Ανασφάλεια για σχέση

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Νιωθω λές και ειμαστε επιτροπή του GNTM και περνάει απο συνέντευξη η κοπελα.
Κ
Γάμησέ με ρε Κωστα, η άλλη έφερε τη μανα της στο ραντεβου και μουγκριζε, τα χω δει ολα ο άνθρωπος

Γάμησέ με ρε Κωστα, η άλλη έφερε τη μανα της στο ραντεβου και μουγκριζε, τα χω δει ολα ο άνθρωπος.
Ti??????
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οπως κ ναχει μηπως πρεπει ν βγαινω κ λιγο μονη μ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
Θα τα πουμε σε άλλο θεμα αυτα τωρα μη χαλαμε το δικό σου.

Για πες, τώρα. Αν ειχες 100 αντρες μπροστα σου, ποια θα ηταν τα 5 χαρακτηριστικα, ψυχικα, που θα ηθελες να έχει ο ιδανικος αντρας για σένα;

Περιέγραψέ μου πως τον ψάχνεις.
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Θα τα πουμε σε άλλο θεμα αυτα τωρα μη χαλαμε το δικό σου.

Για πες, τώρα. Αν ειχες 100 αντρες μπροστα σου, ποια θα ηταν τα 5 χαρακτηριστικα, ψυχικα, που θα ηθελες να έχει ο ιδανικος αντρας για σένα;
Ευγενικος καλοψυχος να ξερει να φερεται σε μια γυναικα και ρομαντικος. Α και το πιο σημαντικο να περνει πρωτοβουλιες
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
Ευγενικος καλοψυχος να ξερει να φερεται σε μια γυναικα και ρομαντικος. Α και το πιο σημαντικο να περνει πρωτοβουλιες
Οταν λες ρομαντισμό πως τον εννοείς; Να σου τα λέει με λόγια; Να στα δειχνει με δώρα; Να σου χαρίζει εμπειρίες ζωής (πχ ταξίδι)ι;

Ποιο απο τα παραπανω σου ταιριάζει περισσότερο σαν ρομαντισμός;

Δες εδω και πες μου:

1706476687915.png
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.
Θα τα πουμε σε άλλο θεμα αυτα τωρα μη χαλαμε το δικό σου.

Για πες, τώρα. Αν ειχες 100 αντρες μπροστα σου, ποια θα ηταν τα 5 χαρακτηριστικα, ψυχικα, που θα ηθελες να έχει ο ιδανικος αντρας για σένα;

Περιέγραψέ μου πως τον ψάχνεις.

ωραια ερώτηση !
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Οταν λες ρομαντισμό πως τον εννοείς; Να σου τα λέει με λόγια; Να στα δειχνει με δώρα; Να σου χαρίζει εμπειρίες ζωής (πχ ταξίδι)ι;

Ποιο απο τα παραπανω σου ταιριάζει περισσότερο σαν ρομαντισμός;
Ενα λουλουδι εστω κ να μου κανει εκλπηξεις του τυπου ναρθει ξαφνικα να μ δει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πήχη εμένα μου αρέσουν πολύ οι βόλτες με το αμάξι πάρα πολύ δεν θέλω ούτε ακριβά δώρα ούτε μεγάλα λόγια Ένα απλό λουλούδι ρε παιδί μου να μου πει σου πήρα σε σκέφτηκα και να πάμε κάπου ρομαντικά πόσο εύκολο
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
Ενα λουλουδι εστω κ να μου κανει εκλπηξεις του τυπου ναρθει ξαφνικα να μ δει
Α πολύ ωραια. Είσαι δηλαδή της ουσίας και της ποιότητας, για σένα έχει σημασία το νόημα, η κίνηση, η ένδειξη του συναισθήματος.

Πολύ ωραία.

Τι στο διάολο μπήκε κι ενας φυσιολογικος άνθρωπος; Θα τρελαθώ.
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Α πολύ ωραια. Είσαι δηλαδή της ουσίας και της ποιότητας, για σένα έχει σημασία το νόημα, η κίνηση, η ένδειξη του συναισθήματος.

Πολύ ωραία.

Τι στο διάολο μπήκε κι ενας φυσιολογικος άνθρωπος; Θα τρελαθώ.

Όταν έχεις περάσει τόσα χρόνια στην πλήρη αδιαφορία Δηλαδή ούτε εκπλήξεις και λουλούδια όχι γιατί μαραίνονται είναι τσάμπα λεφτά όπως μου έλεγε και ο πρώην μου όταν έχεις κάνει τα πάντα για ένα άτομο και δεν παίρνει ούτε τα μισά την ποιότητα αναζητας φυσικά
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
Όταν έχεις περάσει τόσα χρόνια στην πλήρη αδιαφορία Δηλαδή ούτε εκπλήξεις και λουλούδια όχι γιατί μαραίνονται είναι τσάμπα λεφτά όπως μου έλεγε και ο πρώην μου όταν έχεις κάνει τα πάντα για ένα άτομο και δεν παίρνει ούτε τα μισά την ποιότητα να ζητάς φυσικά
Ναι πες του να μην παίρνει και νερό να πίνει γιατι εξατμίζεται το νερό, μη χαλάει τα λεφτα του άδικα.

Τι μαλάκας!

Για πες τι άλλες μαλακίες έκανε, να δουμε τι ΔΕΝ θες σε εναν αντρα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ναι πες του να μην παίρνει και νερό να πίνει γιατι εξατμίζεται το νερό, μη χαλάει τα λεφτα του άδικα.

Τι μαλάκας!

Για πες τι άλλες μαλακίες έκανε, να δουμε τι ΔΕΝ θες σε εναν αντρα.
Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι άλλες μαλακίες έλεγε ήτανε υπερβολικά τσιγκούνης τα πρώτα χρόνια μόνο τα δύο Δύο χρόνια πριν χωρίσουμε ήτανε λίγο καλυτερη Η κατάσταση γιατί είχε βρει δουλειά μετά από τόσα χρόνια γιατί καθότανε Τάχι έτοιμα επειδή είχε περιουσία
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 460 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ναι πες του να μην παίρνει και νερό να πίνει γιατι εξατμίζεται το νερό, μη χαλάει τα λεφτα του άδικα.

Τι μαλάκας!

Για πες τι άλλες μαλακίες έκανε, να δουμε τι ΔΕΝ θες σε εναν αντρα.
Φανταστείτε και δεν χαλούσε βενζίνη να πάρουμε το αυτοκίνητο του να πάμε μία βόλτα περνάμε το δικό μου το οποίο δεν χαλουσε καθολου βενζινη
Το καλύτερο
Όταν είχαμε χωρίσει πριν ενάμιση χρόνο γιατί γενικά χωρίζαμε όλα αυτα τα χρόνια γιατι Χώριζα βασικά Μπας και βάλει λίγο μυαλό αλλά τώρα ήταν το τελειωτικό χτύπημα όπως και ναχει ενα διάστημα τα ‘χει μπλέξει με μία μικρούλα 19 Χρόνη (δεν ημασταν μαζι)ε πριν ενάμιση χρόνο λίγο πριν τα ξαναβρούμε για τελευταία φορά και τελικά η μικρή τα φέρει ζωή και είναι στην ίδια τάξη με μένα στην ίδια σχολή και την βλέπω κάθε μέρα
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 460 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
Για εσένα δεν θα πω τίποτα...

Χάρηκες? :D
Απόλυτα φίλε μου!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το καλύτερο
Όταν είχαμε χωρίσει πριν ενάμιση χρόνο γιατί γενικά χωρίζαμε όλα αυτα τα χρόνια γιατι Χώριζα βασικά Μπας και βάλει λίγο μυαλό αλλά τώρα ήταν το τελειωτικό χτύπημα όπως και ναχει ενα διάστημα τα ‘χει μπλέξει με μία μικρούλα 19 Χρόνη (δεν ημασταν μαζι)ε πριν ενάμιση χρόνο λίγο πριν τα ξαναβρούμε για τελευταία φορά και τελικά η μικρή τα φέρει ζωή και είναι στην ίδια τάξη με μένα στην ίδια σχολή και την βλέπω κάθε μέρα
Α τον χώριζες για να τον συνεφέρεις...

Τον βλέπω τον δράκο να ρχεται σιγα σιγα με τις δοντάρες και τη φλόγα.
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Απόλυτα φίλε μου!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Α τον χώριζες για να τον συνεφέρεις...

Τον βλέπω τον δράκο να ρχεται σιγα σιγα με τις δοντάρες και τη φλόγα.
Μαλακια μ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
Τώρα μιλάς όμορφα.

Είχαμε πήξει στις ευγένειες. Ας λύσω κι εγω τη γλώσσα μου λιγο να νιωσω ανετα λοιπόν η πουτάνα βραδιάτικο.

ΥΓ: Αμα βριζουν και λιγο οι ανθρωποι, μπαίνουν στην καρδιά μου
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.
Φανταστείτε και δεν χαλούσε βενζίνη να πάρουμε το αυτοκίνητο του να πάμε μία βόλτα περνάμε το δικό μου το οποίο δεν χαλουσε καθολου βενζινη
Άρα σίγουρα δε θες να είναι σπαγγοραμμένος αυτός που θα βρεις, γιατί θα βρεις (επίσης, καλά βρε καλή μου πώς τον άντεξες 7 χρόνια τέτοιον ψυχοβγάλτη, το έχω και εγώ απορία. Άκου δεν ήθελε να χαλάει βενζίνη)
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 460 μηνύματα.
Φανταστείτε και δεν χαλούσε βενζίνη να πάρουμε το αυτοκίνητο του να πάμε μία βόλτα περνάμε το δικό μου το οποίο δεν χαλουσε καθολου βενζινη

Το καλύτερο
Όταν είχαμε χωρίσει πριν ενάμιση χρόνο γιατί γενικά χωρίζαμε όλα αυτα τα χρόνια γιατι Χώριζα βασικά Μπας και βάλει λίγο μυαλό αλλά τώρα ήταν το τελειωτικό χτύπημα όπως και ναχει ενα διάστημα τα ‘χει μπλέξει με μία μικρούλα 19 Χρόνη (δεν ημασταν μαζι)ε πριν ενάμιση χρόνο λίγο πριν τα ξαναβρούμε για τελευταία φορά και τελικά η μικρή τα φέρει ζωή και είναι στην ίδια τάξη με μένα στην ίδια σχολή και την βλέπω κάθε μέρα
Αυτά τα χωρίζω-ξαναβρίσκω όταν τα ακούω τρελαίνομαι. Έχω μια περίπτωση φίλου όπου συμβαίνει αυτό και η κοπέλα δεν του συμπερφέρεται καθόλου καλά και αυτός δεν μπορεί να βάλει μυαλό...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top