Θάνατος τριών παιδιών στην Πάτρα

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Ήταν δίκαιο κι έγινε πράξη.

Meanwhile παιδόφιλους δεν αναλαμβάνει να θυμίσουμε, σύμφωνα με δήλωση του.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Μόνο αθώους αναλαμβάνει ο Better call Alexis.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,744 μηνύματα.
Αυτός λογικά πάει σε όποια υπόθεση είναι γνωστή. Κορκονέας, Λιγνάδης, Τοπαλούδη.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,455 μηνύματα.
Nτορο...αυτο προσπαθει να κανει και να γυρισει τα πανω κατω με τους ιατροδικαστες,κατι που εμεις δεν ειμαστε σε θεση να γνωριζουμε.
Για την τζωρτζινα βεβαια μόκο!
Βιαζει την λογικη μας και προσπαθει να διθχασει μεσω μιας επιστημης,ομως τα γεγονοτα ειναι γεγονοτα και τα αποτελεσματα απτελεσματα οσο και αν προσπαθυει πολυ να τα ανατρεψει.Ε...να μην δικαιολογησει και τα λεφτα που παιρνει;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,455 μηνύματα.
Οταν μια ξεδιαντροπη πουτάνα (συγνμωμην απο τις κατεπαγγελμα πορνες) ,συναντα εναν ξεδιαντροπο μαλάκα,αυτα συμβαινουν.

ΕΜΕΙΣ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΗΝΥΣΗ ΣΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΓΙΑ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΜΑΣ.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ο Κούγιας είναι η κλασική περίπτωση ανθρώπου που δεν αντιλαμβάνεται ότι η εποχή του (τον) έχει (ξε)περάσει και νομίζει ότι θα ζει για πάντα...αυτό τον καθιστά πλέον και μη σοβαρό νομικό (σοβαρός άνθρωπος δεν υπήρξε ποτέ)...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,815 μηνύματα.

Θα ειναι πολύ ενδιαφέρον το αποτέλεσμα της δίκης πάντως. Τους εχει στριμώξει όλους και καλά κάνει εαν έχει δίκιο γιατι καμιά φορά μας ψαρώνουν οι ταμπέλες.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,815 μηνύματα.

Καλά κάνει και κάνει έρευνα για το ποιος είναι ο καθένας. Εν παση περιπτωση στο τέλος λέει ξεκάθαρα οτι η προηγουμενη υπεράσπιση κοιμόταν όρθια.


Όντως το να σε διορισει ο εισαγγελέας - δεν ειναι 'αυτοδιορισμός'.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,815 μηνύματα.

Λογικά θα έχει δεί και θα ξέρει πολλά για να χώνεται τόσο πολύ.

Ωστοσο έχω να πώ δυο πράγματα απο την μέχρι τωρα εμπειρια μου στα δικαστηρια.

1ον Γινονται παραλείψεις... τις οποιες καλό ειναι να αναφέρουμε. Για παράδειγμα έχει τυχει να με ρωτάει δικηγορος πράγματα τα οποία έπρεπε να του τα απαντήσει άλλος κ αυτος ο άλλος δεν κλήθηκε απο το δικαστήριο.

2ον Αρκετες φορές οι δικηγοροι σκάνε τσαμπουκαλέμενοι στα δικαστηρια όπως στη περίπτωση που ειχα σε ενα δικαστηριο και ο μεν ένας προσπαθουσε να βγάλει λάδι εναν τύπο... και σε κάποια φαση πηγε να μ επιτεθει και να με φοβερίσει κτυπώντας μάλιστα και το χέρι στο τραπέζι για να πάρει την απάντηση οτι σε μένα δεν θα κτυπάει το χέρι και ΟΧΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΦΟΣ... Αυτό το ύφος αλλού. Οχι σε μένα δεν πιάνει.

Μας διέκοψε η προεδρος για να πέσουν οι τόνοι κ τον επέπληξε προφορικά να μην κάνει προσωπικές επιθέσεις.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,455 μηνύματα.
Αυτο και αν ειναι ειδηση!Κια βεβαια προσχημα η αιτια πθ δηλωσε...αφου η πισπιριγκο αποδεχτηκαι την [παραιτηση και ζητησε νεο συνηγορο.
Ε ναι...δεν ειναι συνηυισμενος ο Κουγιας να χανει.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,075 μηνύματα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,815 μηνύματα.

Αυτος δεν έλεγε στη Δικη του Λιγνάδη οτι οι ένορκοι ειναι άσχετοι και στερούνται νομικού υποβαθρου.... και οτι τον ενδιαφέρει μονο η άποψη των τακτικών δικαστών. ;;;;;

θα θελα να ήμουν δημοσιογράφος να τον στριμώξω τον τύπο σε μια ζωντανή μετάδοση !
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Εγω παιδιά μια απορία έχω από την αρχή, αυτός ντελιβερας εκείνη άνεργη τα χρήματα για γιατρούς εξετάσεις που κοστίζουν χιλιάδες και τον Κούγια, από που τα βρήκαν.. δεν μπορώ να καταλάβω
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,815 μηνύματα.
Εγω παιδιά μια απορία έχω από την αρχή, αυτός ντελιβερας εκείνη άνεργη τα χρήματα για γιατρούς εξετάσεις που κοστίζουν χιλιάδες και τον Κούγια, από που τα βρήκαν.. δεν μπορώ να καταλάβω

Κλαρινογαμπρός ειναι αυτός οχι μόνο ντελιβεράς. :laugh: :laugh:

Βρήκε ο Έκτορας τον Ναθαναήλ.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Εγω παιδιά μια απορία έχω από την αρχή, αυτός ντελιβερας εκείνη άνεργη τα χρήματα για γιατρούς εξετάσεις που κοστίζουν χιλιάδες και τον Κούγια, από που τα βρήκαν.. δεν μπορώ να καταλάβω
Ο Κούγιας δεν ανέλαβε την υποθεση αυτή για να κερδίσει χρήματα, περισσότερο για τη δημοσιότητα και το γεγονός ότι θα γραφτει το ονομά του ότι ενεπλάκη σε μια από τις σημαντικότερες δίκες της χώρας η υπόθεση της οποίας είναι πρωτοφανή για τα ελληνικά δεδομένα και δεν θα ξεχαστεί ποτέ.

Σίγουρα κερδίζει εμπειρία από την υπόθεση αυτή και θεωρώ επίσης ότι έχει βάλει στοιχημα με τον εαυτό του να φέρει το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.
 

back2967

Διάσημο μέλος

Ο back2967 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Ο Κούγιας και άλλοι αντίστοιχοι παίρνουν τέτοιες υποθέσεις για να φανούν, όπως και με τον Κορκονέα, και τις παίρνουν τσάμπα συνήθως ή με συμβολικό ποσό.

Δεν έχει και τίποτα να χάσει.
Αν φάει ισόβια δεν θα πει κανείς ότι φταίει ο Κούγιας όταν όλοι πιστεύουν ότι είναι κατά συρροή δολοφόνος των παιδιών της.
Αν κάνει το απίθανο και καταφέρει να την αθωώσει ή να φάει λίγα χρόνια ή να μην καταδικαστεί για τους θανάτους όλων των παιδιών αλλά μόνο ενός ο Κούγιας θα βγει μάγκας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top