Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Devil

Well-known member

Ο Devil αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,271 μηνύματα.
Εγώ μίλησα για απώλεια βάρους και καθαρα για δίαιτα , δηλαδή γι απόκτηση BMI φυσιολογικού και αποφυγής υπέρβαρους και παχυσαρκίας, πράγμα βασικότατο για την πρόληψη αλλά και θεραπεία πολλών ασθενειών. Δεν αναφέρθηκα(και ούτε ειναι το κύριο ζητήμα σ αυτο το τοπικ,υπάρχουν αλλά γ αυτο) για γράμμωση και ειδικά γι αθλητισμό και γυμναστηρια, πράγματα που οπως ειπα, πολλοί εργαζόμενοι σήμερα , δεν χουν τον χρονο να κάνουν.

Και εγω εργαζομενος ειμαι και μάλιστα αρκετες φορές τρέχω για έκτακτα. Αλλα μια χάρα μπορω και γυμναζομαι 4 φορές την εβδομάδα το λιγοτερο. Αυτα ειναι δικαιολογιες απο ανθρωπους που δεν ειναι αρκετα δραστηριοι.

juste un instant

Well-known member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,577 μηνύματα.
Δεν χανεις κιλα ετσι

Nelliel

Well-known member

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,453 μηνύματα.
Μονο εγω χανω βαρος με το να καθομαι σπιτι; Ή χανω μυικη μαζα ή απλα χανω επειδη δεν τρωω εξω καθε μερα;

Lysippe

Well-known member

Η Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

Fast

Well-known member

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,898 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,710 μηνύματα.

Devil

Well-known member

Ο Devil αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,271 μηνύματα.
Πάντα διαιτα!

mam1.jpg

mam2.jpg
Χθες + σήμερα.

Μονο 1 γευμα ειναι αυτο. Μη παρεξηγηθώ :D

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamweaver

Well-known member

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,152 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,710 μηνύματα.
Εχω φάει ένα πιάτο γίγαντες και φάβα και μια μπάρα δημητριακών και έχω πιει μισο μπουκάλι κρασί.

Πεινάω ακόμα. Για δίαιτα δεν ξέρω, για πριονοκορδέλα το χω σίγουρο.

Placebo!

Active member

Η Placebo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Εχω φάει ένα πιάτο γίγαντες και φάβα και μια μπάρα δημητριακών και έχω πιει μισο μπουκάλι κρασί.

Πεινάω ακόμα. Για δίαιτα δεν ξέρω, για πριονοκορδέλα το χω σίγ
!να τρως βρώμη,αγαπητε!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Valder

Τιμώμενο Μέλος

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6,429 μηνύματα.
Έχω ανακαλύψει κάτι τορτελινια που είναι γεμιστά με τυρί και τα βράζω και ριχνω κρέμα γάλακτος από επάνω. Αποφάσισα να κάνω σαρακοστή φέτος και από την καθαρά Δευτέρα μέχρι σήμερα κάθε φορά που πέφτω για ύπνο τα σκέφτομαι που είναι στο ντουλάπι δύο μέτρα κάκρυα μου και κολαζομαι.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια