Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
American History X απλά άριστη :'(
Συγκλονιστική ταινία. Δεν κατάλαβα ποτέ πως όμως ο Norton ενά χρόνο μετά την ταινία αυτή στην οποία είχε σωματάρα γύρισε το fight club που είχε συγκριτικά κακομοίρικο σώμα. Πώς το κάναν?

final destination 3, καλουλι
Σε αντίθεση με τα προηγούμενα είχε σιχαμέρους θανάτους και πολύ προβλέψιμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ Edward...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
united 93. βρε πως τα γυρίζουν οι αμερικάνοι όμως, ε?
δεμί ταινιούλα. Μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί ξυρίζουν το απαυτό τους πριν γίνουν καμικάζι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί ξυρίζουν το απαυτό τους πριν γίνουν καμικάζι?????

Γιατί είναι η τελευταία ευκαιρία της ζωής τους να το δουν ξυρισμένο ίσως?
:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
ειδα το syriana!!!!πολυ καλο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Την διασωση του στρατιωτη Ryan. Την ειχα ξαναδει αλλα ειναι παραπολυ καλη και θα θελα να την δω και αλλες φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Tokyo Drift έτσι κ ετσί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Χθες είδα το CARS. Καλό ήταν, με πολύ ωραία γραφικά. Αλλά πολύ μου άρεσε μια ταινιούλα μικρού μήκους που έβαλαν πριν από την κύρια ταινία (κινούμενα και αυτή) που την έλεγαν ONE MAN BAND... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
final destination 3, καλουλι

Δεν μου άρεσε καθόλου! Εντελώς προβλέψιμοι οι θάνατοι και το story... :down:

Είδα το ντοκιμαντέρ του Μουρ: Bowling for Columbia (ή κάπως έτσι). Πάρα πολύ καλό! Μιλάει για την βία στις ΗΠΑ και προσπαθεί να εξηγήσει το φαινόμενο. Οι υπεύθυνοι αυτής της κατάστασης κ πάλι κάνουν την πάπια στην κάμερα (δεν βλεπω, δεν ακούω, δεν μιλώ) ;) 10/10 από 'μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
CASSERN :confused: Αρκετα καλα FX αν δεν σας ενοχλουν τα Ιαπωνικα σαν γλωσσα, το παραξενο σεναριο... Εχμ..Πρεπει να την ξαναδω :P Να σας πω δεν εβγαλα και πολυ ακρη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Casshern λογικα λες...να μου πεις δεν υπαρχει και αλλη με παρομοιο ονομα!:P
Την ειχα στα υποψην μου...Ελπιζω να μην υπαρχουν κι εδω οι γνωστες "κοιλιες" που κανουν τα ιαπωνικο/κινεζικο/κορεατικα εργα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Ναι αυτη:P Νομιζω Ερεβος στα ελληνικα:hmm: Αλλα ποτε δεν ειχαμε και τελειες μεταφορες τιτλων στην Ελλαδα:P Οι σκηνες μαχης ειναι πολυ καλες, οπως και η μουσικη που τις συνοδευει. Πρεπει να την δω παλι. Εχει υπαρξιακο μηνυμα στο τελος :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Mission Impossible III. Μα τι μην πω ήταν αυτή. Γενικά αυτή η σειρά ταινίων πολύ μάπα σε αντίθεση με την σειρά.

The Davinci Code . Χμμμμ και άλλη βλακεία. Όχι πως το βιβλίο ήταν κάτι θεαματικό αλλά η ταινία σίγουρα ήταν χειρότερη. Μόνο σώσιμο η ερμηνεία του IAN McKellen νομίζω στο ρόλο του Tyblling. Και η Τουτού μια χαρά δεν λέω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SoNic-K

Νεοφερμένος

Ο SoNic-K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το Hostel - πολύ αηδία και αναγούλα σε κάποιες φάσεις :/: σε γενικές γραμμές ιστορία χωρίς νόημα με υποτυπώδες σενάριο. Κρίμα που συμμετείχε ο Ταραντίνο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ειδα εχτες το Stay Alive - ευτηχως δεν πληρωσα για να την δω, γιατι θα εκλαιγα τα ευρα μου.

ποιο μεγαλη πατατα δεν εχω ξαναδει..........

-10/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σε dvd το "Φαστ εντ δε φιουριους 1" (νωρις το θυμηθηκα :redface:).
Καλο αλλα το 3 μου αρεσε πιο πολυ.. Ειχε και περισσοτερα γκαζια. :redface::devil:


Ειδα και το 2. Νταξ.. καλο. Αλλα εχω την εντυπωση οτι δεν ειχε -σχεδον- καθολου γκαζια.
Η τριτη τελικα, ηταν η καλυτερη απο το πακετο. :)


Ειδα και μια αλλη ταινια αλλα δεν θυμαμαι τιτλο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τα πήρες σβάρνα έτσι?
Ναι το δύο ίσως είναι το χειρότερο τελικά καθώς και εγώ τα έχω και τα τρία στο δίσκο και ρίχνω μελέτη όποτε μπορώ.

Χθες είδα το Click και μάρεσε πολύ. Μπορώ να πω απροσδόκητα πολύ. Αν εξαιρέσεις ότι ο Adam Sandler δεν μπορεί να παίξει συγκηνιτική στιγμή κατά τα άλλα πολύ ωραίο έργο. Α ρε Kate!!!! Πανέμορφη και με κατανόηση!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ICE AGE 2 :clapup::clapup::clapup::clapup:
Καλή ήταν, δεν λέω... μου άρεσε και γέλασα και αρκετά σε κάποιες φάσεις... όμως το ένα ήταν καλύτερο κατα την γνώμη μου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.

For A Few More Dollars
ΕΠΟΣ`~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
]ifrit[ πειράζω λίγο το στυλ παρουσίασης σου που μαρέσει πολύ και ελπίζω να μην σε πειράζει

Thank you for smoking

Καλά πολύ μπροστά η ταινία και με ένα πολύ ανάλαφρο τρόπο χώνει τρελά αλλά έχει και ιδεολογικές και ηθικές προεκτάσεις.
Να μείνω όμως σε μια άτακα
Thats the beauty of argument, because if you argue correctly you are never wrong

Έξω από ένα πολύ μικρό σημείο που το χάλασε λίγο κατά τα άλλα καταπληκτικό έργο. Από αυτά που λείπουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top