Πορνό και Σχέση

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Εμένα με λένε εγωιστή κάποιες φορές αλλα τίποτα, απο οσο έχω δει ειμαι ο λιγότερο.

Προπαγάνδα για να σε κάνουν να νιώσεις ενοχές.
Ο εγωισμός έχει διαφορά από την αξιοπρέπεια καμμια φορά τα μπερδευουμε.. Άλλο σηκώνω ανάστημα όταν ξέρω πως εχω δίκιο πχ και υπερασπίζομαι τον εαυτό μου αυτό νομίζω το λένε, αξιοπρέπεια κι άλλο ο κακός εγωισμος που ο κόσμος να ρθει ανάποδα εγώ έτσι είμαι κ δεν αλλάζω και δε δέχομαι πραγματικα την κριτική. Εγώ έχω μπόλικο από αυτόν και με τον άντρα μου τον τσάκισα. Όμως οφείλω να πω πως έχει αυτός πολυ παραπάνω αλλά με τον τρόπο μου μαζευτηκε κι εκείνος με τα χρόνια. Τα πρώτα χρόνια θεωρώ σε ένα ζευγάρι είναι τα πιο δυσκολα εκει πουβλεπεις τον άλλο από την στραβή και την ανάποδη... Εμείς παντρευτηκαμε σε χρόνο dt πολλοί καλοθελητες πιστευαν πως δε θα κρατησει αυτή η σχέση. Τελικά η σχέση μαζί τους δεν κράτησε χαχαχα. Δεν ξέρω αν ήταν σωστό αυτό κι αν θα το συμβούλευα σε κάποιον νεότερο, απλώς ρισκαραμε και ήμασταν φουλ ερωτευμένοι.. Είναι και λίγο η τυχη πιστευω είναι οι συγκυρίες είναι πολλα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συμφωνώ απόλυτα. Μπορει να μην ειμαι παντρεμενος αλλα έτσι οπως τα λές ειναι. Καμια σχέση δεν ειναι ιδεατή και θα υπάρχουν διαφωνίες απλα αν δεν εισαι αχυράνθρωπος θα εκτιμησεις και την διαφωνια. Αν βλέπεις οτι μπορεις να βοηθησεις τη κοπελα ή τον αντρα σου και το δέχεται επειδη θές να τους βλέπεις να βελτιώνονται και να αντλούν χαρα μεσα απο ολο αυτο το κάνεις, αν τους βλέπεις να πιέζονται τους αφηνεις να πάρουν το χρονο τους. Σε κάθε περιπτωση και μερικά ελαττώματα να υπάρχουν δεν τους χωριζεις για αυτά. Δεν εγκαταλειπεις κάποιον αν τον αγαπάς μην κοροιδευομαστε τωρα μεταξύ μα.ς Τα μεγαλα λογια μας μάραναν. Η πορεία θα δείξει οχι τα λόγια μόνο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Για κακοποιηση μέσα στη σχέση και κέρατο ναί. Τα υπολοιπα αν αγαπάς τον αλλον λύνονται. Αν ο άλλος σε κακομεταχειριζεται ναί , ειναι σοβαρό αν δεν σε σεβεται σε μειωνει σε ζηλευει παθολογικα δεν σου αφηνει χώρο , σε προσβάλει σε ριχνει γενικα. Τοτε ναι.

Κοιτα φιλε ειναι και στον άνθρωπο. Εγω πχ δεν ειμαι υπερβολικά εγωιστης δεν ξέρω πως φαινομαι εδω μέσα ... αλλα γενικά αν βρω κάποια κ μ αρεσει και ειναι καλή ψυχη δεν θα χωρίσω. Εκτος κ αν δεν την αγαπάω πολύ ή ειμαι ιδιοτροπος και θέλω να καταληξω μόνος μου τελικά.

Για αυτο κάποιος ειχε πει κάτι πολυ σωστό παλιά... απο τα πρώτα κιολας ραντεβου αμα η άλλη ειναι ντεμί φάση μια στελνει μια όχι... πιασε την οσο ειναι καιρός κ πές της κοπέλα μου θέλεις τελικα ή οχι ; απλα τα πράγματα. Αν δεν θές προχωράμε. Μη κάθεσαι να μπαινεις στο τρυπάκι να το παιζεις δηθεν χαλαρος κ οτι δεν σε ενδιαφέρει.

Ακομη και πρόβλημα να υπάρχει λέμε τωρα και να μη με ήθελαν οι δικοι της θα κοιταζα πώς να το λύσουμε. Και οχι να εγκαταλείψω. Παράδειγμα έφερα. Γιατι αυτός ο λόγος παιζει στα ζευγάρια σαν αιτια χωρισμού. Για μενα ειναι επισης μαλακία. Για μένα.
Εμένα πάντως δε μου μοιάζεις εγωιστής. Έτσι διαισθητικά δηλαδή κι από τον τρόπο σου δε σε γνωρίζω κιόλας αλλά έτσι νομίζω
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το να βλέπεις πορνό όταν έχεις σχέση, δεν αποτελεί απιστία, αλλά είναι σα να κάνεις κακάκια στη βεράντα.

Είναι αηδιαστικό και υποβαθμίζει τη σχέση, εκφυλίζοντας αυτόν που το βλέπει. Δεν είναι δυνατόν να βλέπει κάποιος τσόντες το 2022.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Νικο ήθελα να στο ρωτήσω χθες και θα το πω δεν γίνεται να μη σου προκαλείται έλξη να το πω για κάποια άλλη και εσύ να έχεις γνωρίσει μια κοπέλα ας πούμε και να βγαίνεις μαζί της.
Και να έχεις κλειδώσει μυαλό και σώμα σε αυτήν μόνο.
Και όταν δεις μια άλλη γυμνή να μην ερεθιστείς ή να μη σε ερεθίσει ένα πορνό μιας και μιλάμε για πορνό.
Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα .
Πρώτον άλλο είμαι μαζί με έναν άνθρωπο μου βγάζει το ερωτικό ναι και ζούμε τη σχέση μας.
Και άλλο να μην παραδέχεται κάποιος καθόλου ότι δεν ερεθίζεται έξω από αυτή τη σχέση.
Δεν μιλάω για κέρατο.
Έστω αυνανισμός.
Δεν γίνεται να μην ερεθίζεται ο άλλος και η άλλη να μην είναι το κυρίως.
Μην γράφετε σαχλαμπουρδες.
Την αλήθεια γράψτε.
Ναι ερεθίζομαι.
Δεν είναι άσχημο.
Και το πορνό δεν είναι άσχημο ώστε να το βλέπεις σαν απιστία.
Αυτό το είμαι κλειδωμένος κάπου μου βγάζει εμμονή και προφανώς το ίδιο θα απαιτεις πράγμα δύσκολο γιατί η σχέση θέλει ελευθερία.
Αυτο το εχω οταν ειμαι ελευθερος ....οταν εχω καποια στοχο ή ειμαι σε σχεση .Υπαρχει λογος που ειμαι μαζι της .

Αμα ερεθιζομαι και τον ΄΄παιζω΄΄για αλλες ....τοτε μενω και ελευθερος :elf:
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί το βλέπετε έτσι εγώ ποτε δεν το σκέφτηκα έτσι αλλά εντάξει απόψεις είναι αυτές... Όλες καλοδεχούμενες!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτο το εχω οταν ειμαι ελευθερος ....οταν εχω καποια στοχο ή ειμαι σε σχεση .Υπαρχει λογος που ειμαι μαζι της .

Αμα ερεθιζομαι και τον ΄΄παιζω΄΄για αλλες ....τοτε μενω και ελευθερος :elf:
Για πορνό λέμε. Δεν μπορεί να μη θες να βλέπεις και να το θεωρείς απιστία.Αλλα παραμένει δικαίωμα σου να κάνεις ότι θέλεις και σε ευχαριστεί.
Εκει το είπα .
Τώρα ο καθένας είναι μόνος πως τα αντιλαμβάνεται αυτά/την οπτική του/ την κοσμοθεωρία του γενικά και επόμενο είναι δε θα συμφωνούμε όλοι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν ξέρω γιατί το βλέπετε έτσι εγώ ποτε δεν το σκέφτηκα έτσι αλλά εντάξει απόψεις είναι αυτές... Όλες καλοδεχούμενες!
Συμφωνω. Μα δεν θα συμφωνούμε με όλους.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ο εγωισμός έχει διαφορά από την αξιοπρέπεια καμμια φορά τα μπερδευουμε.. Άλλο σηκώνω ανάστημα όταν ξέρω πως εχω δίκιο πχ και υπερασπίζομαι τον εαυτό μου αυτό νομίζω το λένε, αξιοπρέπεια κι άλλο ο κακός εγωισμος που ο κόσμος να ρθει ανάποδα εγώ έτσι είμαι κ δεν αλλάζω και δε δέχομαι πραγματικα την κριτική. Εγώ έχω μπόλικο από αυτόν και με τον άντρα μου τον τσάκισα. Όμως οφείλω να πω πως έχει αυτός πολυ παραπάνω αλλά με τον τρόπο μου μαζευτηκε κι εκείνος με τα χρόνια. Τα πρώτα χρόνια θεωρώ σε ένα ζευγάρι είναι τα πιο δυσκολα εκει πουβλεπεις τον άλλο από την στραβή και την ανάποδη... Εμείς παντρευτηκαμε σε χρόνο dt πολλοί καλοθελητες πιστευαν πως δε θα κρατησει αυτή η σχέση. Τελικά η σχέση μαζί τους δεν κράτησε χαχαχα. Δεν ξέρω αν ήταν σωστό αυτό κι αν θα το συμβούλευα σε κάποιον νεότερο, απλώς ρισκαραμε και ήμασταν φουλ ερωτευμένοι.. Είναι και λίγο η τυχη πιστευω είναι οι συγκυρίες είναι πολλα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εμένα πάντως δε μου μοιάζεις εγωιστής. Έτσι διαισθητικά δηλαδή κι από τον τρόπο σου δε σε γνωρίζω κιόλας αλλά έτσι νομίζω

Ναι εννοείται αμα δεν ρισκάρεις και λίγο , δεν θα προχωρήσεις ποτέ. Μια χαρά. Εισαι η κατάλληλη να μα πεί πως θα κρατήσουμε ενα γάμο τοτε χαχα να σε έχουμε υποψη !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για πορνό λέμε. Δεν μπορεί να μη θες να βλέπεις και να το θεωρείς απιστία.Αλλα παραμένει δικαίωμα σου να κάνεις ότι θέλεις και σε ευχαριστεί.
Εκει το είπα .
Τώρα ο καθένας είναι μόνος πως τα αντιλαμβάνεται αυτά/την οπτική του/ την κοσμοθεωρία του γενικά και επόμενο είναι δε θα συμφωνούμε όλοι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Συμφωνω. Μα δεν θα συμφωνούμε με όλους.

Προφανως και δεν θα βάλουμε τσοντες κάθε μέρα,

επισης οταν βλέπεις τσόντα δεν τη βλέπεις ενω εχεις συντροφο επειδη σ αρεσει να πάς με αυτην που ειναι εκει αλλα ολη η ατμοσφαιρα του σέξ. Αναμεσα στους δύο. Με τη δικια σου φτιάχνεσαι οχι με τη τσοντα η τσοντα ειναι απλα συμπληρωμα που εμπλουτιζει την ατμόσφαιρα που ήδη υπάρχει.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι εννοείται αμα δεν ρισκάρεις και λίγο , δεν θα προχωρήσεις ποτέ. Μια χαρά. Εισαι η κατάλληλη να μα πεί πως θα κρατήσουμε ενα γάμο τοτε χαχα να σε έχουμε υποψη !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Προφανως και δεν θα βάλουμε τσοντες κάθε μέρα,

επισης οταν βλέπεις τσόντα δεν τη βλέπεις ενω εχεις συντροφο επειδη σ αρεσει να πάς με αυτην που ειναι εκει αλλα ολη η ατμοσφαιρα του σέξ. Αναμεσα στους δύο. Με τη δικια σου φτιάχνεσαι οχι με τη τσοντα η τσοντα ειναι απλα συμπληρωμα που εμπλουτιζει την ατμόσφαιρα που ήδη υπάρχει.
Μα φυσικά δεν είπα να προτιμήσεις τη τσόντα από τη σχέση σου .
Αν θέλετε και σας αρέσει να βλέπετε μαζί μια χαρά τότε όπως είπαμε και παραπάνω αν ο άλλος δε θέλει οκ το δέχεσαι.
Αλλά μπορεί να κάνετε την πλάκα σας να δείτε κάτι να γελάσετε να περάσετε καλά και αυτό ένα ζευγάρι το κάνει και πέρα από τσόντες.
Και φυσικά ερωτικά είναι να υπάρχει χημεία το είπαμε αυτό ούτε να περιμένεις μια τσόντα να σε ερεθίσει για να βρεθείς με τον άλλον εκεί το πρόβλημα είναι αλλού .
Μιλάμε για μια σχέση αρμονική όπως την περιέγραψε η @Ariana2018 και που σαν ζευγάρι δεν τους χαλάει να δουν και μια τσόντα.
Σε ένα τέτοιο ζευγάρι αναφέρθηκα.
Δεν ξέρω ο Νίκος με παρερμηνευσε.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Μα φυσικά δεν είπα να προτιμήσεις τη τσόντα από τη σχέση σου .
Αν θέλετε και σας αρέσει να βλέπετε μαζί μια χαρά τότε όπως είπαμε και παραπάνω αν ο άλλος δε θέλει οκ το δέχεσαι.
Αλλά μπορεί να κάνετε την πλάκα σας να δείτε κάτι να γελάσετε να περάσετε καλά και αυτό ένα ζευγάρι το κάνει και πέρα από τσόντες.
Και φυσικά ερωτικά είναι να υπάρχει χημεία το είπαμε αυτό ούτε να περιμένεις μια τσόντα να σε ερεθίσει για να βρεθείς με τον άλλον εκεί το πρόβλημα είναι αλλού .
Μιλάμε για μια σχέση αρμονική όπως την περιέγραψε η @Ariana2018 και που σαν ζευγάρι δεν τους χαλάει να δουν και μια τσόντα.
Σε ένα τέτοιο ζευγάρι αναφέρθηκα.
Δεν ξέρω ο Νίκος με παρερμηνευσε.

Ε ναί και εκτος αυτού καλο ειναι να μην είμαστε πολύ αυστηροί σε αυτά. Ουτε αν κάποια μιλήσει στο φβ ή βάιμπερ με κάποιον συνάδελφο ή γνωστο θα της πώ κάτι ακομη και αν ξεχάσει να μου το πεί. Τα ξέρει τα όρια μεγάλη κοπέλα ειναι. Δεν θα κάνει σέξ τινκ. Ουτε θα του στείλει τα βυζιά της που λέει ο λόγος. Μια απλή κουβέντα. Λογικα αυτος αμα ψήνεται για κάτι παραπάνω θα τον κοκκαλώσει θέλω να πιστευω.

Κοιτα εσυ να δίνεις τον καλυτερο σου εαυτό και τα υπολοιπα θα τα φροντίσει αυτή. Πχ τους πέφτουλες που την πέφτουν ενω ξέρουν οτι έχει αγόρι. Γιατι εγω γυναικα άλλου δεν θα πείραζα. Τοσες ελευθερες υπάρχουν. Ουτε φλέρτ. Δεν είμαστε και ανήθικοι πέφτουλες.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ε ναί και εκτος αυτού καλο ειναι να μην είμαστε πολύ αυστηροί σε αυτά. Ουτε αν κάποια μιλήσει στο φβ ή βάιμπερ με κάποιον συνάδελφο ή γνωστο θα της πώ κάτι ακομη και αν ξεχάσει να μου το πεί. Τα ξέρει τα όρια μεγάλη κοπέλα ειναι. Δεν θα κάνει σέξ τινκ. Ουτε θα του στείλει τα βυζιά της που λέει ο λόγος. Μια απλή κουβέντα. Λογικα αυτος αμα ψήνεται για κάτι παραπάνω θα τον κοκκαλώσει θέλω να πιστευω.

Κοιτα εσυ να δίνεις τον καλυτερο σου εαυτό και τα υπολοιπα θα τα φροντίσει αυτή. Πχ τους πέφτουλες που την πέφτουν ενω ξέρουν οτι έχει αγόρι. Γιατι εγω γυναικα άλλου δεν θα πείραζα. Τοσες ελευθερες υπάρχουν. Ουτε φλέρτ.
Συμφωνώ. Κι εγώ είμαι κάθετη. Όχι ο άλλος να έχει σχέση γάμο και να την πέφτει σε ότι κινείται.
Εκει είναι πρόβλημα και η άλλη όσο μένει μαζί του εκείνος δεν αλλάζει δύσκολα κόβεται η ξεπετα αν το έχεις συνήθειο εννοώ και ο τζόγος. Είναι εθισμος .
Και δεν είναι ωραίο και για τον άλλον που έχεις σχέση εσύ να τον έχεις κερατωσει με ότι πετάει ας πούμε κι εκείνος να παραμένει πιστός αυτό δε σου δίνει ανάστημα.
Γιατί όσοι κερατωνουν και όσες καμωνουν τους ικανούς ότι εμένα δεν με κατάλαβε και τον κερατωσα. Την αξιοπρέπεια σου δείχνεις έτσι και φυσικά πόσο ανάξιος για εμπιστοσύνη είσαι αν φέρεσαι έτσι.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γιατί όχι ?

Σαν τις ταινίες θα είναι ,αντί να βλέπει στο γκουκγλ αυτό που θέλει ,θα το βλέπει στο βαμπιρ(βαιπερ)

Γιατί το απάντησες ο ίδιος πριν
Χρησιμοποιεις την φαντασια σου με το ατομο που εχεις :elf:
Κάθε άλλο πέραν αυτού είναι απιστία.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Γιατί όχι ?

Σαν τις ταινίες θα είναι ,αντί να βλέπει στο γκουκγλ αυτό που θέλει ,θα το βλέπει στο βαμπιρ(βαιπερ)

Γιατί ρε φίλε η μια είναι η δουλειά της να γυρίζει τσόντες ενώ η δικιά μου δεν είναι τσοντου πχ να στέλνει στον κάθε ξαναμενο θέαμα που γουστάρει να δείχνει μόνο σ'εμένα. Υπάρχει μεγάλη διαφορά σε αυτό. Δεν συγκρίνονται καν.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γιατί ρε φίλε η μια είναι η δουλειά της να γυρίζει τσόντες ενώ η δικιά μου δεν είναι τσοντου πχ να στέλνει στον κάθε ξαναμενο θέαμα που γουστάρει να δείχνει μόνο σ'εμένα. Υπάρχει μεγάλη διαφορά σε αυτό. Δεν συγκρίνονται καν.
Αρα μπορεί να δέχεται φωτογραφίες όμως από άτομα με σιξ πακ ,και να το ευχαριστηθεί ?(χώρα εκείνη να στέλνει)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Αρα μπορεί να δέχεται φωτογραφίες όμως από άτομα με σιξ πακ ,και να το ευχαριστηθεί ?(χώρα εκείνη να στέλνει)

Μίλησα για όρια. Η φώτο με τα six pack τα ξεπερνάει. Μιλήσαμε για άλλη συζήτηση όχι για φλερτ που πάει προς το ερωτικό. Άλλο να βάλεις εδώ μια φωτο με κρυμενο προσωπο στο φίτνες θρεντ κ να βάλει κ αυτή κ να πει να η αλλαγή μου αυτό οκ. Άλλο να τη στείλει σε μια πριβέ συνομιλία... Γιατί τα μπερδευεις τόσο πολυ;

Άλλο επίσης να μιλήσει με έναν συμφοιτητή η συνάδελφο της γενικά σε πμ αυτό είναι νορμαλ δεν θα το έψαχνα καν δεν είμαι σχολαστικός χωρις λογο κ δεν ψάχνω πράγματα που δεν έχουν νόημα για να χαλάω τη καθημερινοτητα της άλλης.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μίλησα για όρια. Η φώτο με τα six pack τα ξεπερνάει. Μιλήσαμε για άλλη συζήτηση όχι για φλερτ που πάει προς το ερωτικό. Άλλο να βάλεις εδώ μια φωτο με κρυμενο προσωπο στο φίτνες θρεντ κ να βάλει κ αυτή κ να πει να η αλλαγή μου αυτό οκ. Άλλο να τη στείλει σε μια πριβέ συνομιλία... Γιατί τα μπερδευεις τόσο πολυ;
Δεν τα μπερδεύω

Θα μπει σε μια ταινία .....θα δει ότι δει και θα ευχαριστηθεί

Αυτό τι διαφορά έχει με το βαιπερ όπου ο άλλος μπορεί να της στελνει φωτογραφίες?(και εκείνη ας μην στέλνει)

Αυτό εννοώ ότι όταν είσαι σε μια .....είσαι σε μια ,δεν κοιτάς ούτε αριστερά ούτε δεξιά .Αν κοιτάς τότε μάλλον θα πρέπει να είσαι ελεύθερος ....αλλιώς είδος εγκλωβισμένος στην σχέση από βολεμα ή δεν ξέρω και εγώ τι
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν τα μπερδεύω

Θα μπει σε μια ταινία .....θα δει ότι δει και θα ευχαριστηθεί

Αυτό τι διαφορά έχει με το βαιπερ όπου ο άλλος μπορεί να της στελνει φωτογραφίες?(και εκείνη ας μην στέλνει)

Αυτό εννοώ ότι όταν είσαι σε μια .....είσαι σε μια ,δεν κοιτάς ούτε αριστερά ούτε δεξιά .Αν κοιτάς τότε μάλλον θα πρέπει να είσαι ελεύθερος ....αλλιώς είδος εγκλωβισμένος στην σχέση από βολεμα ή δεν ξέρω και εγώ τι
Γιατί η ταινία είναι μυθοπλασία φίλε μου ως τέτοια την αντιμετωπίζεις.
Αν δεις την ταινία ως αντικατάσταση της σχέσης σου τότε εκεί υπάρχει θέμα.
Επίσης στα νουντς μηνύματα κλπ ενυπάρχει η απιστία που μπορεί να μην έχουν βρεθεί ερωτικά αλλά θα το κάνουν κάποια στιγμή και αυτό δεν το ξέρεις, εκείνη τη στιγμή λοιπόν έλκεται από τον άλλον με τα σιξ πακ και όχι τη σχέση της αν συνεχίσει όλη αυτή τη συνομιλία που καταλήγει και αλλού έτσι?
Η ταινία είναι όπως θα δεις μια περιπέτεια θα σε ταξιδέψει αλλά θα γυρίσεις στη σχέση σου.
Όταν αρχίσεις και υποκαθιστας τη σχέση σου με άλλα πράγματα με πορνό με συνομιλίες με φωτογραφίες με οτιδήποτε άλλο έτσι ένα δείχνει,ότι δεν είσαι σε αυτή τη σχέση και έχεις φύγει . Και η άλλη δεν χρωστάει τίποτα να τρώει το ωραίο σου παραμύθι εγώ είμαι για σένα μόνο μωρό μου.
Είναι απιστία. Ξεκάθαρα .
Εδώ και οι συνομιλίες στο φβ θεωρήθηκαν ως λόγος απιστίας και φυσικά διαζυγίου τι να λέμε τώρα κι εσύ αναρωτιέσαι γιατί μια γυμνή φωτογράφηση να επηρεάζει.
Έχεις χωρίσει και δεν το ξέρεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μίλησα για όρια. Η φώτο με τα six pack τα ξεπερνάει. Μιλήσαμε για άλλη συζήτηση όχι για φλερτ που πάει προς το ερωτικό. Άλλο να βάλεις εδώ μια φωτο με κρυμενο προσωπο στο φίτνες θρεντ κ να βάλει κ αυτή κ να πει να η αλλαγή μου αυτό οκ. Άλλο να τη στείλει σε μια πριβέ συνομιλία... Γιατί τα μπερδευεις τόσο πολυ;

Άλλο επίσης να μιλήσει με έναν συμφοιτητή η συνάδελφο της γενικά σε πμ αυτό είναι νορμαλ δεν θα το έψαχνα καν δεν είμαι σχολαστικός χωρις λογο κ δεν ψάχνω πράγματα που δεν έχουν νόημα για να χαλάω τη καθημερινοτητα της άλλης.
Συμφωνώ! Έτσι είναι.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γιατί η ταινία είναι μυθοπλασία φίλε μου ως τέτοια την αντιμετωπίζεις.
Αν δεις την ταινία ως αντικατάσταση της σχέσης σου τότε εκεί υπάρχει θέμα.
Επίσης στα νουντς μηνύματα κλπ ενυπάρχει η απιστία που μπορεί να μην έχουν βρεθεί ερωτικά αλλά θα το κάνουν κάποια στιγμή και αυτό δεν το ξέρεις, εκείνη τη στιγμή λοιπόν έλκεται από τον άλλον με τα σιξ πακ και όχι τη σχέση της αν συνεχίσει όλη αυτή τη συνομιλία που καταλήγει και αλλού έτσι?
Η ταινία είναι όπως θα δεις μια περιπέτεια θα σε ταξιδέψει αλλά θα γυρίσεις στη σχέση σου.
Όταν αρχίσεις και υποκαθιστας τη σχέση σου με άλλα πράγματα με πορνό με συνομιλίες με φωτογραφίες με οτιδήποτε άλλο έτσι ένα δείχνει,ότι δεν είσαι σε αυτή τη σχέση και έχεις φύγει . Και η άλλη δεν χρωστάει τίποτα να τρώει το ωραίο σου παραμύθι εγώ είμαι για σένα μόνο μωρό μου.
Είναι απιστία. Ξεκάθαρα .
Εδώ και οι συνομιλίες στο φβ θεωρήθηκαν ως λόγος απιστίας και φυσικά διαζυγίου τι να λέμε τώρα κι εσύ αναρωτιέσαι γιατί μια γυμνή φωτογράφηση να επηρεάζει.
Έχεις χωρίσει και δεν το ξέρεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Συμφωνώ! Έτσι είναι.
Η ανασφάλεια είναι ότι στις ταινίες η κοπέλα ή το αγόρι δεν μπορούν να έρθουν σε επικοινωνία επειδή οι άλλοι είναι επαγγελματίες ......ενώ στην πραγματικότητα "φοβάσαι" διότι υπάρχει συναισθηματική απιστία διότι ο κίνδυνος είναι πραγματικός


Ας το βαιπερ ..... only fans θα αφήνατε?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η ανασφάλεια είναι ότι στις ταινίες η κοπέλα ή το αγόρι δεν μπορούν να έρθουν σε επικοινωνία επειδή οι άλλοι είναι επαγγελματίες ......ενώ στην πραγματικότητα "φοβάσαι" διότι υπάρχει συναισθηματική απιστία διότι ο κίνδυνος είναι πραγματικός


Ας το βαιπερ ..... only fans θα αφήνατε?
Τιποτα από αυτά . Γιατί είναι σαν να κοροϊδεύει.
Δεν μιλάω ο άλλος να έχει ένα επαγγελματικό προφίλ στο ίντερνετ και να είναι για τη δουλειά του και μόνο. Εκεί το δέχεσαι.
Αν τσιλιμπουρδιζει κακό δικό του και δικό σου που δεν τον κατάλαβες.
Είναι διαφορετικό να έχω ένα επαγγελματικό σοσιαλ και τέρμα άλλο το βαιμπερ ή το ονλυ φανς.
Το θεωρώ ξεπεσμό.Το τελευταίο .
Και εννοείται μετά πας αλλού θα είσαι στη σχέση σου με όλα αυτά? Και η άλλη θα σε πιστέψει?
Αδύνατον.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όπως μπορεί να έχει τους φίλους του ο άλλος και να βγαίνει μαζί τους όπως βγαίνεις κι εσύ με τους δικούς σου φίλους.
Στα όρια είναι που βάζουμε.
Πάμε με τους φίλους μας ναι για βόλτα για φαγητό όχι ως συγκάλυψη για ξεπετα.
Όλα αυτά τα σοσιαλ συγκαλύπτουν ξεπετες τύπου ονλυ φανς κλπ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εκτός αν η άλλη είναι μοντέλο οπότε φωτογραφίζεται εκεί είναι να αναρωτιεσαι παίζει και με άλλους?
Δεν ξέρω κάποια πράγματα είναι ρευστά γι'αυτό είπαμε για όρια πριν.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Δεν τα μπερδεύω

Θα μπει σε μια ταινία .....θα δει ότι δει και θα ευχαριστηθεί

Αυτό τι διαφορά έχει με το βαιπερ όπου ο άλλος μπορεί να της στελνει φωτογραφίες?(και εκείνη ας μην στέλνει)

Αυτό εννοώ ότι όταν είσαι σε μια .....είσαι σε μια ,δεν κοιτάς ούτε αριστερά ούτε δεξιά .Αν κοιτάς τότε μάλλον θα πρέπει να είσαι ελεύθερος ....αλλιώς είδος εγκλωβισμένος στην σχέση από βολεμα ή δεν ξέρω και εγώ τι

Φίλε αμα έχετε φτάσει στο σημείο να φοβάστε και τους παρτενέρ στις ταινιες τι να σου πώ. Με τέτοιες ανασφάλειες δεν πάς πουθενά.

Τα μπερδευεις γιατι ειναι ξεχωριστά πράγματα. Στη ταινια βλέπει το σκηνικό και γουστάρει την σκηνή με τον τύπο να πηδάει την άλλη και ειναι απλά μια ταινια , ενω στο βάιμπερ μιλάει και υπάρχει απευθειας επικοινωνία.

Αλοιμονο αν όποτε βλέπαμε μια ταινια θεωρούνταν οτι κάνουμε απιστία κ έκανε σκηνές η άλλη. Και λίγη απελευθερωση δεν βλάπτει. Εδω υπάρχουν ζευγάρια που γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι και ως εκεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top