Ανασφάλεια για σχέση

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,417 μηνύματα.
Ε η γυναικα προφανως ειναι θηλυκια και έμπειρη λογω ηλικίας και ξερει τι λεει στην κόρη της.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.
Ναι η μανούλα εδω έχει δίκιο.


Κάνε καινουριες φίλες λοιπόν γι αρχή. Μεινε λιγο καιρο μονη, πάρε τις ανάσες σου και γνωρισε καμια φιλενάδα.


Ναι ρε μλκ βλεπει ο άλλος προβοσκίδες γύρω γυρω που θα πάει να χωθεί σαν τον τζέρυ το ποντικι στο ελαφαντοστάσι να πουμε.

Της εχουν κοψει τα φτερά της κοπέλας κι αναγκαζεται να φαει απο φιλικά και τρωει Χ φυσικά.

μΑ ΡΕ φίλε δεν ξέρεις αν ο άλλος στη παρέα δεν ειναι ο γκόμενος της που να πάς να χωθεις και αμα γινει καμια παρεξηγηση... εδω δε βλέπεις τι γινεται στην Αθήνα εγω οποτε βγαινω βράδυ προσέχω.

Μια φορά σε ενα μαγαζί παλαιότερα μου λεει ένας κοιταξες τη κοπέλα μου... οχι του λέω φιλε δεν ξερω ουτε εσενα ουτε τη κοπέλα σου. Και επειδη του απάντησα ηρεμα μου ειπε και συγγνωμη αλλα θελω να σ πω δεν παίζεις με αυτά...

Εγω δεν ειμαι κανα χαμίνι του δρομου να τσακώνομαι στο δρόμο. Με τον καθε άγνωστο.
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ναι η μανούλα εδω έχει δίκιο.


Κάνε καινουριες φίλες λοιπόν γι αρχή. Μεινε λιγο καιρο μονη, πάρε τις ανάσες σου και γνωρισε καμια φιλενάδα.


Ναι ρε μλκ βλεπει ο άλλος προβοσκίδες γύρω γυρω που θα πάει να χωθεί σαν τον τζέρυ το ποντικι στο ελαφαντοστάσι να πουμε.

Της εχουν κοψει τα φτερά της κοπέλας κι αναγκαζεται να φαει απο φιλικά και τρωει Χ φυσικά.
Δεν αναγκαζομαι να φαω φιλικα. Ετυχε και μου αρεσε ο συγκεκριμενος δεν εκατσε η φαση γτ δεν ειμαι ο τυπος του συνεχισαμε σαν ν μην συμβαινει τιποτα σαν παρεα κ τελος αυτο
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,417 μηνύματα.
μΑ ΡΕ φίλε δεν ξέρεις αν ο άλλος στη παρέα δεν ειναι ο γκόμενος της που να πάς να χωθεις και αμα γινει καμια παρεξηγηση... εδω δε βλέπεις τι γινεται στην Αθήνα εγω οποτε βγαινω βράδυ προσέχω.

Μια φορά σε ενα μαγαζί παλαιότερα μου λεει ένας κοιταξες τη κοπέλα μου... οχι του λέω φιλε δεν ξερω ουτε εσενα ουτε τη κοπέλα σου. Και επειδη του απάντησα ηρεμα μου ειπε και συγγνωμη αλλα θελω να σ πω δεν παίζεις με αυτά...

Εγω δεν ειμαι κανα χαμίνι του δρομου να τσακώνομαι στο δρόμο. Με τον καθε άγνωστο.
Ε βεβαια, οπωσδήποτε. Και με εναν να ειναι η παρέα και οι άλλες δυο πχ να ειναι κοπέλες, δεν ξερεις αν ειναι καμιάς ο γκόμενος.

Γενικα το σαρτζάρισμα για κομενάκιο θέλει ομόφυλο wingman/wingwoman αποκλειστικά. Αμα τα κανεις mix trail nuts θα φας μετα nuts.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν αναγκαζομαι να φαω φιλικα. Ετυχε και μου αρεσε ο συγκεκριμενος δεν εκατσε η φαση γτ δεν ειμαι ο τυπος του συνεχισαμε σαν ν μην συμβαινει τιποτα σαν παρεα κ τελος αυτο

Ωπα, εδω αρχιζει το πικάντικο.

Δηλαδή ήταν φίλος
Σου ριξε τη χυλόπιτα
Συνεχισατε να ειστε φιλοι σα να ηταν μια κανονικη Τρίτη;
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ε βεβαια, οπωσδήποτε. Και με εναν να ειναι η παρέα και οι άλλες δυο πχ να ειναι κοπέλες, δεν ξερεις αν ειναι καμιάς ο γκόμενος.

Γενικα το σαρτζάρισμα για κομενάκιο θέλει ομόφυλο wingman/wingwoman αποκλειστικά. Αμα τα κανεις mix trail nuts θα φας μετα nuts.

Ε βεβαια, οπωσδήποτε. Και με εναν να ειναι η παρέα και οι άλλες δυο πχ να ειναι κοπέλες, δεν ξερεις αν ειναι καμιάς ο γκόμενος.

Γενικα το σαρτζάρισμα για κομενάκιο θέλει ομόφυλο wingman/wingwoman αποκλειστικά. Αμα τα κανεις mix trail nuts θα φας μετα nuts.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Ωπα, εδω αρχιζει το πικάντικο.

Δηλαδή ήταν φίλος
Σου ριξε τη χυλόπιτα
Συνεχισατε να ειστε φιλοι σα να ηταν μια κανονικη Τρίτη;
Ναι βεβαια δεν εχουμε πολλα πολλα μονο οποτε βγαινουμε σε κοινη παρεα θα γινουμε κ συνκουμπαροι τρομαρα μας μαλιστα τωρα εχει κ σχεση εδω κ κανα μηνα οπως κ να εχει δεν εχουμε πολλα πολλα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,417 μηνύματα.
Ναι βεβαια δεν εχουμε πολλα πολλα μονο οποτε βγαινουμε σε κοινη παρεα θα γινουμε κ συνκουμπαροι τρομαρα μας μαλιστα τωρα εχει κ σχεση εδω κ κανα μηνα οπως κ να εχει δεν εχουμε πολλα πολλα
Α ωραια, πολύ ωραία...

@Devil ανέλαβε, το βλέπω πως πάει το πράγμα, εχω κατι πιατα να πλυνω εγω...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.
Α ωραια, πολύ ωραία...

@Devil ανέλαβε, το βλέπω πως πάει το πράγμα, εχω κατι πιατα να πλυνω εγω...

τίποτα τι να αναλάβω... απλά εγω να της πώ πως αν χώρισε προσφατα καλυτερα να κάτσει ενα διάστημα μόνη της να ηρεμήσει.

Με τον π΄ρωην σου μιλάτε ακομη @Kitkat28! ;
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,417 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι άσχετο ψυχαναγκαστικός γαρ;

Γιατι το ονομα ειναι ΚιτΚατ28 αλλά ηλικια 27;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι άσχετο ψυχαναγκαστικός γαρ;

Γιατι το ονομα ειναι ΚιτΚατ28 αλλά ηλικια

Να ρωτησω κατι άσχετο ψυχαναγκαστικός γαρ;

Γιατι το ονομα ειναι ΚιτΚατ28 αλλά ηλικια 27;
Γτ τον απριλιο θα παω 28 αλλα το φορουμ δειχνει 27 γτ δεν ταχω κλεισει😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ποσο καιρό έχεις ελευθερη ;
1χρονο ακριβως
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,417 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.
Γτ τον απριλιο θα παω 28 αλλα το φορουμ δειχνει 27 γτ δεν ταχω κλεισει😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


1χρονο ακριβως

α τόσο πολύ... μια χαρά. Εισαι σε κατάλληλη φάση να γνωρίσεις κάποιον λοιπόν.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,417 μηνύματα.
Να ρωτησω τωρα κατι άλλο αν μου επιτρέπει η φίλη μας.

Μένεις με τη μαμά σου/γονείς σου ή μένεις μόνη σου και απλά μιλάτε;
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
α τόσο πολύ... μια χαρά. Εισαι σε κατάλληλη φάση να γνωρίσεις κάποιον λοιπόν

α τόσο πολύ... μια χαρά. Εισαι σε κατάλληλη φάση να γνωρίσεις κάποιον λοιπόν.
Αρα to point ειναι να βγαινω με φιλη μου ωστε. Ν μ προσεγγισει καποιος γτ οσο βγαινω με τα αγορια δεν θα βλεπω στο ηλιο μοιρα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.
Γτ τον απριλιο θα παω 28 αλλα το φορουμ δειχνει 27 γτ δεν ταχω κλεισει😂

Γιατί όμως λές οτι ειχες 7 χρονια τοξική σχέση , γιατι δεν έφυγες ας πούμε στο 2ο χρονο.

Δηλαδη και τα 7 χρονια η σχέση ηταν τοξική ; γιατι χωρίσατε ας πούμε θες να πεις ; αμα δε θες οκ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να ρωτησω τωρα κατι άλλο αν μου επιτρέπει η φίλη μας.

Μένεις με τη μαμά σου/γονείς σου ή μένεις μόνη σου και απλά μιλάτε;

κατσε τη βάλαμε στη μέση τη κοπελα και τη βομβαρδιζουμε χαχαχα

εγω αυτο δεν θα το ρωταγα δεν με ενδιαφέρει να σ πω την αλήθεια αν και λογική ερωτηση.
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γιατί όμως λές οτι ειχες 7 χρονια τοξική σχέση , γιατι δεν έφυγες ας πούμε στο 2ο χρονο.

Δηλαδη και τα 7 χρονια η σχέση ηταν τοξική ; γιατι χωρίσατε ας πούμε θες να πεις ; αμα δε θες οκ.σκατο

Να ρωτησω τωρα κατι άλλο αν μου επιτρέπει η φίλη μας.

Μένεις με τη μαμά σου/γονείς σου ή μένεις μόνη σου και απλά μιλάτε;
Εχω δικο μου σπιτι κ μενω μονη μ διπλα απτη μανα μ😂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top