• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Περιτομή

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Διαφωνώ απόλυτα. Πολλά αγοράκια δεν έχουν πρόβλημα. Γιατί να τους δημιουργήσουμε εμείς; <<Εθυμοτυπικά>> δεν είναι επιστημονική λύση. Πού ζούμε; Υπάρχουν και παιδίατροι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


για πες τσο γιατρό για την Jalplast plus creme. Αυτές τις μικροαιμορραγίες τις επουλώνει άριστα
Στλενω μύνημα άμεσος αμέ ευχαριστώ πολύ
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Αυτες οι επεμβασεις γι αυτο γινονται σε παιδια το πολύ μεχρι την εφηβεια τους ..Οτι μπορει να γινει φυσιολογικα γινετε μεχρι εκεινη την περιοδο μετα εχει αυτες τις δυσκολιες .Στα παιδια αυτα γινονται πολυ συχνα τωρα πια
μα είπε, ότι σαν παιδί δεν είχε πρόβλημα. Τωρα στα 50 έπαθε φύμωση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στλενω μύνημα άμεσος αμέ ευχαριστώ πολύ
είσαι λίγο αγχώδης, ή κάνω λάθος; Θα περάσει βρε! Και περιμένουμε πάρτυ <σουνέτι>, να ξέρεις
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
μα είπε, ότι σαν παιδί δεν είχε πρόβλημα. Τωρα στα 50 έπαθε φύμωση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


είσαι λίγο αγχώδης, ή κάνω λάθος; Θα περάσει βρε! Και περιμένουμε πάρτυ <σουνέτι>, να ξέρεις
Είμαι άσε και πονάει χωρίς την Γάζα όταν περπατώ. Ακουμπάει η βάλανος στο εσώρουχο. Επίσης τα βράδια έχουμε θέμα στα 50 η σημαία ακόμα είναι τούρμπο είναι δυνατόν; Ημαρτον
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,968 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να έχουν γνώμη πάνω στο θέμα της περιτομής οι γυναίκες.
Our body, our choise :mad:
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Είμαι άσε και πονάει χωρίς την Γάζα όταν περπατώ. Ακουμπάει η βάλανος στο εσώρουχο. Επίσης τα βράδια έχουμε θέμα στα 50 η σημαία ακόμα είναι τούρμπο είναι δυνατόν; Ημαρτον
πότε επιτρέπεται να @@@@;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να έχουν γνώμη πάνω στο θέμα της περιτομής οι γυναίκες.
Our body, our choise :mad:
μα αν δεν έχουν άποψη οι γυναίκες για το ...πολιτιμότερο ενός άντρα, τότε ποιος να έχει;
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Δεν επιτρέπεται καλέ έχω ράμματα. Εδώ εάν σηκωθεί η σημαία πιστεύω θα τρέχει αίμα χαχα
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,968 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
πότε επιτρέπεται να @@@@;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


μα αν δεν έχουν άποψη οι γυναίκες για το ...πολιτιμότερο ενός άντρα, τότε ποιος να έχει;
Δεν έχω και καμία φιλενάδα να κάνω δοκιμές λολ
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
update:
Καποιος ειπε για μια κρεμα, ειπε ο γιατρος δεν χριαζεται αλλα δεν κανει και κακο.
εγω εβαλα σημερα κρεμα μπετατην, το πρωι η σημαια συκωθηκε αλλα χωρις αιματα προς το παρον. Δεν ηταν σε πληρη αναβαση ομως απλα ηταν σε κατι μεσαιο θα ελεγα.

Ραμματα τα βλεπω ειναι αισχος εγω δεν τα αντεχω γενικα αυτα αλλα ΟΚ!

μπανιο δεν εχω κανει ακομα φοβαμαι μην παει ζεστο νερο και ανοιξει κανενα ραμμα
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Κάνω μασχάλες και το σώμα όσο μπορώ χωρίς να βρέξω την σημαία
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.
Κάνω μασχάλες και το σώμα όσο μπορώ χωρίς να βρέξω την σημαία
AX AYTO HTAN TO ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ (πρωτο ητανε η αυπνια).

εμενα μου είπε την τρίτη - τέταρτη μέρα να κανω μπάνιο, χώρις να τρίβω και να προσέχω να μην πάει σαπούνι. Eγώ επειδή είμαι χέστης και υπερβολικός πήρα ενα γάντικαι με ταινία το κόλλησα γύρω για να μη μπεί νερό και έκανα κανονικά. Τώρα οσο για την ευαισθησία, δε μπορείς να κναεις τιποτα αλλο παρά να το γιολάρεις.. Με το που μπόρεσα να αφεραίσω τη γάζα την έβγαλα και περπάταγα κανονικά. Τις πρώτες 2 μερες ητανε χάλια, αλλα μετά αρχισε να γινετια λιγοτερο και λιγοτερο αισθητό, τώρα δεν νιωθω πλεον τιποτα
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
τι ειναι ρε παιδια αυτα τα τεντωματα ; μην μιλατε με ιατρικους ορους να καταλαβαίνουμε και οι υπολοιποι :eek:
Νυχτερινά ακούσια boners(και πρωινά).
Ξέρεις τόσα και κολλάς σε κάτι απλά :pfff:.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
AX AYTO HTAN TO ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ (πρωτο ητανε η αυπνια).

εμενα μου είπε την τρίτη - τέταρτη μέρα να κανω μπάνιο, χώρις να τρίβω και να προσέχω να μην πάει σαπούνι. Eγώ επειδή είμαι χέστης και υπερβολικός πήρα ενα γάντικαι με ταινία το κόλλησα γύρω για να μη μπεί νερό και έκανα κανονικά. Τώρα οσο για την ευαισθησία, δε μπορείς να κναεις τιποτα αλλο παρά να το γιολάρεις.. Με το που μπόρεσα να αφεραίσω τη γάζα την έβγαλα και περπάταγα κανονικά. Τις πρώτες 2 μερες ητανε χάλια, αλλα μετά αρχισε να γινετια λιγοτερο και λιγοτερο αισθητό, τώρα δεν νιωθω πλεον τιποτα
Το σκεπτηκα για να βάλω κάτι εκεί αλλά θα μπει πιστεύω νερό ότι και να κάνω. Όσο για το περπάτημα ανατριχιασζω άστα ακόμα. Είμαι 50 είχσ πάντα το πετσσκι. Πάντος να δούμε πόσο καιρό θέλουν τα ράμματα. Έκλεισα 6 ημέρες
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Ρε παιδιά, λέω ως γυναικα άποψη, αλλά αν φοράτε στενό εσώρουχο, που το σφίγγει λίγο, δε σταθεροποιείται η γάζα;

Και αν συγκρίνω πχ τα δικά μας ράματα μετά τη γέννα, δε θυμάμαι να με στενοχωρούσαν. Μπάνιο έκανα κάθε μέρα και στην ευαίσθητη περιοχή και 2η. Απ όσο θυμαμαι, έκανα με νερό και κάποιο διάλειμμα. Τεσπα, εσείς είστε άντρες, έχετε και την <έπαρση και υποστολή σημαίας> που δεν ελέγχεται.
 

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Και αν συγκρίνω πχ τα δικά μας ράματα μετά τη γέννα, δε θυμάμαι να με στενοχωρούσαν. Μπάνιο έκανα κάθε μέρα και στην ευαίσθητη περιοχή και 2η.

Τα ραμματα ειναι συνηθως στο περινεο δεν εχει τοσες νευρικες απολήξεις. Σκεψου να ειχες ραμματα πανω στη κλειτοριδα.
 

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Τα ραμματα ειναι συνηθως στο περινεο δεν εχει τοσες νευρικες απολήξεις. Σκεψου να ειχες ραμματα πανω στη κλειτοριδα.
αστο 8α ειχα βαλει μεθη καθε μερα να μην ποναω αωαωαχαχαχαχααχαχα
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.

naturale

Νεοφερμένος

Ο naturale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Top