Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Παντός καιρού, φοριέται με τα πάντα. Από τα αγαπημένα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ειδικα μαυρα σταρακια..!φοραω ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alesa

Νεοφερμένος

Η Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τα λατρευω!Εχω μπλε μποτακι και ροζοφουξια κοντα με γλωσσα με καρδουλες!Καινθα παρω μωβ μαι ροζ κοντα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilDayDreamer

Νεοφερμένος

Η lilDayDreamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τα φοράω το καλοκαιράκι γιατί είναι ....αέρινα ας πουμε xD αλλά τόσο αντέχουν μαζί μου χαχα. Μετά γυρίζω στα combat boots μου και χαίρομαι :Ρ Πάντως με το κατάλληλο στυλάκι μπορεί να είναι μέχρι και σέξυ 0-0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
σε καποια συγκεκριμενη χρονικη περιοδο τα φορουσα πολυ.τωρα δεν τα φοραω γιατι
βρωμανε
δεν βολευουν
μοδα ειναι θα περασει(περασε κιολας)
δεν ειναι ανετα
μπαζουν νερα κρυο κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Εγώ έχω μπλε σταράκια,χαμηλά.Όλο το καλοκαίρι αυτά φοράω.Τα λατρεύω γιατί νιώθω ότι μου ταιριάζουν απίστευτα.Τα έχω και σε κακή κατάσταση,σχισμένα και βρώμικα :P
Και επειδή όλο το χειμώνα και μέχρι να φτιάξει ο καιρός φοράω αθλητικά,το καλοκαίρι τα σταράκια τα λιώνω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι,φοραω..
Απο μικρη (μολις ξεκινησα το δημοτικο) καθε χρονο μου φερνανε για δωρο ^^
Στη πορεια (5η δημοτικου) πηρα ενα ζευγαρι μαυρα που σκιστηκανε φετος..
Εχω 1 ζευγαρι πενταγλωσσα γκρι,1 ζευγαρι κιτρινα με λουλουδακια ψηλα και τα μαυρα που φοραω μια στο τοσο (λογω παλαιοτητας)
Ειναι ανετα και μοντερνα,τα φορας με τα παντα!
αν επαιρνα αλλο ζευγαρι θα επαιρνα ασπρα και χακι :inlove:
τωρα προετοιμαζομαι για τα παραλλαγης που θα μου πασσαρει η θεια μου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
φοραω συχνα παντός καιρου!!! Οτιδηποτε χρώμα!!! και ενα πολύ ωραίο παππούτσι και για τα δύο φύλα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Στην αρχη,τα μισουσα...του στιλ ''Τι μοδα ειναι αυτη??''
Τα τελευταια χρονια...τα εχω λιωσει...πρωι,μεσημερι,βραδυ...Λατρευω φουστα η φορεμα με σταρακι...!!!<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
είναι υπέροχα με φούστα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
τα all star?Είναι ανάλογα στο πόδι μωρέ:P
όλα τα πόδια μυρίζουν,επομένως και τα παπούτσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Μαρεσουν αν και η αληθεια ειναι οτι εχω βαρεθει να τα βλεπω παντου πλεον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Α,ποτέ μα ποτέ μην πάρετε πολύγλωσσα σταρακια.
Χαλάσαν τα μαύρα μου φέτος και πήρα γκρι πολύγλωσσα,δε μ'αρέσουν:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Εμενα παντως οποτε τα φοραω μυριζουν πολυ..

Το μυστικο....
talk(όπως λέμε στοργή και προδέρμ:P) και μπαλκονάκι να πάρουν αέρα!!
--Εννοείται και καθαρά ποδαράκια και καλτσούλες κάθε φορά που τά βάζουμε :D:D -εξάλλου πάνινα παπούτσια είναι--

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
χαλια το ιδιο στυλ εδω και εκατο χρονια κυριολεκτικα εχει καταντησει αηδια και ιδικα για αντρες και ειναι και πανακριβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και φετος την βγαζω με τα all star μου αλλα και φετος παλι μυριζουν παρα πολυ τα ποδια μου ποδαριλα οταν τα βγαζω..και αυτο συμβαινει με τα all star...Τυχαιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πλύνε τα πόδια σου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Τα πλενω καθε μερα αφου κανω μπανιο καθε μερα το βραδυ..Πρεπει να τα πλενω και εξτρα καθε φορα που τα βγαζω??Δηλαδη φταινε τα ποδια μου? Τοσο βρωμοποδαρας ειμαι πια??? :D

Πλύνε τα πόδια σου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thed

Νεοφερμένος

Ο thed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ακομα πωλουνται αυτα τα αθλια παππουτσια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top