Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πατάς το ναριθμό και βλέπεις τα μέλη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μπορείτε να βάλετε ένα emoticon που να δείχνει την ντροπή;Γιατί όποιος ντρέπεται χρησιμοποιεί το emoticon της ζήλειας.Ευχαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μπορείτε να βάλετε ένα emoticon που να δείχνει την ντροπή;Γιατί όποιος ντρέπεται χρησιμοποιεί το emoticon της ζήλειας.Ευχαριστώ.:)
Βασικα αυτο κοκκινιζει, οποτε θεωρω οτι ειναι κοντα στο συναισθημα της ντροπης. Κι εγω σ' αυτους που το χρησιμοποιουν για να δειξουν ντροπη ειμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Μπορείτε να βάλετε ένα emoticon που να δείχνει την ντροπή;Γιατί όποιος ντρέπεται χρησιμοποιεί το emoticon της ζήλειας.Ευχαριστώ.:)

:zilia:

Αν και δεν είναι ντροπή αυτό μου δίνει να καταλάβω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τι είναι αυτές οι αθετήσεις 1/0 που έχω σημειωμένες κάτω από την ιδιότητά μου? (Sorry αν έχει ξαναερωτηθεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πήρες αθέτηση μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Άλλο αθέτηση άλλο προειδοποίηση.Μάλλον σημαίνει πως έχεις 10% αθετήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Άλλο αθέτηση άλλο προειδοποίηση.Μάλλον σημαίνει πως έχεις 10% αθετήσεις.

Εμένα προειδοποίηση μου έστειλε.

Αν πάει 100% τι γίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Kάνε αναζήτηση στα ποστ μου σε αυτό το θέμα.Το έχω ξαναρωτήσει παλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δεν υπάρχει διορία :p
Δηλαδή μόνο οι βοηθοί παύουν κάποια στιγμή να είναι βοηθοί;
Οι κανονικοί συντονιστές μένουν συντονιστές μέχρι να παραιτηθούν(όταν βαρεθούν) και αφού παραιτηθούν γίνονται ex-mods...
Και αν ένας συντονιστής δεν κάνει καλά τη δουλειά του και ο Πέτρος τον απαλάξει από τα καθήκοντά του γίνεται ex-mod ή δεν γίνεται τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Μια λειτουργικη παρατήρηση:
(Μεταξυ των αλλων) εχετε απαφορευσει (και) τα greeklish. Ομως οταν θελει κανεις να παραθεσει ενα link ,το link αυτο μπορει να περιεχει λεξεις σε greeklish. Επομενως, εαν προσπαθησει να παραθεσει το link το συστημα του λεει "το μηνυμα σας... greeklish".
Καντε κατι επιτελους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Code:
Μπορείς να βάλεις τα links που θέλεις να παραθέσεις μέσα σε ένα τέτοιο πλαίσιο. Για να το κάνεις αυτό, πληκτρολογείς στα αγγλικά: [κοδε].....[/κοδε]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τι είναι αυτές οι αθετήσεις 1/0 που έχω σημειωμένες κάτω από την ιδιότητά μου? (Sorry αν έχει ξαναερωτηθεί)

Γενικά για τις αθετήσεις.

Λίγο πιο πάνω από την ερώτησή σου, ο Crookshanks είπε:

Στα 70% αποκλείεσαι για 10 ημέρες.

Στα 100% αποκλείεσαι για δύο μήνες.

Στα 140 (ή 150; Δε θυμάμαι.) αποκλείεσαι για πάντα.

*στα 150 μόνιμος αποκλεισμός.

Οι προειδοποιήσεις, σαν και αυτή που έχεις τώρα, δεν έχουν infraction points.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Code:
Μπορείς να βάλεις τα links που θέλεις να παραθέσεις μέσα σε ένα τέτοιο πλαίσιο. Για να το κάνεις αυτό, πληκτρολογείς στα αγγλικά: [κοδε].....[/κοδε]
σε ευχαριστω,αλλα δεν λειτουργει καλα το συστημα με τα greeklish.
Μπορει καποιος να θελει να γραψει μια λεξη επιτηδες.

Το ιδιο μου βγαζει...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εμ, δυστυχώς έτσι είναι. Μαζί με τα ξερά καίγονται και χλωρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Εμ, δυστυχώς έτσι είναι. Μαζί με τα ξερά καίγονται και χλωρά.
δηλαδη δεν μπορω να παραθεσω αυτο το link? :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
δηλαδη δεν μπορω να παραθεσω αυτο το link? :jumpy:
Μπορείς να βάλεις ένα κενό στη/στις λέξεις του link που εντοπίζονται ως greeklish ώστε να περνάνε και παράλληλα να γίνεται κατανοητό το link (έστω κι αν όχι clickable). :iagree: Πχ λέ ξη
Αλλιώς δε μπορεί να το δεχτεί το σύστημα.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top