Τεστ με 16 προσωπικότητες

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.
Ποσο αλήθεια :lol:
Screenshot_20240225_165125_Instagram.jpg
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Κανονικά αυτο πρεπει να κανετε όλοι:

Κύριε κρυψινους.. εσύ τι βγήκες?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Στο άλλο εννοουσααααααααα κ απο το 21 μεχρι τώρα πολλά.μποροει να έχουν αλλάξει.. βρε συ

Αλλά με ιτριγκαρατε παω να το κανω αχαχαχα

Screenshot_20240225_184651_Chrome.jpg


Ψέματα ααααα αχαχαχαχαχα ντραπηκα τωρα αχαχαχαχα τι είναι το switch, κ καλά μια υποτακτικος κ μια επιβλητικός?

Κοίτα δεν συμφωνώ απόλυτα με τα αποτελέσματα.. αλλά καλά.τα.λεει αχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.
Βαλανε καινούριες ερωτήσεις από την τελευταία φορά που το έκανα εγώ τουλάχιστον.

Πάντα είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο ENFJ-T

View attachment 127424
Αυτοκράτωρ @Valder έχουμε ακριβώς το ίδιο, και με τον τελευταίο τύπο :P

Και στα τοις 100 είμαστε κοντά απλά εγώ είμαι πιο εξωστρεφής
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Δ
Δεν το χω βαλει το αθωο; Ωπα κατσε...

View attachment 129964
Ωωωωωω σε έβγαλε κ εσένα μεσολάβητη όπως κ τα κορίτσια κ εμένα.. βέβαια το άλλο λέει hunter και sadist 80% τώρα πόσο ένας αλτρουιστης μπορεί να είναι κ τα δύο αχαχαχαχαχαχα κάποιο από τα δύο λέει ψέμματα αχαχαα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.
Δ

Ωωωωωω σε έβγαλε κ εσένα μεσολάβητη όπως κ τα κορίτσια κ εμένα.. βέβαια το άλλο λέει hunter και sadist 80% τώρα πόσο ένας αλτρουιστης μπορεί να είναι κ τα δύο αχαχαχαχαχαχα κάποιο από τα δύο λέει ψέμματα αχαχαα
Ή απλά δε μπορείς να δεχτείς εύκολα ότι κάποιοι είμαστε πολλά μαζί και όχι άντρες πίθηκες ούγκ.

Είμαι ΑΠΛΟΣ άνθρωπος. ΟΧΙ απλοϊκός, έχει διαφορά.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Όι περισσότεροι ειμαστε πράσινοι ωωωωωω τι ωραια...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Επειδή μου αρέσουν τα τεστ έκανα και αυτό
Screenshot_2024-02-25-19-12-03-847_com.android.chrome.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.
Άντε κι ένα φρέσκο τωρινό.

bdsmtest2.org.jpg
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
test.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top