Ανασφάλεια για σχέση

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μήπως σ αρεσουν και σενα οι Σκανδιναβοί κατάξανθοι Νορβηγοι εραστές ; :laugh:
Ουτεν καν μελαχρινοι με μουσια αλλα δεν σουχει τυχει να μην σου κανει κλικ καπιοα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μήπως σ αρεσουν και σενα οι Σκανδιναβοί κατάξανθοι Νορβηγοι εραστές ; :laugh:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Ουτεν καν μελαχρινοι με μουσια αλλα δεν σουχει τυχει να μην σου κανει κλικ καπιοα;

μμμμ να σου πω την αλήθεια πλέον κοιτάζω πολύ χαρακτήρα και να έχει κάποια δεδομένα για να μπορούμε να έχουμε μέλλον πχ να δουλεύει ας πούμε θα μου άρεσε.

Οπότε αν μ αρέσει εμφανισιακά κάπως , νομιζω αν σε όλα τα υπόλοιπα ηταν επισης όμορφη (χαρισματα- χαρακτηρας κτλ) θα συνεχιζα να βγαινω και εντάξει αν κούμπωνε καλα η χημεια και στο σέξ τελειωσε.

Δε ψάχνω τα μοντέλα δηλαδή.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Ηταν και ειναι σκατοχαρακτηρας που τον ενοιαζε μονο η παρτη του δεν ξερω αν φταιει η διαφορα ηλικιας 13 χρονια παντως αυτα που εχω κανει για εκεινον δεν ξερω αν θα τα ξανακανω
Να μην τα ξανακάνεις.. πλέον εμπιστευομαστε μόνο τις πράξεις των αντρών κοριτσαρα μου ,άστους να.λενε.....

Δίνω παίρνω.. αν δεν σε στηρίζει, ΝΕΧΤ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα τα πουμε σε άλλο θεμα αυτα τωρα μη χαλαμε το δικό σου.

Για πες, τώρα. Αν ειχες 100 αντρες μπροστα σου, ποια θα ηταν τα 5 χαρακτηριστικα, ψυχικα, που θα ηθελες να έχει ο ιδανικος αντρας για σένα;

Περιέγραψέ μου πως τον ψάχνεις.
Κοίτα τώρα επειδή είσαι 28 χρόνων σου κάνουν σοφιστικέ ερωτήσεις τα αγόρια μας αχααχαχαχα τους αγαπώ αχαχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το λυπηρό είναι ότι έχασες 7 χρόνια από τη ζωή σου!
Έμαθε,!! Οι δύσκολες σχέσεις είναι μαθήματα <3
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μμμμ να σου πω την αλήθεια πλέον κοιτάζω πολύ χαρακτήρα και να έχει κάποια δεδομένα για να μπορούμε να έχουμε μέλλον πχ να δουλεύει ας πούμε θα μου άρεσε.

Οπότε αν μ αρέσει εμφανισιακά κάπως , νομιζω αν σε όλα τα υπόλοιπα ηταν επισης όμορφη (χαρισματα- χαρακτηρας κτλ) θα συνεχιζα να βγαινω και εντάξει αν κούμπωνε καλα η χημεια και στο σέξ τελειωσε.

Δε ψάχνω τα μοντέλα δηλαδή.ε

Εντάξει δεν έχασε, ετσι ήξερε έτσι έκανε, μόνο κέρδισε απο δω και πέρα και θα μάθει να εκτιμάει περισσότερο τον εαυτό της.
Όλοι περάσαμε χρόνο με ανθρώπους που εν τέλει δεν ήταν αυτό που θέλαμε, δεν οφελεί να το βλέπεις έτσι.
Πέφτεις, σηκώνεσαι, ξεσκονίζεσαι και προχωράς φορτωμένος εμπειρία.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να μην τα ξανακάνεις.. πλέον εμπιστευομαστε μόνο τις πράξεις των αντρών κοριτσαρα μου ,άστους να.λενε.....

Δίνω παίρνω.. αν δεν σε στηρίζει, ΝΕΧΤ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Κοίτα τώρα επειδή είσαι 28 χρόνων σου κάνουν σοφιστικέ ερωτήσεις τα αγόρια μας αχααχαχαχα τους αγαπώ αχαχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έμαθε,!! Οι δύσκολες σχέσεις είναι μαθήματα <3
Αυτο ακριβως!
 
Τελευταία επεξεργασία:

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Κορίτσαροι, ανοίξτε τα μάτια και δείτε εκεί έξω, τι παληκάρια υπάρχουν και σεις λέτε, πως σκάτε για έναν τοξικό, για έναν κομπλεξικό, για έναν τεσπα οποιονδήποτε δε σας φέρθηκε καλά. Βρε υπάρχουν άντρες που θα έδιναν την ψυχή τους, για μια κοπέλα που θα τους χάριζε τρυφεράδα, ασφάλεια, ενα γλυκό χαμόγελο και μια ζεστή αγκαλιά.
Διώξτε τα κλισέ: Πρώτο ραντεβού πρέπει να γίνει αυτό, 2ο εκείνο, μίλησε έτσι κλπ. Κοιτάξτε τους με τα μάτια της καρδιάς και θα καταλάβετε ποιος είναι. Ίσως είναι ντροπαλός και δεν πετάξει τη σούπερ ατάκα στο φλερτ, ίσως πάλι ναι.
Όλες αξίζετε την αγάπη.
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Κορίτσαροι, ανοίξτε τα μάτια και δείτε εκεί έξω, τι παληκάρια υπάρχουν και σεις λέτε, πως σκάτε για έναν τοξικό, για έναν κομπλεξικό, για έναν τεσπα οποιονδήποτε δε σας φέρθηκε καλά. Βρε υπάρχουν άντρες που θα έδιναν την ψυχή τους, για μια κοπέλα που θα τους χάριζε τρυφεράδα, ασφάλεια, ενα γλυκό χαμόγελο και μια ζεστή αγκαλιά.
Διώξτε τα κλισέ: Πρώτο ραντεβού πρέπει να γίνει αυτό, 2ο εκείνο, μίλησε έτσι κλπ. Κοιτάξτε τους με τα μάτια της καρδιάς και θα καταλάβετε ποιος είναι. Ίσως είναι ντροπαλός και δεν πετάξει τη σούπερ ατάκα στο φλερτ, ίσως πάλι ναι.
Όλες αξίζετε την αγάπη.
Ωραια τα λετε απλα επειδη ηταν η πρωτη μου σχεση δεν εχω εμπειρια οποτε δεν ξερω κ πως ακριβως να δειξω σε καπιοιον οτι μου αρεσει δεν εχω χομπυ ωστε να βγω να γνωρισω καπιον κ στο στεκι που παω οπως ειπα παραπανω παω μ αγορια φιλους μου μονο
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Βρε υπάρχουν άντρες που θα έδιναν την ψυχή τους, για μια κοπέλα που θα τους χάριζε τρυφεράδα, ασφάλεια, ενα γλυκό χαμόγελο και μια ζεστή αγκαλιά.
Ναι, και τωρα περιμενεις εσυ να καταλάβουν. Τα μυαλα πανω απο το κεφάλι οι μικρές.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Κορίτσαροι, ανοίξτε τα μάτια και δείτε εκεί έξω, τι παληκάρια υπάρχουν και σεις λέτε, πως σκάτε για έναν τοξικό, για έναν κομπλεξικό, για έναν τεσπα οποιονδήποτε δε σας φέρθηκε καλά. Βρε υπάρχουν άντρες που θα έδιναν την ψυχή τους, για μια κοπέλα που θα τους χάριζε τρυφεράδα, ασφάλεια, ενα γλυκό χαμόγελο και μια ζεστή αγκαλιά.
Διώξτε τα κλισέ: Πρώτο ραντεβού πρέπει να γίνει αυτό, 2ο εκείνο, μίλησε έτσι κλπ. Κοιτάξτε τους με τα μάτια της καρδιάς και θα καταλάβετε ποιος είναι. Ίσως είναι ντροπαλός και δεν πετάξει τη σούπερ ατάκα στο φλερτ, ίσως πάλι ναι.
Όλες αξίζετε την αγάπη.
Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω

το ίδιο ακριβώς βεβαια και από άνδρες σε γυναίκες.

Ένα σωρό αερολογίες ενώ η ουσία είναι απλή.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι, και τωρα περιμενεις εσυ να καταλάβουν. Τα μυαλα πανω απο το κεφάλι οι μικρές.
Πάρε το ίδιο μήνυμα από τη @touvlo λοιπόν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωραια τα λετε απλα επειδη ηταν η πρωτη μου σχεση δεν εχω εμπειρια οποτε δεν ξερω κ πως ακριβως να δειξω σε καπιοιον οτι μου αρεσει δεν εχω χομπυ ωστε να βγω να γνωρισω καπιον κ στο στεκι που παω οπως ειπα παραπανω παω μ αγορια φιλους μου μονο
Οκευ, πήρες τα βιώματα που είχες να πάρεις, σκέψου πολύ καλά τι θέλεις και τι δεν θέλεις, δεν είναι πολύ δύσκολο να δείξεις σε κάποιον ότι σου αρέσει. Δείχνεις όλη σου τη ναζιαρικη διαθεση, και το λες και στα ίσα στη τελική δεν καταλαβα. <<Μου αρέσεις, θα ήθελα να σε γνωρίσω καλύτερα αν θέλεις>>

Χομπι ποτέ δεν είναι αργά να αποκτήσεις.
Μπορείς, ίσως δεν θέλεις τώρα μέσα σου, δεν ειναι κακο, ουτε πρεπει αμεσως ντε και καλα, και η ελευθερία ειναι ενα σημαντικό κομματι που γεμίζεις μπαταριες, πάρε το χρόνο σου και θα σε βγει αβίαστα.. όλα καλά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα τι μου λες.
Έχε τα μάτια σου ανοιχτα και άσε αυτές που έχουν το μυαλο πάνω από το κεφάλι

Θα βρουν αλλού τη τύχη τους κι αυτές, όταν είναι η ωρα :P

Εκτός αν κατάλαβα εγώ λάθος, σορρυ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Έχε τα μάτια σου ανοιχτα και άσε αυτές που έχουν το μυαλο πάνω από το κεφάλι

Θα βρουν αλλού τη τύχη τους κι αυτές, όταν είναι η ωρα :P

Εκτός αν κατάλαβα εγώ λάθος, σορρυ
Δε θέλει ματια ανοιχτά, θέλει ντετεκτιβ για να μαθεις πια τον ανθρωπο.

Κρύβονται, σε απίστευτο βαθμό. Μπορει να ρθει εσενα η άλλη να στα πει ωραία στο ρόλο της φιλης και να λες ρε τι διαμαντι ειναι αυτό στο μυαλό πως και δε βρισκει γκόμενο της προκοπής

Και στον γκομενο να χει βγαλει δράκους και πιο πολλα ρεντ φλαγκς απο παρέλαση στην Πιονγκγιανγκ.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Δε θέλει ματια ανοιχτά, θέλει ντετεκτιβ για να μαθεις πια τον ανθρωπο.

Κρύβονται, σε απίστευτο βαθμό. Μπορει να ρθει εσενα η άλλη να στα πει ωραία στο ρόλο της φιλης και να λες ρε τι διαμαντι ειναι αυτό στο μυαλό πως και δε βρισκει γκόμενο της προκοπής

Και στον γκομενο να χει βγαλει δράκους και πιο πολλα ρεντ φλαγκς απο παρέλαση στην Πιονγκγιανγκ.
Άνθρωπος που δεν μπορεί να στεριώσει με τίποτα με άλλον άνθρωπο, όσο καλος και να είναι, κάτι κάνει και αυτός λάθος.

Αυτό δεν τον κάνει απαραίτητα κακό άνθρωπο.. καπως τα έχουμε δικάσει όλα.

Απλά κάποιοι στα ερωτικά τα κάνουν σκατα, μέχρι να μάθουν.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Άνθρωπος που δεν μπορεί να στεριώσει με τίποτα με άλλον άνθρωπο, όσο καλος και να είναι, κάτι κάνει και αυτός λάθος.

Αυτό δεν το κάνει απαραίτητα κακό άνθρωπο.. καπως τα έχουμε δικάσει όλα.

Απλά κάποιοι στα ερωτικά τα κάνουν σκατα, μέχρι να μάθουν.
Κάποια όλα, καλώς είναι δικασμένα.

Αναχωρητισμός η μόνη λύση.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Δεν συμφωνώ.

Νομίζω η επιλεκτικότητα είναι κάπως καλύτερα.
Η επεξεργασία των πραγμάτων, κτλ.
Είσαι 23 γι αυτό. Καλή κοπέλα, ξύπνια, αλλά ήδη είχες την τύχη να σταθεροποιηθείς, γιατι περι τυχης προκειται να σου πέσει ενταξει άνθρωπος.

Όταν φας το σκατό και φτάσεις 40 και συναντησεις 10-20 άτομα που δε θα δένονται με τίποτα αλλα παντα θα τους φταίνε όλο οι άλλοι οι άντρες, κι απέξω θα ειναι ολο θεωρία και ωραια εύηχα λόγια κι απο μεσα σκατά στα κατ ιδίαν, θα σου πω εγω πως θα πάρεις ανάποδες κι εσυ.

Δεν φταινε για όλα οι άλλοι όμως. Κάποιοι δένονται μια χαρά και μένουν. Το σκοινι είναι σκατα πολλες φορές.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
γιατι περι τυχης προκειται να σου πέσει ενταξει άνθρωπος.
Σε αυτό δεν έχεις καθόλου άδικο ρε συ Βαλ, η αλήθεια είναι αυτή.

Το ίδιο ισχύει και με τη καριέρα.
Βλέπω άτομα στην ηλικία μου που κυριολεκτικά έχουν χτίσει καριέρα και κάνουν φοβερά πράγματα..
Και άλλοι που προσπαθούν ξανά προσπαθούν και πέφτουν στα σκατα (καλή ώρα εγω)

Δεν παραταμε όπλα όμως μωρέ

Εκεί, βράχοι!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Σε αυτό δεν έχεις καθόλου άδικο ρε συ Βαλ, η αλήθεια είναι αυτή.

Το ίδιο ισχύει και με τη καριέρα.
Βλέπω άτομα στην ηλικία μου που κυριολεκτικά έχουν χτίσει καριέρα και κάνουν φοβερά πράγματα..
Και άλλοι που προσπαθούν ξανά προσπαθούν και πέφτουν στα σκατα (καλή ώρα εγω)

Δεν παραταμε όπλα όμως μωρέ

Εκεί, βράχοι!
Το ίδιο πιστευω και για την καριέρα, όπως και για την οικογενεια και τις πετυχημενες σχέσεις των σόσιαλ. Ουσιαστικά αχρειαστα τα μεγαλοπιάσματα. Έπαψα να βλέπω και να εντυπωσιάζομαι και να ζηλευω. Δε θελω καριέρα, δε τη γουστάρω, θέλω κατι να γεμιζει την ψυχή μου ως απασχοληση και τέλος. Δεν εχω να αποδειξω τίποτα σε κανεναν πστη.

Αναχωρητισμός κι εκει. Σου κλείνουν την πόρτα; Χέστηκες. Φευγεις και πας σε κατι άλλο. Δεν το βλέπεις σαν απόρριψη αλλά σαν παράκαμψη προς μια νεα πορεία.


Βρες μου εσυ μια γλυκουλα, οχι πανεμορφη, γλυκούλα σου λεω εγω, που να ξερει τι θελει και να χει καλή συμπεριφορά και θα σου πω εγω πως θα την κανω τη σωστη επιλογή.

Τις προκαλώ. Όλες. Δε θα βρεθει καμία. Γιατί τα μυαλά τους ειναι έξω απο το φέσι τους ή είναι τίποτα ναυάγια δίπατες ύαινες που ψάχνουν το θύμα.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Αναχωρητισμός
Ρε συ ο αναχωρητισμος σαν έννοια με πάει πιο πολύ στο ότι, δεν συμμετέχω καν, κάθομαι μόνος μου.

Για να υπάρξει αντίδραση όμως πρέπει να υπάρξει και δράση.
Εκεί είναι που εννόησα ότι δεν συμφωνώ σε αυτό. Υπερβολική λέξη κάπως, ίσως.
Βρες μου εσυ μια γλυκουλα, οχι πανεμορφη, γλυκούλα σου λεω εγω, που να ξερει τι θελει και να χει καλή συμπεριφορά και θα σου πω εγω πως θα την κανω τη σωστη επιλογή.
Βρε είχα, αλλά τις έσπρωξα αλλού.
Άμα βρω, θα είσαι ο πρώτος που θα απευθυνθώ, αλήθεια! :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ρε συ ο αναχωρητισμος σαν έννοια με πάει πιο πολύ στο ότι, δεν συμμετέχω καν, κάθομαι μόνος μου.

Για να υπάρξει αντίδραση όμως πρέπει να υπάρξει και δράση.
Εκεί είναι που εννόησα ότι δεν συμφωνώ σε αυτό. Υπερβολική λέξη κάπως, ίσως.

Μια χαρα ειναι ο αναχωρητισμος για ενα διαστημα. Φορτιζεις και μπαταριούλες.

Και ναι σε καποια πράγματα και περαν του ενος διαστηματος, αξιζει γενικώς.

Fuck corporate ladder αν εμενα μου αρεσει να ανοιξω ενα μαγαζι σε ενα νησακι να πουλαω σαπουνια.


Βρε είχα, αλλά τις έσπρωξα αλλού.
Άμα βρω, θα είσαι ο πρώτος που θα απευθυνθώ, αλήθεια! :P
Αμα εχει και προβοσκίς θα σε ευλογάω για 200 χρονια. :bleh:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Μια χαρα ειναι ο αναχωρητισμος για ενα διαστημα. Φορτιζεις και μπαταριούλες.
Έτσι ναι, μαζί σου!

Αυτό είπα και στην @Kitkat28! Στην ουσία.

Αμα εχει και προβοσκίς
Δεν το καταλαβα αυτό φίλτατε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top