Μεγάλα Ρεζιλίκια

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Γυρνώντας από Ζυρίχη στην Ελλάδα.
Μπαίνω στο αεροπλάνο, βολεύω τη χειραποσκευή μου και πάω να κάτσω δίπλα στη φίλη μου. Ένας μουσάτος νεαρούλης κάθεται δίπλα της.
Με κοιτάει τον κοιτάω, με κοιτάει τον κοιτάω μέχρι που νευρίασα και λέω στη φίλη μου "τι θα γίνει με αυτόν τον μ*λάκα τώρα;" και ενώ τον κοιτάω να του λέω "θα με κοιτάς για πολύ ώρα; Τι θα γίνει τώρα; βούρλο ε βούρλο!"
Ανέκφραστος αυτός και να μου λέει η φίλη μου "σκάσε μωρή" και "σκάσε μωρή"
Εν το μεταξύ να λέω κι άλλα κουλά του στυλ "πωωω μόλις μπω σπίτι θα κλειδωθώ στη τουαλέτα μου έλειψε το μπάνιο μου 5 ώρες θα χ*ζω" και πολλά πολλά πολλά άλλα τέτοια!
Περνάει λίγη ώρα, γυρνάω να μιλήσω με τη φίλη μου και πέφτει πάλι το βλέμμα μου σε αυτόν και ξανά αρχίζω εγώ στη φίλη μου "πω μιλάμε τέρμα βλάκας ο τύπος" και να τον κοιτάω και να λέω "ΕΊ-ΣΑΙ ΒΛΆ-ΚΑΣ" και να σκέφτομαι ότι δεν καταλαβαίνει Χριστό.
Και πως ρωτάει η φίλη μου ρε συ τι ώρα πήγε; ακούω μια αντρική φωνή "12 παρά 20" γυρνάω, τον κοιτάω και μετά κοιτάω το βιβλίο που κρατούσε και διάβαζε τόση ώρα ότι ήταν με ελληνικά γράμματα! έχει παγώσει το αίμα μου και δεν ξέρω τι να πω!!!!!!
Με τα πολλά και τα λίγα τον ζάλισα να του λέω συγνώμη και αφού με έκανε να νιώσω τις τύψεις μου λέει ένα "δε σου είπα ότι είμαι Έλληνας για να δω τι θα λες αλλά οκ δε παρεξηγώ και εγώ το κάνω αυτό σε ξένους"
Δεν έχω ντραπεί πιο πολύ ποτέ ξανά, αλήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
σημερα ετυχε ενα πολυ ωραιο.Ειμαστε με μια μια φιλη μ μετα τη ληξη του σχολειου και μιλαμε.χτυπα το τηλεφωνο της και αρχιζει να λεει:
-ναι,ελα,ναι σχολειο ακομα,περιμενω τον ταδε(το αγορι της)

ε λεω εγω η φιλη μας η νασια θα ναι κι ετσι λεω
-φιλακια πες
-Ελα φιλακια απο τη νανσυ,νανσυ φιλακια απτον μπαμπα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και μενω καγκελο.οκ δεν ειναι το ρεζιλεμα αλλα στην ιδεα οτι ο πατερας της σκεφτεται οτι δινω φιλακια στου πατεραδες των κολλητωμ μου φρικαρω.
το κουλο ειναι πως δεν το παρεξηγησε,μαλλον χαρηκε που χαιρεταμε τους γονεις και ειπε
-δωσε και στην κοπελα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καποτε οταν ημουν 10 χρονων ειχαμε παει διακοπες στην καλαμπακα και οσο ημσταν στην κεντρικη πλατεια με το συντριβανι, με τα αλλα παιδια ειχαμε μια μπαλα και παιζαμε κατι σαν πασουλες. σε καποια φαση πεφτει η μπαλα στο συντριβανι και εκει που παω να την πιασω επεσα και εγω μεσα...ηταν και καλοκαιρι και ειχε κοσμο:redface:
Σε μια αλλη φαση λιγους μηνες πριν ημουνα στην ταξη ορθια στον πινακα. πεφτει το σφουγγαρι σκυβω να το πιασω και ξηλωνεται η ραφη του παντελονιου...:redface::mad:ευτυχως το πηρα ελαφρια σε στυλ δεν εγινε τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Κουτουλιές.

Νο1
Περπατούσα στο πεζοδρόμιο πολύ γρήγορα με σκυμμένο το κεφάλι προς τα κάτω, γιατί είχε πολύ κρύο. Φορούσα και σκουφάκι, κασκόλ ως τη μύτη, κουκούλα, τα χέρια στις τσέπες και βήμα ταχύ.
Ξαφνικά εκεί που περπατούσα τρώω μια δυνατή κουτουλιά σε ένα χαμηλό μπαλκόνι που με βρήκε ακριβώς στο μέτωπο. Ούτε το είδα. Άρχισα να παραπατάω. Νόμιζα έπαθα διάσειση.
Αυτό.

Νο2
Το χα ξαναπάθει άλλη μια φορά σε περίπτερο. Ήταν καλοκαίρι, όμως ,τότε. Είχε ένα κοντάρι, κατά μήκος της τέντας, που προεξείχε και στο οποίο ο περιπτεράς κρεμούσε πάνω τις εφημερίδες. Δεν το είδα. Καρφώθηκα πάνω του. Με πλησίασε ένα ζευγάρι που είδε τη φάση για να δει αν είμαι καλά. Μετά άρχισαν να τα βάζουν με τον περιπτερά. Βγήκε και αυτός ο καημένος έξω, μου ζητούσε συγγνώμη και τα σχετικά. Έκανα ένα αξιοπρεπές καρούμπαλο μετέπειτα.

Νο3
Περνούσα μέσα από ένα πάρκο, στο οποίο έπαιζαν κάτι παιδάκια ποδόσφαιρο με κανονική μπάλα ποδοσφαίρου, όχι με καμιά αερόμπαλα. Έχει σημασία αυτή η λεπτομέρεια. Βαράει εκείνη την ώρα κάποιο από αυτά ένα δυνατό σουτ το οποίο με βρήκε ακριβώς στο δεξί μου φρύδι. Δεν κατάλαβα τι είχε γίνει. Μόνο μαύρισε ο τόπος. Μετά έψαχνα τα γυαλιά μου που εκσφενδονίστηκαν πιο εκεί. Όταν πήγα σπίτι και κοιτάχθηκα στον καθρέφτη, είδα ότι το φρύδι μου είχε σχιστεί ελαφρά.

Τι γελοία σκηνικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Γυρνώντας από Ζυρίχη στην Ελλάδα.
Μπαίνω στο αεροπλάνο, βολεύω τη χειραποσκευή μου και πάω να κάτσω δίπλα στη φίλη μου. Ένας μουσάτος νεαρούλης κάθεται δίπλα της.
Με κοιτάει τον κοιτάω, με κοιτάει τον κοιτάω μέχρι που νευρίασα και λέω στη φίλη μου "τι θα γίνει με αυτόν τον μ*λάκα τώρα;" και ενώ τον κοιτάω να του λέω "θα με κοιτάς για πολύ ώρα; Τι θα γίνει τώρα; βούρλο ε βούρλο!"
Ανέκφραστος αυτός και να μου λέει η φίλη μου "σκάσε μωρή" και "σκάσε μωρή"
Εν το μεταξύ να λέω κι άλλα κουλά του στυλ "πωωω μόλις μπω σπίτι θα κλειδωθώ στη τουαλέτα μου έλειψε το μπάνιο μου 5 ώρες θα χ*ζω" και πολλά πολλά πολλά άλλα τέτοια!
Περνάει λίγη ώρα, γυρνάω να μιλήσω με τη φίλη μου και πέφτει πάλι το βλέμμα μου σε αυτόν και ξανά αρχίζω εγώ στη φίλη μου "πω μιλάμε τέρμα βλάκας ο τύπος" και να τον κοιτάω και να λέω "ΕΊ-ΣΑΙ ΒΛΆ-ΚΑΣ" και να σκέφτομαι ότι δεν καταλαβαίνει Χριστό.
Και πως ρωτάει η φίλη μου ρε συ τι ώρα πήγε; ακούω μια αντρική φωνή "12 παρά 20" γυρνάω, τον κοιτάω και μετά κοιτάω το βιβλίο που κρατούσε και διάβαζε τόση ώρα ότι ήταν με ελληνικά γράμματα! έχει παγώσει το αίμα μου και δεν ξέρω τι να πω!!!!!!
Με τα πολλά και τα λίγα τον ζάλισα να του λέω συγνώμη και αφού με έκανε να νιώσω τις τύψεις μου λέει ένα "δε σου είπα ότι είμαι Έλληνας για να δω τι θα λες αλλά οκ δε παρεξηγώ και εγώ το κάνω αυτό σε ξένους"
Δεν έχω ντραπεί πιο πολύ ποτέ ξανά, αλήθεια!
Ωραιος ο τυπας.

σημερα ετυχε ενα πολυ ωραιο.Ειμαστε με μια μια φιλη μ μετα τη ληξη του σχολειου και μιλαμε.χτυπα το τηλεφωνο της και αρχιζει να λεει:
-ναι,ελα,ναι σχολειο ακομα,περιμενω τον ταδε(το αγορι της)

ε λεω εγω η φιλη μας η νασια θα ναι κι ετσι λεω
-φιλακια πες
-Ελα φιλακια απο τη νανσυ,νανσυ φιλακια απτον μπαμπα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και μενω καγκελο.οκ δεν ειναι το ρεζιλεμα αλλα στην ιδεα οτι ο πατερας της σκεφτεται οτι δινω φιλακια στου πατεραδες των κολλητωμ μου φρικαρω.
το κουλο ειναι πως δεν το παρεξηγησε,μαλλον χαρηκε που χαιρεταμε τους γονεις και ειπε
-δωσε και στην κοπελα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μετα απο αυτο το ρεζιλικι απορω πως μπορεις και κυκλοφορεις στους δρομους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ένα τραγικό συμβάν προχτές :hehe:

Ήμουν με τις φίλες μου στο διάλειμμα και μιλάγαμε. Ήμασταν 5. Και εκεί που συζητούσαμε, περνάει από πίσω το παιδί που μου αρέσει :P Τον κοιτάω, με κοιτάει, προχωράει και μπαίνει μες στο κτίριο. Λέει μια φίλη μου ''Αααα κάθεται μπροστά από το πίνακα ανακοινώσεων! Θα πάω εγώ με την άλλη κοπέλα εκεί και έλα κι εσύ μετά! ;)''.''Εντάξει'' λέω κι εγώ. Που να φανταζόμουν την συνέχειααα :hehe:

Προχωράνε μπροστά και πλησιάζουν σιγά σιγά εκεί που στεκόταν και μόλις μπαίνω κι εγώ στο κτίριο, με φωνάζει η μία με το όνομα μου και λέει αρκετά δυνατά:
<<Έλα εδώ, έχει κάτι που μας ενδιαφέρει!!!>>
Πλησιάζω κι εγώ, και αρχίζουμε να παρατηρούμε εκείνη την ανακοίνωση. Μας κοίταξαν λίγο περίεργα τα παιδιά που την διάβαζαν, αλλά συνέχισαν την ανάγνωση. Μόλις την κοιτάμε καλά καλά, βλέπουμε ότι αφορούσε την Γ΄Λυκείου και έλεγε κάτι για στρατοδικεία.. (???) Ακαταλαβίστικα :rofl:
Μόλις συνειδητοποιούμε την βλακεία μας σκάμε στα γέλια, και προχωράμε σε μια άλλη ανακοίνωση πιο κει,(που ευτυχώς αφορούσε την Α' Λυκείου)όπου και λιώσαμε στο γέλιο!!
Σχεδόν δάκρυσα όσο σκεφτόμουν το ρεζιλίκι μας !:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,118 μηνύματα.
Μέσα στο μετρό ήμουνα από Εθνική Άμυνα μέχρι Χαλάνδρι μόνος μου στο βαγόνι..

..Να 'χω τραγουδήσει από Coldplay μέχρι Ρέμο, να πετάω κάτι ατάκες του Σεφερλή και να τις λέω και δυνατά γιατί είχα κέφια..
Τελικά κάπου εκεί στο Χαλανδρί ένας τυπάς σηκώνεται να βγει..
Και να ήμουνα σίγουρος όταν έλεγξα το βαγόνι ότι ήμουνα μόνος μου..
Να ανοίξει η γη να με καταπιεί ρε φίλε.. :redface: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ημουν στο γυμναστηριο της σχολης μου,και εκανα μια ασκηση με μπαρα,την οποια κρατουσα στα χερια μου. Καθως τη σηκωνω,μετα απο καποιες επαναληψεις,τις οποιες δεν ειχα υπολογισει σωστα,οι πλακες βαρους(2 απο καθε μερια),πεφτουν κατω και ακουγεται ενα εκκωφαντικο "ΜΠΑΜ".Το κακο τοτε ηταν οτι το γυμναστηριο ηταν γεματο:P,αλλα οταν γυρισα το βλεμμα μου,φαινεται οτι δεν κοιτουσε κανεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Άλλο γεγονός τις προάλλες:
Ήμουν στο λεωφορείο με τις κολλητές μου και γυρνάγαμε στα σπίτια μας από το σχολείο.Μόλις φτάνουν στην στάση τους, με χαιρετάνε και πάνε να κατέβουν, αλλά ο οδηγός ξεκίνησε. Του φωνάζουν αν μπορούσε να σταματήσει γιατί δεν πρόλαβαν να κατέβουν κι αυτός γυρνάει και τους φωνάζει:
-<<Εσείς φταίτε, που αργήσατε να κατεβείτε.Σιγά μην περιμένω εγώ τις αφεντιές σας να κατέβουν όποτε θέλουν. Να μην μιλάγατε και να κατεβένατε. Άντε και να έχετε το νου σας μικρά.>>
Τι να πούμε κι εμείς ησυχάσαμε, είχαν ψιλοπάθει σοκ τα κορίτσια, μας κοίταζε και όλο το λεωφορείο.Γέλαγε η μια,η άλλη σοβαρή. Εκεί που μιλούσαμε με την μια και της είπα να κατεβούν στο σπίτι μου και να τις πάρουν από εκεί, σταματάει το λεωφορείο και κατεβαίνει η άλλη! Η άλλη μου μίλαγε ακόμα δεν είχα πάρει χαμπάρι.Της φωνάζω: ''Η Ραφαέλα κατέβηκε". Φρικάρει αυτή, σηκώνεται, και την βλέπει κάτω που της φώναζε: ''Τι κάνει; Κατέβα'', αλλά ο οδηγός είχα ξεκινήσει...!!!! Μας πιάνουν νευρικά γέλια, όλο το λεωφορείο να μας κοιτάει και να κρυφογελάει. Την παίρνει τηλ. την Ραφαέλα και να της λέει: ''Τι έκανες γιατί κατέβηκες'' και να γελάααει...Δεν έχω ξανανιώσει πιο ντροπιασμένη στη ζωή μου:redface: Αλλά είχε τόση φάση εκείνη τη στιγμή, που δεν μπορούσα κι εγώ να σταματήσω να γελάω!! Τελικά η φίλη μου κατέβηκε στη στάση μου και την πήραν από το σπίτι μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Είχε πάρει στο κινητό της μάνας μου ένας γνωστός της να τη ρωτήσει κάτι και σήκωσα εγώ το τηλέφωνο. Εκείνη την ώρα νόμιζα ότι το τηλέφωνο που κρατούσα στα χέρια μου ήτανε το δικό μου ήταν και το δικό μου αλλά και της μαμάς μου το κινητό αθόρυβο... Περίμενα τηλέφωνο από εναν συμμαθητή για κάτι εξαιρετικά επείγον. Νόμιζα το χαϊβάνι ότι ήτανε εκείνος και επειδή είχε αργήσει και πολύ να με πάρει τηλέφωνο μόλις σήκωσα το τηλέφωνο άρχισα το μπινελίκι. Και εξελίχτηκε ο ακόλουθος διάλογος:
Εγώ: - Ρε'συ να βράσω το επείγον που σου είπα, καλά δεν με άκουσες ρε στραβάδι ότι βιάζομαι;
Κύριος:-Χαρά εσύ είσαι;
Εγώ:- Όχι ρε. Η περιπτερού της γωνίας είμαι. Κόψε τα κουλά.Και λέγε τις σημειώσεις γιατί έχω μάθημα.
Κύριος:-Χαρά ο (τάδε) είμαι.
Εγώ (εκνευρισμένη): -Ποιος τάδε ρε; Ο συμμαθητής μου δεν είσαι; Πότε έγινες ο (τάδε).
Κύριος:-Χαρά,δώσε μου τη μαμά σου τώρα. Τι είναι εκεί που πήρα;
Ξαφνικά άκουσα τη φωνή της μαμάς: "Χαράααα φέρε το τηλέφωνο"
Εγώ:- Δικό μου είναι το τηλέφωνο,τι θες; Βρίζω τώρα άσε με. (Το κακόμοιρο είχα εκνευριστεί:redface:)
Μαμά:- Χαρά, το κινητό που κρατάς είναι δικό μου.
Εγώ:- Και το δικό μου πού είναι;
Μαμά:-Να,το.
Εγώ:-Μαμά, νομίζω ότι έβρισα κάποιον γνωστό σου στο τηλέφωνο.:angel:

Από τότε δε σηκώνω ποτέ κινητό κανενός άλλου στο σπίτι. Μόνο σταθερό.:hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πέρσι, ήθελα ένα παιδί και το έβγαζα κρυφά φωτογραφίες στη στάση του λεωφορείου.
Ε, μια μέρα έβρεχε και είχε κάτσει ακριβώς μπροστά μου. Πήγα να τον βγάλω φωτογραφία και το κατάλαβε, γιατί εγώ το χαζό είχα ξεχάσει να απενεργοποιήσω τον ήχο και....:redface:
Εκείνη την ώρα ήταν εκεί ο ξάδερφος μου και μου έλεγε "Μα είσαι χαζήηηηηη; Τον βγάζεις που τον βγάζεις φωτογραφίες δε σου κόβει να το βάλεις στο αθόρυβο;" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ να μιλάω με την κολλητή μου στο διάλειμμα για έναν φίλο μας.
Εγώ: -... ναι ,θέλω να μου πεις την αλήθεια,πώς θα του το πούμε μετά;

Μιλάγαμε αρκετή ώρα με την κοπέλαα... Ξαφνικά, πετάγεται ο λεγάμενος από το πουθενά μπροστά μου
-Να πείτε ποιανού,τι;;;;;

Κι εγώ, απορροφημένη καθώς ήμουν, δεν τον είχα προσέξει, και μόλις πετάγεται, γουρλώνω τα μάτια και αρχίζω να ουρλιάζωωωωω.... :look: με όλη μου τη δύναμη και για ώρα...!

Ο απόλυτος τρόμος ζωγραφισμένος στα μάτια μου... Ο.Ο
Το παιδί έσκασε στα γέλια και από τότε με κορόιδευε για αιώνες :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το παιδί έσκασε στα γέλια και από τότε με κορόιδευε για αιώνες :hehe:
Να πω τώρα την αμαρτία μου το ίδιο θα έκανα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πέρσι, ήθελα ένα παιδί και το έβγαζα κρυφά φωτογραφίες στη στάση του λεωφορείου.
Ε, μια μέρα έβρεχε και είχε κάτσει ακριβώς μπροστά μου. Πήγα να τον βγάλω φωτογραφία και το κατάλαβε, γιατί εγώ το χαζό είχα ξεχάσει να απενεργοποιήσω τον ήχο και....:redface:
Εκείνη την ώρα ήταν εκεί ο ξάδερφος μου και μου έλεγε "Μα είσαι χαζήηηηηη; Τον βγάζεις που τον βγάζεις φωτογραφίες δε σου κόβει να το βάλεις στο αθόρυβο;" :hehe:
Αίσχος.

Ποιος άνθρωπος, εκτός από τους παιδεραστές και τους ανώμαλους, βγάζει φωτογραφίες κάποιον άλλον για να καυλώνει μετά;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Λοιπόν, δε θα το έλεγα ακριβώς ρεζιλίκι, μιας και συνηθίζω να γίνομαι πραγματικά ρεζίλι όταν βγαίνω, αλλά τέσπα.:redface:
Ήμασταν με τα παιδιά από το τμήμα μου στον φούρνο κοντά στο φροντιστήριο για να πάρουμε καφέ, τυρόπιτες κλπ.
Ε λοιπόν ένας συμμαθητής μου πίνει πάντα τον καφέ του πικρό, χωρίς ίχνος ζάχαρης.
Εκεί που διάλεγα τι χυμό να πάρω, ακούω μια φωνή να λέει : ένα τάδε καφέ γλυκό με γάλα.
Νόμιζα λοιπόν ότι ήταν ο συμμαθητής μου ε, και αφού δεν υπήρχε και πολύς κόσμος τριγύρω, του λέω '' έλα τώρα που θες και γλυκό! ''
Οι υπόλοιποι συμμαθητές μου να έχουν μείνει κάγκελο και 'γω ακάθεκτη. Πάω λοιπόν στο ταμείο για να πληρώσω και τον ρωτάω: μα καλά, εσύ δεν το είπες? Και μου απαντάει: όχι, αυτός πίσω σου με την μπλε μπλούζα.
Γυρνάω, τον κοιτάω κι εκείνος να έχει μείνει με ένα βλέμμα ''πόσο γκάου μπίου είσαι κοπελιά?'' (πάλι καλά ήταν πάνω-κάτω στην ηλικία μου δηλαδή.:P)
Ε μετά ξεραθήκαμε όλοι μαζί στα γέλια, αν και συνεχίζουν να με δουλεύουν για αυτό το περιστατικό.


Εμένα μου άρεσε.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν, δε θα το έλεγα ακριβώς ρεζιλίκι, μιας και συνηθίζω να γίνομαι πραγματικά ρεζίλι όταν βγαίνω, αλλά τέσπα.:redface:
Ήμασταν με τα παιδιά από το τμήμα μου στον φούρνο κοντά στο φροντιστήριο για να πάρουμε καφέ, τυρόπιτες κλπ.
Ε λοιπόν ένας συμμαθητής μου πίνει πάντα τον καφέ του πικρό, χωρίς ίχνος ζάχαρης.
Εκεί που διάλεγα τι χυμό να πάρω, ακούω μια φωνή να λέει : ένα τάδε καφέ γλυκό με γάλα.
Νόμιζα λοιπόν ότι ήταν ο συμμαθητής μου ε, και αφού δεν υπήρχε και πολύς κόσμος τριγύρω, του λέω '' έλα τώρα που θες και γλυκό! ''
Οι υπόλοιποι συμμαθητές μου να έχουν μείνει κάγκελο και 'γω ακάθεκτη. Πάω λοιπόν στο ταμείο για να πληρώσω και τον ρωτάω: μα καλά, εσύ δεν το είπες? Και μου απαντάει: όχι, αυτός πίσω σου με την μπλε μπλούζα.
Γυρνάω, τον κοιτάω κι εκείνος να έχει μείνει με ένα βλέμμα ''πόσο γκάου μπίου είσαι κοπελιά?'' (πάλι καλά ήταν πάνω-κάτω στην ηλικία μου δηλαδή.:P)
Ε μετά ξεραθήκαμε όλοι μαζί στα γέλια, αν και συνεχίζουν να με δουλεύουν για αυτό το περιστατικό.


Εμένα μου άρεσε.:whistle:

Το περιστατικό ή ο τύπος; :redface: :P χαχα! ή και τα δύο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Με κοιτάει τον κοιτάω, με κοιτάει τον κοιτάω μέχρι που νευρίασα και λέω στη φίλη μου "τι θα γίνει με αυτόν τον μ*λάκα τώρα;" και ενώ τον κοιτάω να του λέω "θα με κοιτάς για πολύ ώρα; Τι θα γίνει τώρα; βούρλο ε βούρλο!"
whoa, why the hostility? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Aυτό με το τηλέφωνο το έχω κάνει κι εγώ...ήμουν γύρω στα 15 και έμενα ακόμα στο πατρικό. Είχα σχεδόν ίδια φωνή με τη μαμά μου και μια φορά σήκωσα το τηλέφωνο, αλλα πριν προλάβω να πω ποιά είμαι, άρχισε το μπλα μπλα. Ηταν μια φίλη της μαμάς μου που άρχισε να λέει σε έξαλλη κατάσταση πως ο πρώην άντρας της έκανε μια βλακεία και ο τωρινός δεσμός της έκανε κι αυτός μια βλακεία, και είχε νεύρα με όλους, τα παιδιά της κάτι κακό θα έκαναν κι αυτά, δεν θυμάμαι ακριβώς, πάντως άρχισε να λέει διάφορα προσωπικά της, πολύ γρηγορά. Ντρεπόμουν να την διακόψω και περίμενα να σταματήσει μόνη της. Τότε της είπα "ναι, αλλά είμαι η Κριστινέλ εγώ, θα πρέπει να τα ξαναπείς από την αρχή τώρα στην μαμά μου". :D Μάλλον κατέληξα κι εγώ στην ιστορία με τα άτομα που της έσπασαν τα νεύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αίσχος.

Ποιος άνθρωπος, εκτός από τους παιδεραστές και τους ανώμαλους, βγάζει φωτογραφίες κάποιον άλλον για να καυλώνει μετά;:hehe:

μιλάς στο ελεύθερο Άλμα, τζίτζικα :sly:
βασικά δεν τον έβγαζα για αυτό το λόγο.
απλώς ήθελα να έχω φώτοζ του στο κινητό μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Είχα δει την ταινία "Evita" που ο Banderas κάνει μια χειρονομία (την μια παλάμη στο εσωτερικό του αγκώνα του άλλου χεριου και το σήκωμα του χεριού? Το γνωστό "fuck you"?) Εγώ δεν ήξερα τι είναι αυτό το πράγμα και υπέθεσα ότι σημαίνει κάτι σα να λέμε "την έβαψες", βάσει των "συμφραζομένων" της ταινίας.
Μετά από καιρό κάναμε μάθημα Αγγλικών και μας εξηγούσε η δασκάλα πως είναι οι εξετάσεις. Κάποιο παιδάκι ρώτησε "κυρία, κυρία, τι γίνεται αμα δεν γράψουμε καλά?" στο οποίο εγώ αμέσως είπα "αν δεν γράψουμε καλα...*έκανα την χειρονομία που νόμιζα ότι σημαινει πως την βάψαμε*. Η δασκάλα σοκαρίστηκε και με κοίταγε και γουρλωμένα μάτια. Τότε σκέφτηκα ότι κάτι λάθος έχω καταλάβει και μάλλον κάτι άλλο σημαίνει αυτό που έκανα. Τα άλλα παιδάκια απλά με κοίταζαν με απορία, μιας και δεν καταλάβαιναν τι σχέση έχουν οι εξετάσεις με τα χέρια μου.
Αργότερα έμαθα τι είναι και από τότε ντρεπόμουν αυτή τη δασκάλα.
Έτυχε να διαβάσω το μήνυμα αυτό, πέθανα στα γέλιααααααααααααα!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top