Σημείο G!

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,501 μηνύματα.
Είπαμε χθές κάποια πράγματα γλυκειά μου αμαρέλια
αμα θές σκέψου τα... αν δεν θές να είσαι καλά και να περνάς ομορφα :D
Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες για το γαμάω τάω και το σημείο G :redface:

Αν και αφενός ήταν πείραγμα/τσίγκλισμα θεωρώ πως πέρα απο την πλάκα αν κάποιος δεν έχει περάσει έστω και κάποιον σταθερό χρόνο με συντρόφους άντρα ή γυναίκα είναι δύσκολο να εντρυφήσει στο τι αρέσει πραγματικά σε κάποιον / στο άλλο ή στο ίδιο φύλο εν πάση περιπτώσει.
Με κάθε επιφύλαξη γιατι κάθε σώμα είναι διαφορετικό όπως και διαφορετικό είναι το πως τη βρίσκει κανείς
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι να κανουμε είμαι μερακλής, το θέλω στις εργοστασιακές του ρυθμίσεις.
Έτσι βασικό στοιχείο στο να το επικοινωνήσεις αυτό με την υποψία συντροφο σου ώστε να φτάσετε μαζί στην κορύφωση σας !

Είπαμε χημεία όλο αυτό δεν συμβαδιζουμε με όλους και με όλα!
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,343 μηνύματα.

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα πάλι μ' αρεσει πολύ, το ότι μιλάμε πλέον ανοιχτά για γυναικείο οργασμό. Είμαι 58 και μέχρι πριν 30 χρόνια, μιλούσαν οι άντρες μπροστά μας, για τα δικά τους, ακόμη και σε πολυπληθείς παρέες, ενώ εμείς τα κορίτσια μόνο ιδιαιτέρως. Δύο απ τις φίλες μου, έκαναν την επανάσταση και μίλησαν πως βρήκαν μόνες τους το G τους.
Θα μου πεις, θέματα τόσο προχωρημένης ανατομίας, δε χρειάζεται να τα κάνεις και βούκινο, γενικότερα. Ναι , βρε παιδί μου, εξαρτάται τι παρέα είναι, πώς είναι η κουβέντα, τι διάθεση υπάρχει.
Κοίτα ζούμε στο άλλο άκρο πλέον!
Έχουμε περάσει από την πλήρη απαγόρευση στην υπερβολή!

Όχι δεν υπάρχει ταμπού και φυσικά δεν πρέπει να υπάρχει εφόσον μιλάμε για την πιο όμορφη και ερωτική πράξη στην ζωή του ανθρώπου αλλά δυστηχως από την νέα γενιά προσεγγιζετε λιγάκι πιο χύμα να το πω πιο χυδαία, κυνικά...

Γενικά έχουμε περάσει στο άλλο άκρο :)
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,343 μηνύματα.
Όχι δεν υπάρχει ταμπού και φυσικά δεν πρέπει να υπάρχει εφόσον μιλάμε για την πιο όμορφη και ερωτική πράξη στην ζωή του ανθρώπου αλλά δυστηχως από την νέα γενιά προσεγγιζετε λιγάκι πιο χύμα να το πω πιο χυδαία, κυνικά...
Χύμα πρέπει να προσεγγίζεται θεωρώ, είναι κακό να φοβάται ο άλλος να μιλήσει χύμα σε τέτοια θέματα, δεν μιλάει στον γιατρό του.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες για το γαμάω τάω και το σημείο G :redface:

χαχα όχι ρε.... πές με και μικρό... μυαλο δεν ενοχλούμαι :laugh:

Αν και αφενός ήταν πείραγμα/τσίγκλισμα θεωρώ πως πέρα απο την πλάκα αν κάποιος δεν έχει περάσει έστω και κάποιον σταθερό χρόνο με συντρόφους άντρα ή γυναίκα είναι δύσκολο να εντρυφήσει στο τι αρέσει πραγματικά σε κάποιον / στο άλλο ή στο ίδιο φύλο εν πάση περιπτώσει.
Με κάθε επιφύλαξη γιατι κάθε σώμα είναι διαφορετικό όπως και διαφορετικό είναι το πως τη βρίσκει κανείς

Ε καλά εννοείται... τα χουμε ξαναπεί. Ο μοναδικός δρόμος να κερδίσεις σοβαρές εμπειρίες στον ερωτικό τομέα ειναι ο δρόμος των σταθερών σχέσεων. Αυτο που λές και εσύ.

Τωρα σε άλλη περίπτωση ειχαμε πεί... να πηγαινει κάποιος μια στο τόσο(κάθε βδομάδα χαχα οχι πλάκα κανω) με κάποια βιζιτα.. ΝΑΙ.

Ναι αν δεν έχει κάποια γυναικα και θέλει να κανει σέξ ο ανθρωπος χαχα τι να κανουμε τωρα δηλαδη αμα έχεις 2 χρονια να κάνεις σχέση... 2 χρονια θα παίζεις μονος σου σόλο καριέρα... δεν γινεται θα σπάσουνε τα νευρα σου.

γενικα μιλώντας
θα μπαινεις μετά στα φορουμ και θα τσακωνεσαι :laugh::laugh:
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χύμα πρέπει να προσεγγίζεται θεωρώ, είναι κακό να φοβάται ο άλλος να μιλήσει χύμα σε τέτοια θέματα, δεν μιλάει στον γιατρό του.
Εννοείς να μιλαει χυμα στ@ συντροφ@ του ;

Εκεί φυσικά, αλίμονο αν γινόταν αλλιώς!
Χύμα, κυνικά χυδαία και γενικά όπως θελουν !

Εγώ μίλησα όταν βρίσκεσαι σε ένα αλφα κοινωνικό πλαίσιο!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,216 μηνύματα.
Το δικαίωμα στην αυτοδιάθεση είναι από τα βασικότερα όμως
Σεξ θες ή συζήτηση για ανθρώπινα δικαιώματα;

Γιατι αν θες το πρώτο, θα σε κάνω ότι θέλω. (το σε, γενικό).
Και την άλλη νυχτα αμα τα βρούμε, θα με κάνεις κι εσυ ότι θέλεις.

Κι αμα είναι πια και τοσο σημαντικό για τον ενα ή τον άλλο, οκ υπάρχουν και όρια και καλό είναι να συζητιούνται με τρόπο και όχι επιθετικά (πχ δεν το κανω απο πίσω).

Αμα μου αρχίσεις με χοντροβαβουρα όμως με το καλημέρα "αυτα ειναι πατριαρχικά και εχω δικαιωμα στην αυτοδιάθεση" οκ κράτα το πούσιό σου να το χαζεύεις κι άσε με ήσυχο.

Να το ρημάξω θέλω, όχι το υποδουλώσω και να το βαλω να μαγειρευει και να καθαρίζει το σπίτι.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,019 μηνύματα.
Σε λίγο θα μας απαιτούν να τον δεχθούμε και από πίσω μην μας πουν ομοφοβικούς με ματσίλα και τοξική αρρενωπότητα.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,343 μηνύματα.
Εγώ μίλησα όταν βρίσκεσαι σε ένα αλφα κοινωνικό πλαίσιο!
Πιστεύω οτι το πρόβλημα στο πλαίσιο που αναφέρεις είναι πιο πολύ οι αδιάκριτοι άνθρωποι. Τους οποίους ομολογώ οτι απεχθάνομαι βαθύτατα. Ξέρω οτι δεν το κάνουν όλοι με κακοπροαίρετο τρόπο, μερικοί απλά έτσι λειτουργούν, ωστόσο εξακολουθούν να είναι ενοχλητικοί.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε λίγο θα μας απαιτούν να τον δεχθούμε και από πίσω μην μας πουν ομοφοβικούς με ματσίλα και τοξική αρρενωπότητα.
Γιάννη συγνώμη αν θα σοκαριστείς αλλά όταν αυτή η σεξουαλικη προσέγγιση σε άντρες ειναι πλέον ηδονικη και εκφράζεται δημόσια να είσαι έτοιμος σε πολλές προκλήσεις που θα σε φέρει μια υποψήφια παρτενέρ σου .

Το αν το δεχτείς ή όχι είναι άλλη υπόθεση δεν μπορούμε όμως να κλείσουμε τα αυτιά σε αυτή την προσέγγιση που εκφράζεται δημοσια
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,055 μηνύματα.
@giannhs2001, κράτα γερά!
Τον πάτο μας και τα μάτια μας, αγόρι μου!
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,672 μηνύματα.
Βρε παιδιά ο κάθε άνθρωπος έχει τα όρια του, ξεκαθαρίζεις εξαρχής τι ανέχεσαι ή όχι. Τι σου αρέσει και πως και τι απεχθάνεσαι
Σε λίγο θα μας απαιτούν να τον δεχθούμε και από πίσω μην μας πουν ομοφοβικούς με ματσίλα και τοξική αρρενωπότητα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,216 μηνύματα.
Έτσι βασικό στοιχείο στο να το επικοινωνήσεις αυτό με την υποψία συντροφο σου ώστε να φτάσετε μαζί στην κορύφωση σας !

Είπαμε χημεία όλο αυτό δεν συμβαδιζουμε με όλους και με όλα!
Αμα δεις απαντησα εδω στη Γλαυκη, αναλυτικα για το πως σκέφτομαι.

Και μάλιστα βάσει αυτού που ορθώς λες, κανονικα αμα ο άνθρωπός σου που θα πατε μαζι στο κρεβάτι σου σηκωσει απο το πουθενά τέτοια παντιέρα, μάλλον δεν καταλαβαίνεστε καλά και σε επίπεδο σχέσης και ίσως να μην ταιριάζετε γενικώς.

Ξες ειναι αλλιως να σου πει "μωρο μου το ξερω οτι το θελεις αλλα εμενα δε με ανάβει". Λες οκ μην εισαι μαλακας δεν φτιαχνεται η αγαπημένη σου, πάμε να κανουμε άλλα, δεν πειράζει.

Κι άλλο να σου πει "φασίστα θες να το ξυρίσω γιατι θες να ασκεις έλεγχο στη θηλυκότητά μου μούμπλε μούμπλε"

Εκείνη την ωρα είναι να αρχίσεις να τραγουδάς επίτηδες την Έρικα, να φυγει με αφρούς.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,672 μηνύματα.
Αμα δεις απαντησα εδω στη Γλαυκη, αναλυτικα για το πως σκέφτομαι.

Και μάλιστα βάσει αυτού που ορθώς λες, κανονικα αμα ο άνθρωπός σου που θα πατε μαζι στο κρεβάτι σου σηκωσει απο το πουθενά τέτοια παντιέρα, μάλλον δεν καταλαβαίνεστε καλά και σε επίπεδο σχέσης και ίσως να μην ταιριάζετε γενικώς.

Ξες ειναι αλλιως να σου πει "μωρο μου το ξερω οτι το θελεις αλλα εμενα δε με ανάβει". Λες οκ μην εισαι μαλακας δεν φτιαχνεται η αγαπημένη σου, πάμε να κανουμε άλλα, δεν πειράζει.

Κι άλλο να σου πει "φασίστα θες να το ξυρίσω γιατι θες να ασκεις έλεγχο στη θηλυκότητά μου μούμπλε μούμπλε"

Εκείνη την ωρα είναι να αρχίσεις να τραγουδάς επίτηδες την Έρικα, να φυγει με αφρούς.
Δεν έχουν ολες οι ιδιαιτερότητες να κάνουν με το φεμινιστικό κίνημα όμως . Αυτή που αναφέρεις ως υποψήφια αντίδραση αποτελεί red flag ασυνεννοησίας. Μακριά.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αμα δεις απαντησα εδω στη Γλαυκη, αναλυτικα για το πως σκέφτομαι.

Και μάλιστα βάσει αυτού που ορθώς λες, κανονικα αμα ο άνθρωπός σου που θα πατε μαζι στο κρεβάτι σου σηκωσει απο το πουθενά τέτοια παντιέρα, μάλλον δεν καταλαβαίνεστε καλά και σε επίπεδο σχέσης και ίσως να μην ταιριάζετε γενικώς.

Ξες ειναι αλλιως να σου πει "μωρο μου το ξερω οτι το θελεις αλλα εμενα δε με ανάβει". Λες οκ μην εισαι μαλακας δεν φτιαχνεται η αγαπημένη σου, πάμε να κανουμε άλλα, δεν πειράζει.

Κι άλλο να σου πει "φασίστα θες να το ξυρίσω γιατι θες να ασκεις έλεγχο στη θηλυκότητά μου μούμπλε μούμπλε"

Εκείνη την ωρα είναι να αρχίσεις να τραγουδάς επίτηδες την Έρικα, να φυγει με αφρούς.
Η αληθεια ειναι οτι με αυτή την προσέγγιση και η επιστήμη σηκώνει όχι τα πόδια αλλά τα χέρια ψηλά..... :P

Επικοινωνώ το οτιδήποτε με τον συντροφο μου αρχικα εγκεφαλικα και μετά περνάμε στα πρακτικά!

Αν ξεκινάς με αυτά τα φεμινοκουμουνιστικα τι εγκεφαλική διέγερση μπορεί να υπάρξει...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,216 μηνύματα.
Δεν έχουν ολες οι ιδιαιτερότητες να κάνουν με το φεμινιστικό κίνημα όμως . Αυτή που αναφέρεις ως υποψήφια αντίδραση αποτελεί red flag ασυνεννοησίας. Μακριά.
Το ξέρω φρεγάτα μου, παράδειγμα λέγεται αυτο που έφερα.

Το ίδιο θα γινόταν αν ερχόταν ένα μπαμπάτσικο τυπάκι μελαχρινάρα και μου λεγε "αυτοκράτορα ωραιο σκήπτρο, θες να στο φερμάρω από πίσω; Πάει πακετο με τον πάτο σου"

και αρχίσω τα οργισμένα "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΣ ΓΙΑ ΑΔΕΛΦΗ ΕΜΕΝΑΝΕ;"

Κάτι παει στραβα όταν ο άλλος ειναι τοσο κοντοφύτιλο λες δε θα γαμησουμε σημερα θα μας στεγνωσει ο ξενέρωτος.

Ενω αμα της πω "μαναράκι μου, δε γουστάρω να με σοδομίσεις, δεν παίζουμε με το μουνάκι σου καλύτερα;" είναι πιο ανθρώπινο.


Τρόπο θέλει, όχι κόπο.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,343 μηνύματα.
Χιλιάδες ή ακόμα και εκατομμύρια χρόνια βιολογικής εξέλιξης και οι άνθρωποι ακόμα τσακώνονται για το εαν θα τον παίρνουν απο πίσω ή εαν θα ξυρίζονται στα γεννητικά τους όργανα. Και εξαφανίστηκαν και οι δεινόσαυροι για να υπάρξουμε εμείς τρομάρα μας...

1702571496980.png

Hello darkness my old friend...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,216 μηνύματα.
Χιλιάδες ή ακόμα και εκατομμύρια χρόνια βιολογικής εξέλιξης και οι άνθρωποι ακόμα τσακώνονται για το εαν θα τον παίρνουν απο πίσω ή εαν θα ξυρίζονται στα γεννητικά τους όργανα. Και εξαφανίστηκαν και οι δεινόσαυροι για να υπάρξουμε εμείς τρομάρα μας...

View attachment 127009

Hello darkness my old friend...
Μην υποτιμάς την αφροδισιακή φύση του τσακωμού.

Τα καλά ξεκινάνε με "Κάρχια, φεμινόλα, φασίστα πατριάρχη μουμπλε μουμπλε" και μετα απο δυο τρεις μηνες καταλήγουν Ντόλλυ Πάρτον.

 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,343 μηνύματα.
Μην υποτιμάς την αφροδισιακή φύση του τσακωμού.
Τα καλά ξεκινάνε με "Κάρχια, φεμινόλα, φασίστα πατριάρχη μουμπλε μουμπλε" και μετα απο δυο τρεις μηνες καταλήγουν Ντόλλυ Πάρτον.
Psolene, psolene...
Κοίτα, εαν την φωνάζεις φεμινόλα κάρχια και εκείνη εσένα φασίστα πατριάρχη...my best guess είναι οτι πρόκειται για εντελώς αγεφύρωτο χάσμα :bleh:.
 
Top