιαφέρει η φυσική της κατάσταση,τουτ'έστιν να γυμνάζεται και άρα να έχει έναν δείκτη μάζας σώματος που να μην ξεπερνάει τις 21-22 μονάδες
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,208 μηνύματα.
Φώτη αγόρι μου δεν είναι οι γυναίκες (ή αντίστοιχα οι άντρες) το ίδιο άτομο σε διαφορετικές μούρες ανάλογα με τον τόπο καταγωγής για να λες οι Γαλλίδες έτσι και οι Ελληνίδες γιουβέτσι. Γουάτ δε φακ εδώ μέσα. :hehe:


Δηλαδή πιστεύεις ότι έχει ίδια κουλτούρα η Ελλάδα με την Γερμανία πχ;
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.


προσπαθωντας να ακολουθησω την συλλογιστικη πορεια
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,572 μηνύματα.
και εγω λεω οτι παει με τον ανθρωπο
ποια ερευνα εχει δειξει οτι οι γαλλιδες ειναι πιο απαιτητικες?
ολοι απαιτητικοι ειναι απλα με αλλα κριτηρια
και γι αυτο δε μιλαμε για τελειοτητα εγω μπορει να εχω 10 απαιτησεις απο καποιον κ καποιος αλλος αλλες 10 που ειναι εντελως αντιθετες με τις δικες μου
( το ειδαμε κ πιο πανω ο αλλος ζηταει μια γυρω στο 1 60φευγα ο αλλος πανω απο 1 70) δεν μιλαμε για τελειοτητα μιλαμε για προσωπικα κριτηρια

ιΣΧΥΕΙ για αυτο κάποιες τις βλέπεις μναρες αλλα κατέληξαν αντι για γκομενο να έχουν τον Γκάρφιλντ τον γατο καθε βραδυ να τους κρατάει συντροφια.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,208 μηνύματα.
ιΣΧΥΕΙ για αυτο κάποιες τις βλέπεις μναρες αλλα κατέληξαν αντι για γκομενο να έχουν τον Γκάρφιλντ τον γατο καθε βραδυ να τους κρατάει συντροφια.


Αστούς όταν κάποιος βρει σύντροφο που να έχει και τα 20 κριτήρια που ζητάει να μας το πει.
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
1. Κανονική σε ύψος
2. Μακριά μαλλιά (όχι κόκκινα, όχι κατράμι!)
3. Μικρό στήθος
4. Ωραίο πίσω
5. Το σημαντικότερο: Πολιτικοποιημένη, όχι κομματικοποιημένη.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,572 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,208 μηνύματα.
1. Κανονική σε ύψος
2. Μακριά μαλλιά (όχι κόκκινα, όχι κατράμι!)
3. Μικρό στήθος
4. Ωραίο πίσω
5. Το σημαντικότερο: Πολιτικοποιημένη, όχι κομματικοποιημένη.


Αυτά είναι νορμαλ που λες.Αλλο 5 απαιτήσεις άλλο 15.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,017 μηνύματα.
Το ερώτημα νομίζω έχει να κάνει με το ποιος είναι ο ιδανικός τύπος για μας κι όχι αν θα καταφέρουμε να τον βρούμε. Κι εγώ μπορώ να πω οτι θέλω να ζω σε μεζονέτα με όλα τα κομφόρ, αυτά όμως είναι όνειρα απλά, τίποτα παραπάνω.


Εγώ πάντως τον βρήκα τον ιδανικό άντρα, αλλά μην του πείτε οτι το είπα! :loltooth:
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Το ερώτημα νομίζω έχει να κάνει με το ποιος είναι ο ιδανικός τύπος για μας κι όχι αν θα καταφέρουμε να τον βρούμε. Κι εγώ μπορώ να πω οτι θέλω να ζω σε μεζονέτα με όλα τα κομφόρ, αυτά όμως είναι όνειρα απλά, τίποτα παραπάνω.


Εγώ πάντως τον βρήκα τον ιδανικό άντρα, αλλά μην του πείτε οτι το είπα! :loltooth:


Να μας καλέσεις στην εκκλησιά/στο δημαρχείο! :laugh:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,208 μηνύματα.
Το ερώτημα νομίζω έχει να κάνει με το ποιος είναι ο ιδανικός τύπος για μας κι όχι αν θα καταφέρουμε να τον βρούμε. Κι εγώ μπορώ να πω οτι θέλω να ζω σε μεζονέτα με όλα τα κομφόρ, αυτά όμως είναι όνειρα απλά, τίποτα παραπάνω.


Εγώ πάντως τον βρήκα τον ιδανικό άντρα, αλλά μην του πείτε οτι το είπα! :loltooth:


Αυτό λέω Himela οι περισσότεροι ομως φοβάμαι ότι τα πιστεύουν αυτά.

Να μας καλέσεις στην εκκλησιά/στο δημαρχείο! :laugh:


Νομίζω είναι παντρεμένη!
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Το ερώτημα νομίζω έχει να κάνει με το ποιος είναι ο ιδανικός τύπος για μας κι όχι αν θα καταφέρουμε να τον βρούμε. Κι εγώ μπορώ να πω οτι θέλω να ζω σε μεζονέτα με όλα τα κομφόρ, αυτά όμως είναι όνειρα απλά, τίποτα παραπάνω.


Εγώ πάντως τον βρήκα τον ιδανικό άντρα, αλλά μην του πείτε οτι το είπα! :loltooth:

η αλλη θελει να ειναι ορφανος και ο αλλος να εχει προβληματα για να τη στηριξει, δεν θα ελεγα οτι μπορει να γινει παραλληλισμος με μεζονετα αυτο, πιο πολυ σε καταφυγιο πληγεντων παραπεμπει
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
το ΕΑΑΚιτισσα, μην ξεχνάς το ΕΑΑΚιτισσα!
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Όταν καταλάβεις τι γράφω τα ξαναλέμε.Εγω σου ειπα πρώτος ότι οι Γαλλίδες στο θέμα συντρόφου δεν έχουν απαιτήσεις.Ειπα ότι οι Γαλλίδες στην ζωη τους είναι λίγο απαιτητικές σε σχέση με το επάγγελμα,στο ντύσιμο (είναι πολύ κοκέτες) και γενικά θέλουν το κάτι παραπάνω.Τωρα εσυ που το βρίσκεις το λάθος σε αυτό που λέω δεν το καταλαβαίνω αλλά οκ.
Αχ πρέπει να σου γνωρίσω κάτι φίλες μου γαλλίδες που ασχολούνται με το θέατρο, τα ταξίδια, ταξιδεύουν με ένα backpack και έχουν τζιβες. Btw κι εμένα η προγιαγιά μου ήταν Γαλλίδα, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι μου αρέσει το πατέ χήνας :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,572 μηνύματα.
Αχ πρέπει να σου γνωρίσω κάτι φίλες μου γαλλίδες που ασχολούνται με το θέατρο, τα ταξίδια, ταξιδεύουν με ένα backpack και έχουν τζιβες. Btw κι εμένα η προγιαγιά μου ήταν Γαλλίδα, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι μου αρέσει το πατέ χήνας :P


χιπστερουδες; :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top