Τεστ με 16 προσωπικότητες

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Déjà vu indeed.
GEMS Personality.jpeg

GEMS Personality.jpeg
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Σκεφτείτε έναν κύβο, ποσο μεγάλος είναι
Από τι υλικό είναι και αν ανοίγει.:)
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.
Σκεφτείτε έναν κύβο, ποσο μεγάλος είναι
Από τι υλικό είναι και αν ανοίγει.:)
Δεν ανοίγει ο κύβος, είναι ξύλινος και είναι λίγο πιο μεγάλος αυτό που χωράει το χέρι μου.

Η πρώτη σκέψη αυτή ήταν :P
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Δεν ανοίγει ο κύβος, είναι ξύλινος και είναι λίγο πιο μεγάλος αυτό που χωράει το χέρι μου.

Η πρώτη σκέψη αυτή ήταν :P
Τέλεια.. μόλις πουν οι περισσότεροι θα σας το εξηγήσω αλλιώς χαλάει..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τέλεια.. μόλις πουν οι περισσότεροι θα σας το εξηγήσω αλλιώς χαλάει..
Ανοίγει? Κ πως ? Α τωρα το ειδα.. δεν ανοίγει χεχε :cool:
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Μικρός χωράει σε μια παλάμη, με ψυχεδελικά χρώματα . Προσπαθώ να βρω σημείο επαφής για να τον ανοίξω μάταια
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,174 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι είχα πει..

Περίπου 25χ25 cm
Από αλεξίσφαιρο διάφανο γυαλι
Έπρεπε να σκαλισω και να προσπαθήσω να βρω το που ανοίγει..

Και μόλις άνοιγε είχε μέσα έναν άλλον μικρούλη κύβο γυάλινο όχι αλεξίσφαιρο μα απλο γυαλί Φιμε (σκουρο) που δεν άνοιγε..

* ο εσωτερικός κύβος δεν φαινόταν από έξω μα απο μεσα μπορούσες να δεις έξω.. :)
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,999 μηνύματα.
Κύβος ε; Το πρώτο που μου ήρθε ήταν ξύλινος κύβος (το ξύλο δεν είναι σκούρο, αλλά πιο πολύ ανοιχτό καφετί), που όμως ανοίγει όπως οι χάρτινοι, με ανάπτυγμα δηλαδή:
1709202145873.png

Άμα βγαίνει νόημα απ' αυτά τι να πω :laugh:
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.
Κύβος ε; Το πρώτο που μου ήρθε ήταν ξύλινος κύβος (το ξύλο δεν είναι σκούρο, αλλά πιο πολύ ανοιχτό καφετί), που όμως ανοίγει όπως οι χάρτινοι, με ανάπτυγμα δηλαδή:
View attachment 130158
Άμα βγαίνει νόημα απ' αυτά τι να πω :laugh:
Έπρεπε να πούμε και χρώμα ξυλου; εμένα ήταν της άμμου, ανοιχτό.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,999 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Σκεφτείτε έναν κύβο, ποσο μεγάλος είναι
Από τι υλικό είναι και αν ανοίγει.:)
Είναι αρκετά μεγάλος, πιάνει περίπου ένα δωμάτιο 35 τ.μ . Είναι σαν μπουμπούκι στο σχήμα του κύβου και όταν ανοίγει ξεπροβάλλουν πολλά μικρά πολύχρωμα λουλούδια που με κάποιο τροπο είναι κολλημένα μεταξύ τους...🙂
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Κύβος ε; Το πρώτο που μου ήρθε ήταν ξύλινος κύβος (το ξύλο δεν είναι σκούρο, αλλά πιο πολύ ανοιχτό καφετί), που όμως ανοίγει όπως οι χάρτινοι, με ανάπτυγμα δηλαδή:
View attachment 130158
Άμα βγαίνει νόημα απ' αυτά τι να πω :laugh:
Μέγεθος?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είναι αρκετά μεγάλος, πιάνει περίπου ένα δωμάτιο 35 τ.μ . Είναι σαν μπουμπούκι στο σχήμα του κύβου και όταν ανοίγει ξεπροβάλλουν πολλά μικρά πολύχρωμα λουλούδια που με κάποιο τροπο είναι κολλημένα μεταξύ τους...🙂
Είναι από λουλούδια? Αυτό είναι το υλικό?
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top