Για καλύτερο site, κόψτε τη δικτατορία!!!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Petrcat

Νεοφερμένος

Ο Petrcat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
δεν ειναι παιδικος σταθμος εδω..

Τελικά είναι!!!


ps Michelle, με ξαναδικαίωσες στα "περί δικτατορίας"...

Χαρακτηριστική απάντηση ανθρώπου που δεν έχει τι να απαντήσει αλλά θέλει να έχει την αίσθηση οτι "βγήκε απο πάνω". :rolleyes:


Μα κι εσύ το ίδιο κάνεις αγαπητέ μου.


Προστασία του θέματος σου απο διαγραφή ήταν το να στέλνεις μαζικά συκοφαντικά pms? (σημ. ΔΕΝ ήταν συκοφαντικά, απλώς προωθούσα αυτό που έστειλε σ'εμένα η ladycot)
Σε πληροφορώ οτι στο 99% των forums, για τέτοιο παράπτωμα θα είχες φάει ΑΜΕΣΟ ban. (υπάρχουν πολλά forums όπου δεν παρεμβαίνουν οι admin και έχουν μόνο σύστημα προστασίας από "κακές λέξεις", βγάζουν δηλ. συμβολάκια) Το 30% ήταν η επιεικέστερη ποινή που μπορούσε να δώσει διαχειριστής. (αχχχ, ευχαλιστώ πολύ καλέ!!!) Ρώτα σε οποιοδήποτε στοιχειωδώς ανεπτυγμένο φόρουμ (δηλαδή μεγέθους περίπου όσο το MyCat) και θα δεις οτι δεν υπάρχει περίπτωση να σου πει ο διαχειριστής οτι θα έδινε λιγότερο. Κι όμως, ήμουν βέβαιη οτι θα αρχίσεις να λες για φίμωμα. Τελικά αρχίζω να πιστευω οτι ο Βολταίρος αν ήξερε που θα χρησιμοποιηθεί η φράση του και το όνομα του, θα την είχε κρατήσει για τον εαυτό του. (!!!, τσκ τσκ τσκ Michelle....)

Πως να μην το είχες; Το warning αναιρέθηκε, αλλά το pm δεν είναι δυνατό να διαγραφεί! Ναι, το καλύτερο θα ήταν να σε είχε ειδοποιήσει το σύστημα οτι αναιρέθηκε με δεύτερο πμ (και δεν σε ειδοποίησα εγώ διότι νόμιζα οτι αυτό θα γινόταν), αλλά απο τη στιγμή που αυτό δεν έγινε, όφειλες τουλάχιστον να ζητήσεις μια εξήγηση απο εμένα (αφού η ladycat -κακώς- σε είχε βάλει στη λίστα αποκλεισμένων της). (τότε θα΄χει πολλούς στη μαύρη λίστα η λαδυψατ γιατί έμαθα και από άλλους ότι δεν μπορούσαν να στείλουν πμ, χωρίς να υπάρχει "πρόβλημα" μαζί της) Τα έχουμε πει τόσες φορές που η επιμονή σου να μην καταλάβαίνεις με βάζει σε υποψίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrcat

Νεοφερμένος

Ο Petrcat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μετά το κλείσιμο του άλλου θέματος ("Έχει πέσει πολλή βλακεία στο site..." ή μου φαίνεται?) από moderator-χορηγό, γράφω εδώ:

H δικτατορία ξαναχτύπησε στο site, κλείστηκε το θέμα μου στο σχολιασμό! Αν δεν κάνω λάθος στο Σχολιασμό σχολιάζουμε το site. Και άμα ο moderator-χορηγός (τι σημαίνει αυτό, βάζει λεφτά;) δεν κατανοεί τους ίδιους τους κανόνες τους (έχει μια πολυπλοκότητα το ζήτημα) και παραθέτει απλά τον τυφλοσούρτη χωρίς να εξετάσει την κατηγορία Σχολιασμός και τι σημαίνει, πώς θα λειτουργήσει καλά το site; Προτείνω να επανεξετάσετε και τους κανόνες ώστε να διαμορφωθούν πιο σωστά και λογικά (χωρίς να αλληλοεξουδετερώνονται) και τους διαχειριστές, να περάσουν εκπ/ση π.χ., :lol::lol::lol:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Πετρο, εχεις ξεφυγει λιγο μου φαινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
στην τελικη κανε σαφης προτασεις πως το θελεις το site εσυ Πετρο και αποφυγε χαρακτηρισμους για να τις θεωρησω σοβαρες .Γιατι αυτο που βλεπω πια σε σενα ειναι εμπαθεια και οχι καλη θεληση. Και δεν θεωρω σοβαρο κατι που περιεχει τις λεξεις σουργελο , κατινες κ.λ. Στην τελικη επισης κανε δικο σου site και καντο οπως θες εφ οσον εδω εχεις προβλημα με ολους τελικα, εσυ οχι εμεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariel

Νεοφερμένος

Η Mariel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
οντως εχεις ξυφυγει τελειως...κι επειδη ολοι εμεις εδω ειμαστε αργοχολοι,γιατι εσυ που εχεις προφανως πιο σοβαρα πραγματα να κανειςδεν πας να τα κανεις αντι να μπαινεις εδω και να χανεις την ωρα σου θαβοντας το φορουμ?αφου δεν σου αρεσει,γιατι το κουραζεις?δε σε κραταει κανεις εδω με το ζορι...σε αλλα φορα θα σου ειχαν κανει ηδη ban.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrcat

Νεοφερμένος

Ο Petrcat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
στην τελικη κανε σαφης προτασεις πως το θελεις το site εσυ Πετρο και αποφυγε χαρακτηρισμους για να τις θεωρησω σοβαρες .Γιατι αυτο που βλεπω πια σε σενα ειναι εμπαθεια και οχι καλη θεληση. Και δεν θεωρω σοβαρο κατι που περιεχει τις λεξεις σουργελο , κατινες κ.λ. Στην τελικη επισης κανε δικο σου site και καντο οπως θες εφ οσον εδω εχεις προβλημα με ολους τελικα, εσυ οχι εμεις !

Κατίνες δεν είπα...
Τι να σου πω, κάποια εμπάθεια υπάρχει για προφανείς λόγους, δε φταίω εγώ, η ladycat φταίει πρώτ'απ'όλα και η γενική αντιμετώπιση.
Πέρα από την εμπάθεια όμως, δε νομίζω ότι όλα όσα λέω είναι άχρηστα και ψευδή για το site. Δεν πρόκειται να σας βλάψει να τα σκεφτείτε, ίσα ίσα... Δεν τολμούν όλοι να μιλήσουν, ειδικά όταν φοβούνται τις ποινές.
Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια λένε!


Υ.Γ. άσε που εκδηλώνονται αρκετοί εξαιτίας μου (και όχι μόνο) και τους βλέπετε με το πραγματικό τους πρόσωπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια λένε!

Εσυ τι απο τα δυο εισαι?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Κατίνες δεν είπα...
Τι να σου πω, κάποια εμπάθεια υπάρχει για προφανείς λόγους, δε φταίω εγώ, η ladycat φταίει πρώτ'απ'όλα και η γενική αντιμετώπιση.
Πέρα από την εμπάθεια όμως, δε νομίζω ότι όλα όσα λέω είναι άχρηστα και ψευδή για το site. Δεν πρόκειται να σας βλάψει να τα σκεφτείτε, ίσα ίσα... Δεν τολμούν όλοι να μιλήσουν, ειδικά όταν φοβούνται τις ποινές.
Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια λένε!


Υ.Γ. άσε που εκδηλώνονται αρκετοί εξαιτίας μου (και όχι μόνο) και τους βλέπετε με το πραγματικό τους πρόσωπο...
Πετρακο αγορι μου βρες να ασχοληθεις με τιποτα αλλο κ ασε με εμενα εγω ειμαι αυτο που ειμαι κ δεν αλλαζω δεν σου μιλαω τοσες μερες αλλα το παρατραβηξες σημερα αν δεν σου αρεσω αγορι μου να φυγω απο το site εχω κ αλλου να γραφω δοξαση ο θεος ειμαι κ σε αλλο φορουμ μοντ οποτε κανενα προβλημα αφου σε εκνευριζω να φυγω δεν θα πεσω στο επιπεδο σου ουτε θα ασχοληθω με αυτα που λες οπως κ εκανα αντε καλη σου συνεχεια κ προσεχε τι λες για το φορουμ εχει πολυ αξιολογα πλασματα εδω μεσα για να τα προσβαλεις κ κατι αλλο για να σου φυγει η απορια εγω σε <<καρφωσα>> στην Μισελ γιατι εγω απλα το λατρευω αυτο το σαιτ κ εχω βρει ενα ζεστο σπιτικο που εξαιτιας σου θα αφησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicki v.

Νεοφερμένος

Η vicki v. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σιγά μην αποχωρήσεις εσύ κούκλα! Σε όποιον αρέσεις! Όποιος δεν του αρέσει το mycat, μαζεύει τα μπογαλάκια του και φεύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Σιγά μην αποχωρήσεις εσύ κούκλα! Σε όποιον αρέσεις! Όποιος δεν του αρέσει το mycat, μαζεύει τα μπογαλάκια του και φεύγει.
Ακριβώς.... πέστα Βίκυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εντάξει κορίτσια. Κάλεσα και ταξί!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Προσωπικά ελπίζω ότι αυτό που έγραψες ότι θα φύγεις από το σαιτ δεν το εννοείς.
Συγγνώμη κιόλας που παίρνω το θάρρος αλλά αν είναι δυνατόν.... να φύγει από το σαιτ ένα απο τα πιο αξιόλογα άτομα?
Ελπίζω να το είπες πάνω στα νεύρα σου και μόνο.
Και πάλι sorry αλλά επειδή σε γνώρισα και από κοντά και είδα ότι είσαι ακριβώς αυτό που δείχνεις και επειδή για όλα αυτά που κάνεις για τόσα και τόσα γατάκια σε εκτιμάω και σε θαυμάζω θα χαλαστώ πάρα πολύ αν αφήσεις τον καθένα εδώ μεσα να σε "εξαναγκάσει" να φύγεις.
Κούλαρε και μην ασχολείσαι!
Φιλάκια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δεν ξερω Πετρο Το κατινες ηταν γενικο για το αργοσχολες κ.λ. που ανεφερες καποτε. Οσα ειπες ακουστηκαν και καποιες προτασεις και αποψεις που ειχες. Αλλα επαναλαμβανεσαι και αυτο με κανει να λεω για εμπαθεια. Ειδικα με τo συγκεκριμενο ατομο .Δεν σε τιμαει η επαναληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofiagal

Νεοφερμένος

Η sofiagal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μα κάθεστε και ασχολείστε με τον Petrcat?Μην τσιμπάτε σε αυτά που σας λέει και απαντάτε.Θέλει να τραβήξει την προσοχή σας, και το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι η πλήρης αδιαφορία.:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η κατάσταση έχει καταντήσει αηδία. Πέτρο, το site δεν το χαλάει η δικατατορία, το χαλάνε trolls σαν εσένα. Διότι σε troll έχεις μετατραπεί μετά το περιστατικό με τη ladycat. Και δεν πρόκειται να ανεχτώ να κάνει το site ροίδο κάθε troll που ξύπνησε με ορέξεις.
Το θέμα κλειδώνεται, και Πέτρο παίρνεις ban.
End of story, και όποιος θεωρεί δικτατορικό τον τρόπο διοίκησης του site, να πάει σε άλλο. Enough is enough.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top