Ανασφάλεια για σχέση

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.
ήτανε υπερβολικά τσιγκούνης
τρέχα μακριά, φτάσε ως το διάστημα

Και το χω ξαναπεί, αυτό δεν έχει να κάνει με το πόσα λεφτά έχεις. Ο τσιγκούνης είναι τσιγκούνης σε όλα, μίζερος, ταλαίπας.
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Άρα σίγουρα δε θες να είναι σπαγγοραμμένος αυτός που θα βρεις, γιατί θα βρεις (επίσης, καλά βρε καλή μου πώς τον άντεξες 7 χρόνια τέτοιον ψυχοβγάλτη, το έχω και εγώ απορία. Άκου δεν ήθελε να χαλάει βενζίνη)
Αστοοοο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φαντάσου τον πρώτο καιρό που βγαίναμε ραντεβού δεν είχα δίπλωμα αυτοκινήτου οπότε ερχόμουνα με το τελευταίο λεωφορείο να κατέβω πολη να τον δω και μία φορά έχασα το λεωφορείο και τον πήρα τηλέφωνο να έρθει να με πάρει με το Με τη μηχανή του από τη στάση μου 10 λεπτά δρόμος με τη μηχανή και δεν μπήκε καν στον κόπο να μου το πει να ερθει
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
τρέχα μακριά, φτάσε ως το διάστημα

Και το χω ξαναπεί, αυτό δεν έχει να κάνει με το πόσα λεφτά έχεις. Ο τσιγκούνης είναι τσιγκούνης σε όλα, μίζερος, ταλαίπας.
Εδω θα συμφωνησω μαζι σου. Εχω υπάρξει με λίγα λεφτά, για ενα γευμα επετειου βγαίνεις, ενα δώρο της το παίρνεις, δεν καθεσαι να είσαι καβούριας.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.
Εδω θα συμφωνησω μαζι σου. Εχω υπάρξει με λίγα λεφτά, για ενα γευμα επετειου βγαίνεις, ενα δώρο της το παίρνεις, δεν καθεσαι να είσαι καβούριας.
Ναι ρε, 5 ευρώ στη τσέπη να χω θα στα δώσω ή θα τα μοιραστούμε να πάρουμε δυο μπίρες μαζί.
Δεν την μπορώ την τσιγκουνιά, δεν τους θέλω ούτε για γνωστούς
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
Αστοοοο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Φαντάσου τον πρώτο καιρό που βγαίναμε ραντεβού δεν είχα δίπλωμα αυτοκινήτου οπότε ερχόμουνα με το τελευταίο λεωφορείο να κατέβω πολη να τον δω και μία φορά έχασα το λεωφορείο και τον πήρα τηλέφωνο να έρθει να με πάρει με το Με τη μηχανή του από τη στάση μου 10 λεπτά δρόμος με τη μηχανή και δεν μπήκε καν στον κόπο να μου το πει να ερθει
Να σου κανω δυο ερωτήσεις; Αλλα η μια ειναι ευαισθητη.

1. Πως τον γνωρισες;
2. Το σεξ ήταν καλό κι αν ναι, έδινε αγώνα ή ήταν τσιγκουνης κι εκει;
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εδω θα συμφωνησω μαζι σου. Εχω υπάρξει με λίγα λεφτά, για ενα γευμα επετειου βγαίνεις, ενα δώρο της το παίρνεις, δεν καθεσαι να είσαι καβούριας.
2 δωρα στα 7 χρονια μονο μου πηρε επετειο ποτε δεν γιορτασαμε αλλα ακομα μαθαινω να λεει δεξια κ αριστερα κ με αλλη να ειμΑι η εγω ναχω αλλον εμενα θελει για οικογενεια κ μαγαπαει οτι νανε
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
Ναι ρε, 5 ευρώ στη τσέπη να χω θα στα δώσω ή θα τα μοιραστούμε να πάρουμε δυο μπίρες μαζί.
Δεν την μπορώ την τσιγκουνιά, δεν τους θέλω ούτε για γνωστούς
Κι εγω ετσι ειμαι. Ακριβως ετσι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.
Απόλυτα φίλε μου!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Α τον χώριζες για να τον συνεφέρεις...

Τον βλέπω τον δράκο να ρχεται σιγα σιγα με τις δοντάρες και τη φλόγα.

xaxaxa τελικά το παραμύθι έχει δράκο ; :laugh:
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Αστοοοο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


του από τη στάση μου 10 λεπτά δρόμος με τη μηχανή και δεν μπήκε καν στον κόπο να μου το πει να ερθει
Τόση ώρα παρακολουθώ και τώρα εκνευρίστηκα και εγώ.. γράψε μας πως τον λένε να τον βάλουμε στην "Λίστα" του Μ@λ@κ@.
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Να σου κανω δυο ερωτήσεις; Αλλα η μια ειναι ευαισθητη.

1. Πως τον γνωρισες;
2. Το σεξ ήταν καλό κι αν ναι, έδινε αγώνα ή ήταν τσιγκουνης κι εκει;

Τόση ώρα παρακολουθώ και τώρα εκνευρίστηκα και εγώ.. γράψε μας πως τον λένε να τον βάλουμε στην "Λίστα" του Μ@λ@κ@.
Θες κι άλλα Μπορώ να κάθομαι όλο το Βράδυ και να σου εξιστορώ ότι μαλακίες μου έλεγε τα πρώτα χρόνια που ήμασταν μαζί τα δύο τελευταία χρόνια που ερχότανε σπίτι μου δεν μπορώ να πω μου φέρνει κι από μία σοκολατίτσα αλλά τι να το κανείς δε βγαίναμε δεν κάναμε τίποτα γιατί πολύ απλά δεν δούλευε δούλευε μόνο καλοκαίρι αποφάσισε μετά από 800 χρόνια οπότε δεν μπορούσαμε κάνω και πολλά πράγματα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
xaxaxa τελικά το παραμύθι έχει δράκο ; :laugh:
Κάτι βλέπω αλλά για σαυρούλα μου κάνει. Ο άλλος ειναι ο δράκος σε συγκριση με δω.

Εχω ακουσει για μαλάκες και μαλάκες άντρες. Αυτος του φεροταν μαλλον σα ζαχαρίτσα η κοπελιά, την ειχε βρει μπόσικια ο άλλος βολική και την ειχε για πινκ πονκ.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.
2 δωρα στα 7 χρονια μονο μου πηρε επετειο ποτε δεν γιορτασαμε αλλα ακομα μαθαινω να λεει δεξια κ αριστερα κ με αλλη να ειμΑι η εγω ναχω αλλον εμενα θελει για οικογενεια κ μαγαπαει οτι νανε
Να σου πω κάτι; Με το συμπάθειο κιόλας.
Απλά γάμα τον μωρέ. Μια χαρά κοπέλα φαίνεται να είσαι, άστον τον μαλάκα τώρα, τι έκανε και τι δεν έκανε.
Γενικά μάλλον σε είχε πάρει αρκετά δεδομένη
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Θες κι άλλα Μπορώ να κάθομαι όλο το Βράδυ και να σου εξιστορώ ότι μαλακίες μου έλεγε τα πρώτα χρόνια που ήμασταν μαζί τα δύο τελευταία χρόνια που ερχότανε σπίτι μου δεν μπορώ να πω μου φέρνει κι από μία σοκολατίτσα αλλά τι να το κανείς δε βγαίναμε δεν κάναμε τίποτα γιατί πολύ απλά δεν δούλευε δούλευε μόνο καλοκαίρι αποφάσισε μετά από 800 χρόνια οπότε δεν μπορούσαμε κάνω και πολλά πράγματα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
Θες κι άλλα Μπορώ να κάθομαι όλο το Βράδυ και να σου εξιστορώ ότι μαλακίες μου έλεγε τα πρώτα χρόνια που ήμασταν μαζί τα δύο τελευταία χρόνια που ερχότανε σπίτι μου δεν μπορώ να πω μου φέρνει κι από μία σοκολατίτσα αλλά τι να το κανείς δε βγαίναμε δεν κάναμε τίποτα γιατί πολύ απλά δεν δούλευε δούλευε μόνο καλοκαίρι αποφάσισε μετά από 800 χρόνια οπότε δεν μπορούσαμε κάνω και πολλά πράγματα
Δεν ειναι οτι δε μπορούσε ματια μου γιατι δεν δουλευε.
Και ανεργος μπορεις να πας κάπου ενα ΣΚ. Ειδικα αφου είχε περιουσία.

Δεν ήθελε.

Να στα πω χύμα;

Σου λεει αστην την ηλιθια, το χάφτει οτι μαλακια της κανω, θα τη βγαλω εκει φτηνα να το παιξω καλος με μια σοκολατα σταχτη στα ματια κι αυτη δε θα μου φευγει.

Δεν λεω οτι είσαι ηλιθια, σου λεω πως το έβλεπε ίσως.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Θες κι άλλα Μπορώ να κάθομαι όλο το Βράδυ και να σου εξιστορώ ότι μαλακίες μου έλεγε τα πρώτα χρόνια που ήμασταν μαζί τα δύο τελευταία χρόνια που ερχότανε σπίτι μου δεν μπορώ να πω μου φέρνει κι από μία σοκολατίτσα αλλά τι να το κανείς δε βγαίναμε δεν κάναμε τίποτα γιατί πολύ απλά δεν δούλευε δούλευε μόνο καλοκαίρι αποφάσισε μετά από 800 χρόνια οπότε δεν μπορούσαμε κάνω και πολλά πράγματα
Συγνωμη που θα σου το πω αλλά εσύ φταις περισσότερο από αυτόν που τα εντόπιζες αλλά δεν έκανες τίποτα.. Γιατί δεν έφυγες? Τον αγαπούσε μήπως?
 

Kitkat28!

Νεοφερμένος

Η Kitkat28! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Δεν ειναι οτι δε μπορούσε ματια μου γιατι δεν δουλευε.
Και ανεργος μπορεις να πας κάπου ενα ΣΚ. Ειδικα αφου είχε περιουσία.

Δεν ήθελε.
Ρε εδώ είχαμε χωρίσει και καλά κλ μήνα Λιποθύμησα ενώ ήμουνα στο κέντρο της πόλης τον πήρα τηλέφωνο και του είπα ότι είμαι στο ασθενοφόρο Και δεν ηρθε στο νοσοκομείο γτ λεει δεν ημασταν μαζι 1 μηνα ειχαμε χωρισει μιλαγαμε οστοσο Αλλά Όταν τσακίστηκε με τη μηχανή του έκατσα όλο το βράδυ στο νοσοκομείο ξύπνια και αυτός έκλαιγε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συγνωμη που θα σου το πω αλλά εσύ φταις περισσότερο από αυτόν που τα εντόπιζες αλλά δεν έκανες τίποτα.. Γιατί δεν έφυγες? Τον αγαπούσε μήπως?
Φυσικα κ τον αγαπουσα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.
Να σου πω κάτι; Με το συμπάθειο κιόλας.
Απλά γάμα τον μωρέ. Μια χαρά κοπέλα φαίνεται να είσαι, άστον τον μαλάκα τώρα, τι έκανε και τι δεν έκανε.
Γενικά μάλλον σε είχε πάρει αρκετά δεδομένη

ε ναι ειδικά μετα απο ενα χρόνο εγω ουτε καν θα ανεφερα για πρωην κτλ. Εδω μετά απο 2-3 μηνες και δεν μιλάω πλέον για αυτό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,424 μηνύματα.
Ρε εδώ είχαμε χωρίσει και καλά κλ μήνα Λιποθύμησα ενώ ήμουνα στο κέντρο της πόλης τον πήρα τηλέφωνο και του είπα ότι είμαι στο ασθενοφόρο Και δεν ηρθε στο νοσοκομείο γτ λεει δεν ημασταν μαζι 1 μηνα ειχαμε χωρισει μιλαγαμε οστοσο Αλλά Όταν τσακίστηκε με τη μηχανή του έκατσα όλο το βράδυ στο νοσοκομείο ξύπνια και αυτός έκλαιγε
Μετα αμα λεω εγω οτι πάτε και δίνετε τον καλύτερό σας εαυτό σε μαλάκες κι εμείς που είμαστε διαμαντάρες τραβαμε τα ζόρια, είμαι ο κακός εδω μέσα.

Δέντρο ήσουν ρε πούστη μου; ΔΕΝΤΡΟ; Δεν ειχες ματια να δεις οτι ήταν μαλακια;
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.
Ρε εδώ είχαμε χωρίσει και καλά κλ μήνα Λιποθύμησα ενώ ήμουνα στο κέντρο της πόλης τον πήρα τηλέφωνο και του είπα ότι είμαι στο ασθενοφόρο Και δεν ηρθε στο νοσοκομείο γτ λεει δεν ημασταν μαζι 1 μηνα ειχαμε χωρισει μιλαγαμε οστοσο Αλλά Όταν τσακίστηκε με τη μηχανή του έκατσα όλο το βράδυ στο νοσοκομείο ξύπνια και αυτός έκλαιγε
ΜΑΛΑΚΑΣ ολκής λοιπόν. Άκου τον παλιομαλάκα τι έκανε
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,920 μηνύματα.
Δεν ειναι οτι δε μπορούσε ματια μου γιατι δεν δουλευε.
Και ανεργος μπορεις να πας κάπου ενα ΣΚ. Ειδικα αφου είχε περιουσία.

Δεν ήθελε.

Να στα πω χύμα;

Σου λεει αστην την ηλιθια, το χάφτει οτι μαλακια της κανω, θα τη βγαλω εκει φτηνα να το παιξω καλος με μια σοκολατα σταχτη στα ματια κι αυτη δε θα μου φευγει.

Δεν λεω οτι είσαι ηλιθια, σου λεω πως το έβλεπε ίσως.

ναι αλλα αν η σοκολατα ηταν Λάκτα ; :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top