Να στείλω για να ξεκαθαρίσω;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,467 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,964 μηνύματα.
Μια φορά έγινε και μάλιστα είπε ότι δεν μπορεί να κρατηθεί και τελείωσε. Αλλά με ικανοποίησε πριν όποτε δεν με ενόχλησε αυτό. Δεν ξερω αν κάπου κρίνω λαθος . Οι άντρες , διαφωτίστε με!

Πορνοστάρ του 5 λεπτου ; 😄

Νταξει μικρός είναι ακόμη θα μάθει 😃
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Απλά οι φίλες μου μου λένε ότι αυτός δεν έκανε κάτι κακό. Ότι είμαστε άγνωστοι στην ουσία και δεν έχει κάποια υποχρέωση να δώσει εξήγηση για κάτι γιατί δεν έχουμε τίποτα .

Άλλες αυτές. Πες τους είστε κουτορνηθια όλες! 😄
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,467 μηνύματα.
Μια φορά έγινε και μάλιστα είπε ότι δεν μπορεί να κρατηθεί και τελείωσε. Αλλά με ικανοποίησε πριν όποτε δεν με ενόχλησε αυτό. Δεν ξερω αν κάπου κρίνω λαθος . Οι άντρες , διαφωτίστε με!
Αυτη την απάντηση ήθελα. Σας ευχαρισθώ, ήταν καθοριστική.

Σας θέλει ο λεβέντης, απλα ειναι λίγο ντροπαλός μάλλον. Κυνηγείσθε τον.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Πορνοστάρ του 5 λεπτου ; 😄

Νταξει μικρός είναι ακόμη θα μάθει 😃
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Άλλες αυτές. Πες τους είστε κουτορνηθια όλες! 😄
Του δεκαλέπτου, ναι! Βρε μήπως εγώ δεν πρέπει να ξανά ασχοληθώ τελικά;; 🤔🤔
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Καλησπερα σε όλους,

πριν ένα μήνα γνώρισα μέσω ινσταγκραμ ένα παιδί και ξεκινήσαμε να μιλάμε. Είμαστε από σχετικά κοντινές πόλεις , θα ερχόταν στην πόλη μου την επόμενη μέρα της γνωριμίας και μου πρότεινε να βγούμε, αλλά επειδή είχα μόλις χωρίσει (κυριολεκτικά) ειπα καλύτερα να το κάνουμε μια άλλη φορά. Το δέχτηκε και ήταν και πολύ ευγενικός μάλιστα.
Μιλούσαμε ένα μήνα και κάτι με μηνύματα , ηχητικά κλπ.
Πήγα στην πόλη του και του ειπα ότι θα είμαι εκεί και αν θέλει να βγούμε. Έτσι κι έγινε, το πρώτο βράδυ κανονίσαμε έξοδο για ποτακι. Κατά τη διάρκεια του ραντεβού ήμασταν και οι δυο πολύ άνετοι, μιλούσαμε για πολλά θέματα και έβλεπα ότι περνάμε ωραια!
Με γύρισε στο ξενοδοχείο και ενώ ήταν να αποχαιρετιστούμε, μου πρότεινε να με πάει μέχρι την πόρτα και τελικά καταλήξαμε στο κρεβάτι.
Αν και αμήχανο, ήταν ωραια! Πρόσεχε πως νιώθω και τι θέλω κλπ. Ήταν και τρυφερός.
Την επόμενη μέρα, μου έστειλε μήνυμα το πρωί να δει πως είμαι και αν ξεκουράστηκα και τα είπαμε λιγάκι.
Εγω για εκείνη τη μέρα είχα κανονίσει ήδη με φίλες και συγγενή μου για καφε , ποτό κλπ και εκείνος είχε αγώνα μπάσκετ.
Ειχαμε και το βράδυ επικοινωνία πως ήταν η μέρα μας και καληνύχτα.
Απο εκείνη την ώρα δεν έχει ξαναεπικοινωνησει. Ούτε τηλ, ούτε μήνυμα. Μόνο αντιδρά σε φωτό και stories μου στο ινστα.
Κανω κακές σκέψεις , ότι δεν ενδιαφέρεται, ότι ήθελε μόνο αυτό που έγινε, ότι έχει κοπέλα.
Θα ήταν πολύ να του στείλω εγώ ένα μήνυμα και να τον ρωτήσω αν θα τον ενδιέφερε να συνεχιστεί η γνωριμία μας και αν προκύψει κάτι καλό οκ; Γιατί εγώ ενδιαφέρομαι. Και θέλω να το επικοινωνήσω. Αλλά διαβάζω παντού σε άρθρα και από τις συζητησεισ με φίλες καταλήγουν ότι αν ήθελε θα έστελνε και ότι ή ξενέρωσε ή ήθελε μόνο το κρεβάτι κλπ.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!
Να στο πω χλωμά
Πήρε αυτό που ήθελε, του το έδωσες και εσύ με την μια, σαν κύριος, και έφυγε.
Απλά τα πράγματα 😁
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,743 μηνύματα.
Υπάρχει πάντα και η περίπτωση ο τύπος να πήγε να απογοητεύτηκε σεξουαλικώς ή απλά να πρόσθεσε και ένα ακόμη ινσταγκραμικο τρόπαιο στη συλλογή του και να είναι τόσο κάφρος που να μη θέλει επουδενί να σκεφτεί έστω μια δικαιολογία να πει στο κορίτσι για την εξαφάνιση, αλλά να μη ξεκόβει και τελείως διαδικτυακή επαφή.. Γιατί που ξέρεις μπορεί σε εποχές " Ανομβρίας" Να φανεί χρήσιμη... Ίσως λέω εγώ
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Αυτη την απάντηση ήθελα. Σας ευχαρισθώ, ήταν καθοριστική.

Σας θέλει ο λεβέντης, απλα ειναι λίγο ντροπαλός μάλλον. Κυνηγείσθε τον.
Μάθετε μας βρε άνδρες κάποια βασικά να ξερουμε! Από που τα καταλαβαίνουμε αυτά; Και πως να κυνηγήσω τώρα εγώ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να στο πω χλωμά
Πήρε αυτό που ήθελε, του το έδωσες και εσύ με την μια, σαν κύριος, και έφυγε.
Απλά τα πράγματα 😁
Ευχαριστώ για την απάντηση σου!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,964 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μια φορά έγινε και μάλιστα είπε ότι δεν μπορεί να κρατηθεί και τελείωσε. Αλλά με ικανοποίησε πριν όποτε δεν με ενόχλησε αυτό. Δεν ξερω αν κάπου κρίνω λαθος . Οι άντρες , διαφωτίστε με!
Μάθετε μας βρε άνδρες κάποια βασικά να ξερουμε! Από που τα καταλαβαίνουμε αυτά; Και πως να κυνηγήσω τώρα εγώ;
Δεν είμαι άντρας αλλά αυτό συνήθως σημαίνει ότι του αρέσεις πολύ :)
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Είχε πετάξει βέβαια ότι δεν ξέρει τι κάνει και φεύγουν οι γυναικες και ότι σχέση δεν κάνει απλά και μόνο για να είναι με κάποια αλλά γιατί θα θέλει να κάνει πράγματα διαφορά μαζί της.
Βρε κοπελιά τότε τι συζητάμε; Πιο ξεκάθαρος δεν μπορούσε να είναι.
Εκτός αν είσαι και εσύ κομπλέ με έναν σεξουαλικό μόνο δεσμό - φίλοι με benefits.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,964 μηνύματα.
Μάθετε μας βρε άνδρες κάποια βασικά να ξερουμε! Από που τα καταλαβαίνουμε αυτά; Και πως να κυνηγήσω τώρα εγώ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ευχαριστώ για την απάντηση σου!

Θα καταλήξεις κ εσυ μετά με κανα 30 Άρη κ θα σε βρίζει η δουκισα χαχα
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,657 μηνύματα.
Μια φορά έγινε και μάλιστα είπε ότι δεν μπορεί να κρατηθεί και τελείωσε. Αλλά με ικανοποίησε πριν όποτε δεν με ενόχλησε αυτό. Δεν ξερω αν κάπου κρίνω λαθος . Οι άντρες , διαφωτίστε με!
Και οι γυναίκες μια χαρά μπορούν να σε διαφωτίσουν...

Κούνελος...δηλαδή. Πόσο κράτησε ; 10 λεπτά ;

Το θέμα είναι να σε ικανοποιούσε και μετά και να συνέχιζε...σε άλλο γύρο, αφού δεν μπόρεσε να κρατηθεί. Σας χτυπούσαν την πόρτα να φύγετε ; Τί τον έβιαζε ;
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,107 μηνύματα.
Ο μπασκετμπολίστας μάλλον «κάρφωσε» κι έφυγε...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,467 μηνύματα.
Μάθετε μας βρε άνδρες κάποια βασικά να ξερουμε! Από που τα καταλαβαίνουμε αυτά; Και πως να κυνηγήσω τώρα εγώ;
Με σάρισα μακεδονική.

Να σας καθοδηγήσω.

Παίρνετε Κρανιά, ξύλο, ευδοκιμει στην Μακεδονία μας. Ωραία;

Παίρνετε το ξύλο κρανιάς, το φτιάχνετε 4,5 μέτρα κοντάρι, του προσδίδετε σιδερένια αιχμή, και πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να έχει σαυρωτήρα ως αντίβαρο στην άλλη άκρη για να καρφώνεται στο έδαφος.

Το πετάτε στον κύριο, με καλό στόχο πάντα, και καλά στέφανα!
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Και οι γυναίκες μια χαρά μπορούν να σε διαφωτίσουν...

Κούνελος...δηλαδή. Πόσο κράτησε ; 10 λεπτά ;

Το θέμα είναι να σε ικανοποιούσε και μετά και να συνέχιζε...σε άλλο γύρο, αφού δεν μπόρεσε να κρατηθεί. Σας χτυπούσαν την πόρτα να φύγετε ; Τί τον έβιαζε ;
Δεν θέλω να τον αδικήσω . Έφυγε από το δωμάτιο 2 παρά και στις 05:30 ξυπνούσε για τη δουλειά. Εγώ δεν θα έκανα καθόλου σεξ αν είχα να ξύπνησω στις 05:30. Θα έπινα ποτό και έφευγα.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Στο ξενοδοχείο καταλήξατε να κάνετε έρωτα
Ναι κάπως έτσι
image0.png
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Με σάρισα μακεδονική.

Να σας καθοδηγήσω.

Παίρνετε Κρανιά, ξύλο, ευδοκιμει στην Μακεδονία μας. Ωραία;

Παίρνετε το ξύλο κρανιάς, το φτιάχνετε 4,5 μέτρα κοντάρι, του προσδίδετε σιδερένια αιχμή, και πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να έχει σαυρωτήρα ως αντίβαρο στην άλλη άκρη για να καρφώνεται στο έδαφος.

Το πετάτε στον κύριο, με καλό στόχο πάντα, και καλά στέφανα!
Χαχαχαχα σάτιρα λοιπόν! Μάλιστα! Είμαστε και εκ Μακεδονίας όποτε όλα θα κυλήσουν ομαλά!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν είμαι άντρας αλλά αυτό συνήθως σημαίνει ότι του αρέσεις πολύ :)
Που να μην του άρεσα κιόλας χαχαχαχα
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,657 μηνύματα.
Δεν θέλω να τον αδικήσω . Έφυγε από το δωμάτιο 2 παρά και στις 05:30 ξυπνούσε για τη δουλειά. Εγώ δεν θα έκανα καθόλου σεξ αν είχα να ξύπνησω στις 05:30. Θα έπινα ποτό και έφευγα.
Λοιπόν, αφού δε θέλεις να τον αδικήσεις και αφού όλα τα περιγράφεις μέλι - γάλα ή περιμένεις μήνυμά του / σινιάλο του / τηλέφωνό του ή κάνεις εσύ μια κίνηση, γιατί βλέπω ότι ησυχία δεν έχεις και τον δικαιολογείς στα πάντα !!!

Κοίτα...δεν ξέρω τί γνώμη έχει σχηματίσει για σένα. Εσύ ξέρεις (και δεν ξέρεις...). Σε κάθε περίπτωση, δε θα γυρίσει και ο κόσμος ανάποδα αν στείλεις ένα μήνυμα να δεις τί κάνει. Απλά...Και θα "κόψεις κίνηση". Και πράττεις ανάλογα. Αλλά ένα, έτσι ; Και μετά σταματάς...και περιμένεις κίνηση δική του...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top