Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σιδηρά Κυρία- πάρα πολύ ωραία ταινία και η ερμηνεία της Στριπ εξαιρετική, άξιζε στα βραβεία και το
the grey περιπέτεια, πολύ ρεαλιστική, καταπληκτική ταινία.
Γενικώς φέτος γίνονται ωραίες δουλειές και στο σινεμά και στο θέάτρο και στην τηλεόραση σε σύγκριση με πέρυσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black_eye

Νεοφερμένος

Η black_eye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
to Twilight Saga: Breaking Dawn ! βεβαια την ειδα πριν λιγο καιρο online ! ενταξει μου αρεσε αλλα την πιο επιτυχημενη απο αυτες π εχουν βγει.... θεωρω το Eclipse ! αυτο ηταν γαματο!!! περισσοτερη δραση πως να το κανουμε....! παντος ηταν πολυ εντυπωσιακο το τελος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
The awakening (2011)
Ατμοσφαιρικό θρίλερ που αποφεύγει αρκετά κλισέ του είδους. Εγκρίνεται.
The Life of Brian
Το θυμόμουν σαν ξεκαρδιστικό αλλά τώρα που το ξαναείδα δεν μου άρεσε και τόσο. Μακάρι να μην το είχα ξαναδεί, το απομυθοποίησα τελείως.
The Grey
Ολοι λένε ότι είναι καλό, αλλά μια ιστορία που...τους τρώνε όλους οι λύκοι δεν μου φαίνεται καθόλου καλή.
V for Vendetta
Το πήραμε σε Bluray για επαναθέαση, αν μη τι άλλο είναι στο πνεύμα της εποχής.
Halloween remake
Αηδία, βαρετό, περιμένεις πως και πως να τους σφάξει όλους γιατί σου σπάνε τα νεύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Δείπνο ηλιθίων...προφανώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ωραία ταινία το "The Grey"? Καλά με κοροϊδεύετε? Τι ακριβώς σας άρεσε?
Είχα μεγάλες προσδοκίες για αυτή την ταινία γιατί έπαιζε ο Λιαμ Νισον και πραγματικά είχα ακούσει καλά λόγια, ακόμα και η βαθμολογία στο imdb είναι νομίζω γύρω στο 7,5. Βαρετή μέχρι αηδίας, χωρίς κάποιο ιδιαίτερο ενδιαφέρον και με κάτι γιγάντιους λύκους.
Αφήστε που στο τέλος τους οδηγούσε και στη φωλιά τους. Φανταστείτε δηλαδή να μην ήταν και κυνηγός ο μεσιε!:P
Με άριστα το 10 θα της βάλω 2. Παίζει να είναι η χειρότερη ταινία που έχω δει τελευταία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Τη σουηδικη η την αμερικανια;

Γιατι απο οτι εμαθα η πρωτη ειναι κλασεις ανωτερη!!!
δεν έχω δει την σουηδική, αλλά η αμερικάνικη είναι καλή ρε παιδιά! μην την σνομπάρετε:P έχει και πολύ ωραία μουσική...τον ρόλο της Lisbeth τον παίζει η Rooney Mara που είναι εκπληκτική :D πάντως έχω ακούσει ότι η σουηδική είναι πιο κοντά στο βιβλίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ωραία ταινία το "The Grey"? Καλά με κοροϊδεύετε? Τι ακριβώς σας άρεσε?
Είχα μεγάλες προσδοκίες για αυτή την ταινία γιατί έπαιζε ο Λιαμ Νισον και πραγματικά είχα ακούσει καλά λόγια, ακόμα και η βαθμολογία στο imdb είναι νομίζω γύρω στο 7,5. Βαρετή μέχρι αηδίας, χωρίς κάποιο ιδιαίτερο ενδιαφέρον και με κάτι γιγάντιους λύκους.
Αφήστε που στο τέλος τους οδηγούσε και στη φωλιά τους. Φανταστείτε δηλαδή να μην ήταν και κυνηγός ο μεσιε!:P
Με άριστα το 10 θα της βάλω 2. Παίζει να είναι η χειρότερη ταινία που έχω δει τελευταία. :P
Την είδα κι εγώ χθες, περίμενα μια πολύ περισσότερο ενδιαφέρουσα ταινία.Αδιάφορη, μια απλή περιπέτεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Ειδα το κοτόπουλο με δαμάσκηνα και ηταν τέλειο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Extremely Loud & Incredibly Close
Μ'άρεσε αρκετά, το παιδί παίζει απίστευτα.Αξίζει να τη δείτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
You again
ένταξει καλή ήταν για το είδος της (με άριστα το δέκα θα έβαζα γύρω στο 8 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
A beautiful mind
ενας σχιζοφρενης μαθηματικος που σπαει κωδικους...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
A beautiful mind
ενας σχιζοφρενης μαθηματικος που σπαει κωδικους...:hmm:
Πολυ ωραια ταινια.Παρουσιαζει την ζωη του John Nash,αν και με πολλες πολλες
ανακριβιες οπως εχει πει ο ιδιος.Λογικο βεβαια.

Χθες ειδα για δευτερη φορα το Requiem For a Dream.
Πολυ καλη.https://www.imdb.com/title/tt0180093/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.


War Horse

δείτε το, αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Perfect sense!!Πολυ ωραια!! :)
https://www.youtube.com/watch?v=iexMJrBzZtA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
πολυ ωραιο το war horse αλλα πολυ συναισθημα ρε παιδι μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Χθες είδαμε το The Descendants κατώτερη των προσδοκιών μου.Ο Κλουνει το έσωσε κάπως με την ερμηνεία του.Πριν λίγο είδα το Ιρανικό A separation που κέρδισε το Οσκαρ καλύτερης ξενόγλωσσης.Εξαιρετικά δυνατές ερμηνείες και πολύ καλή σκηνοθεσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
χθές είδαμε με 3 φίλες μου το the covenant..... Περιττό να πω ότι δεν παίζει να υπάρχει χειρότερη ταινία (το μόνο θετικό ήταν ότι ο πρωταγωνιστής όταν δεν μιλούσε ήταν υπέροχος :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
A nightmare on Elm street.

Το παλιό φυσικά, του '84... Φοβερή ταινία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Snake eyes (το είδαμε ξανά γιατί δεν το θυμόμασταν καλά, μέτριο)
The Rock (δεν το είδα όλο γιατί ήταν αργά και νύσταξα...αλλά μου φάνηκε σχετικά καλή περιπέτεια)
ΑΤΜ (απίστευτη κοτσάνα, από το τρέιλερ φάνηκε πόσο βλακεία ήταν αλλά τι να κάνω, με πίεσε να τη δούμε)
Το ημερολόγιο ενός βρικόλακα (με το ζόρι την άντεξα κι αυτή, κάτι σαν Twilight της εποχής)
Βlade 2 (ναι, όλο αηδίες είδα αυτή την εβδομάδα)
Young Adult (αυτός ο σκηνοθέτης παίρνει ένα καλό θέμα και το κάνει βαρετό, αλλά όλοι οι κριτικοί λένε ότι είναι καλός :worry: wtf?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Pirates of the Caribbean: At world's end.

Για 1000000στη φορά... Όμως δεν την έχω βαρεθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top