Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Κρονάκο αξίζει επίσης να δεις(αν δεν το έχεις δει) "Μάθε παιδί μου γράμματα" του 1983 επίσης ελληνικό.Έτσι για να μην μένουμε με την εντύπωση ότι παράγουμε μόνο σαβούρες:)
Λίγο πιο "βαρύ" απο τους χουλιγκανς αλλα ταινιάρα.
Υ.Γ.Αν θες σου στελνω σε πμ το λινκ.
Στείλε. Πάντως και εγώ το χουλιγκανς δεν το έχω δει. Κάτι στο ζήτημα ποδόσφαιρο και ομάδα δεν με άγγιξε ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είδα μία αυστριακή ταινία, το Funny Games...
Πολλή φρίκη. Πολύ απαίσια. Άσχημη βία. Σωματική και ψυχική.
Απορώ πώς το έκαναν. Απορώ γιατί θέλουν να το ξανακάνουν στο Hοllywood. Απορώ γιατί μου το πρότειναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Είδα μία αυστριακή ταινία, το Funny Games...
Πολλή φρίκη. Πολύ απαίσια. Άσχημη βία. Σωματική και ψυχική.
Απορώ πώς το έκαναν. Απορώ γιατί θέλουν να το ξανακάνουν στο Hοllywood. Απορώ γιατί μου το πρότειναν.

Υπαρχει αραγε στ' αγγλικα;:hmm:
Την ειχα ακουσει κι εγω παλι αυτην προσφατα αλλα μου κινησε την περιεργεια το ρεζουμε που διαβασα απο το imdb...εχει παρει και υψηλη βαθμολογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ηαppy Feet και μάλιστα στο σινεμά :redface: :D

Εμένα πάλι μου άρεσε πολύ !! (παλιμπαιδισμός :P )
Είχε πολλή πλάκα και Σαββατιάτικα κουβάλησα μια φίλη μου και την έπεισα να πάμε να το δούμε! Η πλάκα ήταν ότι μέσα στην αίθουσα ήταν καμιά 15αριά πιτσιρίκια 5 χρονών κλπ και όλοι οι υπόλοιποι ήταν από 20 και πάνω μέχρι και 50 :D


:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Το Αντικλείδι(The Skeleton Key).Πολύ ανατρεπτικό τέλος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το Αντικλείδι(The Skeleton Key).Πολύ ανατρεπτικό τέλος;)

Από τα αγαπημένα μου θρίλερ!:PΕπειδή είμαι από τα άτομα που δεν τους αρέσουν οι σπλατεριές αλλά οι ταινίες που προκαλούν γνήσιο και υπόγειο τρόμο σε συνδυασμό με το υπερφυσικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ειδα το έργο "paris je t'aime" ........ πολύ ωραία ταινιούλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Χθες βράδυ, είδα την ταινία "Ο 13ος Πολεμιστής"

Μπορώ να πω, ότι την παρακολούθησα ευχάριστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Το life aquatic with Steve Zissou με τον Bill Murrey. λιγο βαρετη:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
την προηγουμενη εβδομαδα ειδα το deja vu.. νταξ' δε λεω καλη ηταν, δλδ εμενα μου αρεσε.. αλλα οι υπολοιποι χαλαστηκαν αρκετά έως ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ οταν αρχισε να γινεται λιγο επιστημονικης φαντασιας το θεμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα προχθές το "Πριν το ξημέρωμα" με τον Ίθαν Χωκ και την Ζυλί Ντελπί. Ένας Αμερικανός και μια Γαλλίδα περνάνε μια μέρα μαζί στην Βιέννη. Απλή υπόθεση, αλλά μπορεί κανείς να αναγνωρίσει σκέψεις και συναισθήματα δικά του και νομίζω θα πει κάτι σε όλους όσους είναι στα '20ς. Έκλαψα πολύ και θυμήθηκα πράγματα που έχω βιώσει και σκέφτηκα αν όντως ισχύει ότι γνωρίζεις τους κατάλληλους ανθρώπους στις πιο ακατάλληλες φάσεις!

Στο καπάκι έβαλα το "Πριν το ηλιοβασίλεμα" που συναντιούνται ύστερα από 9 χρόνια στο Παρίσι. Είναι πια 30+, πιο ώριμοι αλλά χωρίς να έχουν χάσει τα παλιά τους στοιχεία. Έλεγα πως είχα στερέψει από δάκρυα αλλά ξανάρχισα να κλαίω! Πολύ ωραίες ταινίες, αν και η πρώτη με άγγιξε περισσότερο λόγω ηλικιακής φάσης.

Και χθες το "Σε είδα στο όνειρό μου" με το γκομενάκι τον Μπερνάλ. Πολύ ωραία κι ευχάριστη ταινία, με μεγάλες δόσεις σουρρεαλισμού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το φαινόμενο της πεταλούδας νο 2

:down: για όποιον έχει δει το πρωτο που ήταν κορυφή....

κάποιον που δεν εχει δει το πρωτο είναι ενδιαφέρον


(το βλέπαμε εγω ο άντρας μου και μια φίλη χτες... εγω κι ο αντρας μου που ειχαμε δει το πρωτο, ξενερώσαμε σύντομα... σηκωθηκαμε... κάναμε μπανιο... φαγαμε.... πήγαμε στο pc.... η φίλη που δεν το ειχε δει, έκατσε ως τελους με αγωνία :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
το φαινόμενο της πεταλούδας νο 2

:down: για όποιον έχει δει το πρωτο που ήταν κορυφή....

κάποιον που δεν εχει δει το πρωτο είναι ενδιαφέρον


(το βλέπαμε εγω ο άντρας μου και μια φίλη χτες... εγω κι ο αντρας μου που ειχαμε δει το πρωτο, ξενερώσαμε σύντομα... σηκωθηκαμε... κάναμε μπανιο... φαγαμε.... πήγαμε στο pc.... η φίλη που δεν το ειχε δει, έκατσε ως τελους με αγωνία :P)
Αυτό σημαίνει ανάμεικτα συναισθήματα...:D :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
το φαινόμενο της πεταλούδας νο 2

:down: για όποιον έχει δει το πρωτο που ήταν κορυφή....

κάποιον που δεν εχει δει το πρωτο είναι ενδιαφέρον

Καπου εχω γραψει γιαυτο, παιζει να ειναι η χειροτερη ταινια που εχω δει ever....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Είδα το Reservoir Dogs. Πολύ σαλταρισμένο :D
Δεν φτάνει φυσικά το Pulp Fiction αλλά ήταν κι αυτό κορυφή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Το The Holiday, σινεμά... Δεν μου πολυάρεσε..
Ήταν σαχλή ταινία :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
straight story,εβγαλε επιφανειακα χαμογελα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Το Little Man.Κορυφή:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Το πέντε λεπτά ακόμα..!!:clapup:
Μου άρεσε πολύ....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα το Happy feet. Πήγα βαράτε με κι ας κλαίω, επειδή ήθελαν οι έφηβες ξαδέρφες μου! Αλλά μου άρεσε πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top