Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χθες είδα το Evan Almighty ... καμία σχέση με το God Almighty ... Μόνο ο Morgan Freeman άξιζε

Γενικά η ταινία δεν μου άρεσε καθόλου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Απίστευτος δεν είναι.Αλλά η ταινία έχει χαβαλέ. Εμένα μάρεσε πολύ η εισαγωγή μέχρι να φτάσει στο Hollywood. Έχει και τρομερή μουσική. Μετά μου φάνηκε μέτριο. Αλλά η εισαγώγη τα έσπασε όλα. Μέχρι και ο μπαμπάς τραγούδαγε τέλεια και τέλεια η σκηνή με την πόρτα που κλείνει.
Θα συμφωνήσω με αυτά για το Tenacious D in the PIck of Destiny το οποίο βλέπεται ευχάριστα. Ειδικά ο Jack Black αποδεικνύει για άλλη μια φορά ότι "αξίζει να τον βλέπεις".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Απίστευτος δεν είναι.Αλλά η ταινία έχει χαβαλέ. Εμένα μάρεσε πολύ η εισαγωγή μέχρι να φτάσει στο Hollywood. Έχει και τρομερή μουσική. Μετά μου φάνηκε μέτριο. Αλλά η εισαγώγη τα έσπασε όλα. Μέχρι και ο μπαμπάς τραγούδαγε τέλεια και τέλεια η σκηνή με την πόρτα που κλείνει.

Θα συμφωνήσω με αυτά για το Tenacious D in the PIck of Destiny το οποίο βλέπεται ευχάριστα. Ειδικά ο Jack Black αποδεικνύει για άλλη μια φορά ότι "αξίζει να τον βλέπεις".
Το ξανάβλεπα το τέλος τώρα με τον διάολο και θέλω να επαναδιατυπώσω ότι και το τέλος είναι κορυφαίο.
Ο λόγος που θυμήθηκα ότι κάτι είχε το τέλος ενώ το είχα ξεχάσει είναι αυτό.
https://www.maniacworld.com/Tenacious-D-Tribute.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
The revenge of the nerds :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα το Υποψίες - Disturbia (2007)

Θριλεράκι, αλλά από τα καλά, αν σας αρέσει το είδος! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν και έχω δει πολύ καλύτερα σενάρια κτλ αξίζει πιστεύω σε όσους δεν αναζητούν την ποιότητα στα thriller τουλάχιστον σε κρατάει σε αγωνία ασχέτως αν τελικά το σενάριο είναι συνηθισμένο και προβλέψιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
¿Qué he hecho yo para merecer esto!! (What Have I Done to Deserve it?) 7/10

του Pedro Almodovar :D

Ό,τι και να δω από αυτόν το σκηνοθέτη, όσο "ανώμαλο" κι αν είναι, πάντα μου αρέσει. Με ενθουσιάζουν τα χρώματα του και η "τρέλα" του :D:D

edit: προσθέτω :P

O χαμένος τα παίρνει όλα (5/10)

Το 5αρι για συμπόνια στον "φιλόσοφο" τον Γιάννη και τη μαλ**ια του :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα το Ocean's Thirteen (2007). Συμπαθητικό, σαν τα άλλα δύο, περνάς ευχάριστα.. (αν είχα και κέφια, θα μου φαινόταν καλύτερη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
To "Γιαγκόναν ο Βάρβαρος" και, παρότι συγχαίρω τα παιδιά για την όρεξή τους, δεν πρόκειται να αγγίξω τα υπόλοιπα της τριλογίας :P (Μπορώ και κοιμάμαι και από μόνος μου πλέον)



πς.
Το 5αρι για συμπόνια στον "φιλόσοφο" τον Γιάννη και τη μαλ**ια του

Ντροπή ρε συ, πως εκφράζεσαι έτσι για τον τελευταίο poete maudit της ελλάδας; Αυτή τη ταινία έπρεπε να την δεις στα 47, μόνο και μόνο για το έξτρα βάρος της οπτικής γωνίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mόλις είδα το Butterfly effect 2 (2006)- νι, έχω ξεσκιστεί να βλέπω ταινίες που έχω κατεβάσει εδώ και καιρό αλλά ποτέ δεν είχα προλάβει να δω. Δεν λέει πολλά, αλλά αυτόν τον Eric Lively, τον παντρευόμουν αύριο αν ήθελε κι ας του ρίχνω δύο χρόνια! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
έχει γεμίσει τεκνατζούδες ο κόσμος..τι να πώ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α.. σε παρακαλώ πολύ! Δεν είμαι τεκνατζού, το ακριβώς αντίθετο! Αυτός είναι Θεός! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Α.. σε παρακαλώ πολύ! Δεν είμαι τεκνατζού, το ακριβώς αντίθετο! Αυτός είναι Θεός! :D
Ε όχι και θεός αυτός με τα σαγόνια του καρχαρία...:Pο ξανθομπούμπουρας...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κοίτα συνήθως οι ξανθοί κι εμένα με ξενερώνουν φρικτά.. αλλά αυτός είναι κούκλος καλέ! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Kαλά καλέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Blades Of Glory. Μέτριο σε φάση αλλά σε κάποια σημεία χαβαλες. Είναι σε φάση zoolander
The Dog Problem. Καλό αλλά με άφησε αδιάφορο τελικά. Παίζει και αυτός που έπαιζε τον ξάδερφο της Φοίβη του οποίου το παιδί κυοφόρησε που μου σπάει τα νεύρα η μουρμούρα και βαρεμάρα με την οποία μιλάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Επιτέλους, μετά από τόσα χρόνια, είδα το the hitchhicker's guide to the galaxy.:D
Σίγουρα δεν έμοιαζε με τις υπόλοιπες ταινίες που έχω δει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Επιτέλους, μετά από τόσα χρόνια, είδα το the hitchhicker's guide to the galaxy.:D
Σίγουρα δεν έμοιαζε με τις υπόλοιπες ταινίες που έχω δει. :P

:clapup: :clapup: :clapup: (βλ. avatar)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

Το είχε χτες στη ΝΕΤ και το είδα σήμερα στο πρόγραμμα :D

Το έχω ξαναδεί 2 φορές :clapup: Τέλειο πάντα! Almodovar rules :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top