Να στείλω για να ξεκαθαρίσω;

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.
Ναι πολλα πηρε... Μια φορά σεξ.

Και τώρα τι ; παλαμη; 😄
Μη το λες αυτό. Μπορεί ο εν λόγω "κύριος" να είναι ερωτικός θηρευτής-συλλέκτης και μια φορά αρκεί.

Οπότε μια χαρά πήρε αυτό που ζητούσε. Κι έφυγε για άλλα.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Λέτε να μην κάνω τίποτα;
Ναι. Τώρα μη ειρωνικά θες στην ζωή σου εναν τυπα που σε αγνοεί και δεν τον νοιαζει καν ? ακομα και αν επικοινωνήσετε , θα βρει τρόπο παλι να παρει ο,τι θελει και θα κάνει τα ίδια και τα ίδια. Υποθέτουμε τωρα επίσης οτι είσαι σε σχέση με αυτον. Νομίζεις οτι δια μαγείας θα αρχίσει να συμπεριφέρεται όπως εσύ θες ; θα συνεχίσεις να τρως ghosting(και κέρατο 100%) και αυτος να καλοπερνάει , με ο,τι συνεπάγεται αυτό. Τα πολλά highs and lows ποτέ δεν κάνουν καλό.

επίσης να προσθέσω , θες όντως εναν άνδρα που δεν είχε τα κότσια να επικοινωνήσει μαζί σου και να σου πει αν πέρασε όμορφα και θέλει να συνεχίσετε ή αν δεν πέρασε?

50€
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Μη το λες αυτό. Μπορεί ο εν λόγω "κύριος" να είναι ερωτικός θηρευτής-συλλέκτης και μια φορά αρκεί.

Οπότε μια χαρά πήρε αυτό που ζητούσε. Κι έφυγε για άλλα.
Ακόμα και σε αυτή την περίπτωση θα προτιμούσα κάποιον που λέει «ξέρεις κάτι, περάσαμε καλά αλλά δεν ενδιαφέρομαι να σε ξαναδώ» ειλικρίνεια ρε παιδια , αυτό θέλω! Με ευγενεια, όχι να χάνεται ο άλλος και να αναρωτιέσαι τι έκανες λαθος!
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Δεν είπε ότι δε θέλει σχέση. Είπε ότι δεν κάνει σχέση γενικά μόνο και μόνο για να είναι με κάποια. Και ότι το ιδανικό μέλλον θα ήταν με οικογένεια (και αγαπη συμπλήρωσε γιατί χωρίς αγαπη σωστή οικογένεια δεν γίνεται) .
Ε πες το καλέ!
Εφάρμοσε λογική βαλτνερ και ορμά αν και εσύ τον θες!
Πες του ο,τι έχεις να πεις και αν δεν θέλει, θα βρεις άλλον καλύτερο!
Α και επειδή ίσως να έχει ντραπει για το σεξουαλικό, πες του ότι πέρασες όμορφα εκείνη την νύχτα για να του σηκώσεις λίγο το ηθικό.
Αν πάλι γιοκ, τότε νεξτ.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,657 μηνύματα.
Στακα μια ρε Κλέλιαλ, πως εγκαταλείπετε έτσι τον ηγεμόνα σας στο πεδιο της μάχης;

Κι αμα βγει κανας Αλπ Αρσλαν απο τα πισωβούνια και γινει Μαντζικερτ;
Κλέλια, παρακαλώ (όνομα κι αυτό...και κόλλησες κι αυτό το λου στο τέλος και ήρθε κι έγινε πιο χάλια απ΄ ότι είναι... :upside:)...

Καλέ τριγύρω θα είμαστε. Στα ναυάγια. Βάλε μια φωνή...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,467 μηνύματα.
Ακόμα και σε αυτή την περίπτωση θα προτιμούσα κάποιον που λέει «ξέρεις κάτι, περάσαμε καλά αλλά δεν ενδιαφέρομαι να σε ξαναδώ» ειλικρίνεια ρε παιδια , αυτό θέλω! Με ευγενεια, όχι να χάνεται ο άλλος και να αναρωτιέσαι τι έκανες λαθος!
Ετσι. Οι καλύτερες ξεπέτες κλείνουν με ευγένεια.


Θα τη γαμήσετε που θα τη γαμήσετε την κοπέλα, προσφέρετέ της κι ενα κορσαζ, ενα χειροφίλημα.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Ακόμα και σε αυτή την περίπτωση θα προτιμούσα κάποιον που λέει «ξέρεις κάτι, περάσαμε καλά αλλά δεν ενδιαφέρομαι να σε ξαναδώ» ειλικρίνεια ρε παιδια , αυτό θέλω! Με ευγενεια, όχι να χάνεται ο άλλος και να αναρωτιέσαι τι έκανες λαθος!
Αχ αχ
Να ξέρεις δυστυχώς δεν είναι όλοι οι άνθρωποι το ίδιο ώριμοι και τίμιοι. Ειδικά σε τέτοιες ηλικίες είναι γελοίο να κάνεις σαν έφηβος.
Ο,τι λέει η ψυχή σου κάνεις. Θέλεις να του δώσεις μια τελευταία ευκαιρία; Οκ. Δεν θες; Πάλι οκ.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ε πες το καλέ!
Εφάρμοσε λογική βαλτνερ και ορμά αν και εσύ τον θες!
Πες του ο,τι έχεις να πεις και αν δεν θέλει, θα βρεις άλλον καλύτερο!
Α και επειδή ίσως να έχει ντραπει για το σεξουαλικό, πες του ότι πέρασες όμορφα εκείνη την νύχτα για να του σηκώσεις λίγο το ηθικό.
Αν πάλι γιοκ, τότε νεξτ.
Μου αρέσει αυτό που λες! Θα σκεφτώ να γράψω κάτι να μη φαίνεται σαν δοκίμιο και να περάσει το κατάλληλο μήνυμα . Και αν δεν επιθυμεί συνέχεια , ώρα του καλή!
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Να ρωτήσω τώρα κάτι πολύ βασικό ... για τι ηλικίες μιλάμε ;
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,657 μηνύματα.
Ακόμα και σε αυτή την περίπτωση θα προτιμούσα κάποιον που λέει «ξέρεις κάτι, περάσαμε καλά αλλά δεν ενδιαφέρομαι να σε ξαναδώ» ειλικρίνεια ρε παιδια , αυτό θέλω! Με ευγενεια, όχι να χάνεται ο άλλος και να αναρωτιέσαι τι έκανες λαθος!
Κοίταξε, αν το καλοσκεφτείς ευγενικά φέρεται. Κατά κάποιον τρόπο. Αντί να πει ότι δε θέλει άλλο, το δείχνει...

Τί είναι προτιμότερο ; "Δε θέλω να συνεχίσουμε, πέρασα καλά, αλλά δεν είμαι σε φάση...κ.λπ." ή να φύγει και μην τον είδατε ;

Το θέμα είναι δικό σου και μόνο. Εσύ θέλεις να το κάνει νιανιά, μασημένη τροφή. Αυτός, ίσως, δεν το αντέχει κάτι τέτοιο και θέλει να το καταλάβεις...

Άσε λίγο το χρόνο να περάσει και θα καταλάβεις, με απόλυτη βεβαιότητα, τις προθέσεις του...
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Μου αρέσει αυτό που λες! Θα σκεφτώ να γράψω κάτι να μη φαίνεται σαν δοκίμιο και να περάσει το κατάλληλο μήνυμα . Και αν δεν επιθυμεί συνέχεια , ώρα του καλή!
Έτσι
Καιρό έχουμε να δούμε τόσο ακομπλεξαριστο άτομο με ερωτήσεις ερωτικών.
Μπράβο σου βρε κοπέλα μου.
Είσαι μια όαση μέσα στο χάος 😂
Άντε τα καλύτερα σου ευχομαι
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Κοίταξε, αν το καλοσκεφτείς ευγενικά φέρεται. Κατά κάποιον τρόπο. Αντί να πει ότι δε θέλει άλλο, το δείχνει...

Τί είναι προτιμότερο ; "Δε θέλω να συνεχίσουμε, πέρασα καλά, αλλά δεν είμαι σε φάση...κ.λπ." ή να φύγει και μην τον είδατε ;

Το θέμα είναι δικό σου και μόνο. Εσύ θέλεις να το κάνει νιανιά, μασημένη τροφή. Αυτός, ίσως, δεν το αντέχει κάτι τέτοιο και θέλει να το καταλάβεις...

Άσε λίγο το χρόνο να περάσει και θα καταλάβεις, με απόλυτη βεβαιότητα, τις προθέσεις του...
Έχει 4 μέρες που δεν επικοινωνήσαμε . Ίσως στη βδομάδα πάνω να στείλω αυτό που γράψαμε και πιο πριν. Και ο,τι βρέξει ας κατεβάσει. Οι ανθρώπινες σχέσεις τόλμη θέλουν και ας τρώμε τα μούτρα μας!
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Ήμουν 100% σίγουρη οτι μιλούσαμε για άτομα γυμνασίου. έπεσα έξω. Ναι , νεξτ γρήγορα
Θεματοθετρια αν θέλεις γάμο και παιδιά δεν έχεις χρόνο να ασχοληθείς πολύ δυστυχώς, κάνε μια προσπάθεια μέσα στην εβδομάδα και αλλιώς νεξτ
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.
Ακόμα και σε αυτή την περίπτωση θα προτιμούσα κάποιον που λέει «ξέρεις κάτι, περάσαμε καλά αλλά δεν ενδιαφέρομαι να σε ξαναδώ» ειλικρίνεια ρε παιδια , αυτό θέλω! Με ευγενεια, όχι να χάνεται ο άλλος και να αναρωτιέσαι τι έκανες λαθος!
Μωρέ εσύ καλά και σωστά τα λες, αλλά....
Άμα ήταν να είχαμε ό,τι προτιμούσαμε, η κοινωνία μας μάλλον θα αποτελούνταν από αγγέλους.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,467 μηνύματα.
Παιδια την περίμενα να αντιδράσει ιδιότροπα στην καφρίλα μου, αλλά η τύπισσα το χειρίζεται πολύ ώριμα.


Δεν εχω ξαναπροσπαθήσει να διαλύσω τοπικ άλλου ανθρωπου τόσο άγρια και να μου φέρεται με τόση καλοσύνη και ευγένεια.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,010 μηνύματα.
Έχει 4 μέρες που δεν επικοινωνήσαμε . Ίσως στη βδομάδα πάνω να στείλω αυτό που γράψαμε και πιο πριν. Και ο,τι βρέξει ας κατεβάσει. Οι ανθρώπινες σχέσεις τόλμη θέλουν και ας τρώμε τα μούτρα μας!
Περιμένουμε update σου όταν γίνει.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Παιδια την περίμενα να αντιδράσει ιδιότροπα στην καφρίλα μου, αλλά η τύπισσα το χειρίζεται πολύ ώριμα.


Δεν εχω ξαναπροσπαθήσει να διαλύσω τοπικ άλλου ανθρωπου τόσο άγρια και να μου φέρεται με τόση καλοσύνη και ευγένεια.
Μα γιατί , τι έκανες; Ενταξει, έχουμε τα θέματα μας, αλλά το χιούμορ χρειάζεται πάντα!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top