Πάμε θέατρο;

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
εγω αναρωτιεμαι αξιζει να παω στις Βακχες; Θα ρθουν Βολο σε 5 μερες.
Ο λογος που με κανει να το σκεφτομαι ειναι οτι παιζει ο Ρουβας.
Νταξει ρατσισμος ξερω γω αλλα αληθεια δε ξερω αν αξιζει να δωσω χρηματα για να δω καποιον που δεν ειναι καν ηθοποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
εγω αναρωτιεμαι αξιζει να παω στις Βακχες; Θα ρθουν Βολο σε 5 μερες.
Ο λογος που με κανει να το σκεφτομαι ειναι οτι παιζει ο Ρουβας.
Νταξει ρατσισμος ξερω γω αλλα αληθεια δε ξερω αν αξιζει να δωσω χρηματα για να δω καποιον που δεν ειναι καν ηθοποιος.
Πόσο είναι το εισιτήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Πόσο είναι το εισιτήριο;

15 νομιζω οτι ειναι .Τα δινεις η δε τα δινεις;
Η περιμενεις να δεις την ''Ελενη'' που παιζει η Πεμυ Ζουνη και τον ''Αγαμεμνων'' που παιζει ο Μαινας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
εγω αναρωτιεμαι αξιζει να παω στις Βακχες; Θα ρθουν Βολο σε 5 μερες.
Και μόλις πήγα να σου απαντήσω "Γιατί όχι;"
Μετά διάβασα αυτό:
Ο λογος που με κανει να το σκεφτομαι ειναι οτι παιζει ο Ρουβας.
Έλεος......



Don't do it
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Κοινη λογικη το οχι στο Ρουβα αι γκεςς:P
Παντως ενταξει αγαπω το θεατρο και ολο μειωνεται ο κοσμος στις παραστασεις που αξιζουν και αυτο μου ξενιζει πολυ.
Παλιοτερα πηγαινα να παρω εισητηριο και μου ελεγαν ''καλα που ηρθατε τωρα,γιατι ειναι σχεδον τα τελευταια''
Και τωρα μισοαδεια τα θεατρα.Ειναι πολυ κριμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
15 νομιζω οτι ειναι .Τα δινεις η δε τα δινεις;
Η περιμενεις να δεις την ''Ελενη'' που παιζει η Πεμυ Ζουνη και τον ''Αγαμεμνων'' που παιζει ο Μαινας;:P
Έψαξα προ ημερών στο διαδίκτυο ειδήσεις για τις Βακχες. Απο κάτι video-αποσπάσματα δεν ικανοποιήθηκα, μπορεί φυσικά η παράσταση στην ολότητά της να είναι πιο ενδιαφέρουσα. Περίμενε να δείς την παράσταση με το Μάινα καλύτερα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Mαλλον καπως ετσι θα γινει.Θενξ παντως:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Κοινη λογικη το οχι στο Ρουβα αι γκεςς:P
Παντως ενταξει αγαπω το θεατρο και ολο μειωνεται ο κοσμος στις παραστασεις που αξιζουν και αυτο μου ξενιζει πολυ.
Παλιοτερα πηγαινα να παρω εισητηριο και μου ελεγαν ''καλα που ηρθατε τωρα,γιατι ειναι σχεδον τα τελευταια''
Και τωρα μισοαδεια τα θεατρα.Ειναι πολυ κριμα.
Ναι εντάξει. Αυτό είναι ένα άλλο θέμα.
Για τις Βάκχες με τον Ρουβά που λέγαμε τι να σου πω....Πάρε το ρίσκο. Μην σε πάρω και στο λαιμό μου.
Αλλά να ξέρεις μιλάμε για τον μεγαλύτερο τενεκέ της ελληνικής σόου μπιζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Mαλλον καπως ετσι θα γινει.Θενξ παντως:redface::redface:
Εγώ την έχω πάθει πάντως να πάω στην Επίδαυρο σε μία παράσταση, να έχω διαβάσει την υπόθεση, να έχω ρωτήσει έναν γνωστό φιλόλογό μου για να με κατατοπίσει πλήρως και τελικά η παράσταση μου φάνηκε υπερβολή για την υπερβολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Το ξερω και γω την εχω παθει ετσι. Παντως αν αξιζει και ενας εστω ηθοποιος θα θελα να πηγαινω οπου μπορω.
Προσφατα ειδα τον Ερωτοκριτο απο φοιτητες.
Αν και 2,5 ωρες παρασταση ,ηταν πολυ καλοδουλεμενη και καλοφτιαγμενη.
Αγαπω πολυ τετοιες ενεργειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Το ξερω και γω την εχω παθει ετσι. Παντως αν αξιζει και ενας εστω ηθοποιος θα θελα να πηγαινω οπου μπορω.
Προσφατα ειδα τον Ερωτοκριτο απο φοιτητες.
Αν και 2,5 ωρες παρασταση ,ηταν πολυ καλοδουλεμενη και καλοφτιαγμενη.
Αγαπω πολυ τετοιες ενεργειες
Πράγματι. Αυτά είναι τα θετικά του να ζείς σε μία μεγάλη, όσο γίνεται έστω, πόλη έχεις πολλές ευκαιρίες. Όχι σαν εμένα και άλλους τόσους που πρέπει να πάμε σε κοντινές πόλεις όπου περιοδεύουν.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brightside:)

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγω απλα το λατρευω!!! Και παιζω και θεατρο!!! Εκτος απο μια δυο αθλιες παραστασεις που εχω παει ολες οι αλλες μου εχουν μεινει!! Δεν μπορω να καταλαβω ολουςς εσας που λετε οτι δεν σας αρεσει ειναι απλα μαγικο!! <3 Νταξει δεν σας κατηγορω εννοειται γουστα ειναι αυτα απλα δεν σας καταλαβαινω!! Το προτιμω χιλιες φορες απο το σινεμα αλλα νταξει δεν γινεται να πηγαινεις και πολυ συχνα επειδη συγκριτικα με τον κινηματογραφο η τιμη ειναι υψηλοτερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πφφ λέτε δηλαδή πως δεν αξίζει η παράσταση επειδή παίζει ο Ρουβάς ε? Γιατί είχα κανονίσει να πάω αλλά ας μη δώσω τσάμπα λεφτά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έχει πάει κανείς στην Μήδεια με τον Κιμούλη; Πως σας φάνηκε; Έρχεται τέλη Αυγούστου και λέω να πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Πφφ λέτε δηλαδή πως δεν αξίζει η παράσταση επειδή παίζει ο Ρουβάς ε? Γιατί είχα κανονίσει να πάω αλλά ας μη δώσω τσάμπα λεφτά..

Έχει πάει κανείς στην Μήδεια με τον Κιμούλη; Πως σας φάνηκε; Έρχεται τέλη Αυγούστου και λέω να πάω.

Δεν έτυχε να δω καμία από τις δύο, αλλά έχω ακούσει για την πρώτη τα καλύτερα, ενώ για τη δεύτερη τα χειρότερα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δεν έτυχε να δω καμία από τις δύο, αλλά έχω ακούσει για την πρώτη τα καλύτερα, ενώ για τη δεύτερη τα χειρότερα :/:

Διάβασα και εγώ μερικές κριτικές, και από ότι είδα είναι ή του ύψους ή του βάθους. Μερικοί βρίσκουν την παράσταση καταπληκτική, κάποιοι άλλη απαράδεκτη. Το σκέφτηκα πάντως, και μάλλον θα πάω σε κανένα θερινό σινεμά, γιατί πολύ φοβάμαι ότι η παράσταση δεν θα μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-what if??

Νεοφερμένος

Η anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Η καλύτερη παράσταση που έχω δει: "Ο κήπος των θαυμάτων" του Καμπανέλλη σε παραγωγή του Εθνικού. Ο Κωσταντίνος Ασπιώτης απλά καταπληκτικός! Ήμουν συγκλονισμένη όταν τελείωσε.. Γενικά λατρεύω το θέατρο, αλλά δυστυχώς στην επαρχία και ειδικά στα νησιά δεν υπάρχουν πολλές ευκαιρίες να δεις μια καλή παράσταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
τελευταία φορά που πήγα στο θέατρο ήταν στην τριήμερη στην Αθήνα και είδαμε το fame
Υ.Γ.=η demy είναι πολύ όμορφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Εγώ περιμένω να ξεκινήσει το Τζασμίν με την Ελένη Ράντου. Δεν χάνω ποτέ παράστασή της :)

Όσον αφορά γενικά το θέατρο, έχω ως κανόνα να κάθομαι 2η ή 3η σειρά και κέντρο. Τόσο για να ακούω καλύτερα (καθώς είμαι βαρήκοος) όσο και για να απολαμβάνω περισσότερο το δρώμενο. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top