Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αυξάνεται για το δικό μας καλό!!! μουαχαχαχχα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πιάνονται και οι γυναίκες, μη χαίρεσαι μικρέ μου κόβι:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Ναι αλλά εκείνες θα το ξανασκεφτούν για την αλλαγή των σεξ. προτιμήσεων τους αν βρεθούν στο βουνό χωρίς εναλλακτικές μπαταρίες παρά μόνο το καθαρό οξυγόνο και με την σωστή δόση τεστοτερόνης....αγαπητή ντούβλιν (ντούμπλιν,όπως θες!) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
έλα μου δω, να σου ψιθυρίσω ένα μυστικούλι...







έλα έλα, μη ντρέπεσαι :P







οι λεσβίες το κάνουν και μεταξύ τους στον καθαρό αέρα, χωρίς να χρειάζονται μπαταρίες :D:D:D


Kόβικόβι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
+1.

Η γη δεν περιστρέφεται γύρω από τους απανταχού ομοφυλόφιλους (να'ναι 2% του συνολικού πληθυσμού άραγες?:D:D)

10% αγαπητή doo! Μη μειώνεις τα ποσοστά. Θα πεταχτούν οι οπαδοί του Κόκκινου Φασισμού και θα σε αποκαλέσουν ομόφοβη:)

Θα σου πω κάτι σε ΠΜ γιατί εδω θα μας πάρουν με το σφυροδρέπανο αν συνεχίσουμε τα off topic.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Είπες λέξη κλειδί "κάνουν",το οποίο σαν έννοια ρήμα περιπλέκει παλινδρομική κίνηση επί οριζοντίου,καθέτου ή άξονος με ακαθόριστη γωνία καθώς και την άμεση εμπλοκή αντικειμένων ξένων προς το γυναικείο σώμα.
Αν αυτό ικανοποιεί μερικές δεν με ενοχλεί,το θέμα είναι ότι μάλλων ξέχασαν πως όρισε η φύση την ποιότητα και τα πράγματα as meant to be....ή ακόμα καλύτερα ....ποτέ δεν μάθαν την ποιότητα σωστά :P ;)

Mε πιάααανιιιιιιιιις τώβρα ντρουβλινιλιθρίνιον; :D :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σε πιάνω γερά κόβικόβι :D:D

για να είναι as meant to be, βέβαια, δεν χρειάζονται μόνο μπαταρίες...πρέπει ο εξομοιωτής να εκσπερματώνει κιόλας :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και για να επανελθω στο θεμα, προσωπικα ΔΕΝ μου αρεσουν οι τριχες!:/:
ΚΑ-ΘΟ-ΛΟΥ
Μονο στο κεφαλι μου και το κεφαλι της, τις θελω!
Πιστευω οτι υπαρχει πολυ μεγαλυτερη απολαυση απουσια τους!:D
Τουλαχιστον σε μενα ισχυει οποτε...μιαααα χαρουλα!!!)
(τωρα και να σχεδιακι να εχει η κοπελα τυπου Brasileiras...δεν με ενοχλει, αλλα κατεξοχην θελω "babystyle"...ΟΕΟ! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κι εγώ μαζί σου Μάριε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μάριε δηλαδή μουστάκι θες να χει; :P

ψ. Sorry δεν άντεξα :P

Valder 2 είναι μέχρι στιγμής. Επίσης μπορεί να υπάρχουν και πολλοί που δεν το παραδέχονται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μάριε δηλαδή μουστάκι θες να χει; :P

ψ. Sorry δεν άντεξα :P

:hehe: :hehe: Ουχί!!!!!!!
Ουτε μουστακι να εχει γιατι θα με τσιμπαει!!!!!:P :tongue: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μόνο γιατί θα σε τσιμπάει καλέ?? Αμα δηλαδή του έβαζε conditioner και κρέμα μαλλιών μετά και κάθε εβδομάδα του έκανε και μια μάσκα δεν θα είχες πρόβλημα?? :lol: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μόνο γιατί θα σε τσιμπάει καλέ?? Αμα δηλαδή του έβαζε conditioner και κρέμα μαλλιών μετά και κάθε εβδομάδα του έκανε και μια μάσκα δεν θα είχες πρόβλημα?? :lol: :P

Last off topic μην αυτομπαναριστω...:P
Νταξ' αν τα κανει ολα υατα θα παραγινει μαλακο και μετα θα με γαργαλαει...:P :P
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Αντε να σου πω και οτι ειναι καρα-αντιαισθητικο κτλ κτλ κτλ!:D :P
(Στο επομενο off topic παρακαλω τον κυριο αντρα της michelle να την μπαναρι για μια εβδομαδα!!:whistle: :P Αλλα σιγα μην το κανει..."ερως" βλεπετε!!!:clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
οτσέι [smilie=4,17,39]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
την αλλη βδομαδα...δεν θα εχω τριχουλες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
E τα μαλλιά σου πως και δεν μυρίζουν? (Ελπίζω...) Καθαριζε καλα και αυτή την περιοχή.
ʼλλωστε αν τις κόψεις λίγο θα είναι πιο ευκολο αυτό.
Τώρα αν θα κάνεις αποψίλωση και στο bikini αυτό εξαρτάται απο σένα. Αν σου φαίνεται εσένα ωραίο κάνε.

:clapup: :clapup: :clapup:
:D :P
ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΔΕ μαρεσουν οι ξυρισμενοι, μου μοιαζει καπως!
μαρεσουν οι θαμνοι,οπως χαρακτηριστικα τους λετε, η οι ψαλιδισμενοι..
ουτε εγω ξυριζομαι συχνα και παντου, ειμαι ξαν8ια αλλωστε και δεν εχω γενικα πολλη τριχοφυια..
valder γιατι δε μπορω να δω το λινκ που ποσταρες?? γμτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
ΔΕ μαρεσουν οι ξυρισμενοι, μου μοιαζει καπως!
μαρεσουν οι θαμνοι,οπως χαρακτηριστικα τους λετε, η οι ψαλιδισμενοι..
ουτε εγω ξυριζομαι συχνα και παντου, ειμαι ξαν8ια αλλωστε και δεν εχω γενικα πολλη τριχοφυια..
valder γιατι δε μπορω να δω το λινκ που ποσταρες?? γμτ

Δεν εχεις και πολυ τριχοφυια...ακομα και "εκει"; :hmm:
Γενικα (με καποιες εξαιρεσεις φυσικα) η τελειως αποτριχωμενη περιοχη, ή με καποιο σχεδιακι εξιταρει σχεδον ολους τους αντρες. Ειτε απλως ειναι πιο ευχαριστο στο ματι, ειτε το βρισκουν πιο προστυχο, ειτε απλα για λογους υγιεινης. Δεν ειναι δηλαδη το θεμα των πολλων ή λιγων τριχων συνηθως, αλλα η "περιποιηση" τους.

Οσον αφορα οχι το σχεδιο της περιοχης, αλλα
τα χειλη
, εκει ,προσωπικα, θετω βετο, καθοτι δεν μπορω καθολου να υπαρχουν εκει τριχες. Το βρισκω αντιιαισθητικο και μη "πρακτικο" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Δεν εχεις και πολυ τριχοφυια...ακομα και "εκει"; :hmm:
Γενικα (με καποιες εξαιρεσεις φυσικα) η τελειως αποτριχωμενη περιοχη, ή με καποιο σχεδιακι εξιταρει σχεδον ολους τους αντρες. Ειτε απλως ειναι πιο ευχαριστο στο ματι, ειτε το βρισκουν πιο προστυχο, ειτε απλα για λογους υγιεινης. Δεν ειναι δηλαδη το θεμα των πολλων ή λιγων τριχων συνηθως, αλλα η "περιποιηση" τους.

δεν εχω διαθεση για σχεδιακια γενικα, αν και θα μου αρεσε σαν ιδεα. απλα να, δεν υπαρχει λογος να ποναω και να ξοδευω χρονο με αποτριχωσεις αφου ετσι κι αλλιως η τριχοφυια ειναι μετρια εως ελαχιστη εκει..

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Οσον αφορα οχι το σχεδιο της περιοχης, αλλα
τα χειλη
, εκει ,προσωπικα, θετω βετο, καθοτι δεν μπορω καθολου να υπαρχουν εκει τριχες. Το βρισκω αντιιαισθητικο και μη "πρακτικο" ;)
με βρίσκεις Α Π Ο ΛΥ Τ Α συμφωνη ;) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
χεχε:clapup:

tondeuse.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top