Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ειναι μεσα και τα 1night stand :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ειναι μεσα και τα 1night stand :)



E πες το ντε, παραλίγο να σε κακοχαρακτήριζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Με κανεναν :D:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d4f

Νεοφερμένος

Ο d4f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Με 8 μέχρι στιγμής και αισιοδοξώ να αργήσει πολύ η ένατη..Την λατρεύω την σχέση μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeingDead

Νεοφερμένος

Η Κλεοπάτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
4:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
1 :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν ο μέσος όρος ηλικίας των ψηφορόρων είναι πολύ χαμηλός ή αν όλοι κρύβετε άτομα, αλλά δεν μπορεί να είναι έτσι κατανεμημένα.

1 ( 21,39%)
2 (15,42%)
3-4 (15,42%)
5-6 (13,43%)
7-9 (4,48%)
10-20 (4,48%)
20+ (8,46%)
0 (16,92%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
δεν μετραω :look:

πλακιτσα μωρε:P

:redface: <-- click
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν ο μέσος όρος ηλικίας των ψηφορόρων είναι πολύ χαμηλός ή αν όλοι κρύβετε άτομα, αλλά δεν μπορεί να είναι έτσι κατανεμημένα.

1 ( 21,39%)
2 (15,42%)
3-4 (15,42%)
5-6 (13,43%)
7-9 (4,48%)
10-20 (4,48%)
20+ (8,46%)
0 (16,92%)

oύτε εγώ ξέρω το μέσο όρο ηλικίας των ψηφοφόρων αλλά γιατί σου κάνει εντύπωση?
Εμένα μου φαίνεται αρκετά "λογικά" μοιρασμένος, ανεξαρτήτως μέσου όρου ηλικίας [ή μάλλον παρόλο που αναμενόμενα το δείγμα πρέπει να βρίσκεται εντός των ηλικιών 15-35 με έμφαση στις ηλικίες 20-25]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
oύτε εγώ ξέρω το μέσο όρο ηλικίας των ψηφοφόρων αλλά γιατί σου κάνει εντύπωση?
Εμένα μου φαίνεται αρκετά "λογικά" μοιρασμένος, ανεξαρτήτως μέσου όρου ηλικίας [ή μάλλον παρόλο που αναμενόμενα το δείγμα πρέπει να βρίσκεται εντός των ηλικιών 15-35 με έμφαση στις ηλικίες 20-25]

Αν το πάρουμε ετσι, οι κάτω από 20 είναι το 17% που λέει 0 (χοντρικά). Αρα υπάρχουν τόσα άτομα από 20-35 που έχουν κάτω από 6? Γιατί όσες έχω γνωρίσει σε αυτές τις ηλικίες είναι 10+ μέχρι τα 25 και 20+ στα 35, ενώ οι άντρες 20+ στα 25 και 40+ στα 35. Χοντρικά πάντα, γιατί έχω ακούσει και τριψήφια νούμερα και στα δύο φύλα στα τριαντακάτι. Βέβαια θα μου πεις το δείγμα είναι μικρό...αλλά μου έκανε εντυπωση μιας και εχω συνηθίσει να ακούω άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,894 μηνύματα.
Αν το πάρουμε ετσι, οι κάτω από 20 είναι το 17% που λέει 0 (χοντρικά). Αρα υπάρχουν τόσα άτομα από 20-35 που έχουν κάτω από 6? Γιατί όσες έχω γνωρίσει σε αυτές τις ηλικίες είναι 10+ μέχρι τα 25 και 20+ στα 35, ενώ οι άντρες 20+ στα 25 και 40+ στα 35. Χοντρικά πάντα, γιατί έχω ακούσει και τριψήφια νούμερα και στα δύο φύλα στα τριαντακάτι. Βέβαια θα μου πεις το δείγμα είναι μικρό...αλλά μου έκανε εντυπωση μιας και εχω συνηθίσει να ακούω άλλα.

Δεν παίζουν πια τα νούμερα που λες. Κάθε 30άρα που έχει 20+, έχει κάνει και μια παρτούζα, ένα λεσβειακό, κάτι kinky τέλος πάντων. 8) Ένα σεμνό σχετικά κορίτσι φτάνει στα 25 την παλάμη (5) και μέχρι τα 35, το πολύ 10. Μετά τα 35, αν δεν έχει ήδη παντρευτεί δεν κάνει σχεδόν τίποτα. Ένα κορίτσι που διαβάζει φόρουμ τώρα, είναι μάλλον ακόμα πιο συγκρατημένο.

Οι άνδρες είναι όλο λόγια, και όλο :whatever:. Ακόμα και οι ψηλοί, εμφανίσιμοι, μποντιμπιλνταράδες, μοιραίοι, χωρίς λεφτά στο πορτοφόλι, δεν είναι για πολλά πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Βρε τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι! Μια συγκεκριμένη που ξέρω εγγυημένα για το τριψήφιο νούμερο αμα τη δεις θα πεις "τι μυξοπαρθένα". Με μεταπτυχιακά, διδακτορικά, σπουδές στο εξωτερικό, λες "τη φάγαν τα βιβλία, που να προλάβει η κακομοίρα". Μετά κοιτάς και τον άντρα της (προσωποποίηση του χλεχλε) και λες κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι. Αλλά καμία σχέση, το πρωι σεμνό κοριτσάκι και το βράδυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Νίκο δεν νομίζω ότι μια γυναίκα μετά τα 35 δεν κάνει τίποτα! Από που και ως πού? Μα σε ποια εποχή ζούμε? Σιγά μη μετά τα 35 οι γυναίκες δεν κάνουν τίποτα. Εγώ πάντως μέχρι στιγμής (στα 26 μου) είμαι όντως στην παλάμη (5) αλλά αν δεν έχω παντρευτεί στα 35 σιγά μην κόψω κ το σεξ (με σύντροφο).:D

Οι άντρες πράγματι κυρίως :whatever:. Η συντριπτική πλειονότητα τουλάχιστον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Η αποθέωση των στερεοτύπων :D

Διασκεδάζω πολύ να διαβάζω τις αντιλήψεις του μέσου Έλληνα για το θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steki365

Νεοφερμένος

Ο steki365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Οι άντρες πράγματι κυρίως :whatever:. Η συντριπτική πλειονότητα τουλάχιστον...

Οι γυναίκες όχι; Την αλήθεια πες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι η δημοσκοπηση ανταποκρινεται στην πργματικοτητα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,061 μηνύματα.
Οι άντρες πράγματι κυρίως :whatever:. Η συντριπτική πλειονότητα τουλάχιστον...

Αυτά είναι ανοησίες, εκτός κι αν φυσικά ρωτάς κάθε μέρα όλους τους φίλους σου αν τον κάνουν περδικολάστιχο, οπότε ανακαλώ και με συγχωρείς.

Ο άντρας φυσικά και τον παίζει. Όπως και η γυναίκα βάζει δάχτυλο. Ναι, είναι φυσιολογικό πράγμα να αυνανιζόμαστε, μην το αρνείσαι. Το κάνεις κι εσύ, το κάνω κι εγώ.

Στο κυρίως είναι η διαφορά μας.

Εκτός σχέσης ναι, είναι η κύρια λειτουργία γιατί κάπως πρέπει να ξεμπουκώνει το εργαλείο. Εντός σχέσης όμως, η προτεραιότητα δίνεται στην εκάστοτε σύντροφο (εκτός κι αν έχω μέρες να τις δω, οπότε τις σκέφτομαι και ενεργώ καταλλήλως)

Ανάμεσα λοιπόν στις συντρόφους, εκεί που δεν υπάρχει σεξ, κάπως πρέπει να επέλθει ικανοποίηση. Εντάξει, είπαμε, δε θα το κάνουμε και χτυπητήρι του φραπέ ή ελικόπτερο, αλλά οκ, πουλί είναι, ζωντανό είναι, πρέπει να το κρατάω σε φόρμα για την επόμενη.

Μη το πάμε όμως στο άλλο άκρο ότι κυρίως οι άντρες αυτό κάνουν, γιατί είναι στερεοτυπική αντίληψη, και κάλλιστα θα μπορούσα κι εγώ να πω "αιδοίο έχει η γυναίκα, βρίσκει πολύ πιό εύκολα γκόμενο απ' ότι ένας άντρας άμα τ ανοίξει". Γαμάτο στερεότυπο ε;

Ε, ο πρώτος που το καταρρίπτω είμαι εγώ... Δυστυχώς, τις αλλάζω αρκετά συχνά, αν και θα ήθελα πολύ να βρεθεί η μια να με συγκινήσει και να την κρατήσω. Και όχι, δεν θα το καταφέρει ανοίγοντάς μου τα πόδια της. Καταπληκτικό σεξ είχα ήδη από αρκετές. Τώρα στοχεύω σε καταπληκτικό συνδιασμό εμφάνισης και χαρακτήρα. Το πακέτο. Γιατί καλή η σεξουαλική απόλαυση, αλλά στο τέλος πρέπει να έχεις δίπλα σου έναν Άνθρωπο και όχι ανόητες και κενές αγάπες δίχως ουσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ενταξει ας μην το αρνιομαστε παντως οτι οι αντρες έχουν μαλλον καλυτερη προσωπικη σχεση με το οργανο τους απ ότι οι γυναικες.
τα πραγματα ειναι καλυτερα ίσως από οτι στο παρελθον (απ οτι ακουω απ τη γιαγια μου) αλλα και παλι οι γυναικες αργουν να παρουν την κατασταση στα χερια τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αν το πάρουμε ετσι, οι κάτω από 20 είναι το 17% που λέει 0 (χοντρικά). Αρα υπάρχουν τόσα άτομα από 20-35 που έχουν κάτω από 6? Γιατί όσες έχω γνωρίσει σε αυτές τις ηλικίες είναι 10+ μέχρι τα 25 και 20+ στα 35, ενώ οι άντρες 20+ στα 25 και 40+ στα 35. Χοντρικά πάντα, γιατί έχω ακούσει και τριψήφια νούμερα και στα δύο φύλα στα τριαντακάτι. Βέβαια θα μου πεις το δείγμα είναι μικρό...αλλά μου έκανε εντυπωση μιας και εχω συνηθίσει να ακούω άλλα.

τι να σε πω :)

Από το δικό μου κύκλο (για όσες και όσους τυχαίνει να ξέρω δεν τους έχω ρωτήσει έναν έναν :P) θα ανέμενα κάπως μεγαλύτερο ποσοστό στο εύρος 5-9 και κάπως μικρότερο στο εύρος <5.
Οκ κι εγώ έχω υπόψη μου 2 άτομα (έναν άνδρα και μια γυναίκα) που έχουν πιάσει 3ψήφια (είναι και οι 2 λίγο πάνω από τα 30) αλλά γενικά δεν μου φαίνονται να έχουν μεγάλες αποκλίσεις τα νούμερα από τη δική μου πραγματικότητα (με την προϋπόθεση ότι η τυπική ηλικία των ερωτηθέντων είναι αυτή που ανέφερα παραπάνω).
Ίσως και να έτυχε ίσως να είναι η εξαίρεση... ποιός ξέρει...

Σε δικούς μου γνωστούς και φίλους πάντως, τώρα που είμαστε γύρω στα 30 οι περισσότεροι παίζουμε στο εύρος 10-20 χωρίς ..προοπτικές αύξησης του αριθμού. Στα 20-25 οι περισσότεροι ήμαστε στις αμέσως προηγούμενες 2 κατηγορίες, χωρίς να αποκλείονταν οι εξαιρέσεις προς τα πάνω και (συνηθέστερα) προς τα κάτω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ε, ο πρώτος που το καταρρίπτω είμαι εγώ... Δυστυχώς, τις αλλάζω αρκετά συχνά, αν και θα ήθελα πολύ να βρεθεί η μια να με συγκινήσει και να την κρατήσω.


λολ
κοινώς, παιδιά αναζητείται κοπέλα με ακριβώς 90-60-90 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top