Οπαδική βία

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Γιατί όταν ακούω "Κούγιας" αισθάνομαι αποστροφή; Είμαι ο μόνος;

1644145633388.png
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,536 μηνύματα.

Ένας τύπος που άμα σήκωνα το χέρι μου να του τραβήξω ένα χαστούκι θα είχε φύγει 5 μέτρα πίσω.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,233 μηνύματα.

Ένας τύπος που άμα σήκωνα το χέρι μου να του τραβήξω ένα χαστούκι θα είχε φύγει 5 μέτρα πίσω.
Ως γνωστόν μόνο με τα μαχαίρια, επιδεικνύουν τον ανδρισμό τους οι χούλιγκανς και προσπαθούν με αυτό τον τρόπο να αποδείξουν την αρσενικότητά τους...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,536 μηνύματα.
Ως γνωστόν μόνο με τα μαχαίρια, επιδεικνύουν τον ανδρισμό τους οι χούλιγκανς και προσπαθούν με αυτό τον τρόπο να αποδείξουν την αρσενικότητά τους...

Ειναι πιο αδύνατος και πιο αδύναμος σωματικά και απο ένα κοριτσάκι και όμως... μαζί με άλλους "νταηδες" γινεται "μάγκας" και αποκτάει θράσος.

θα σου έκοβε 1-2 μαχαιριές αλλα θα τον έπιανες και θα τον είχες κανει μαύρο στο ξύλο απλά κ θα φωναζες και στην αστυνομια να τον μαζέψει. Αν ηταν μόνος του με άλλους μαζι... επειδη ολοι αυτοι πάνε μαζι με άλλους μονοι τους ειναι κότες να ξέρεις...

μια φορά ένας τέτοιος (σωματικά και στο υφάκι εννοω) στο λεωφορειο καθόταν πίσω στη τετράδα μαζί μας και του ειχε πει κάτι μια γυναικα εκει για τη μουσικη και της λέει αντε απο εδώ ρε αμα δεν σ αρεσει κατέβα κάτω... σηκωνομαι και του λέω ελα σηκω σε παρακαλώ και πηγαινε μπροστά μην έχουμε φασαρίες και θα μιλάς καλά αλλη φορά ΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΣΟΥ. Η μουσική σου μας ενοχλεί βάλε ακουστικά ή έφυγες μπροστά. Τον έστειλα μπροστά κωλοφερέτζα.

πήγε λίγο να αντιδράσει αλλα το έκοψε γρήγορα. ΑΜΑ ΗΘΕΛΕ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ. Θα έλεγα στον οδηγό να σταματησει να τον κατεβάσουμε κάτω. Μαγκιές αλλού. Εχω φάει πολύ σκατό στη ζωη μου για να μου κάνει το μάγκα ενας τέτοιος απαίδευτος πιτσιρικάς.

Η υπομονή μου έχει αρχισει κ τελειώνει ωρες ωρες.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,233 μηνύματα.
Θεοδωρικάκος: Οι λέσχες φιλάθλων πρέπει να λειτουργούν με ευθύνη των συλλόγων | Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ (kathimerini.gr)
Έστω ότι δε θέλουμε να κλείσουμε τους συνδέσμους...κακώς για εμένα..αλλά τέλος πάντων.. είναι δυνατόν να μην υπάρχουν αυστηρές προϋποθέσεις για ένταξη και εγγραφή μελών σε αυτούς, αλλά μπάτε σκύλοι αλέστε χύμα; Πρέπει να απαιτείται επίδειξη ποινικού μητρώου για την είσοδο σε λέσχη-σύνδεσμο, συνεχείς έλεγχοι από το κράτος εντός αυτών, μητρώα μελών, καταγραφή τους από το κράτος για νόμιμη λειτουργία...με το που υπάρξει απόδειξη ότι έστω και ένα μέλος του συνδέσμου προέβη σε παραβατική ενέργεια κλείσιμο του εκάστοτε συνδέσμου που ανήκε, αν αποδειχτεί η ύπαρξη αντικειμένων, που παραπέμπουν σε σωματικές βλάβες κήρυξη σε εγκληματική οργάνωση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης, μια άλλη ιδέα θα είναι οι όποιοι νόμιμοι σύνδεσμοι να είναι λίγοι ανά την επικράτεια και να έχουν την ευθύνη οι ομάδες για αυτούς, δηλαδή για τη λειτουργία τους, τα μέλη τους, τη δράση τους...αν δηλαδή υπάρξει κάποια παράβαση οι ίδιες οι ομάδες να υποστούν κυρώσεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,074 μηνύματα.
Θεοδωρικάκος: Οι λέσχες φιλάθλων πρέπει να λειτουργούν με ευθύνη των συλλόγων | Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ (kathimerini.gr)
Έστω ότι δε θέλουμε να κλείσουμε τους συνδέσμους...κακώς για εμένα..αλλά τέλος πάντων.. είναι δυνατόν να μην υπάρχουν αυστηρές προϋποθέσεις για ένταξη και εγγραφή μελών σε αυτούς, αλλά μπάτε σκύλοι αλέστε χύμα; Πρέπει να απαιτείται επίδειξη ποινικού μητρώου για την είσοδο σε λέσχη-σύνδεσμο, συνεχείς έλεγχοι από το κράτος εντός αυτών, μητρώα μελών, καταγραφή τους από το κράτος για νόμιμη λειτουργία...με το που υπάρξει απόδειξη ότι έστω και ένα μέλος του συνδέσμου προέβη σε παραβατική ενέργεια κλείσιμο του εκάστοτε συνδέσμου που ανήκε, αν αποδειχτεί η ύπαρξη αντικειμένων, που παραπέμπουν σε σωματικές βλάβες κήρυξη σε εγκληματική οργάνωση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης, μια άλλη ιδέα θα είναι οι όποιοι νόμιμοι σύνδεσμοι να είναι λίγοι ανά την επικράτεια και να έχουν την ευθύνη οι ομάδες για αυτούς, δηλαδή για τη λειτουργία τους, τα μέλη τους, τη δράση τους...αν δηλαδή υπάρξει κάποια παράβαση οι ίδιες οι ομάδες να υποστούν κυρώσεις
Εχεις καταλαβει οτι το κρατος θελει ανεξελεκτους συνδεσμους ετσι? Γιατι νομιζω τα εχεις αρκετα μπερδεμενα τα πραγματα φιλε
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,233 μηνύματα.
Εχεις καταλαβει οτι το κρατος θελει ανεξελεκτους συνδεσμους ετσι? Γιατι νομιζω τα εχεις αρκετα μπερδεμενα τα πραγματα φιλε
Εγώ φίλε μου αναφέρομαι ποιο θα ήταν το ιδεατό... ο καθένας νομίζω καταλαβαίνει σε τι μπανανία ζούμε
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Γενικά πέφτω από τα σύννεφα.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,233 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,536 μηνύματα.
μα μου λέει ο @Paragontas7000 τώρα ότι τα έχω μπερδεμένα και πράσσειν άλογα...δε μπορεί να καταλάβει ότι όλα τα παραπάνω αφορούν ένα σοβαρό ΚΡΑΤΟΣ
Καταρχάς πόσα απο αυτα μπορούν να εφαρμοσθούν εδω σε αυτο το κράτος που ειμαστε ;

να σου πω το πιό απλό ; λέμε φταινε οι αστυνομικοι, φταινε οι χουλιγκαν , φταιει ο αποστρατος που θλελει να μπει σε ΠΑΕ κτλπ κτλπ

αλλα δεν έχει σκεφτει ενας αυτα τα βεγγαλικα και τα καπνογόνα που ειναι ΟΛΑ.... ΜΑ ΟΛΑ... ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ Ποιο κωλομάγαζο τα δινει χωρις άδεια ;

Γιατι να μπορει ο οποιοσδηποτε να προμηθευτει βεγγαλικο και καπνόγονο χωρις να έχει βάρκα στη κατοχή του ;

ολα αυτα ειναι πυρομαχικά και υποκεινται σε συγκεκριμενη νομοθεσια δεν εχει δουλεια κανενας πιτσιρικας ή μη που ειναι οπαδος να τα φέρει πάνω του. Ξεκινάμε απο αυτο.

Ο καθε μαγαζατορας ναυτικου εξοπλισμου θα έπρεπε πριν δώσει βεγγαλικά και καπνογόνα να ζητησει την ΑΔΕΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΠΛΟΩΝ του σκάφους για το οποίο προορίζονται να τη βγάλει φωτοτυπια και να τη συρράψει πίσω απο το τιμολόγιο του στελεχους που θα κρατησει στην επιχειρηση του ωστε σε εναν έλεγχο να μπορει να δικαιολογησει την ποσοτητα πυρομαχικων ακα βεγγαλικα - καπνογονα που έχει εξάγει απο την αποθήκη του.

ΠΧ Έδωσα 3 καπνογονα και 3 βεγγαλικα στο σκάφος "ΦΩΚΙΑ" Λ.ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 505 καθως ειναι ερασιτεχνικό σκάφος και πρέπει να έχει (αν θυμαμαι καλα απεξω) 3 βεγγαλικα και 3 καπνογόνα σε ισχύ.

Γινεται αυτο πουθενα ; αμφιβάλλω.


Αλλα για όλα φταινε πάντα οι άλλοι... ο Υπουργος - ο αστυνομος

γενικα δεν ξερω αν το χετε καταλαβει αλλα ο μηχανισμος αμυνας του ανθρωπου οταν συμβαινει ενα λάθος ειναι μονιμως να προσπαθει να το φορτώσει αλλού. Εξαιρουνται κάποιοι φιλοτιμοι και άτομα που επιθυμουν ΟΝΤΩΣ να αλλάξουν προς το καλύτερο.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,233 μηνύματα.
Καταρχάς πόσα απο αυτα μπορούν να εφαρμοσθούν εδω σε αυτο το κράτος που ειμαστε ;

να σου πω το πιό απλό ; λέμε φταινε οι αστυνομικοι, φταινε οι χουλιγκαν , φταιει ο αποστρατος που θλελει να μπει σε ΠΑΕ κτλπ κτλπ

αλλα δεν έχει σκεφτει ενας αυτα τα βεγγαλικα και τα καπνογόνα που ειναι ΟΛΑ.... ΜΑ ΟΛΑ... ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ Ποιο κωλομάγαζο τα δινει χωρις άδεια ;

Γιατι να μπορει ο οποιοσδηποτε να προμηθευτει βεγγαλικο και καπνόγονο χωρις να έχει βάρκα στη κατοχή του ;

ολα αυτα ειναι πυρομαχικά και υποκεινται σε συγκεκριμενη νομοθεσια δεν εχει δουλεια κανενας πιτσιρικας ή μη που ειναι οπαδος να τα φέρει πάνω του. Ξεκινάμε απο αυτο.

Ο καθε μαγαζατορας ναυτικου εξοπλισμου θα έπρεπε πριν δώσει βεγγαλικά και καπνογόνα να ζητησει την ΑΔΕΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΠΛΟΩΝ του σκάφους για το οποίο προορίζονται να τη βγάλει φωτοτυπια και να τη συρράψει πίσω απο το τιμολόγιο του στελεχους που θα κρατησει στην επιχειρηση του ωστε σε εναν έλεγχο να μπορει να δικαιολογησει την ποσοτητα πυρομαχικων ακα βεγγαλικα - καπνογονα που έχει εξάγει απο την αποθήκη του.

ΠΧ Έδωσα 3 καπνογονα και 3 βεγγαλικα στο σκάφος "ΦΩΚΙΑ" Λ.ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 505 καθως ειναι ερασιτεχνικό σκάφος και πρέπει να έχει (αν θυμαμαι καλα απεξω) 3 βεγγαλικα και 3 καπνογόνα σε ισχύ.

Γινεται αυτο πουθενα ; αμφιβάλλω.


Αλλα για όλα φταινε πάντα οι άλλοι... ο Υπουργος - ο αστυνομος

γενικα δεν ξερω αν το χετε καταλαβει αλλα ο μηχανισμος αμυνας του ανθρωπου οταν συμβαινει ενα λάθος ειναι μονιμως να προσπαθει να το φορτώσει αλλού. Εξαιρουνται κάποιοι φιλοτιμοι και άτομα που επιθυμουν ΟΝΤΩΣ να αλλάξουν προς το καλύτερο.
Είναι αδιαμφισβήτητο ότι όλα ξεκινάνε από τον πολίτη...όταν ο ίδιος ο πολίτης δε θέλει και δεν απαιτεί αλλαγές σε όλα αυτά τα κακώς κείμενα, είναι λογικό ο εκάστοτε πολιτικός, ο οποίος ως σκοπό έχει να εκλεγεί κυβέρνηση, να διατυμπανίζει αυτά που θέλει να ακούσει ο πολίτης..έτσι λειτουργεί η αστική δυτική δημοκρατία και δυστυχώς αυτό είναι ένα μειονέκτημά της. Όταν ο πολίτης δεν έχει πνευματικό/ηθικό υπόβαθρο γιατί να έχει ο αντιπρόσωπός του;
Με το ζόρι δουλειά δε γίνεται... ειδικά σε ένα κράτος που επικρατεί ο νόμος της ζούγκλας και όλοι το θεωρούμε αποδεκτό..ξεκινάμε από εκεί
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Eίναι η σύγχρονη Ελλάδα 2.0 σοβαρό κράτος; :studying:

...λες και είναι έκδοση Matlab :P Ελλάδα 2.0, Ελλάδα 3.0 ...κλπ
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,233 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Ποτέ δεν ήταν...

Oπότε ας το να πάει στα τσακίδια. Όπως βλέπεις κανείς δεν κάνει κάτι πριν 100 χρόνια για να πατάξει το έγκλημα. Φτάσαμε το 2022 και ακόμη μιλάμε για αυτονόητα θέματα. Πόλεμο είχαμε το 2021 και δεν υπήρχε κράτος; :D

1644164719650.png


Είμαστε μια όμορφη χώρα... :dizzy2: Αυτό το είδος της βιας με τι τρόπο εξαφανίζεται; Με ...δικηγορικό πολιτισμό;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Αυτα τα ομορφα....ΟΜΑΔΑΡΕΣ...ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ.
Συμφωνω!
Βλαπτουν σοβαρα και τα δυο!

 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενα μεγαλο κομματι σε οτι αφορα την βια στα γηπεδα οφειλεται και στους παικτες και αυτο ειναι πολυ καλα γνωστο σε ολους εμας που τα εχουμε ζησει..

Δυστηχως ο παικτης πρεπει να εχει αθλητικη παιδεια σεμνοτητα και ηθικη ..Δεν μπορει κανενας ακομα και μεσα στα μουτρα του να τον βριζουν να αντιδρα και να προκαλει με την συμπεριφορα του ..
Εχω ζησει παικτες που ειναι πολυ εριστικοι μεσα στο γηπεδο και αυτο οταν γινεται αντιληπτο και απο τον κοσμο ειναι ενα πολυ καλο πατημα για να ξεκινησουν πολλα παρατραγουδα και εξω απο αυτο και φυσικα να την πληρωσουν αθωοι πολιτες ,τζαμαριες μαγαζιων ακομα και αυτοκινητα ..

Ετυχε να φυγω απο προπόνηση και επειδη φορασα την φορμα της ομαδας μου να με περιμενουν στην γωνια δυο τυποι και να με φτυσουν ...

Εχω τυχει να πηγαινω σε μερια του γηπεδου εν ωρα παιχνιδιου και να εχω τους ιδιους απο πισω μου να με στολιζουν ...κάλλιστα θα μπορουσα και να του απαντησω και να πω να τους συλλαβουν ..
Κανενας παικτης ομως δεν το κανει αυτο και κυριως γιατι αντιλαμβανεσαι το επιπεδο αυτων των ανθρωπων αλλα και οτι κατι τετοιο θα πυροδοτησει αντιδρασεις βιας εξω απο το γηπεδο ..

Οι ιδιοι ανθρωποι οταν παίρνεις μετεγγραφή μπορουν να ερθουν μετα, με την ιδια ανεση να σε αγκαλιασουν και να σε θεοποιήσουν ..Αυτη ειναι η παιδεια και η αγωγη τους δυστηχως , οταν ακομα απο παιδια πηγαινουν στο γηπεδο και βλεπεις γονεις να πλακωνονται στο ξυλο και να βριζουν αλλα παιδια ακομα και σε αγωνες εφηβων τι περιμενεις να γινει μετεπειτα ?
Έφηβη ημουν ,επαιζα και ειχα πατερα απο πισω μου της αντιπαλης ομαδας να μου κανει την ψυχολογια χαλια ,τι να λεμε τωρα ?Τι παιδεια εδινε στο παιδι του ?

Δεν μου κανει καμια εντύπωση πλεον που μπορει να ειναι και παικτες μεσα σε ολο αυτο και οχι φυσικα της συγκεκριμενης ομαδας αλλα γενικα ,γιατι πολυ απλα θα ηταν ενας ακομα παίκτης χωρις αθλητικη παιδεια,παρόμοιας οικογενεια και ειμαι σιγουρη πως αυτη θα ηταν και η συμπεριφορα του μεσα στο γηπεδο και ειδικα στα αποδυτηρια της ομαδας ..

Μην ξεχνατε την υποθεση Σεμεδο και τι κουκούλωμα εφαγε ολο αυτο ...Ειχαν να πουν μονο για τον βιασμο ..Για οτι η γυναικα του καθε τρεις και λιγο τον τραβουσε στα αστυνομικα τμηματα για ξυλοδραμο ποιος το ανεφερε ?
Γιατι αραγε εφυγε οπως ηρθε ?

Ειναι τραγικο πλεον ολο αυτο ,αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν μας ξαφνιαζει και πλεον ειναι ο λογος που πολλοι ενω ξερουμε φατσες δεν τολμαμε να κανουμε κινησεις οταν κατι μας συμβαινει ..
Για εμενα ολοι αυτοι ειναι αρρωστοι στην κυριολεξια,κρυβουν μισος μεσα τους και χριζουν αμεσης βοηθειας ..... ηταν στιγμες που τους φοβομουνα γιατι ολη αυτη η βια εβγαινε και μονο που σε κοιτουσανε ..
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Στο μεταξυ Gate4...τι βρηκαν εκει

Εμ..για αυτο λες οτι και να κλεισουν δεν θα αλλαξει κατι.Διοτι δεν θες να κλεισουν.Απο οσα εχεις πει συν το νικ σου αυτο δειχνεις.Σορυ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στο μεταξυ Gate4...τι βρηκαν εκει Εμ..για αυτο λες οτι και να κλεισουν δεν θα αλλαξει κατι.Διοτι δεν θες να κλεισουν.Απο οσα εχεις πει συν το νικ σου αυτο δειχνεις.Σορυ.
Η θύρα 4 είναι το μεγαλύτερο πέταλο του γηπέδου της Τούμπας. Κοινώς τσιμέντα και καρέκλες. Κάθε ομάδα έχει έναν αριθμό να τη χαρακτηρίζει (οσφπ θύρα 7, παο θυρα 13, άρης θύρα 3 ηρακλής θύρα 10, αελ θύρα 1 κτλ). Προσωπικά σε σύνδεσμο όχι μέσα δεν έχω μπει, ούτε μπλούζα δεν έχω αγοράσει ποτέ μου.

Οπότε με το μαλακό η ασχετοσύνη σου (πάλι) προς εμένα γιατί το όλο "οι δολοφόνοι δεν πρέπει να κυκλοφορούν έξω" δεν είναι αρκετό για να καταλάβεις τι λέω. Καλά κρασιά.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,863 μηνύματα.
Οτι και να πουμε,ειναι ελαχιστο.
Σοκαριστική μαρτυρία για τη δολοφονία του Άλκη: Φώναζαν “εντάξει, τελειώσατε; Τον καθαρίσατε;

1644254643110.png

Μία σοκαριστική μαρτυρία για τη δολοφονία του 19χρονου Άλκη στη Θεσσαλονίκη προβλήθηκε στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Αnt1.


Συγκεκριμένα, ενοικος της πολυκατοικίας, μπροστά στην οποία άφησε την τελευταία του πνοή ο άτυχος νέος, είδε την αιματηρή επίθεση και μίλησε για τη στιγμή της επίθεσης.


“Τη φωνή του (σ.σ. Άλκη) μέσα στα αυτιά μου την έχω… Γινόταν φασαρία και με το που βγαίνω έξω, βλέπω δύο αυτοκίνητα σταματημένα απέναντι, 6-7 άτομα με κοντάρια να κυνηγούν τα παιδιά. Το ένα το καημένο ήταν έτρεχε, το άλλο κρύφτηκε. Άκουγα τη φωνή του που φώναζε “φτάνει, μην με χτυπάς άλλο, μην με χτυπάς άλλο” δήλωσε η γυναίκα.


Και πρόσθεσε: “Μετά φωνάζουν κάτι αχαρακτήριστοι… “εντάξει, τελειώσατε; Τον καθαρίσατε; Στ’ αμάξι και φύγαμε”, αυτά ήταν τα λόγια τους. Οργανωμένοι εγκληματίες” είπε χαρακτηριστικά.


 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top