Να στείλω για να ξεκαθαρίσω;

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,635 μηνύματα.
Έχει 4 μέρες που δεν επικοινωνήσαμε . Ίσως στη βδομάδα πάνω να στείλω αυτό που γράψαμε και πιο πριν. Και ο,τι βρέξει ας κατεβάσει. Οι ανθρώπινες σχέσεις τόλμη θέλουν και ας τρώμε τα μούτρα μας!
Τώρα μόλις διάβασα ότι είναι 39 και εσύ 35. Σας θεωρούσα 25χρονα. Αυτή την ιδέα είχα...

Γνώμη μου μην στείλεις τίποτα. Μην κάνεις τίποτα...και προχώρα τη ζωή σου...Θα έπρεπε, στην ηλικία σου, να τα ξέρεις αυτά. Αλλά κι αν δεν...ίσως είναι ώρα να τα μάθεις από την άσχημη πλευρά τους...

Σε κάθε περίπτωση, καλή συνέχεια σε ό,τι κι αν κάνεις...
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,961 μηνύματα.
Και ας πάρουμε τώρα τα κουβαδάκια μας όλοι σε άλλο θέμα γιατί υπάρχει λίγο μεγάλο τενσιον μεταξύ Βαλντερ και θεματοθετριας, χαλάμε το mood 😂
Παιδια την περίμενα να αντιδράσει ιδιότροπα στην καφρίλα μου, αλλά η τύπισσα το χειρίζεται πολύ ώριμα.


Δεν εχω ξαναπροσπαθήσει να διαλύσω τοπικ άλλου ανθρωπου τόσο άγρια και να μου φέρεται με τόση καλοσύνη και ευγένεια.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,345 μηνύματα.
Α μωρέ με το μαλάκα, έχει την κοπέλα σα ζαχαρίτσα να τον περιμένει στα καπρίτσια του.

Θα αναλάβω.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τώρα μόλις διάβασα ότι είναι 39 και εσύ 35. Σας θεωρούσα 25χρονα. Αυτή την ιδέα είχα...

Γνώμη μου μην στείλεις τίποτα. Μην κάνεις τίποτα...και προχώρα τη ζωή σου...Θα έπρεπε, στην ηλικία σου, να τα ξέρεις αυτά. Αλλά κι αν δεν...ίσως είναι ώρα να τα μάθεις από την άσχημη πλευρά τους...

Σε κάθε περίπτωση, καλή συνέχεια σε ό,τι κι αν κάνεις...
Στην ηλικία μου θα έπρεπε να τα ξερω. Εχω το κακό απλά να μηδενίζω το κοντέρ κάθε φορά που κάτι πάει λαθος και να ξεκινάω από το μηδέν με έναν νέο άνθρωπο. Από την αρχή. Σαν να μη με πλήγωσε ποτε κανεις. Σαν να είμαστε όλοι σωστοί . Τεσπα! Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις απαντήσεις σου!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.
Κοίταξε, αν το καλοσκεφτείς ευγενικά φέρεται. Κατά κάποιον τρόπο. Αντί να πει ότι δε θέλει άλλο, το δείχνει...

Τί είναι προτιμότερο ; "Δε θέλω να συνεχίσουμε, πέρασα καλά, αλλά δεν είμαι σε φάση...κ.λπ." ή να φύγει και μην τον είδατε ;

Το θέμα είναι δικό σου και μόνο. Εσύ θέλεις να το κάνει νιανιά, μασημένη τροφή. Αυτός, ίσως, δεν το αντέχει κάτι τέτοιο και θέλει να το καταλάβεις...

Άσε λίγο το χρόνο να περάσει και θα καταλάβεις, με απόλυτη βεβαιότητα, τις προθέσεις του...
Ας μου επιτρέψεις λίγο να διαφωνήσω. Άλλο ευγένεια και άλλο (στην καλύτερη περίπτωση λέμε), δειλία.
Αν ήταν άντρας και όχι απλά αρσενικό, θα της είχε εξηγηθεί από την αρχή ευγενικά πως του αρέσει πολύ, αλλά δεν είναι φαν των δεσμεύσεων. Κι από εκεί κι έπειτα κι η φιλενάδα μας κανονίζει την πορεία της.
Αυτή θεωρώ συμπεριφορά ώριμων ανθρώπων, και όχι 15χρονων.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.
Κολάστηκα και σημερα
Snarling Black Panther GIF
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,635 μηνύματα.
Ας μου επιτρέψεις λίγο να διαφωνήσω. Άλλο ευγένεια και άλλο (στην καλύτερη περίπτωση λέμε), δειλία.
Αν ήταν άντρας και όχι απλά αρσενικό, θα της είχε εξηγηθεί από την αρχή ευγενικά πως του αρέσει πολύ, αλλά δεν είναι φαν των δεσμεύσεων. Κι από εκεί κι έπειτα κι η φιλενάδα μας κανονίζει την πορεία της.
Αυτή θεωρώ συμπεριφορά ώριμων ανθρώπων, και όχι 15χρονων.
Έχεις δίκιο. Έτσι είναι...Αλλά στα μάτια τα δικά του, ίσως η συμπεριφορά του να μοιάζει ευγενική. Γι΄ αυτό είπα ό,τι είπα. Ότι, κατά την άποψή του, δεν έκανε κάτι κακό. Και αν είναι αυτής της νοοτροπίας - που ψυλλιάζομαι - γι΄ αυτό δε δίνει κι εξηγήσεις...

Ξαναλέω, αυτή που περιγράφεις είναι συμπεριφορά ώριμου ανθρώπου. Αλλά, δυστυχώς, μεγάλοι υπάρχουν πολλοί. Ώριμοι λίγοι...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,717 μηνύματα.
Παιδια την περίμενα να αντιδράσει ιδιότροπα στην καφρίλα μου, αλλά η τύπισσα το χειρίζεται πολύ ώριμα.


Δεν εχω ξαναπροσπαθήσει να διαλύσω τοπικ άλλου ανθρωπου τόσο άγρια και να μου φέρεται με τόση καλοσύνη και ευγένεια.
Αίσχος κυριε .. Διασκεδάζετε με τον πόνο κορασίδων σε απόγνωση
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.
Στην ηλικία μου θα έπρεπε να τα ξερω. Εχω το κακό απλά να μηδενίζω το κοντέρ κάθε φορά που κάτι πάει λαθος και να ξεκινάω από το μηδέν με έναν νέο άνθρωπο. Από την αρχή. Σαν να μη με πλήγωσε ποτε κανεις. Σαν να είμαστε όλοι σωστοί . Τεσπα! Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις απαντήσεις σου!
Καλό είναι σε κάθε λάθος που κάνουμε, να αντιστοιχεί κι ένα δίδαγμα. Αυτή την χρησιμότητα έχουν τα λάθη μας.
Ειδάλλως θα είμαστε διαρκώς καταδικασμένοι να επαναλαμβάνουμε τον ίδιο κύκλο, ξανά και ξανά... με διαφορετικούς "πρωταγωνιστές".
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,345 μηνύματα.
Αίσχος κυριε .. Διασκεδάζετε με τον πόνο κορασίδων σε απόγνωση
Άσε να τη ρίξω ρε την κοπέλα, μη με σπιλώνεις.

Ετσι το κάνω πάντα. Τις πάω στην πρέσσα όπως τη μυγα με τη μυγοσκοτώστρα, νταβ μετα μια με καλοσύνη και γλύκα, ζαλίζονται και πέφτουν στην αγκαλιά μου.

Μη δειτε άνθρωπο να παλεύει για τη ζωή, αμέσως να τον μαλώσετε.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Άσε να τη ρίξω ρε την κοπέλα, μη με σπιλώνεις.

Ετσι το κάνω πάντα. Τις πάω στην πρέσσα όπως τη μυγα με τη μυγοσκοτώστρα, νταβ μετα μια με καλοσύνη και γλύκα, ζαλίζονται και πέφτουν στην αγκαλιά μου.

Μη δειτε άνθρωπο να παλεύει για τη ζωή, αμέσως να τον μαλώσετε.
Δλδ είναι όλα προσχεδιασμένα;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,345 μηνύματα.
Πάντα ήθελα κάποιον να με κάνει Βασίλισσα! 🤣🤣
Αυτοκράτειρα.

Μυσταγωγία στις Βλαχέρνες, παρτάκια στο Μεγα Παλάτιον, πανηγύρια στο Αυγουσταίον.

Άστο πάνω μου. Το χω.-

Όπως είσαι τον ακυρώνεις τον χλεχλέ. Μεχρι να καθαρίσω την τουαλέτα του γατιού να του έχεις στειλει μηνυμα οπου θα του λες οτι το σεξάκι ήταν κλούβιο και φεύγεις για Πόλη να βάλεις στέμμα.

Δλδ είναι όλα προσχεδιασμένα;
Αλέξιος Κομνηνός, σφαγές, δολοπλοκίες, ίντριγκες.

Δεν έχεις δει τίποτα ακόμα.


ΥΓ: Ρε κερατάδες, τρίτο νεφρό από τα γέλια σήμερα.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Αυτοκράτειρα.

Μυσταγωγία στις Βλαχέρνες, παρτάκια στο Μεγα Παλάτιον, πανηγύρια στο Αυγουσταίον.

Άστο πάνω μου. Το χω.-

Όπως είσαι τον ακυρώνεις τον χλεχλέ. Μεχρι να καθαρίσω την τουαλέτα του γατιού να του έχεις στειλει μηνυμα οπου θα του λες οτι το σεξάκι ήταν κλούβιο και φεύγεις για Πόλη να βάλεις στέμμα.


Αλέξιος Κομνηνός, σφαγές, δολοπλοκίες, ίντριγκες.

Δεν έχεις δει τίποτα ακόμα.
Αχ Θεε μου! Τι ζούμε!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,345 μηνύματα.

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ορίστε, ακόμα δεν την άγγιξα κι επικαλείται με αχ τον Θεο.

Ερασιτέχνες όλοι εδω μέσα, πλεμπαίοι, φτωχάντζες, έτσι γίνεται δουλειά.
Ενταξει! Μου έχεις φτιάξει το κέφι! Να είσαι καλά!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top